Jump to content

Do broni! Zbliża się Marsz narodów

• Please log in to reply
281 replies to this topic

Sonmi451_ #161 Posted 03 November 2017 - 09:13 PM

Lance-corporal

• Player
  • 26717 battles
  • 60
  • [361D] 361D
Spoiler

I dla mnie to by bylo tyle w tym temacie ....

_Shizo_ #162 Posted 03 November 2017 - 09:24 PM

Major

• Player
  • 95702 battles
  • 2,552
  • [PD_PL] PD_PL

View PostMscislav_sister, on 03 November 2017 - 07:40 PM, said:

To maraton i niczego tu nie zmienia że my mamy w zamian za to parę rezerw czy gaśnicę. WG Ciebie "zawody". Ale przecież wystarczy wypełniać misje przez cały event.

Tak my mieliśmy całe 2 premki VI poziomu i chyba Pilota w tym roku. Amerykanie mieli i Pilota, i Dicker Maxa na Halloween, i event na SU-100Y, Patriota, E-25, Pz II J i jeszcze kilka czołgów III-V tieru w sierpniu i wrześniu i ten sam event mają jakby ktoś był na wakacjach teraz w  listopadzie. No i jeszcze sławetna trójca. Co półmiesiąca czy co miesiąc jest On Track z którego dostają jakiś II czy III tier, a my nawet na urodziny nie dostaliśmy.

Nie wspominając że my mamy jeden wierzchołek drzewa a oni przez ostatnie miesiące często mieli 2 równolegle takie "wierzchołki drzewa". 

Sry, ale sprawdzałem więc mnie nie omamisz.

I to nie są maratony które trzeba w pocie czoła grindować. Często wystarczy się zalogować i zrobić 1-3 bitwy.

Zaraz zaraz, przecież sprawdzałem tylko to co grając, samotnie, bez klanu jak paź można zdobyć, a nie zanotowałem nawet tego jakie oni mają turnieje, chociaż nagrody są zacne.

Aha, jednak inne serwery miały maraton na japońskiego Tygrysa tylko z łatwiejszymi warunkami, ojoj. T-34-85M nie pomnę, ale czy jedna nadprogramowa premka VI tieru załatwia sprawę, nawet tego że weekend w weekend mamy gorsze oferty...a co dopiero superoferty.

To, że serwer amerykański jest traktowany w sposób wyjątkowy to nie od dziś wiadomo. Jak również wiadomo, że tylko w taki "czarnopiątkowy" sposób może "zmusić" leniuchów Amerykanów, aby zainteresowali się tą grą i jeszcze dolce na nią wydawali. Jakoś gra tam się nie może przebić, a WG próbuje zdobyć nowy rynek i taka agresywna promocja to norma. Dziwię się, że się dziwisz. :unsure:

I jeśli mówimy maraton, to mamy na myśli raczej event, w którym każdy (zaznaczam KAŻDY) po spełnieniu wyznaczonych warunków otrzyma nagrodę w postaci czołgu. Natomiast zawody, to jednak coś innego i tutaj nagradzani są najlepsi gracze-zawodnicy. I to zmienia bardzo wiele. Zmienia, to wszystko czy tego chcesz czy nie. Chyba jest różnica, jak za pierwsze miejsce w maratonie przebierając nóżkami dostaniesz samochód, a tym, że każdy z uczestników maratonu otrzyma samochód, gdy tylko przebiegnie te 42 kilosy. Bez pisanek, jak można tego nie rozróżniać? :facepalm:

Dlatego podejrzewam, że autor tego zestawienia zastosował świadomie manipulację w postaci pominięcia tak drobnego szczegółu, że tylko 50 osób otrzyma brzydala tigera (pięćdziesięciu z np. 50 000, którzy spełnią postawione warunki). Pewno miało to na celu uwypuklenie, jak to serwer EU jest krzywdzony i pomiatany na tle innych serwerów. Ciekawe kto te zestawienie przygotował, jakiś manipulant chyba? :justwait:

Mam wrażenie, że cała ta histeria jest przesadzona. Zachowujemy się w stylu "Ania dostała dwa lizaki, a ja jeden" a zapomina się, że wcześniej "dostało się trzy lizaki, a Ania żadnego". Powtórzę, event jak event, nie chcesz to nie rób, chcesz to rób, nic to nie zmienia i nie ma co histeryzować na forum, jak to złe WuGie nas krzywdzi. Zamiast skupić się na faktycznych problemach trapiących tą grę, to największe oburzenie jest wtedy gdy coś "rozdają". Paluchy mnie bolą. :trollface:

View PostSirBushman, on 03 November 2017 - 07:36 PM, said:

Maraton na E-25 z serwera RU pamiętasz?

