Jump to content

Náhled aktualizace 9.21

• Please log in to reply
199 replies to this topic

JarynDrCZ #161 Posted 14 November 2017 - 07:10 AM

Private

• Player
  • 15982 battles
  • 3
  • [MORIA] MORIA

No tak to je super to už ani nestihnu vyzkoumat FV215b 183 na kterou jsem se těšil, pořád nějaké nové či nahrazené tanky, kdyby jste to už milé WG nechali tak jak to bylo už dříve a staraly se o to aby jsme tam měli více map a ne jen několik usmrkaných dokola se opakujících parků....

Prostě tato hra už ztrácí můj zájem, stává se hrou prémiových tanků a když jich tam chcete mít tolik tak jim dejte i své bitvy ať se necpou mezi vozidla z výzkumu...

Neustále vytváříte jen hloupé zbytečnosti....

Edited by JarynDrCZ, 14 November 2017 - 07:11 AM.

_Gazzkon_ #162 Posted 14 November 2017 - 07:44 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 20851 battles
  • 415
  • [W-E-L] W-E-L

View PostAndrej4917, on 14 November 2017 - 01:09 AM, said:

Sa stavim o hocičo že tie WG tupelá zase na konci roka spravia adventny kalendar na goldy a premiove tančiky !! Prečo by si hrači nezaslužili aspon raz do roka (na vianoce) niake tie zlaťaky zdarma ?!! A tiež to MM od 5-10 tier je na grc vezmem do uvahy že : 8 tier bojuje proti X tieru , to je smiešne .... priklad: hram z t34  ako top tier tank proti nižšim  tierom ktore nedokažu čeliť tieru 2+  samozrejme že to vždy skonči poražkou i ked sa na začiatku radujem :) Skratka ma bojovať tier proti tier t.j. X tier proti X tieru ,IX proti IX ,VIII proti VIII a nie že chcem si zahrať na svojej urovni a  hodi ma asi v podobe IS3 vs E100 , a nedaj bože chudak človek čo ma expiť VI lighta a praskne ho ku IX tieru to je už totalny [edited]. 

PS( prosim odstrante cely franczusky narod z hry!!!! ) Vačši cancer vo wotku okrem MM a RNG  fakt nieje

Si nějak zaspal - lighti už mají nějakej ten pátek MM +- 2

View PostJarynDrCZ, on 14 November 2017 - 07:10 AM, said:

No tak to je super to už ani nestihnu vyzkoumat FV215b 183 na kterou jsem se těšil, pořád nějaké nové či nahrazené tanky, kdyby jste to už milé WG nechali tak jak to bylo už dříve a staraly se o to aby jsme tam měli více map a ne jen několik usmrkaných dokola se opakujících parků....

Prostě tato hra už ztrácí můj zájem, stává se hrou prémiových tanků a když jich tam chcete mít tolik tak jim dejte i své bitvy ať se necpou mezi vozidla z výzkumu...

Hvězdu stihneš vyexpit, pokud se teda budeš snažit, protože to bylo ohlášeno dost dlouho dopředu a světe div se, když ji budeš mít v době nového patche v garáži, tak ti i zůstane.

Mungo_13 #163 Posted 14 November 2017 - 11:25 AM

Warrant Officer

• Player
  • 12395 battles
  • 849

Mas PU, nejake osobne zalohy, FreeXP a pod.?

Ja sa blizim k Tortoise a mam cca. dost FreeXP na okamzite vyexpenie TX-ka po preexpeni TOP dela. Takze som na tom v tomto okamihu zdanlivo lepsie, ale nemyslim si, ze to je u teba stratene. Ale chce to systematicky makat.

Ak si to uz neurobil, neexpi napr. topovy motor - da len par HP naviac a odomknes ho vyexpenim Tortoise, takze jeho expenie je zbytocnych 16000XP navrch - a to je 10% z Tortoise.

Top delo vyexpi tu, na Tortoise to bude horsie.

No a hrat systematicky a mozno sa zadari.

SWAT0013 #164 Posted 14 November 2017 - 12:46 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 25100 battles
  • 1,391
  • [A-N-V] A-N-V

A co na to chceš říct? Změna byla oznámena už v září, kdy vyšlo video ohledně rebalancu vozidel v 9.20.1 a kdy už byla zmínka o tom, že Hvězda bude s největší pravděpodobností další vozidlo, které se nahradí. Za tu dobu by se dala klidně vyexpit od nuly.

