Jump to content

Wargaming.net Game Center

• Please log in to reply
51 replies to this topic

Kucus_CZ #41 Posted 16 November 2017 - 01:59 PM

Warrant Officer

• Player
  • 18208 battles
  • 627
  • [_LDN] _LDN

View PostHugo_bear, on 16 November 2017 - 10:20 AM, said:

napsal jsi, že by se zavřel/schoval po spuštění hry. ty sis k odpovědi vypíchl jen to schoval. ale i tak.

takže je přece zbytečné, abys to nainstalil, když fungoval starý launcher. takže za mne to byla zbytečná práce s vymejšlenim a podramovánim WGC.

místo toho mohli opravovat funkčnost hry.

možná, kdyby hra fungovala ke všeobecné spokojenosti, tak by se i WGC překousnul.

no a že je to skoro stejné, proč by to dělali, když by to bylo stejné ? navíc u hry, která je hodně na úbytě.

a jaké řešení bych navrhnul ? nechat možnost si vybrat, když už chtějí WGC, kdo chce, ať si nainstaluje, kdo ne, ať má starou možnost.

jen je to teď holt in, instalovat a instalovat, asi to okoukkli u mobilních aplikací, každý si nainstaluje spoustu zbytečností a pak se diví že má zavšivený system,

co všechno se mu tam ještě nainstaluje a co všechno povolí.

tak za mne jsem WoWp zatim odinstalil.

Hele, pro WG je WGC ušetřením vývojářského času bo nemusí řešit spouštěče pro každý produkt zvlášť. ;)

Já vám to klucí nenutím, zatím to není povinnost mít nainstalované, ale je velká pravděpodobnost, že se to brzo změní.

Hele, řešení jak spouštět ty jejich hry bez spuštěného WGC je a napsal jsem vám ho tu. Ano, kvůli aktualizacím to bude muset člověk občas zapnout, tak nějak se to zaktualizovat musí.

A kdo WGC nepřekousne, tak to celé odinstaluje a bude mít konečně svatý pokoj a klid. :trollface:

A stejně, víme jak se WG obecně staví ke zpětné vazbě, takže tu stejně mlátíme prázdnou slámu. :)

Hugo_bear #42 Posted 16 November 2017 - 07:29 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 19078 battles
  • 1,477
  • [O-S-G] O-S-G

View PostKucus_CZ, on 16 November 2017 - 01:59 PM, said:

Hele, pro WG je WGC ušetřením vývojářského času bo nemusí řešit spouštěče pro každý produkt zvlášť. ;)

Já vám to klucí nenutím, zatím to není povinnost mít nainstalované, ale je velká pravděpodobnost, že se to brzo změní.

Hele, řešení jak spouštět ty jejich hry bez spuštěného WGC je a napsal jsem vám ho tu. Ano, kvůli aktualizacím to bude muset člověk občas zapnout, tak nějak se to zaktualizovat musí.

A kdo WGC nepřekousne, tak to celé odinstaluje a bude mít konečně svatý pokoj a klid. :trollface:

A stejně, víme jak se WG obecně staví ke zpětné vazbě, takže tu stejně mlátíme prázdnou slámu. :)

tak co jiného dělat na foru, než mlátit slámu. :-D

ještě mne napadla taková teoretická myšlenka. když nebudu delší dobu hrát, pak spustím WCG, budu tam mít všechny WG hry, ten zjistí, že všechny hry jsou třeba aktualizovat, v jakém pořadí budou probíhat aktualizace ? :-D

po jedné, nebo všechno najednou :D

Karaya12 #43 Posted 16 November 2017 - 09:27 PM

Major

• Player
  • 16578 battles
  • 2,662
  • [SVINE] SVINE

View PostHugo_bear, on 16 November 2017 - 08:29 PM, said:

ještě mne napadla taková teoretická myšlenka. když nebudu delší dobu hrát, pak spustím WCG, budu tam mít všechny WG hry, ten zjistí, že všechny hry jsou třeba aktualizovat, v jakém pořadí budou probíhat aktualizace ? :-D

po jedné, nebo všechno najednou :D

Řadí se to do fronty. Když tam mám v současné době tři hry, tak těch patchů nebo micropatchů z toho na mě vyskakuje několik za týden a mnohdy i za den. Takže vím, že se to stahuje postupně :B

