Jump to content

Marsz Narodów - lista tych, którzy ten wspaniały event "olewają"

#olewam #boycott #jesteśmy wkurzeni Marsz Narodów March of Nations Protest bojkot olewam event protest

• This topic is locked This topic is locked
2461 replies to this topic

HoHoLK44 #41 Posted 06 November 2017 - 10:45 AM

Major General

• Community Contributor
  • 21294 battles
  • 5,123
Mnie tez możecie wpisać. Nie gram eventów WG, więc tego też nie zagram.

muriceps #42 Posted 06 November 2017 - 10:54 AM

Major General

• Player
  • 30278 battles
  • 5,372
  • [UVC] UVC

Ok. W prywatnej wiadomości odezwał się do mnie kolega, który zaoferował się rozesłać info o sprzeciwie w różne miejsca. Mam więc prośbę aby ktoś zaangażowany w sprawę stworzył krótkie info o całej akcji. Dlaczego, czemu służy sprzeciw i jaki jest jego cel. Czy ktoś byłby chętny aby coś takiego napisać?

Może kolega Addept? Albo GO3?

ZmecholZmechanizowany #43 Posted 06 November 2017 - 11:54 AM

Brigadier

• Player
  • 35345 battles
  • 4,324

Mnie też można dopisać, choć nie ma to dużego znaczenia. 

I tak zdecydowana większość będzie brać udział, choćby z powodu głupiego wyróżnienia ;)

Yourny #44 Posted 06 November 2017 - 11:58 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 18836 battles
  • 327
  • [_CHS_] _CHS_

Block Quote

Ok. W prywatnej wiadomości odezwał się do mnie kolega, który zaoferował się rozesłać info o sprzeciwie w różne miejsca. Mam więc prośbę aby ktoś zaangażowany w sprawę stworzył krótkie info o całej akcji. Dlaczego, czemu służy sprzeciw i jaki jest jego cel. Czy ktoś byłby chętny aby coś takiego napisać?

Może kolega Addept? Albo GO3?

Mogę sklecić coś takiego,ale dopiero za 2-3 godziny,bo obowiązki wzywają :/ Podrzucę to Tobie na priv Muri.

Squibb_ #45 Posted 06 November 2017 - 12:30 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 16690 battles
  • 1,407
  • [-O-B] -O-B
Proszę o dopisanie mnie do listy :)

burol111 #46 Posted 06 November 2017 - 12:30 PM

Warrant Officer

• Player
  • 22771 battles
  • 763
  • [VIVE1] VIVE1

View PostZmecholZmechanizowany, on 06 November 2017 - 11:54 AM, said:

Mnie też można dopisać, choć nie ma to dużego znaczenia.

I tak zdecydowana większość będzie brać udział, choćby z powodu głupiego wyróżnienia ;).

Pytanie po co im te wyróżnienia, jacyś fajniejsi są ? Już przy nicuk są za misje osobiste, bitwy rankingowe, teraz niech jeszcze za to wlepią. Zaraz będzie przy nicku po 15 medali  .... Czekam na możliwośc ukrycia tego, bo nie jest mi to wcale do szczęscia potrzebne i tak widać jak kto gra.

Squibb_ #47 Posted 06 November 2017 - 12:32 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 16690 battles
  • 1,407
  • [-O-B] -O-B

View Postburol111, on 06 November 2017 - 01:30 PM, said:

Pytanie po co im te wyróżnienia, jacyś fajniejsi są ? Już przy nicuk są za misje osobiste, bitwy rankingowe, teraz niech jeszcze za to wlepią. Zaraz będzie przy nicku po 15 medali  .... Czekam na możliwośc ukrycia tego, bo nie jest mi to wcale do szczęscia potrzebne i tak widać jak kto gra.

Czasami na TS, powciskane jest milion rang, ze nie widać nicku. Nie długo w wocie tak będzie :) 

MrGamon #48 Posted 06 November 2017 - 01:17 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 22658 battles
  • 1,362
  • [1_CH] 1_CH
Nie wiem czy jestem godzien rywalizować o tak zacne nagrody jak konto premium i rezerwy. Także podziękuję za tę wspaniałą ofertę i ustąpię pola innym naiwnym

ZmecholZmechanizowany #49 Posted 06 November 2017 - 01:22 PM

Brigadier

• Player
  • 35345 battles
  • 4,324

View Postburol111, on 06 November 2017 - 01:30 PM, said:

Niektórzy nawet są wstanie płacić za takie pierdy, a co dopiero jak jest możliwość zdobycia wyróżnienia za friko. 