Urodzinową gównoburzę z tego roku?

A poza tym Redaktor - nie psuj mi zabawy, ja czekam na odpowiedź WG a nie Redaktora od cycatopedii cytacopedii cytatopedii. No.

Dobra już za chwilę zamilczę. Zwracam po prostu uwagę, że trochę przesadzamy. To, że serwery są traktowane nierówno to nic nowego, ale poza serwerem amerykańskim różnice nie są tak olbrzymie jak się mniema. Zresztą w życiu, w pracy, w handlu nic nie jest "po równo" i nie widzę sensu aby z tego robić widły jak to są igły. Zresztą dopóki jesteśmy dojnym EU bykiem to i tak się nic nie zmieni. I nie ma co się nad tym spuszczać. :teethhappy:

Edited by _Shizo_, 03 November 2017 - 09:31 PM.

Mscislav_sister #163 Posted 03 November 2017 - 09:42 PM

Field Marshal

• Player
  • 719 battles
  • 12,340

View Post_Shizo_, on 03 November 2017 - 09:24 PM, said:

To, że serwer amerykański jest traktowany w sposób wyjątkowy to nie od dziś wiadomo. Jak również wiadomo, że tylko w taki "czarnopiątkowy" sposób może "zmusić" leniuchów Amerykanów, aby zainteresowali się tą grą i jeszcze dolce na nią wydawali. Jakoś gra tam się nie może przebić, a WG próbuje zdobyć nowy rynek i taka agresywna promocja to norma. Dziwię się, że się dziwisz. :unsure:

I jeśli mówimy maraton, to mamy na myśli raczej event, w którym każdy (zaznaczam KAŻDY) po spełnieniu wyznaczonych warunków otrzyma nagrodę w postaci czołgu. Natomiast zawody, to jednak coś innego i tutaj nagradzani są najlepsi gracze-zawodnicy. I to zmienia bardzo wiele. Zmienia, to wszystko czy tego chcesz czy nie. Chyba jest różnica, jak za pierwsze miejsce w maratonie przebierając nóżkami dostaniesz samochód, a tym, że każdy z uczestników maratonu otrzyma samochód, gdy tylko przebiegnie te 42 kilosy. Bez pisanek, jak można tego nie rozróżniać? :facepalm:

Dlatego podejrzewam, że autor tego zestawienia zastosował świadomie manipulację w postaci pominięcia tak drobnego szczegółu, że tylko 50 osób otrzyma brzydala tigera (pięćdziesięciu z np. 50 000, którzy spełnią postawione warunki). Pewno miało to na celu uwypuklenie, jak to serwer EU jest krzywdzony i pomiatany na tle innych serwerów. Ciekawe kto te zestawienie przygotował, jakiś manipulant chyba? :justwait:

Mam wrażenie, że cała ta histeria jest przesadzona. Zachowujemy się w stylu "Ania dostała dwa lizaki, a ja jeden" a zapomina się, że wcześniej "dostało się trzy lizaki, a Ania żadnego". Powtórzę, event jak event, nie chcesz to nie rób, chcesz to rób, nic to nie zmienia i nie ma co histeryzować na forum, jak to złe WuGie nas krzywdzi. Zamiast skupić się na faktycznych problemach trapiących tą grę, to największe oburzenie jest wtedy gdy coś "rozdają". Paluchy mnie bolą. :trollface:

Twoje insynuacje mało tutaj zmieniają.

Po pierwsze: nigdzie nie napisałem że się dziwię. Każdy serwer jest wyjątkowy, EU na swój sposób: jest wyjątkowo olewany. EOT

Po drugie: To Twoja definicja "maratonu", gdzie niby taką ustanowiono? Każdy event w którym za samą grę NIE ZA WYNIK tej gry otrzymujemy nagrodę, który także nie jest oznaczony na stronie głównej jako TOURNAMENT, CW , SH, a polega na wykonywaniu serii misji można nazwać maratonem.

