Jump to content

Wargaming.net Game Center

• Please log in to reply
48 replies to this topic

YabbaCoe #1 Posted 13 November 2017 - 04:56 PM

Community Coordinator (CZ)

• WG Staff
  • 14579 battles
  • 243

Tankisté! :B

Nový Wargaming.net Game Center je tu a vy máte možnost vyměnit starý World of Tanks launcher za zcela novou zkušenost! Game Center vám umožní mít všechny hry Wargamingu na jednom místě, kde rovněž si můžete přečíst novinky, sledovat videa a snadně tak získat nejnovější informace.

STÁHNĚTE ZDE

-Vyměňte za obvyklý launcher, jedna ikona pro všechny Wargaming hry

-Dostaňte se do hry rychleji díky automatickým updatům na pozadí

-Podívejte se na novinky, užitečné odkazy, prodeje a další přímo v launcheru ještě než spustíte hru

-Zkontrolujte si a opravte nainstalované hry, pokud bude potřeba

Máte otázky? Máme pro vás odpovědi v našem Znalostní koutku!

Jak nainstalovat WGC
Jak nainstalovat a rozjet hry na WGC

Navigační Menu
FAQ

Pokud narazíte na technické potíže, které nemohou být vyřešeny nápovědou v našem Znalostním koutku, napište tiket na naši Technickou podporu zde

Pokud máte nějakou zpětnou vazbu ohledně WGC nebo chcete nahlásit nějaký bug, prosíme napište to do tohoto vlákna.

Najlvin #2 Posted 13 November 2017 - 05:04 PM

Warrant Officer

• Player
  • 15654 battles
  • 989
  • [T54CS] T54CS
Za mě - je to rozhodně dobrý nápad. Potenciál vidím hlavně v tom, že díky Game Center mnoho lidí uvidí, že vedle tanků existují ještě další hry od WG, jako lodě nebo letadla, a teoreticky to může do těch dalších her dostat víc hráčů. Především letadla by potřebovala zvětšit komunitu. Takže já bych to už klidně zavedl naostro do všech her a staré launchery nahradil, u letadel už to je :-)

Karaya12 #3 Posted 13 November 2017 - 05:04 PM

Major

• Player
  • 16316 battles
  • 2,568
  • [SVINE] SVINE

Nelíbí se mi, že když chci spustit oblíbenou hru, tak zároveň musím spustit nějakou další zbytečnost a tuto pak zvlášť vypínat. Bohužel už jsem nucen tuto vaši věc používat kvůli letadlům a lodím, ale rozhodně se mi to nelíbí!

Jsem asi staromódní, ale naprosto mi vyhovuje jedna ikona na spuštení jedné hry a ničeho jiného!

peky1128 #4 Posted 13 November 2017 - 05:10 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 9188 battles
  • 475

View PostYabbaCoe, on 13 November 2017 - 04:56 PM, said:

Tankisté! :B

Nový Wargaming.net Game Center je tu a vy máte možnost vyměnit starý World of Tanks launcher za zcela novou zkušenost! Game Center vám umožní mít všechny hry Wargamingu na jednom místě, kde rovněž si můžete přečíst novinky, sledovat videa a snadně tak získat nejnovější informace.

STÁHNĚTE ZDE

-Vyměňte za obvyklý launcher, jedna ikona pro všechny Wargaming hry

-Dostaňte se do hry rychleji díky automatickým updatům na pozadí

-Podívejte se na novinky, užitečné odkazy, prodeje a další přímo v launcheru ještě než spustíte hru

-Zkontrolujte si a opravte nainstalované hry, pokud bude potřeba

Máte otázky? Máme pro vás odpovědi v našem Znalostní koutku!

Jak nainstalovat WGC
Jak nainstalovat a rozjet hry na WGC

Navigační Menu
FAQ

Pokud narazíte na technické potíže, které nemohou být vyřešeny nápovědou v našem Znalostním koutku, napište tiket na naši Technickou podporu zde

Pokud máte nějakou zpětnou vazbu ohledně WGC nebo chcete nahlásit nějaký bug, prosíme napište to do tohoto vlákna.

Hlavne ze mame chyby v hre. Aspon vidno na com sa u vas pracuje a co mate na haku.

Hugo_bear #5 Posted 13 November 2017 - 05:31 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 18779 battles
  • 1,132
  • [O-S-G] O-S-G
tak jsem si chtěl pustit letadla, a launcher mi hodí hlášku : Měli byte (ani správně napsané to není;) nainstalovat WGC, abyste mohli hrát WoWp. to jako bez WGC si už nezahraju ? nechci instalovat WGC. a tak teda ani WoWp hrát nebudu

VijaCZ #6 Posted 13 November 2017 - 05:44 PM

Lieutenant Сolonel

• Player
  • 56300 battles
  • 3,116
  • [HRDZA] HRDZA
Rád bych nahlásil chybu - nejde spustit World of Warplanes bez Wargaming.net Game Center - ta potvora plesnivá se spouští automaticky. Jde WGC někde natvrdo zakázat? Ve FAQ sem odpověď nenašel.

