Jump to content

Sila RNG a nevybalancovane bitky podla WN

• Please log in to reply
435 replies to this topic

7wariot7 #1 Posted 06 November 2017 - 09:49 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 20226 battles
  • 362
  • [CSLET] CSLET

Ahoj,rozhodol som sa otvoriť toto vlákno ako "podpich" od supportu a dopredu prosim pripadneho admina aby to tu nezamykal alebo nespájal,ale poposlal názory hračov dalej, nech už budu akekolvek.

k veci:

Chcel by som vedieť aky maťe názor na aktualne  velmy časte vysledky bitiek "0:15, 15:0" a zasahy  falošneho WG RNG.

bavy vas vyhra kde za 2 minuty rozbijete enemy team.

bavy vas triafať wekaspoty v pohybe lebo RNG vám zapraje?

bavy vas odraziť to čo bez RNG nešlo odraziť,a vy prežijete ajekd ste mali byt "správne" mrtvy ?

schválne sa pýtam na momenty v ktorych ste vyhrali,prebili odrazili , a nie naopak.

Wargaming sa ohána už niekolko patchov ako sa MM vylepšuje,ale stale nič nerobi so schopnostami hráčov,Kde v jednej bitke sa stretne/priklad/  5 lepšich hračov 5 priemer a 5 slabych  VS. 1 lepši 5 priemer a 9 slabych

Alebo lepšia varianta v top tieru 3 silny VS 3 slaby.

Prečo sa nikdy wg ktemu nevyjadry ? chce podla vas WG taketo rychle hry ? 

Mna osobne taketo hry nebavia ajked vyhrajeme,a poriadne vytočia ak prehrajeme.

Moj osobny nazor:WG ma čas 28 dni ,to je presny čas, kedy my vyprši premium a ak sa s mm nič nezmeni (dnešna bilancia 20 prehry 3 vyhry) odchádzam z wot.

Aky je názor váš.

Edited by 7wariot7, 06 November 2017 - 09:50 PM.

Alcadizaar #2 Posted 06 November 2017 - 10:09 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 24175 battles
  • 369
  • [_UBP_] _UBP_

View Post7wariot7, on 06 November 2017 - 08:49 PM, said:

Ahoj,rozhodol som sa otvoriť toto vlákno ako "podpich" od supportu a dopredu prosim pripadneho admina aby to tu nezamykal alebo nespájal,ale poposlal názory hračov dalej, nech už budu akekolvek.

k veci:

Chcel by som vedieť aky maťe názor na aktualne  velmy časte vysledky bitiek "0:15, 15:0" a zasahy  falošneho WG RNG.

bavy vas odraziť to čo bez RNG nešlo odraziť,a vy prežijete ajekd ste mali byt "správne" mrtvy ?

schválne sa pýtam na momenty v ktorych ste vyhrali,prebili odrazili , a nie naopak.

Wargaming sa ohána už niekolko patchov ako sa MM vylepšuje,ale stale nič nerobi so schopnostami hráčov,Kde v jednej bitke sa stretne/priklad/  5 lepšich hračov 5 priemer a 5 slabych  VS. 1 lepši 5 priemer a 9 slabych

Moj osobny nazor:WG ma čas 28 dni ,to je presny čas, kedy my vyprši premium a ak sa s mm nič nezmeni (dnešna bilancia 20 prehry 3 vyhry) odchádzam z wot.

Aky je názor váš.

sbohem

7wariot7 #3 Posted 06 November 2017 - 10:33 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 20226 battles
  • 362
  • [CSLET] CSLET
skus sa vyjadriť ,ak nemaš vlastny nazor nepiš :)

lukasarcher #4 Posted 06 November 2017 - 10:34 PM

Major

• Player
  • 34949 battles
  • 2,834
  • [9-TD] 9-TD
Moc jsem to nečetl. Ale ty chceš prostě vyhrávat, bez toho, aby jsi něco zahrál a žádáš WG, aby s tím něco udělalo do 28 dnů ,je to tak?