Nie wierzysz? Obczaj event na ASIA który trwał przez 2 miesiąc 70 dni około ale nagrodą nie był czołg, a nazywał się "maraton". Podobnie po tym maratonie na WZ-111 AT każdy dostanie nagrodę, w zależności od tego ile czasu poświęcił, więc to nie są zawody. Zresztą w ogóle takiego pojęcia się rzadko używa.

Więc nie. NIC to nie zmienia. U nas było ile Primo Victorii? EOT

Ty manipulujesz. Nie mieliśmy żadnych 3 lizaków a oni żadnego. Tego typu zestawienia można było robić od dobrych 5 lat. POJEDYNCZE oferty lepsze jeżeli się trafiły w skali roku są bardzo rzadkie. I najczęściej w stylu: no macie lepszą ofertę na weekend, cieszcie się, aha, to że oni mają jeszcze lepszą na cały miesiąc czy dwa a wy nic, to nic takiego.

Nie jestem jakimś histerykiem co wpada tu z domina czy od innego hallacka bo oni dostali maraton a my nie. Obserwuję oferty, eventy, konkursy, maratony itd od dłuższego czasu.

Edited by Mscislav_sister, 03 November 2017 - 09:45 PM.

mazur131313 #164 Posted 03 November 2017 - 09:59 PM

Warrant Officer

• Player
  • 57544 battles
  • 852

Ez. Za chwilę będzie kampania, gdzie po miesiącu nawalania wieczór w wieczór dostaniecie możliwość (ale tylko 11k najlepszych graczy!) przetopienia swoich ciężko wyfarmionych na rankedach obligacji w specjalną X-kę (współczuję ludziom ,którzy mają ciśnienie na zdobycie 907) - żebyście przypadkiem nie wydali na ulepszony moduł czy dyrektywy. Więc - parafrazując takie jedno fajne powiedzonko o Stalinie - mogło nie być kampanii i marszu narodów! 
Dobry wujek WG ^^.

BTW - rekompensaty za wyłączenie osobistych (załogantka, rozkaz) nadal nie ma ;), kontakty wykraczają się jak chcą...na zdrowie towarzysze!

Kuźwa jak to dobrze, że od pół roku gram sobie tylko randomki bez spiny, bez rozwalonego CW, rozwalonego Strongholdu, kampanii dla ubogich i innego rodzaju wspaniałych maratonów. Dzięki temu ta gra JESZCZE potrafi odrobinę bawić a nie frustrować.

Edited by mazur131313, 03 November 2017 - 10:04 PM.

_Shizo_ #165 Posted 03 November 2017 - 10:14 PM

Major

• Player
  • 95702 battles
  • 2,552
  • [PD_PL] PD_PL

View PostMscislav_sister, on 03 November 2017 - 08:42 PM, said:

Twoje insynuacje mało tutaj zmieniają.

Po pierwsze: nigdzie nie napisałem że się dziwię. Każdy serwer jest wyjątkowy, EU na swój sposób: jest wyjątkowo olewany. EOT

Po drugie: To Twoja definicja "maratonu", gdzie niby taką ustanowiono? Każdy event w którym za samą grę NIE ZA WYNIK tej gry otrzymujemy nagrodę, który także nie jest oznaczony na stronie głównej jako TOURNAMENT, CW , SH, a polega na wykonywaniu serii misji można nazwać maratonem.

Nie wierzysz? Obczaj event na ASIA który trwał przez 2 miesiąc 70 dni około ale nagrodą nie był czołg, a nazywał się "maraton". Podobnie po tym maratonie na WZ-111 AT każdy dostanie nagrodę, w zależności od tego ile czasu poświęcił, więc to nie są zawody. Zresztą w ogóle takiego pojęcia się rzadko używa.

Więc nie. NIC to nie zmienia. U nas było ile Primo Victorii? EOT

Ty manipulujesz. Nie mieliśmy żadnych 3 lizaków a oni żadnego. Tego typu zestawienia można było robić od dobrych 5 lat. POJEDYNCZE oferty lepsze jeżeli się trafiły w skali roku są bardzo rzadkie. I najczęściej w stylu: no macie lepszą ofertę na weekend, cieszcie się, aha, to że oni mają jeszcze lepszą na cały miesiąc czy dwa a wy nic, to nic takiego.

Nie jestem jakimś histerykiem co wpada tu z domina czy od innego hallacka bo oni dostali maraton a my nie. Obserwuję oferty, eventy, konkursy, maratony itd od dłuższego czasu.