Hugo_bear #44 Posted 16 November 2017 - 10:12 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 19078 battles
  • 1,477
  • [O-S-G] O-S-G

View PostKaraya12, on 16 November 2017 - 09:27 PM, said:

Řadí se to do fronty. Když tam mám v současné době tři hry, tak těch patchů nebo micropatchů z toho na mě vyskakuje několik za týden a mnohdy i za den. Takže vím, že se to stahuje postupně :B

a začne se to stahovat v okamžiku spuštění GWC nebo až při výběrru hry, kterou chceš hrát ?

třeba že chceš hrát tanky, ale ono to začne napřed stahovat lodě a pak letadla :-)

Karaya12 #45 Posted 16 November 2017 - 10:31 PM

Major

• Player
  • 16578 battles
  • 2,662
  • [SVINE] SVINE

View PostHugo_bear, on 16 November 2017 - 11:12 PM, said:

a začne se to stahovat v okamžiku spuštění GWC nebo až při výběrru hry, kterou chceš hrát ?

třeba že chceš hrát tanky, ale ono to začne napřed stahovat lodě a pak letadla :-)

Já mám takový dojem, že tu frontu můžeš spravovat, takže si můžeš určit v jakém pořadí aktualizace proběhnou. Tanky nechávám automaticky při spuštění a ty ostatní pouštím když mám zrovna volný "strojový čas" .

Kucus_CZ #46 Posted 20 November 2017 - 02:21 PM

Warrant Officer

• Player
  • 18208 battles
  • 627
  • [_LDN] _LDN

Bylo by dobré, pokud by se někdo podíval na ten překlad WGC, protože to je hrůza:

Ne, není "spuštěná", ale je "stažená" nebo "nainstalovaná". ;)

"Žádné nahrávání"? Ehm, to je takové hodně zmatečné až mimo, lepší by bylo "Žádné odesílání" nebo "Žádné sdílení". ;)

Edited by Kucus_CZ, 20 November 2017 - 02:21 PM.

RozaMadMax #47 Posted 20 November 2017 - 02:31 PM

Staff Sergeant

• Clan Diplomat
  • 59098 battles
  • 367
  • [CLD] CLD

View PostKucus_CZ, on 20 November 2017 - 01:21 PM, said:

Bylo by dobré, pokud by se někdo podíval na ten překlad WGC, protože to je hrůza:

Ne, není "spuštěná", ale je "stažená" nebo "nainstalovaná". ;)

"Žádné nahrávání"? Ehm, to je takové hodně zmatečné až mimo, lepší by bylo "Žádné odesílání" nebo "Žádné sdílení". ;)

Tahle appka je otřesná a chybová. mám ji jen kvůli letadlům, ale ostatní hry mám mimo.

stiflersMother #48 Posted 20 November 2017 - 05:39 PM

Private

• Player
  • 46866 battles
  • 3
  • [WTBT] WTBT
ahoj YabbaCoe popripade iny kompetentny clovek :) prepacte ze otravujem ale mam jeden problem a kamarat mi odporucil ze by s mi mozno vedel s tym pomoct.Ide o to ze email na akom mam zalozeny ucet uz neexistuje a chcel by som si tam dat svoj platny ale mam problem to zmenit kedze odkaz na zmenenie posielaju na uz neexistujuci email.Ide o ucet StiflersMother a email zviera88@azet.sk.Snazil som sa uz pisat na podporu ale nedostal som odpoved alebo dostal ale na neplatny email hoc som tam uviedol jasne na aky email mi maju odpovedat.Tak ak by som mohol poprosit o nejaku radu alebo poriesenie probemu.Moj email je stiflersmother@azet.sk.Za odpoved predom dakujem 

Edited by stiflersMother, 20 November 2017 - 05:41 PM.