Alcadizaar #5 Posted 06 November 2017 - 10:39 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 24175 battles
  • 369
  • [_UBP_] _UBP_
to co jsem napsal naprosto shrnulo muj nazor na tuto vec. je to naprosto bezpredmetne vykrikovani a pokud si opravdu stojis za tim ze pokud wg neco nezmeni do 28 dnu tak skoncis tak je jiste ze skoncis tudiz jsem ti popral sbohem na rozloucenou.

7wariot7 #6 Posted 06 November 2017 - 10:45 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 20226 battles
  • 362
  • [CSLET] CSLET

nie lukaši, chcem aby každa strana mala rovnaky počet dobrych a menej dobrych hráčov, to je cele :) tak si to skus prečitať :)

alcadizaar vieš sa prosim vyjadriť ktomu či ta bavia 2 minutove bitky a ostatne otazky,alebo budeš iba chytať za slovička 28dni a pod :)

VijaCZ #7 Posted 06 November 2017 - 11:04 PM

Colonel

• Player
  • 57903 battles
  • 3,745
  • [HRDZA] HRDZA

Za mě je RNG jedna z mála věcí která ještě funguje správně, ve který se ještě nevrtali. Nemuselo by to bejt nutně tak velký číslo, 10 nebo 15 procent by podle mě bohatě stačilo, ale současnej stav mi nevadí a naopak často přináší kuriozní a zajímavý situace - někdy pobaví, někdy naštve. Za mě RNG neměnit.

Naprosto jiná je situace u tzv. turbo-proher a turbo-výher. Tady se podle mě krutě podepsaly tři věci - úpravy hry tanků a hlavně map pro málo schopné hráče, obrovské zvýšení počtu zásobníkových tanků a všechno dorazil prokletý 3-5-7 matchmaker díky kterýmu nafasuješ tři dobrý / špatný / kempící / neopatrný  hráče na top tierech a pak dá o hodně víc práce a snahy s hrou něco udělat, protože v naprostý většině bitev budeš ten nejnižší tier ve hře a tanky o dva tiery vyšší se zastavujou bokem docela neochotně aby se trpělivě nechaly ustřílet.....

Skill matchmaker na který narážíš URČITĚ NE! Ranked Battles myslím dostatečně důkladně ukázaly jaká je to hrůza pokud by se realizoval ve smyslu nějakých lig nebo úrovní, a myslím si že pokud by se realizoval systém " na každou stranu stejnej počet dobrejch a špatnejch" tak by to věci stejně nepomohlo a stejně by si hráči stěžovali dál a možná ještě víc "že jim to zase nefunguje"

Starej naprosto náhodnej a nebalancovanej matchmaker z verze 9.17 byl podle mě nejlepší a nejzábavnější, hry byly pestřejší a dost map se hrálo různě podle různý skladby týmů.

Na WG ovlivňování RNG v podstatě nevěřím, nejvejš občas zahlásím nebo si pomyslím

"no jó artynář toho netrefíš ani kdybys mu to dělo strčil do...cože zase vedle??? artyny maj prostě WG ochranu..ale už sakra jak sem moh artynu dingnout????? Jasný ovlivňování, WG chrání artyny!!!"

"Samozřejmě, týpek je rudej že sotva umís tankem popojet takže ho prostě neprobiješ a netrefíš a neprobiješ a netrefíš, jasný ovlivňování, WG chrání rajčátka!!!"

"Tyvole jaktože mě ten Lowe stojící na otevřený pláni spotnul? To pako tam snad vozí bino a maskovačku! A nikdo po něm samozřejmě nestřílí ! Jasný ovlivňování - WG chrání platící hráče !!!"