Hugo_bear #7 Posted 13 November 2017 - 05:48 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 18779 battles
  • 1,132
  • [O-S-G] O-S-G

View PostVijaCZ, on 13 November 2017 - 05:44 PM, said:

Rád bych nahlásil chybu - nejde spustit World of Warplanes bez Wargaming.net Game Center - ta potvora plesnivá se spouští automaticky. Jde WGC někde natvrdo zakázat? Ve FAQ sem odpověď nenašel.

jo, vymejšlej EDIT, jsem si chtěl zahrál, ale nezahraju. taky se mi nepodařilo nic najít, prej bez WGC to nejde

Edited by Kampa1987, 20 November 2017 - 12:50 PM.
Nevhodný výraz

JaroslavIV #8 Posted 13 November 2017 - 05:57 PM

Warrant Officer

• Player
  • 29231 battles
  • 557
  • [CSA-2] CSA-2
Mám s tým rovnakú skúsenosť, 2 dni dozadu som si chcel znovu stiahnuť lietadlá, aby som si skúsil ako to tam teraz vyzerá, ale keď som videl že to ide spustiť len s tým WGC tak som to vypol.

SG_semda #9 Posted 13 November 2017 - 06:02 PM

Lieutenant General

• Player
  • 30589 battles
  • 7,530
  • [ELLIE] ELLIE
Ne, díky nehodlám si zapatlávat počítač asi desátym launcherem/game centrem... (steam, origin, blablabla,...) :P

Hugo_bear #10 Posted 13 November 2017 - 06:04 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 18779 battles
  • 1,132
  • [O-S-G] O-S-G
prosím o předání negativní zpětné vazby.

rdim #11 Posted 13 November 2017 - 06:16 PM

Sergeant

• Clan Diplomat
  • 7416 battles
  • 235
  • [CZEET] CZEET

View PostVijaCZ, on 13 November 2017 - 05:44 PM, said:

Po spuštění WGC vlevo nahoře je nastavení, kde si nastavíš od auto spuštění až po rychlost stahování aktualizaci, či automatické stahování....

Hugo_bear #12 Posted 13 November 2017 - 06:24 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 18779 battles
  • 1,132
  • [O-S-G] O-S-G

View Postrdim, on 13 November 2017 - 06:16 PM, said:

Po spuštění WGC vlevo nahoře je nastavení, kde si nastavíš od auto spuštění až po rychlost stahování aktualizaci, či automatické stahování....

jsi to špatně přečetl, je nahlášena závada, že letadla nejdou bez WGC spustit.

jde o to, že nechci instalovat další aplikaci, ať se v ní nastavuje co chce.  launcher mi ke spuštění či aktualizaci stačil.

Edited by Hugo_bear, 13 November 2017 - 06:25 PM.

Karaya12 #13 Posted 13 November 2017 - 06:26 PM

Major

• Player
  • 16316 battles
  • 2,568
  • [SVINE] SVINE

View Postrdim, on 13 November 2017 - 07:16 PM, said:

Já bych potřeboval, aby se ta věc vypla po spuštění žádané hry. A takové nastavení tam není což je pro mně hlavní chyba!

rdim #14 Posted 13 November 2017 - 06:31 PM

Sergeant

• Clan Diplomat
  • 7416 battles
  • 235
  • [CZEET] CZEET

View PostHugo_bear, on 13 November 2017 - 06:24 PM, said:

jsi to špatně přečetl, je nahlášena závada, že letadla nejdou bez WGC spustit.

jde o to, že nechci instalovat další aplikaci, ať se v ní nastavuje co chce.  launcher mi ke spuštění či aktualizaci stačil.

není chyba: https://worldofwarpl...f-the-universe/

View PostKaraya12, on 13 November 2017 - 06:26 PM, said:

Já bych potřeboval, aby se ta věc vypla po spuštění žádané hry. A takové nastavení tam není což je pro mně hlavní chyba!

ano to mi taky chybí... ikdyž to stíhám vypnout ještě než se načte WoT, tak bych tuto funkci taky uvítal

Edited by rdim, 13 November 2017 - 06:33 PM.

Grulda #15 Posted 13 November 2017 - 06:35 PM

Corporal

• Player
  • 23626 battles
  • 167
  • [SC4F] SC4F

View PostKaraya12, on 13 November 2017 - 05:26 PM, said:

Bohužel to je jedinná možnost, jak hrát WoWp. A vypnutí cenra po spuštění hry je otázka 2kliknutí myší. Ale každého volba.

Edited by Grulda, 13 November 2017 - 06:36 PM.