A co Ty mnie EOTami napastujesz. Podałem Ci różnicę między maratonem a zawodami, a Ty ciągle nie kumasz. Możesz sobie nazywać, to jak chcesz to i tak nie zmieni, że różnica pomiędzy maratonem, a twoim rozumieniem "maratonu" jest przeogromna. Dlatego uważam, że autor zestawienia dokonał świadomej manipulacji, aby pokazać jacy my jesteśmy biedni. A różnica jest ogromna. Zresztą, co Ty go tak bronisz? Przegięcie widać czarno na białym, czy tego chcesz czy nie. :sceptic:

Co do różnicy w ofertach (np. ceny za czołgi, czy weekendowe)  to wszyscy się zgadzamy, że takie różnice są i będą. Natomiast odnośnie maratonów w moim rozumieniu (gdzie po spełnieniu warunków każdy otrzymuje nagrodę np.czołg) to różnic nie ma tak ogromnych jak się przedstawia i przejaskrawia. Kiedyś ktoś z forum zrobił zestawienie z kilku lat odnośnie maratonów w moim rozumieniu i wcale EU nie wypadł gorzej od RU.

Pamiętam jeszcze jak samo WG ogłosiło konkurs, który naprawdę okazał się loterią. Wg Twojego rozumowania to mógł być również maraton. Maraton jest wszystkim. Wszystko jest niczym. Maraton jest niczym. :amazed:

Edited by _Shizo_, 03 November 2017 - 10:16 PM.

Mscislav_sister #166 Posted 03 November 2017 - 10:37 PM

Field Marshal

• Player
  • 719 battles
  • 12,340

Klakierem trzeba się urodzić.:trollface:

To już naprawdę EOT bo temat dotyczy zapowiedzi eventu Marsz Narodów. Zapewne sam event będzie miał swój osobny wątek jak się rozpocznie więc pozwoliłem sobie na tę dyskusję przydługą.

Edited by Mscislav_sister, 03 November 2017 - 10:39 PM.

voged #167 Posted 04 November 2017 - 10:58 PM

Warrant Officer

• Player
  • 20970 battles
  • 884
  • [-CBN-] -CBN-

Patrząc na rozwój sytuacji, docelowo WG chce dawać chyba tylko emblematy, to takie ich ciche marzenie :-)

Mnie to nawet cieszy taki lukratywny event. Wbiłem godzille i mogę sobie zrobić przerwę od WOTa. Po dłuższej grze Tortoisem będzie niezbędna dla odzyskania równowagi psychicznej. 

dioxis #168 Posted 04 November 2017 - 11:12 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 89170 battles
  • 1,114
  • [SOFE] SOFE

BertsS #169 Posted 05 November 2017 - 09:39 AM

Corporal

• Player
  • 76932 battles
  • 148
  • [_BLS_] _BLS_

:teethhappy:  WG to Robin Hood wirtualnego pola bitwy.....  

Co do medali..... to chyba powinni zrobią więcej miejsc obok nicka żeby można się było nimi chwalić, bo na razie tylko jeden można tam wcisnąć...:medal:

_lamar_ #170 Posted 05 November 2017 - 10:35 AM

Warrant Officer

• Player
  • 48206 battles
  • 727
  • [PO] PO

A ja będę trochę ganił a trochę chwalił.

Generalnie zgadzam się z wcześniejszymi wypowiedziami - serwer EU potraktowany po macoszemu (nie mogę zrozumieć dlaczego WG tak broni się przed rozdawaniem czołgów i złota od jakiegoś czasu), nazwanie tej drabinki eventem to jakaś kpina a jak już nazywacie to eventem to nagrody mogłyby być "ciut" lepsze.

ALE

sama koncepcja takiej drabinki bardzo mi się podoba. Po wprowadzeniu Nowej Sali Chwały takie rozwiązanie aż się prosi o wprowadzenie do gry NA STAŁE - jeśli nie na każdy tier i nację to powiązane to powinno być przynajmniej z wierzchołkiem drzewa i jakimiś sensownymi nagrodami.

Ogólnie żywię nadzieję, że niebawem usłyszymy - It's not an event, it's a feature i to rozwiązanie zagości na stałe w grze. Robienie z tego wielkiego mega elo eventu to takie śmieszne troszkę jest, co prawda nie przebije to szumu przed wprowadzeniem licznika przeładowania w celowniku ale jest blisko.