Prostě jedna blbost větší než druhá, všechno je to nesmysl, ale snad každej si někdy pomyslel že "tenhle má takový štěstí že nad ním WG snad musí držet ochrannou ruku"

Dobře - zkuste mi napsat kde se na ovlivňování RNG dá vydělat, když tu každej stěžovatel píše jak strašně mu RNG hází klacky pod nohy - kde jde vydělat na tom že budu ovlivňovat hru v neprospěch průměrných hráčů  a tím je naštvu a od hry odeženu, kde jde vydělat na odrazování a vyhánění platících zákazníků. Najděte princip kde z toho WG rejžuje peníze a pak to začnu brát vážně. Starý a pravdivý heslo zní - NAJDI KDE JSOU V TOM PENÍZE A DOZVÍŠ SE PROČ SE TO DĚJE - najděte peníze prosím :)

ZektinoSK #8 Posted 06 November 2017 - 11:15 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 21066 battles
  • 491

dalsia rovnaka tema co uz je tu 2x

mod zmazat

7wariot7 #9 Posted 06 November 2017 - 11:38 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 20226 battles
  • 362
  • [CSLET] CSLET

Vija ranked bitky boli o hre rovnako silnych hračov 15:15, ja chcem aby bol rovnaky počet rajčat a dobrych na oboch stranach,na koho natrafiš je už vec mapy a taktiky.čo presne by podla teba nefungovalo? pride mi to ako jeden krok z mala ktomu, aby sa tie rychle bitky skončili.Kontrolujem každy debakel,a v 90% pripadoch je jedna strana ovela silnejšia než druha čo sa tyka WN.

RNG generuje nahodne čisla,trebars kolko bude odchylka od stredu zameriavača,ktorych smerom,aka penetracia bude strely,dmg strely atd atd,

TO že  wo wotku odlieta strela do weakspotov skryteho tanku,a že netrafiš domiereny cely tank,,nechaš tanku 1 hp kôly rollu dmg, alebo škrabneš papier tank, to všetko je manipulacia nahody,lebo niečo take sa može stať ano može,, ale jeden krat zo sto.Neverim namanipulaciu rng na ACC to nie alebo na TEAM ano.

čo sa tyka tvojej otazky RNG a zarobku na manipulacii rng-Zábava,,,,mne to  ako funny nepride,ale asi väčšine ano, ked vznikaju, ako si sam pisal ," kuriozne situácie",,ktore by sa inač nestali,nebol by rng ovplyvnovaní.

7wariot7 #10 Posted 06 November 2017 - 11:40 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 20226 battles
  • 362
  • [CSLET] CSLET

View PostZektinoSK, on 06 November 2017 - 11:15 PM, said:

dalsia rovnaka tema co uz je tu 2x

mod zmazat

ukaž mi,kde sa hrač pýta na nazor hráčov  2min. bitiek a či ich bavy hrať hru ktoru vlastne nehraju.AK nemaš vlastny nazor nepiš :)

ZektinoSK #11 Posted 07 November 2017 - 12:11 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 21066 battles
  • 491

ty si slepy ? sekcie Matchmaking a Co odrazuje od hry wot. Nic ine sa tam neriesi len zmanipulovany MM par minutovych bitiek 0-5:15

keby si modi robili svoju robotu tak to nie je vlakno co ma par tisic TYCH ISTYCH prispevkov, otazok, odpovedi, kt. nikto necita a zaklada znova nove, keby sa za tento spam banovalo tak je to tu upratane, ako som uz pisal a FAQy.

OMFG.

Edited by ZektinoSK, 07 November 2017 - 12:12 AM.

peky1128 #12 Posted 07 November 2017 - 09:02 AM

Warrant Officer

• Player
  • 9979 battles
  • 571
  • [PNDVT] PNDVT

View PostVijaCZ, on 06 November 2017 - 11:04 PM, said:

Za mě je RNG jedna z mála věcí která ještě funguje správně, ve který se ještě nevrtali. Nemuselo by to bejt nutně tak velký číslo, 10 nebo 15 procent by podle mě bohatě stačilo, ale současnej stav mi nevadí a naopak často přináší kuriozní a zajímavý situace - někdy pobaví, někdy naštve. Za mě RNG neměnit.

Naprosto jiná je situace u tzv. turbo-proher a turbo-výher. Tady se podle mě krutě podepsaly tři věci - úpravy hry tanků a hlavně map pro málo schopné hráče, obrovské zvýšení počtu zásobníkových tanků a všechno dorazil prokletý 3-5-7 matchmaker díky kterýmu nafasuješ tři dobrý / špatný / kempící / neopatrný  hráče na top tierech a pak dá o hodně víc práce a snahy s hrou něco udělat, protože v naprostý většině bitev budeš ten nejnižší tier ve hře a tanky o dva tiery vyšší se zastavujou bokem docela neochotně aby se trpělivě nechaly ustřílet.....