Hugo_bear #16 Posted 13 November 2017 - 06:39 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 18779 battles
  • 1,132
  • [O-S-G] O-S-G

View Postrdim, on 13 November 2017 - 06:31 PM, said:

není chyba: https://worldofwarpl...f-the-universe/

ano to mi taky chybí... ikdyž to stíhám vypnout ještě než se načte WoT, tak bych tuto funkci taky uvítal

právě že celé WCG je chyba.

View PostGrulda, on 13 November 2017 - 06:35 PM, said:

Bohužel to je jedinná možnost, jak hrát WoWp. A vypnutí cenra po spuštění hry je otázka 2kliknutí myší. Ale každého volba.

no, to je ono, vypnutí centra, tak proč by se mělo zapínat, když vlastně k ničemu není. kromě toho, že to hupne do paměti

navíc, když se vypne tak už se nedostanem do hry rychleji díky automatickým updatům na pozadí :-D

Edited by Hugo_bear, 13 November 2017 - 06:40 PM.

Grulda #17 Posted 13 November 2017 - 06:43 PM

Corporal

• Player
  • 23626 battles
  • 167
  • [SC4F] SC4F

View PostHugo_bear, on 13 November 2017 - 05:39 PM, said:

právě že celé WCG je chyba.

no, to je ono, vypnutí centra, tak proč by se mělo zapínat, když vlastně k ničemu není. kromě toho, že to hupne do paměti

Tak ještě jednou. Prostě je to u WoWp náhrada launcheru. A že takových her je. Každého volba, jestli se s tím smíří, nebo ne, Taky mám raděj jenom ikonky na ploše, ale chci to hrát a nějaké jakoby pózy opravdu nemám zapotřebí.

VijaCZ #18 Posted 13 November 2017 - 06:44 PM

Lieutenant Сolonel

• Player
  • 56300 battles
  • 3,116
  • [HRDZA] HRDZA

View Postrdim, on 13 November 2017 - 05:16 PM, said:

Jak to vyřeší můj problém?

Zkusím to napsat jinak - WGC v počítači vůbec nechci, zato WoWp bych tam měl rád. Nechci vůbec žádný automatický stahování jakoukoliv rychlostí, nechci žádný programy který se automaticky spouští když chci spustit něco naprosto jinýho, nechci parazita co musím ručně vypínat když se mi konešně podaří spustit to co sem spustit chctěl,

Hugo_bear #19 Posted 13 November 2017 - 06:47 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 18779 battles
  • 1,132
  • [O-S-G] O-S-G

tak jsem k WGC našel i toto :

! POZOR !

E: tak na ENG fóru se píše, že ve standardním nastavení WGC automaticky sdílí ("seeduje") aktualizace - pokud je to pravda a ty tuto možnost ručně nevypneš (pokud to vůbec jde), tak část kapacity tvého internetového připojení bude využívána ostatními hráči pro aktualizaci jejich WGC - teď už naprosto chápu účel toho běhu WGC na pozadí. O žádný komfort pro hráče tedy zřejmě nejde, je to pro odlehčení zátěže WG serverů... :puke:

View PostGrulda, on 13 November 2017 - 06:43 PM, said:

Tak ještě jednou. Prostě je to u WoWp náhrada launcheru. A že takových her je. Každého volba, jestli se s tím smíří, nebo ne, Taky mám raděj jenom ikonky na ploše, ale chci to hrát a nějaké jakoby pózy opravdu nemám zapotřebí.

tak ještě jednou, WGC se mi nelíbí, nechci ho instalovat, a není to žádná poza. Prostě jsem napsal svůj postoj a to je vše, je to moje volba,  nemusim instalovat všechno, co si kdejakej provozovatel vymyslí.

WGC ne, a tudíž teda ani WoWp ne.

Grulda #20 Posted 13 November 2017 - 06:52 PM

Corporal

• Player
  • 23626 battles
  • 167
  • [SC4F] SC4F

View PostHugo_bear, on 13 November 2017 - 05:47 PM, said:

tak jsem k WGC našel i toto :

! POZOR !

E: tak na ENG fóru se píše, že ve standardním nastavení WGC automaticky sdílí ("seeduje") aktualizace - pokud je to pravda a ty tuto možnost ručně nevypneš (pokud to vůbec jde), tak část kapacity tvého internetového připojení bude využívána ostatními hráči pro aktualizaci jejich WGC - teď už naprosto chápu účel toho běhu WGC na pozadí. O žádný komfort pro hráče tedy zřejmě nejde, je to pro odlehčení zátěže WG serverů... :puke:

tak ještě jednou, WGC se mi nelíbí, nechci ho instalovat, a není to žádná poza. Prostě jsem napsal svůj postoj a to je vše, je to moje volba, nemusim instalovat všechno, co si kdejakej provozovatel vymyslí.

WGC ne, a tudíž teda ani WoWp ne.

Ale Já ti tvou možnost výběru neberu. Napsal jsem to snad jasně. Hezký večer.

5 user(s) are reading this topic

0 members, 5 guests, 0 anonymous users