Odpověď je jednoduchá - pokud o ní tak moc stojíš, budeš holt muset začít hrát více (62 her za měsíc stačit určitě nebude), ideálně pořídit prémko, případně i nějaké zálohy (nebo v případě nejvyšší nouze překonvertovat free expy). Stihnout se to pořád dá - není ale chyba WG, že jsi od června odehrál celkem 641 her, ze kterých s linií na Hvězdu bylo pouhých 42...

lordrax #165 Posted 14 November 2017 - 05:47 PM

Private

• Player
  • 37014 battles
  • 20
  • [UC0RN] UC0RN
Kdy bude public test server live?

YabbaCoe #166 Posted 14 November 2017 - 06:02 PM

Community Coordinator (CZ)

• WG Staff
  • 14578 battles
  • 233

View Postlordrax, on 14 November 2017 - 04:47 PM, said:

Brzy ;)

Karaya12 #167 Posted 14 November 2017 - 06:03 PM

Major

• Player
  • 16290 battles
  • 2,564
  • [SVINE] SVINE

View Postlordrax, on 14 November 2017 - 06:47 PM, said:

Pravděpodobně ve čtvrtek. LINK

Hugo_bear #168 Posted 14 November 2017 - 06:06 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 18761 battles
  • 1,120
  • [O-S-G] O-S-G

View PostYabbaCoe, on 14 November 2017 - 06:02 PM, said:

Brzy ;)

možná bys měl raději mlčet, než toto

Taudlitz #169 Posted 14 November 2017 - 06:14 PM

Sergeant

• Player
  • 18835 battles
  • 242

jediný co mě zajímá je jestli v té plánované HD konverzi opravíte chybný model T28 na ten co měla ve skutečnosti aby jsme nemuseli používat skiny vyrobené hráči jako tento?

Edited by Taudlitz, 14 November 2017 - 06:15 PM.

wertuios #170 Posted 14 November 2017 - 06:49 PM

Private

• Player
  • 5543 battles
  • 1
  • [5CSMD] 5CSMD

Nezdá se vám divný že jediný kdo nemá 8.tier prémiáka jsou Čechoslováci ???

Proto si myslím že by to WG měl napravit však by na tom vydělali !!!

hona20 #171 Posted 14 November 2017 - 06:51 PM

Private

• Player
  • 9102 battles
  • 5
  • [CZTND] CZTND

hmmm, Tak se podívejme. Zkusít to brát optimisticky. Nebudu tu nadávat na chyby o kterých tu psali mí kolegové tankysti. Vždycky byl problém o mapách. Nebudou sice nové,( nepočítám pro 10 tiery, proč mám jezdit s desítkama a prodělat cca 10 000 za bitvu) přepracují je do HD. Bude to vypadat snad lépe. Potom tu máme plno modelů přepracovaných do HD. Nové tanky. Ti frantíci podle mě nebudou žádnou hvězdou ve hře s jejich penetrací (mluvím o 8 tieru).

Dalším zlepšení vidím v haloweenu. Na chvíli profiltrovaly bitvy, malé děti rády hrají s něčím výstředním... A nakonec ještě čím dál více se snaží o probíhání soutěží.

Podle mého má Wot co zlepšovat, ale plno věcí už zlepšilo. Tak proč se nezabírat jimi a né tím ostatním. Například já na začátku bitvy pozdravím a snažím se tím eliminovat nesportovní chovní v týmu navozením té lepší nálady.:) Zkusím to taky nějak řešit ze své strany když WOT to prostě nedokáže. ( reportovácí systém). ZKUSTE TAKY OBČAS ZMĚNIT PŘÍSTUP KE HŘE A CHOVEJTE SE K OSTATNÍM MILE. VĚTŠINOU VÁM TO OPLATÍ...

PS: možná se wargaminet zachová na oplátku taky tak a něco opraví. TŘEBA NOVÝ SERVER, REPORTOVACÍ SYSTÉM, MÉNĚ PREMIOVÝCH TANKŮ, FUNKČNÍ CHAT, VYLEPŠENÍ LIGHTŮ, NERFNUTÍ ARTYN, KONEČNĚ POLSKÝ STROM VE HŘE A FILTROVÁNÍ MATCHMAKINGU PODLE SCHOPNOSTÍ HRÁČE!!!!, atd.