Skill matchmaker na který narážíš URČITĚ NE! Ranked Battles myslím dostatečně důkladně ukázaly jaká je to hrůza pokud by se realizoval ve smyslu nějakých lig nebo úrovní, a myslím si že pokud by se realizoval systém " na každou stranu stejnej počet dobrejch a špatnejch" tak by to věci stejně nepomohlo a stejně by si hráči stěžovali dál a možná ještě víc "že jim to zase nefunguje"

Starej naprosto náhodnej a nebalancovanej matchmaker z verze 9.17 byl podle mě nejlepší a nejzábavnější, hry byly pestřejší a dost map se hrálo různě podle různý skladby týmů.

Na WG ovlivňování RNG v podstatě nevěřím, nejvejš občas zahlásím nebo si pomyslím

"no jó artynář toho netrefíš ani kdybys mu to dělo strčil do...cože zase vedle??? artyny maj prostě WG ochranu..ale už sakra jak sem moh artynu dingnout????? Jasný ovlivňování, WG chrání artyny!!!"

"Samozřejmě, týpek je rudej že sotva umís tankem popojet takže ho prostě neprobiješ a netrefíš a neprobiješ a netrefíš, jasný ovlivňování, WG chrání rajčátka!!!"

"Tyvole jaktože mě ten Lowe stojící na otevřený pláni spotnul? To pako tam snad vozí bino a maskovačku! A nikdo po něm samozřejmě nestřílí ! Jasný ovlivňování - WG chrání platící hráče !!!"

Prostě jedna blbost větší než druhá, všechno je to nesmysl, ale snad každej si někdy pomyslel že "tenhle má takový štěstí že nad ním WG snad musí držet ochrannou ruku"

Dobře - zkuste mi napsat kde se na ovlivňování RNG dá vydělat, když tu každej stěžovatel píše jak strašně mu RNG hází klacky pod nohy - kde jde vydělat na tom že budu ovlivňovat hru v neprospěch průměrných hráčů  a tím je naštvu a od hry odeženu, kde jde vydělat na odrazování a vyhánění platících zákazníků. Najděte princip kde z toho WG rejžuje peníze a pak to začnu brát vážně. Starý a pravdivý heslo zní - NAJDI KDE JSOU V TOM PENÍZE A DOZVÍŠ SE PROČ SE TO DĚJE - najděte peníze prosím :)

Najvecsie zlo co sa tyka RNG je pri miereni. Da sa prezit nizky roll na DMG aj pene,ale vzdy ma vytoci,ked plne domierim a strela ide hore,dole,doprava ci dolava, to akoze mam krive delo,alebo gravitacia posobila na granat viac alebo menej? 

Proste ked si da hrac namahu plne domierit,delo by malo zasiahnut to na co mierim,cize pri plnom domiereni by malo byt RNG 0.

To je moj nazor na RNG.

UKO_JESHITA #13 Posted 07 November 2017 - 09:30 AM

Lieutenant Сolonel

• Player
  • 43150 battles
  • 3,221
  • [_LDN] _LDN

View Post7wariot7, on 06 November 2017 - 09:49 PM, said:

k veci:

Aky je názor váš.

Za " turbo bitvy " z největší části mohou hráči jako jsi Ty, pak až MM a los mapy. Takže tady by jsi mohl změnu udělat sám, ovšem do 28 dnů to pravděpodobně nestihneš. WG nemůže za to, že Tvůj tým nastupuje neustále ve 14 tancích.

Jinak dále to co jsi psal nemá cenu řešit, snad jen pokud by jsi se rapidně zlepšil ve svém výkonu tak máš 90% toho co jsi tu psal vyřešeno. 

Miri37 #14 Posted 07 November 2017 - 10:02 AM

Lieutenant Сolonel

• Player
  • 41654 battles
  • 3,474
Spoiler

Když jsem si to v hlavě tak nějak přebral a vyšlo mi z toho toto.

Z 20 bitev jsi jen 3 vyhrál, což tě nepotěšilo!

