Jump to content

T26E4 ü neden bu kadar kötü duruma getirdiler.

t26e4

• Please log in to reply
3 replies to this topic

AiKaos #1 Posted 09 November 2017 - 10:38 AM

Sergeant

• Player
  • 5958 battles
  • 202
  • [BTO] BTO
En başta 2 yıl önce severek almıştım. güzel kredi ve deneyim getiriyordu ve 8 9 tier tanklar kolay kolay delemiyorlardı. çok yavaş fakat iyi tanktı. 
Oyunu bugün tekrar indirdim. ve bu tank yüzünden oyundan anında soğudum.
Para verip aldığım tank, 
Resmen gitmiyor 18 km hız nedir ya. t95 oynasam daha iyi olur en azından zırhlı. 
bunda oda yok 6 7 tier tankların attığı atışları bile delip geçiyor. spot yediğin an sanki hafif tank gibi gözler üzerine dönüyor ateş eden deliyor.
aşırı yavaşlamış tank oyunun ortasında anca yetişip pozisyon alıyorum oyuna. 
uzakta kalıp atış yapamıyorum dağlara taşlara gidiyor hiç nokta atışı attığını görmedim tankın. 
yakına gitsen daha kendi tier tanklarını bile delemiyor... 
Yanlış anlamayın ben bu oyunu 5 yıldır oynuyorum. ıs 4 t110e4 t57 gibi oynanması zor tankları oynadım kastım. hangi tankın neresine atılacağını çok iyi biliyorum... 
Ama oyunun kredi ve deneyim dropları düzeldi diye duymuştum ama apaçık yalanmış..
Böyle bir oyun yanlış ellerde mahvolmuş üzüldüm.

ali1234512 #2 Posted 09 November 2017 - 11:39 AM

Major General

• Player
  • 40277 battles
  • 5,411
  • [SIGUN] SIGUN

View PostAiKaos, on 09 November 2017 - 11:38 AM, said:

En başta 2 yıl önce severek almıştım. güzel kredi ve deneyim getiriyordu ve 8 9 tier tanklar kolay kolay delemiyorlardı. çok yavaş fakat iyi tanktı. 
Oyunu bugün tekrar indirdim. ve bu tank yüzünden oyundan anında soğudum.
Para verip aldığım tank, 
Resmen gitmiyor 18 km hız nedir ya. t95 oynasam daha iyi olur en azından zırhlı. 
bunda oda yok 6 7 tier tankların attığı atışları bile delip geçiyor. spot yediğin an sanki hafif tank gibi gözler üzerine dönüyor ateş eden deliyor.
aşırı yavaşlamış tank oyunun ortasında anca yetişip pozisyon alıyorum oyuna. 
uzakta kalıp atış yapamıyorum dağlara taşlara gidiyor hiç nokta atışı attığını görmedim tankın. 
yakına gitsen daha kendi tier tanklarını bile delemiyor... 
Yanlış anlamayın ben bu oyunu 5 yıldır oynuyorum. ıs 4 t110e4 t57 gibi oynanması zor tankları oynadım kastım. hangi tankın neresine atılacağını çok iyi biliyorum... 
Ama oyunun kredi ve deneyim dropları düzeldi diye duymuştum ama apaçık yalanmış..
Böyle bir oyun yanlış ellerde mahvolmuş üzüldüm.

yanlızotankın hızı değişmedi 2sene içinde milet tankı öğrendi herkes biliyor şuant 26yı nerden deleceğini şuan smm tanklar çöp yeni mmden dolayı bişey  yapacaklarını söylediler bekliyoruz bide 2 sene önce onun zırhında bug vardı bi ara onu düzelttiler

Edited by ali1234512, 09 November 2017 - 11:40 AM.

AiKaos #3 Posted 09 November 2017 - 03:10 PM

Sergeant

• Player
  • 5958 battles
  • 202
  • [BTO] BTO

View Postali1234512, on 09 November 2017 - 11:39 AM, said:

yanlızotankın hızı değişmedi 2sene içinde milet tankı öğrendi herkes biliyor şuant 26yı nerden deleceğini şuan smm tanklar çöp yeni mmden dolayı bişey  yapacaklarını söylediler bekliyoruz bide 2 sene önce onun zırhında bug vardı bi ara onu düzelttiler

Hız değişmedi ama oyun harita ve yüzey yumuşaklığı değişti o yüzden yavaşlamış biraz.
direnç değişmiş yani..
Aama genede para verilip alınan bir premium tank için gerçekten çok kötü bir duruma gelmiş.

selocan74 #4 Posted 09 November 2017 - 05:02 PM

Colonel

• Player
  • 62556 battles
  • 3,760
  • [SA-AS] SA-AS
Biraz abartmışın kardeş o tank öyle free damage tank değil hele 6-7  tierlere hiç değil.Geçen wz 111 oynuyorum karşıma çıktı ap ile taretten delerim diye uğraşırken sağolsun çapraz açı verdi bende yanından verdim ayarı.Belki biraz paslanmışındır elin ısınsın tekrar değerlendirirsin.

Also tagged with t26e4

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users