Edited by hona20, 14 November 2017 - 07:00 PM.

Mungo_13 #172 Posted 14 November 2017 - 07:08 PM

Warrant Officer

• Player
  • 12395 battles
  • 849

Brzy ;)

A bude dopredu dane nejake echo, kedy vyjde ostra aktualizacia?

VijaCZ #173 Posted 14 November 2017 - 07:28 PM

Lieutenant Сolonel

• Player
  • 56245 battles
  • 3,071
  • [HRDZA] HRDZA

Optimismus je krásnej.

Občas sice dost bolí náraz na realitu, ale optimismus je krásnej.

Držím palec ať ti to vydrží co nejdýl bez toho nárazu.

JarynDrCZ #174 Posted 14 November 2017 - 07:30 PM

Private

• Player
  • 15982 battles
  • 3
  • [MORIA] MORIA

View Post_Gazzkon_, on 14 November 2017 - 06:44 AM, said:

Si nějak zaspal - lighti už mají nějakej ten pátek MM +- 2

Hvězdu stihneš vyexpit, pokud se teda budeš snažit, protože to bylo ohlášeno dost dlouho dopředu a světe div se, když ji budeš mít v době nového patche v garáži, tak ti i zůstane.

to já vím ale je to neslučitelé s prací a sedět u toho od rána do večera na to opravdu čas nemám ..

View PostSWAT0013, on 14 November 2017 - 11:46 AM, said:

A co na to chceš říct? Změna byla oznámena už v září, kdy vyšlo video ohledně rebalancu vozidel v 9.20.1 a kdy už byla zmínka o tom, že Hvězda bude s největší pravděpodobností další vozidlo, které se nahradí. Za tu dobu by se dala klidně vyexpit od nuly.

Odpověď je jednoduchá - pokud o ní tak moc stojíš, budeš holt muset začít hrát více (62 her za měsíc stačit určitě nebude), ideálně pořídit prémko, případně i nějaké zálohy (nebo v případě nejvyšší nouze překonvertovat free expy). Stihnout se to pořád dá - není ale chyba WG, že jsi od června odehrál celkem 641 her, ze kterých s linií na Hvězdu bylo pouhých 42...

málo času moc práce..

ColonelKurtvonStrohm #175 Posted 14 November 2017 - 07:41 PM

Warrant Officer

• Player
  • 1673 battles
  • 694

Brzy ;)

víš , chápu že není lehké dělat tu ze sebe hromosvod pro tak oblíbenou firmu jako je WG ale..............................tohle už je k smíchu...........

pošli prosím feedback nahoru :

existují stránky ( každý je zná ) s novinkami o WoT , kde se 99% informací dozvíme týdny dopředu oproti infu tady ( a občas mě přijde že i proti vám zaměstnancům WG ) takže je ta praxe co WG zavedlo "o všem mlžit dokud nevydáme 24 h před akcí velkolepé oznámení" spíš k smíchu a čekal bych že se po těch letech kritiky nefunkčnosti vašich informačních kanálů WG konečně poučí .........

ale ne , pořád je to stejné .............jen jste se už ze škatulky "firma s nejhorším informačním servisem v herním průmyslu" přesunuly do kategorie "jsou už jen k smíchu a beztak jim už nikdo nevěří" 

GreenKlid #176 Posted 15 November 2017 - 11:00 AM

Sergeant

• Player
  • 29195 battles
  • 291
  • [KAACR] KAACR

View PostJarynDrCZ, on 14 November 2017 - 07:30 PM, said:

to já vím ale je to neslučitelé s prací a sedět u toho od rána do večera na to opravdu čas nemám ..

málo času moc práce..

....měl ses líp učit. Anebo se neučit vůbec a bejt na dávkách. To by bylo hnedka času fůra :)

Edited by GreenKlid, 15 November 2017 - 11:01 AM.

SWAT0013 #177 Posted 15 November 2017 - 01:53 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 25100 battles
  • 1,391
  • [A-N-V] A-N-V

View PostJarynDrCZ, on 14 November 2017 - 07:30 PM, said:

málo času moc práce..