Chceš po MM něco, co je několik světelných let vzdáleno od toho, co je v jeho možnostech.

Tvůj učet je ve hře už hodně dlouho, takže dost pamatuješ a víš, že nikdy nebylo sestavování týmů moc vyrovnané.    

Mannanan #15 Posted 07 November 2017 - 10:53 AM

Lance-corporal

• Player
  • 11058 battles
  • 58

Výsledky 15:5 jsou dané herní mechanikou, která má jen velmi malý potenciál pro comeback. Aby se problém vyřešil musel by se zásadně změnit herní systém asi přidáním nějaké formy respawnu. Nesleduji jak proti sobě hrají nejvyšší sehrané týmy, ale myslím, že stejné výsledky tam nebudou neobvyklé, asi jen bude trvat o něco déle než někdo udělá chybu a hra se zlomí ve snowball. Teoretický perfektní skill mm by možná odstranil kraťoučké hry kdy je to za 2 minuty 0:7 a nemůžete s tím nic udělat. Možná. Ale jeho implementace je problematická. Velkým problémem je například doba čekání na hru, kdy 5 minut i víc by bylo běžné. Kombinování jenom rajčat a pomerančů by asi bylo rychlé, ale jak byste se zlepšovali tak byste čekali a čekali, prostě proto, že ve frontě není zrovna dostatek lepších hráčů. Zkuste hrát tak ve 4h ráno, čekání se prodlužuje a nezdá se to, ale zjistíte, že už 2 minuty čekání na hru začínají být otravné. A to jen proto aby se tím vyřešily jen opravdové extrémy. Dalším problémem je, že jako lepší hráč byste vždy hráli proti lepšim hráčům, takže 50% WR by vždy neznamenal totéž a získat lepší hodnocení by se stalo těžší a těžší. Takže by se musel implementovat nějaký systém dělení hráčů do výkonnostních skupin.

Mám nainstalovaný XVM a sleduji jak jsou týmy rozházené. Není to perfektní protože vidím celkové hodnocení a ne jen posledních 1000 bitev. Překvapivě jsou týmy podobné a nedokážu předem odhadnout kdo vyhraje. Hodně často se stává, že si myslím, že mám lepší tým a prohrajem ve snowballu a naopak. Určitě někdy proto, že část dobrých hráčů je schovaná za špatným dlouhodobým hodnocením. Na podrobnější ruční analýzu nemám čas. Já nakonec taky hraju o něco líp než ukazuje XVM (jo vím pořád blbě). Modří a fialový hráči jsou rozdílový, ti si umí obvykle hru pohlídat. Anebo pokud je nerovnost kdy jeden tým má hodně zelenejch a druhej jenom 2 citróny. Ale to se nestává často. Včera jsem dokonce měl hru proti 3 modrým a fialce a snad jsme neměli ani zelenýho a hra byla hodně vyrovnaná, nakonec od nich zůstali jenom ti 4 a ti nás už přehráli, ale gg, žádnej snowball. Ano je blbý pokud mají dobrý top tier a my rajče, ale ani to neznamená nutně prohru.

Pokud prohráváš 3:20 tak s největší pravděpodobností je to tím, že nehraješ dobře abys vyhrával. Je malá pravděpodobnost, že máš zrovna tak velkou smůlu, ale spíš to tím nebude. Mě se to ještě nestalo. Nečerti se, zkus se nad tím zamyslet. Sleduji i kolikrát bych mohl vyhrát kdybych hrál o trochu líp a zůstal do konce hry. Tedy jestli má smysl se v téhle hře zlepšovat. A je to překvapivě hodně. Hodně často by jeden tank navíc na konci hru zvrátil.

