Jump to content

Sila RNG a nevybalancovane bitky podla WN

• Please log in to reply
423 replies to this topic

UKO_JESHITA #421 Posted Today, 07:55 AM

Lieutenant Сolonel

• Player
  • 43131 battles
  • 3,211
  • [_LDN] _LDN

View Postladoprasek, on 16 January 2018 - 07:19 AM, said:

Dá sa to resetni si účet :trollface:

Jj a budu vše expit znova, tak určitě :D, mě to zas tak netrápí. 

kurcatovium #422 Posted Today, 07:58 AM

Major

• Player
  • 38369 battles
  • 2,951

View Postshaunsk, on 15 January 2018 - 09:04 PM, said:

Jo X mít můžeš a to jen premium a myslím, že nejsou moc vidět na EU serveru a občas je snad dávaj v klanovkách. M48 Patton není premium. Dále stále melete chlapi nesmysly. I s premiákem 500 bitev nedáš volný zkušenosti, abys odklikal tuto celou větev v tomto případě cca. požadovaných 710 000 zkušeností za 521 bitev což jse asi za každou bitvu 1400 expu volných. Pak by jedině měl prepaid dobrý mm na samý super týmy a nesměl by prohrát ani jednu bitvu. To jsou jednoduchý počty co se týče expů. Dále co se týče mechaniky. Já vo voze a ty koze. Psal jsem, že byl pod kopcem teď něvím jak se ta blbá mapa menuje s pláží a on je těsně pod úpatím kopce dole na pláži a kopec, který má výšku cca.100 m. Já s tankem uprostřed vrcholu toho kopce. Pokud si to nakreslíš na papír, tak Ti to bude víc jasné a spot mechanika těch bodů co je popsána v této hře nesmí tedy fungovat. V reálným tankovým životě to však fungovat bude pokud budu odchytávat radiostanici a bude případně velitel sedět na věži a poslouchat okolí, příůadně uvidí kouř od výfuků.Musí se potkat body, nebo bod pro spot, aspoň taková pravidla nastavilo WG.

1) Pokud hrál Stronghold nebo týmovky, tak se to v záznamu nezapočítává (má to zvlášť záložku), takže může mít na randomu klidně 0 bitev a vyzkoumaný tier 10. No a i kdyby měl jen těch 500 bitev, pořád se to dá zvládnout. Stačí hrát v četě (bonus expy + větší šance ovlivnit bitvu), na prémiáku (víc expů a výdělky) s prémiovým účtem (víc expů a kreditů ), se zapnutými zálohami na zkušenosti (rozdávaly se nonstop), a ideálně ještě teď během vánoční akce (+48% expů a kreditů ) tak těch průměrně 1500 xp na bitvu není ani trochu zarážející. Myslím, že skutečně dobrý hráč by to v takto ideálních podmínkách s prstem v nose do 300 bitev. Ono se totiž nebavíme o "free xp", co jich dostaneš pár desítek za bitvu. Bavíme se o standardních expech, co dostane na tom prémiáku, které pak za goldy převede na free. Prosté milý Watsone, tvá neznalost herních mechanik neznamená podvod na druhé straně. Pro jistotu ale pošli jméno toho účtu a hned bude jasno nez zbytečného přešlapování.

2) Proxy spot nebere v potaz vertikální vzdálenost. Proto Vija psal 50 metrů na mapě. Tzn. že můžeš být třeba kilometr nad nepřítelem, ale na 2D mapě je to pořád nula nula prdlačky. A s tím se tu počítá. Takže opět neznalost herních mechanik.

View Postshaunsk, on 15 January 2018 - 09:17 PM, said:

Ještě k tomu spotování. Mám takový divný pocit, že v tomhle případě tady lítá jeden velmi dobře známý nedovolený mód. Ale to jsou jen moje domněnky. Týká se ta domněnka odstranění objektů, stromoví atd. Mimochodem ten modpack je stále ke stažení na internetu za peníze a asi sposta čímanů si to koupilo, protože jsem někdy s tds zalezlej v křoví a za boha mě nikdo nemůže spotnout podle vývoje na mapě a přesto mě několik takových čímanů během her bez problémů našlo.

I kdyby měl tundru (mod na odstranění listí a keřů ), tak mu to pomůže jak mrtvému zimník, protože tundra funguje pouze tak, že to křoví odstraní pouze opticky tobě jako hráči, aby se ti líp střílelo. To šášoví, křoví a stromy tam ale pořád zůstávají a server s nimi počítá, takže když mezi tebou a tvým vysněným tankem budou 3 křoví, tak ho nespotneš i kdyby sis tu tundru nainstaloval třeba třikrát... Tzn. do třetice jen a pouze tvá neznalost.

UKO_JESHITA #423 Posted Today, 07:58 AM

Lieutenant Сolonel

• Player
  • 43131 battles
  • 3,211
  • [_LDN] _LDN

View Post_Poles_, on 15 January 2018 - 09:35 PM, said:

tak prestan cpat svoje moudra na YT nemas na to!

Říká mistr světa amoleta, raději si najdi nějaký kurz psaní, když už jsi se zde na fóru tak rozepsal, kdo má ty Tvoje slátaniny luštit. 

Mannanan #424 Posted Today, 03:23 PM

Lance-corporal

• Player
  • 10873 battles
  • 55

Včera mi systém ukázal zač je toho loket. S Type59 WR 30% s WN8 1000 (to je slabý ale 30% si to nezaslouží;) přes několik desítek bitev, po dlouhé době jsem i z XVM viděl, že jsem v slabších týmech . Týmy furt na jednu stranu nejlépe na tu kde není základna, HTs do údolí, flank dole za 2 minuty atd. Pokud by ve hře byl systém pro zlepšení herního zážitku cíleným řízením výher a proher tak přesně tohle by se nestávalo. Systém by mě rychle namíchal do lepších týmů aby zabránil frustraci. Za hru jsem utratil tolik, že pokud to nestačí na ochranu tak ani nechci vědět kolik za ni dokáží utratit ostatní. Pro pořádek musím říct, že prvních 60 her s Type59 jsem měl WR 68% a mnou to asi nebylo. Tohle je druhá WR 30% série s Type59 od té doby. Problém je, že ty dobré série nesmažou pocit z frustrace s těch špatných. V naší mysli se to neprůměruje. Anebo ten systém řízení hry pro vyšší obecnou spojenost zvrtali. Anomalita spíš dokazuje, že systém je náhodný a neodstraňuje ani extrémy.

Edited by Mannanan, Today, 04:19 PM.

2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users