Hugo_bear #49 Posted 20 November 2017 - 05:58 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 19078 battles
  • 1,477
  • [O-S-G] O-S-G

View PoststiflersMother, on 20 November 2017 - 05:39 PM, said:

ahoj YabbaCoe popripade iny kompetentny clovek :) prepacte ze otravujem ale mam jeden problem a kamarat mi odporucil ze by s mi mozno vedel s tym pomoct.Ide o to ze email na akom mam zalozeny ucet uz neexistuje a chcel by som si tam dat svoj platny ale mam problem to zmenit kedze odkaz na zmenenie posielaju na uz neexistujuci email.Ide o ucet StiflersMother a email zviera88@azet.sk.Snazil som sa uz pisat na podporu ale nedostal som odpoved alebo dostal ale na neplatny email hoc som tam uviedol jasne na aky email mi maju odpovedat.Tak ak by som mohol poprosit o nejaku radu alebo poriesenie probemu.Moj email je stiflersmother@azet.sk.Za odpoved predom dakujem 

napiš jim to přímo zprávou, to budeš mít rychlejší, než to nacpat všude kolem :-)

peaker_cz #50 Posted 28 November 2017 - 06:27 AM

Lieutenant

• Player
  • 38588 battles
  • 1,938
  • [BIA-2] BIA-2

Mám problém.

Chtěl jsem vyzkoušet letadla a nahodilo se mi tam i tenhle Game Center.

Letadla jsem odinstaloval, Game Center také a nejdou mě spouštět tanky přes launcher, píše to chybu že chybí Game center.

Jedinou možností je hru spouštět na přímo přes worldoftanks.exe ale když bude aktualizace, tak už si nezahraju.

Může mi sem někdo hodit launcher z tanků ??? (ten kdo nemá Game center)

Edited by peaker_cz, 28 November 2017 - 06:27 AM.

Karaya12 #51 Posted 28 November 2017 - 04:10 PM

Major

• Player
  • 16578 battles
  • 2,662
  • [SVINE] SVINE

View Postpeaker_cz, on 28 November 2017 - 07:27 AM, said:

Mám problém.

Chtěl jsem vyzkoušet letadla a nahodilo se mi tam i tenhle Game Center.

Letadla jsem odinstaloval, Game Center také a nejdou mě spouštět tanky přes launcher, píše to chybu že chybí Game center.

Jedinou možností je hru spouštět na přímo přes worldoftanks.exe ale když bude aktualizace, tak už si nezahraju.

Může mi sem někdo hodit launcher z tanků ??? (ten kdo nemá Game center)

To je hnus,co? Zažil jsem naprosto přesně to samé a taky mě to dost vytočilo. Abych mohl hrát tanky a stahovat aktualizace, musel jsem si tu potvoru znovu nainstalovat. Bohužel si na to musíme zvyknout protože je jen otázkou času kdy to bude povinné o pro WoT.

O výhodách mě zatím nikdo nepřesvědčil. Já jen vím, že jsou to pro mě vždy dvě kliknutí myši navíc abych to po spuštění hry povypínal...:angry:

Tucek007 #52 Posted 11 December 2017 - 02:41 PM

Private

• Player
  • 27023 battles
  • 19
  • [HAS-E] HAS-E

View PostYabbaCoe, on 13 November 2017 - 03:56 PM, said:

Tankisté! :B

Nový Wargaming.net Game Center je tu a vy máte možnost vyměnit starý World of Tanks launcher za zcela novou zkušenost! Game Center vám umožní mít všechny hry Wargamingu na jednom místě, kde rovněž si můžete přečíst novinky, sledovat videa a snadně tak získat nejnovější informace.

STÁHNĚTE ZDE

-Vyměňte za obvyklý launcher, jedna ikona pro všechny Wargaming hry

-Dostaňte se do hry rychleji díky automatickým updatům na pozadí

-Podívejte se na novinky, užitečné odkazy, prodeje a další přímo v launcheru ještě než spustíte hru

-Zkontrolujte si a opravte nainstalované hry, pokud bude potřeba

Máte otázky? Máme pro vás odpovědi v našem Znalostní koutku!

Jak nainstalovat WGC
Jak nainstalovat a rozjet hry na WGC

Navigační Menu
FAQ

Pokud narazíte na technické potíže, které nemohou být vyřešeny nápovědou v našem Znalostním koutku, napište tiket na naši Technickou podporu zde

Pokud máte nějakou zpětnou vazbu ohledně WGC nebo chcete nahlásit nějaký bug, prosíme napište to do tohoto vlákna.

Proboha PROČ? Někdo potřeboval vykázat činnost?

Je to jen další okno pletoucí se na ploše. :-( Starý launcher měl taky přehled novinek, hry se automaticky aktualizovaly i před tím, videa v novém stejně sledovat nejdou, protože to podle hlášky ten integrovaný prohlížeč neumí... fakt jsem to nepochopil.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users