Za posledních pár dní jsem si na vzorku 287 her vyhodnotil hry následovné (hry sleduji až do konce):
54x snowball prohra kdy bych to asi moc nezměnil
61x kdy jsem prohrál a myslím si, že jsem to mohl změnit hrát o trochu líp a neudělat zbytečnou chybu (jsem i trochu optimista)
26x jsem hrál ok a prohráli jsme
73x jsem týmu pomohl vyhrát
41x jsem hrál blbě a tým to vyhrál za mě
32x snowball výhra, asi bych tam ani nemusel být

Je tam hodně tier 3, 4, 5. Teď je hodně hraju abych se naučil dohrávat hry. A nakonec jsem pořád lama tak jsem se přestal vejš na čas cpát, jen když potřebuju kredity. Nejvyšší hraju 8, kde jsem zatím horší, ale hry se prodlužují. 9 a 10 nemám. Asi tam bude míň snowballu. Poznámka, snowball hra pro mě není nutně daná výsledkem 5:15.

86 snowball her je bohužel hodně, ty nejsou moc zábavné ale aspoň jsou krátké. Z pohledu herního designu mi to ale přijde docela špatný.

Ohledně RNG mě prudí RNG na velmi krátkou vzdálenost, obzvlášť pokud riskuji a investuji čas do zaměření a nehýbu se. Pak je hodně k vzteku když trefím hlínu nebo pásy. Pomáhá to sice na obě strany, ale preferoval bych opak. Na můj vkus to příliš často ovlivní hru v neprospěch hráče s lepším načasováním. Na velké vzdálenosti a v pohybu jsem s tím vcelku ok.

Edited by Mannanan, 07 November 2017 - 11:02 AM.

7wariot7 #16 Posted 07 November 2017 - 12:11 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 20226 battles
  • 362
  • [CSLET] CSLET

View PostZektinoSK, on 07 November 2017 - 12:11 AM, said:

ty si slepy ? sekcie Matchmaking a Co odrazuje od hry wot. Nic ine sa tam neriesi len zmanipulovany MM par minutovych bitiek 0-5:15

keby si modi robili svoju robotu tak to nie je vlakno co ma par tisic TYCH ISTYCH prispevkov, otazok, odpovedi, kt. nikto necita a zaklada znova nove, keby sa za tento spam banovalo tak je to tu upratane, ako som uz pisal a FAQy.

OMFG.

tie sekcie su plne otom, ako ich RNG okrada a nič neda,a to že vždy prehraju 0:15.

To je ale velka lož, nikto si tuna znich neprizna že ich niekedy rng zachrani ,alebo vyhravaju bitky za par minut,

Ja tuna riešim tie "prijemnejšie"  bitky, kedy vam RNG praje a vyhravate za 2 minuty 15:0.či to je prave to čo vas bavi,alebo by ste radi boli za menši rng+ rng - a vyvažene bitky čo sa tyka na top tieru WN8

7wariot7 #17 Posted 07 November 2017 - 12:20 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 20226 battles
  • 362
  • [CSLET] CSLET

View PostUKO_JESHITA, on 07 November 2017 - 09:30 AM, said:

Za " turbo bitvy " z největší části mohou hráči jako jsi Ty, pak až MM a los mapy. Takže tady by jsi mohl změnu udělat sám, ovšem do 28 dnů to pravděpodobně nestihneš. WG nemůže za to, že Tvůj tým nastupuje neustále ve 14 tancích.

Jinak dále to co jsi psal nemá cenu řešit, snad jen pokud by jsi se rapidně zlepšil ve svém výkonu tak máš 90% toho co jsi tu psal vyřešeno. 

aha, tak mi porad ako zmenim ja osobne ,to že v jednom teamu nebude 10 rajcať proti 10 premernym hračom prosim,Lebo to je to cele, čo chcem aby sa vyvažilo.zmenilo Ak je bitka po minute 0:7 chcel by som vidieť vas pane ako to otočite aspon na solidnu prehru.Nerieš tu prosim to ako hraje,považuj ma  trebars aj za plne červeneho rudaka,rad sa knim prihlasim,ak bude v enemy teamu rovnaky počet rudakov a rovnaky počet skilerov na oboch stranach ako si ty UKO :)

skusi si prispevok prečitať ešte raz a netvrd že sam nemaš bitky v ktorych nemožeš spraviť nič pre vyhru.

7wariot7 #18 Posted 07 November 2017 - 12:27 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 20226 battles
  • 362
  • [CSLET] CSLET

View PostMiri37, on 07 November 2017 - 10:02 AM, said:

Spoiler

Když jsem si to v hlavě tak nějak přebral a vyšlo mi z toho toto.