To já chápu - ale za to WG nemůže. A argumentovat tím, že jsi se na tu desítku těšil, když jsi za x let hraní v té linii na T8, také moc neobstojí (já se tak těšil na Škodu T50, že jsem jen cca za poslední rok našetřil dostatek free expů obyčejným hraním, abych přeskočil T7 a T8, poté jsem při akci konvertoval nějaké expy, abych ten tank mohl dát rovnou do topu).

Kamarád má také časově náročnou práci, rodinu a přesto dokázal při oznámení výměny Super Conquerora přeexpit z T7 až na Conquerora - s ním něco málo odjezdil a poté z časových důvodů vzal našetřené free expy, něco málo přikonvertoval a stihl pořídit Super Conquerora ještě před výměnou. A to má za poslední měsíc skoro poloviční počet bitev (382) co ty ;)

Jako mně sice přijde dělání těch speciálních tanků jako škoda (Foch 155 mohl zůstat ve stromě jako druhá desítka nebo se shrnout do jedné desítky se 2 děly; FV 215B mohlo zůstat jako druhá možnost jako u Číňanů, Hvězdu bych přesunul k linii na Kadibudku smrti s jednorázovou možností třeba první týden přesunout expy a opět bych je obě nechal jako vyzkoumatelné desítky). Bohužel se WG rozhodlo k těmto definitivním přesunům, kdy staré tanky získat nepůjdou - někdo na tom holt vydělá a někdo se holt bude muset smířit s tím, že některé tanky nezíská...

Když už se ale WG rozhodlo pro dělání těch speciálních vozidel, zrovna u Hvězdy ta výměna proběhla (respektive proběhne) přesně tak, jak si to představuji - WG nám řekne ve videu cca 3 měsíce dopředu,  že se podařilo najít tohle a tohle, což je potenciální náhrada toho a toho, a poté nám cca měsíc dopředu oznámí, že se skutečně ta linie měnit bude.

Jediné, co bych WG vytkl, tak je to, že teď je zrovna v každém updatu nějaká tato výměna - a všichni víme, jak pak vypadá MM po těchto výměnách tanků... (u Focha B to tak hrozné nebylo, ten tank nemělo tolik lidí, ale potom u Super Conquerora se to ukázalo naplno - 10 Super Conquerorů na každé straně skutečně není zábava...)

Edited by SWAT0013, 15 November 2017 - 01:53 PM.

milsal #178 Posted 15 November 2017 - 02:19 PM

Private

• Player
  • 25944 battles
  • 3
  • [ZOOOO] ZOOOO
nikdo tu nebrečí, jen se konstatuje současný stav

To, že některé tanky nelze prorazit ničím jiným, než goldama? Ať se potom nikdo nediví, že si hru někteří hráči opatřují modama, které nikdo doposud neoznačil jako zakázané.

ColonelKurtvonStrohm #179 Posted 15 November 2017 - 02:29 PM

Warrant Officer

• Player
  • 1673 battles
  • 694

View Postmilsal, on 15 November 2017 - 02:26 PM, said:

To, že některé tanky nelze prorazit ničím jiným, než goldama? Ať se potom nikdo nediví, že si hru někteří hráči opatřují modama, které nikdo doposud neoznačil jako zakázané.

on existuje nějaký mod co ti zvedne penetraci ?

jinak má rada ............začni se koukat na YT jak hrají lepší hráči a zkus na sobě zapracovat , víc si zahraješ a nebudeš potřebovat nelegální modifikace ( beztak ti evidentně

nepomáhají ) 

a nebo v tom pokračuj a přijdeš o účet

Edited by ColonelKurtvonStrohm, 15 November 2017 - 02:36 PM.

p1_p1_p1 #180 Posted 15 November 2017 - 11:38 PM

Warrant Officer

• Player
  • 36307 battles
  • 503
  • [D-FOX] D-FOX
hele hrat tortoise je zazitek, ale i dalsi tanky na tieru 8 a 9 - doufam ze se uz nekdo EDIT na rohozku tomu pokemonovi co rozhoduje o vybalancovani tanku

Edited by Kampa1987, Yesterday, 11:25 AM.
Vulgarismus

2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users