Nullmaruzero #171 Posted 05 November 2017 - 01:56 PM

Warrant Officer

• Player
  • 23972 battles
  • 893
  • [L3GIO] L3GIO

View Postbushi89, on 03 November 2017 - 02:18 PM, said:

To przedstaw nam szerszy obrazek w wyżej opisanych sytuacjach.

Nie przedstawi. To wbrew Polityce Nicniemówienia firmy. Oni mogą tylko banować za ataki personalne, nawet jeśli używasz określenia "Pracownik WG odpowiedzialny za to powinien..." i płakać, że się ich obwinia kiedy nie mają podstaw żeby zbanować za atak personalny. Ale spróbować coś wyjaśnić, zmienić albo pochylić głowę to ni moderatora.

malutoros #172 Posted 05 November 2017 - 02:13 PM

Major

• Player
  • 24040 battles
  • 2,735
Wszyscy hejtuja i narzekaja ale z wiekszosc z wywieszonym jęzorem beda walczyc iosuper nagrody WG :teethhappy:

Edited by malutoros, 05 November 2017 - 02:13 PM.

Ataman_ #173 Posted 05 November 2017 - 03:12 PM

Colonel

• Player
  • 57497 battles
  • 3,963
  • [BLU3_] BLU3_

View Postmalutoros, on 05 November 2017 - 01:13 PM, said:

Wszyscy hejtuja i narzekaja ale z wiekszosc z wywieszonym jęzorem beda walczyc iosuper nagrody WG :teethhappy:

to zróbmy listę osób które powiedziały, że się nie zarejestrują do eventu!

jak znajdzie się ich w rankingu to wtedy drzemy łacha jakie janusze?

zobaczymy kto ma podwójne standardy?

Fulko #174 Posted 05 November 2017 - 03:39 PM

Staff Sergeant

• Beta Tester
  • 44170 battles
  • 491
  • [-SJD-] -SJD-

Mnie też możecie dopisać. Nie mam zamiaru "robić za grosze"

SirBushman #175 Posted 05 November 2017 - 03:51 PM

Lieutenant General

• Player
  • 55227 battles
  • 7,328
  • [ROTTN] ROTTN

View PostAtaman_, on 05 November 2017 - 04:12 PM, said:

to zróbmy listę osób które powiedziały, że się nie zarejestrują do eventu!

jak znajdzie się ich w rankingu to wtedy drzemy łacha jakie janusze?

zobaczymy kto ma podwójne standardy?

Dopisz mnie.

Alpa_Chino #176 Posted 05 November 2017 - 04:00 PM

Lieutenant Сolonel

• Player
  • 34160 battles
  • 3,255
Ja z decyzją poczekam na jakiś oficjalny, dokładny i zaktualizowany spis nagród :trollface:

filu305 #177 Posted 05 November 2017 - 04:14 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 74265 battles
  • 1,490
Dopisz mnie

Ataman_ #178 Posted 05 November 2017 - 04:28 PM

Colonel

• Player
  • 57497 battles
  • 3,963
  • [BLU3_] BLU3_

View PostAlpa_Chino, on 05 November 2017 - 03:00 PM, said:

Ja z decyzją poczekam na jakiś oficjalny, dokładny i zaktualizowany spis nagród :trollface:

Pierwszy Janusz !!

Co do reszty, Panowie ja jestem za leniwy :) Mój pomysł, niech teraz murzyny pozbierają bawełnę.

Może znajdzie się ktoś kto zrobi takową listę?

exodia_the #179 Posted 05 November 2017 - 05:11 PM

Lance-corporal

• Player
  • 36350 battles
  • 74

View PostAtaman_, on 05 November 2017 - 04:28 PM, said:

Pierwszy Janusz !!

Co do reszty, Panowie ja jestem za leniwy :) Mój pomysł, niech teraz murzyny pozbierają bawełnę.

Może znajdzie się ktoś kto zrobi takową listę?

Dobrze by było nagrodzić go jakąś rezerwą osobistą, dniem premki i super unikalnym medalem.

filu305 #180 Posted 05 November 2017 - 05:32 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 74265 battles
  • 1,490
Podwójną bym przepisał, bez trampek, niech boso naparza do sławojki.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users