Z 20 bitev jsi jen 3 vyhrál, což tě nepotěšilo!

Chceš po MM něco, co je několik světelných let vzdáleno od toho, co je v jeho možnostech.

Tvůj učet je ve hře už hodně dlouho, takže dost pamatuješ a víš, že nikdy nebylo sestavování týmů moc vyrovnané.    

Miri,pamätam že ak mi MM zaprialo a hodilo ma do TOP tieru,vedel som že určite niečo zahram na svojej strane,lebo mi nepride nepriatel odzadu z druhej strany fronty, ktora nepadne do jednej minuty.

To su veci,kt sa nestavali a ak tak zriedka .  JA nemožem ovplyvniť to čo sa deje na druhej strane,a pokial 3 tanky vyprašia polovicu našeho teamu a pridu nam odzadu asi  nieje niečo v poriadku s rozdelovanim kvality hráčov, 

Od MM CHEM aby nehadzalo  silnejši team prosti slabšiemu,chcem aby každa strana mala silnych aj slabich hráčov rovnako.nechcem vyhravať 15:0 kde sa nezastavime,nechcem prehravať kde do minuty mi penetruju zadnici,niesom totižto ku.rwa. :)

Edited by 7wariot7, 07 November 2017 - 12:31 PM.

ZektinoSK #19 Posted 07 November 2017 - 12:38 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 21066 battles
  • 491

View Post7wariot7, on 07 November 2017 - 12:20 PM, said:

aha, tak mi porad ako zmenim ja osobne ,to že v jednom teamu nebude 10 rajcať proti 10 premernym hračom prosim,Lebo to je to cele, čo chcem aby sa vyvažilo.zmenilo Ak je bitka po minute 0:7 chcel by som vidieť vas pane ako to otočite aspon na solidnu prehru.Nerieš tu prosim to ako hraje,považuj ma  trebars aj za plne červeneho rudaka,rad sa knim prihlasim,ak bude v enemy teamu rovnaky počet rudakov a rovnaky počet skilerov na oboch stranach ako si ty UKO :)

skusi si prispevok prečitať ešte raz a netvrd že sam nemaš bitky v ktorych nemožeš spraviť nič pre vyhru.

prosim ta, tu miestne hviezdy vyprasia samy cely enemy team, v najhorsom MM, bez premium tanku, bez goldov atd. a potom este aj samy odletia na inu mapu

ps. ale pozor, uz aspon priznali ze su lepsie a horsie tanky, ono casom sa dostaneme aj k tym premium tankom, premium uctom atd.... k P2W :D

Edited by ZektinoSK, 07 November 2017 - 12:40 PM.

Miri37 #20 Posted 07 November 2017 - 12:45 PM

Lieutenant Сolonel

• Player
  • 41654 battles
  • 3,474

View Post7wariot7, on 07 November 2017 - 11:27 AM, said:

Miri,pamätam že ak mi MM zaprialo a hodilo ma do TOP tieru,vedel som že určite niečo zahram na svojej strane,lebo mi nepride nepriatel odzadu z druhej strany fronty, ktora nepadne do jednej minuty.

To su veci,kt sa nestavali a ak tak zriedka .  JA nemožem ovplyvniť to čo sa deje na druhej strane,a pokial 3 tanky vyprašia polovicu našeho teamu a pridu nam odzadu asi  nieje niečo v poriadku s rozdelovanim kvality hráčov, 

Rozdělování hráčů je dost podobné tomu, co bývalo.

Máš pravdu, že ti za minutu nepřijel nepřítel do zad, ale to nebylo díky MM a vyrovnanosti týmů, ale zcela jiným nastavením velkého množství herních parametrů a podmínek. Dokonce i jednoznačných bitev bylo hodně, ale pocitově to nepůsobilo tak depresivně. Ona se mimo pocitové záležitosti moc neodlišuje dnešní nakládačka 3:15 od dřívějších 10:15.  Jenže, ten pocit (dojem) ze hry tvoří dost podstatný faktor zábavnosti.           

2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users