Alpa_Chino #50 Posted 06 November 2017 - 01:43 PM

Lieutenant Сolonel

• Player
  • 34160 battles
  • 3,255
Ej, słuchajcie, dzwonili do mnie z Wargamingu i podobno już nie trzeba się rejestrować do Marszu Narodów. Wszystko odbywa się z automatycznie :trollface:

_Shizo_ #51 Posted 06 November 2017 - 01:59 PM

Major

• Player
  • 95702 battles
  • 2,552
  • [PD_PL] PD_PL
Lista osób wzburzonych została zaktualizowana z podziałem zadeklarowanych i niezadeklarowanych. Wracam do pracy tj.popykam sobie. :teethhappy:

krwawyzgred #52 Posted 06 November 2017 - 02:04 PM

Private

• Player
  • 34036 battles
  • 37

krwawyzgred -  proszę dopisać na listę.

_Patrol #53 Posted 06 November 2017 - 02:15 PM

Field Marshal

• Community Contributor
  • 41350 battles
  • 36,212
  • [AW-LE] AW-LE
Nie brałem udziału w wydarzeniach turniejowych, więc dopiszcie i mnie. Najwyżej mi wajchę przestawią z żółtego na czarny.

muriceps #54 Posted 06 November 2017 - 02:25 PM

Major General

• Player
  • 30278 battles
  • 5,372
  • [UVC] UVC

Szanowne Panie i Szanowni Panowie, 

pojawiła się pierwsza, wstępna propozycja ogłoszenia/manifestu/apelu/odezwy, którą można by rozpropagować w różnych portalach społęcznościowych/blogach. Jeden z kolegów stworzył coś takiego:

"Zapewne wielu z Was wie,że w połowie listopada rozpocznie się event pod nazwą "Marsz Narodów". Zamieszczona o tym wydarzeniu informacja,spowodowała na polskojęzycznym dorum WoT spory odzew,w ogromnej mierze niezadowolonych graczy,którzy poczuli się mocno urażeni polityką WG względem poszczególnych serwerów składających się na świat WoT.Otóż nagrody,które czekają na nas w tym wydarzeniu są zdecydowanie gorsze od tych,którymi cieszyć się będą mogli gracze z serwerów NA,czy azjatyckiego.W związku z tym pojawiła się oddolna inicjatywa,mająca uświadomić włodarzom WG,że serwer europejski chce być traktowany na równi z resztą czołgowej społeczności-bez dzielenia na klientów mniej lub bardziej opłacalnych,czy też potrzebnych firmie. Dlatego też powstała lista graczy,którzy postanowili zbojkotować "Marsz Narodów" i nie brać udziału w w.w. evencie. Tylko wspólne,zmasowane działanie może otworzyć oczy WG i jasno pokazać,że dzieje się źle,a gra,na którą wielu z nas poświęca swój czas i pieniądze oraz polityka traktowania poszczególnych serwerów,zmierzają w złym kierunku.Dołączcie do nas,zrezygnujcie z udziału w tym wydarzeniu i wpiszcie się na naszą listę-pokażcie,że jako gracze oczekujecie szacunku i równego traktowania.Niech WG przypomni sobie podstawową zasadę:to oni istnieją dzięki nam i są dla nas,a nie na odwrót."

Osobiście sugeruję wycięcie fragmentu o liście niezadowolonych jeżeli cytowany apel miałby wyjść poza forum. Wydaje mi się że głównym celem jest pokazanie WG w kulturalny sposób, że gracze z serwera EU są niezadowoleni z powodu nierównego, macoszego traktowania. Aby przedsięwzięcie osiągnęło cel trzeba nadać mu odpowiedni rozmach. 

Autorem cytowanego wyżej tekstu jest kolega Yourny.  

Edited by muriceps, 06 November 2017 - 04:46 PM.

King_Dragon #55 Posted 06 November 2017 - 02:27 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 53957 battles
  • 1,265
  • [ODIUM] ODIUM

View Post_Shizo_, on 06 November 2017 - 01:59 PM, said:

Lista osób wzburzonych została zaktualizowana z podziałem zadeklarowanych i niezadeklarowanych. Wracam do pracy tj.popykam sobie. :teethhappy:

tita6 z triple alt konta zszedł na double alt konto :P

spartakers #56 Posted 06 November 2017 - 02:35 PM

Lance-corporal

• Player
  • 37406 battles
  • 54
  • [BLU3_] BLU3_

View Postburol111, on 06 November 2017 - 12:30 PM, said:

Burol, widocznie nie wiesz co to szacun na dzielni :D Ja tam dałem sobie, że zrobiłem stuga ;)

View Postmuriceps, on 06 November 2017 - 02:25 PM, said:

Szanowne Panie i Szanowni Panowie, 

pojawiła się pierwsza, wstępna propozycja ogłoszenia/manifestu/apelu/odezwy, którą można by rozpropagować w różnych portalach społęcznościowych/blogach. Jeden z kolegów stworzył coś takiego:

"Zapewne wielu z Was wie,że w połowie listopada rozpocznie się event pod nazwą "Marsz Narodów". Zamieszczona o tym wydarzeniu informacja,spowodowała na polskojęzycznym dorum WoT spory odzew,w ogromnej mierze niezadowolonych graczy,którzy poczuli się mocno urażeni polityką WG względem poszczególnych serwerów składających się na świat WoT.Otóż nagrody,które czekają na nas w tym wydarzeniu są zdecydowanie gorsze od tych,którymi cieszyć się będą mogli gracze z serwerów NA,czy azjatyckiego.W związku z tym pojawiła się oddolna inicjatywa,mająca uświadomić włodarzom WG,że serwer europejski chce być traktowany na równi z resztą czołgowej społeczności-bez dzielenia na klientów mniej lub bardziej opłacalnych,czy też potrzebnych firmie. Dlatego też powstała lista graczy,którzy postanowili zbojkotować "Marsz Narodów" i nie brać udziału w w.w. evencie. Tylko wspólne,zmasowane działanie może otworzyć oczy WG i jasno pokazać,że dzieje się źle,a gra,na którą wielu z nas poświęca swój czas i pieniądze oraz polityka traktowania poszczególnych serwerów,zmierzają w złym kierunku.Dołączcie do nas,zrezygnujcie z udziału w tym wydarzeniu i wpiszcie się na naszą listę-pokażcie,że jako gracze oczekujecie szacunku i równego traktowania.Niech WG przypomni sobie podstawową zasadę:to oni istnieją dzięki nam i są dla nas,a nie na odwrót."

Osobiście sugeruję wycięcie fragmentu o liście niezadowolonych jeżeli cytowany apel miałby wyjść poza forum. Wydaje mi się że głównym celem jest pokazanie WG w kulturalny sposób, że gracze z serwera EU są niezadowoleni z powodu nierównego, macoszego traktowania. Aby przedsięwzięcie osiągnęło cel trzeba nadać mu odpowiedni rozmach.  

Można kopiować i rozsyłać do wglądu szerszej publiczności ?  :) Z uprzejmości wolę zapytac;)

Edited by spartakers, 06 November 2017 - 02:53 PM.

muriceps #57 Posted 06 November 2017 - 02:45 PM

Major General

• Player
  • 30278 battles
  • 5,372
  • [UVC] UVC

up. wydaje mi się, że tak. Chodzi o FB, Twitera, forum anglojęzyczne (fajnie by było gdyby ktoś przetłumaczył i zamieścił). Dobrze by było, gdyby jakiś bloger się tym zainteresował. 

Może jeszcze chwilę zaczekaj. Niech się ktoś jeszcze wypowie. To dopiero pierwsza propozycja. Z drugiej strony jeżeli coś ma się takiego dziać, to lepiej działać szybko niż wcale.

Sam nie wierzę, że się tym zajmuję a osoby, które tak głośno się udzielały milczą... 

_Shizo_ #58 Posted 06 November 2017 - 03:11 PM

Major

• Player
  • 95702 battles
  • 2,552
  • [PD_PL] PD_PL

View Postmuriceps, on 06 November 2017 - 01:25 PM, said:

dorum WoT

Forum. Ale dorum również fajnie brzmi. :)

SirBushman #59 Posted 06 November 2017 - 03:15 PM

Lieutenant General

• Player
  • 55227 battles
  • 7,328
  • [ROTTN] ROTTN

Może dlatego, że wpadłeś na ten pomysł?

Poza tym, gdybym to ja wpadł na ten pomysł, albo się tym zajął to zaraz jakiś scinacz drzew by napisał, że zbieram Lajki, łaknę chwały i tym podobne pierdoły.

Mi się tekst podoba.

A poza tym muri - Ty jesteś odbierany jako głos rozsądku. I jesteś rozpoznawalny oraz lubiany przez większość Forumowiczów.

muriceps #60 Posted 06 November 2017 - 03:31 PM

Major General

• Player
  • 30278 battles
  • 5,372
  • [UVC] UVC

Dziękuję za miłe lecz przesadzone słowa. Gdybyś tak napisał o Zdzisławiedyrmie, to ok... Ale żarty żartami. Wolałbym jednak aby to była praca zespołowa. Jest to idealny przykład w sprawy, której gracze mogliby się zjednoczyć, pokazać swoją siłę (o ile ją mają). Żeby się nie skończyło na czczym gadaniu oraz jedynej znanej z forum formy protestu czyli obrażaniu pracowników WG. 

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users