Jump to content

Pochod národů začíná

• Please log in to reply
188 replies to this topic

Hugo_bear #181 Posted 27 November 2017 - 09:12 PM

Lieutenant Сolonel

• Player
  • 22903 battles
  • 3,003
  • [_AF_] _AF_
tak si řekli, že je moderní klikat. no a VijaCZ má tak rád ty klikače :-) tak mu to udělali schválně. vlastně za to může on :bush:

VijaCZ #182 Posted 27 November 2017 - 09:26 PM

Brigadier

• Guest
  • 73049 battles
  • 4,327
  • [HRDZA] HRDZA

Pšššt, to slovo co zní jako zvuk stisknutí levýho čudlíku na myši je na foru zakázaný a to že sem ho dřív používal je jedním z důvodů proč očekávám banán každým okamžikem. Pro danou třídu vozidel jde korektně použít pouze "dělostřelectvo" nebo "samohybné dělostřelectvo" nebo zkratku "SPG"

Takže okýnka a tabulky v uživatelským menu budeme pěkně "otvírat" , ne "rozkliCENSORED"

Žaluj tedy výrobnu otvíráků na konzervy a lahve, ty za to můžou, já sem v tom naprosto nevinně.

Bery_CR #183 Posted 27 November 2017 - 09:56 PM

Lieutenant Сolonel

• Player
  • 62592 battles
  • 3,276
  • [KOBD] KOBD

View PostVijaCZ, on 27 November 2017 - 05:35 PM, said:

Jujky, děkuju za info, a děkuju podruhé za jemné popíchnutí co sem to za ignoranta. Nějak mi to úžasný uživatelský rozhraní nepřirostlo k srdci, takže vždycky koukám abych to už co nejrychlejš zavřel a takovýhle drobnosti mi naprosto unikají.

Taky jsem to netusil, cekal jsem tam jen vseobecne informace. :D

Nicmene to stale neresi to listovani seznamem na stranu 80 a ani nemoznost rozkliknout kolik na kterem stroji mam, protoze to jde jen u tech v tabulce... nebo jsem na to proste neprisel.

Do tehle akce jsem se zapsal jen abych prozkoumal tohle rozhrani a je to zase nedodelek jako to pro mise. :sceptic:

Ultima09 #184 Posted 28 November 2017 - 09:14 AM

Private

• Player
  • 25116 battles
  • 20

Taky mám jednu príma připomínku...

jezdím si takhle v klidu tanky a dnes se podívám na pochod nároudů a koukám, že jsem zaregistrovaný jen v tieru X... Jako vážně??? registroval jsem se přes odkaz v klientovy (byl tam jen jednen? Tak jsem ho rozKLIK a zaregistroval se... a prej jsem byl úspěšně zaregistrovanej do pochodu národů...) a vůbec mě nenapadlo se pak registrovat pro každý tier zvláště.... ještě to mohli dát pro každý národ zvlášť nebo pro každé vozidlo zvlášť... cítím se ublíženě a měl bych jako odškodnění dostat třeba měsíc PU, nebo alespoň nějaký VIII premiák!!!

teď vážně... to se jako nemohlo jedním odkazem registrovat do všech tierů??? (o nějaký odměny mi fakt nejde ;-))

EDIT: 

Napadá mě možná lepší způsob... jako u jiných akcí... třeba se vůbec neregistrovat a zapnout to prostě všem :-D

Edited by Ultima09, 28 November 2017 - 09:23 AM.

Hugo_bear #185 Posted 28 November 2017 - 11:50 AM

Lieutenant Сolonel

• Player
  • 22903 battles
  • 3,003
  • [_AF_] _AF_

View PostUltima09, on 28 November 2017 - 09:14 AM, said:

Taky mám jednu príma připomínku...

jezdím si takhle v klidu tanky a dnes se podívám na pochod nároudů a koukám, že jsem zaregistrovaný jen v tieru X... Jako vážně??? registroval jsem se přes odkaz v klientovy (byl tam jen jednen? Tak jsem ho rozKLIK a zaregistroval se... a prej jsem byl úspěšně zaregistrovanej do pochodu národů...) a vůbec mě nenapadlo se pak registrovat pro každý tier zvláště.... ještě to mohli dát pro každý národ zvlášť nebo pro každé vozidlo zvlášť... cítím se ublíženě a měl bych jako odškodnění dostat třeba měsíc PU, nebo alespoň nějaký VIII premiák!!!

teď vážně... to se jako nemohlo jedním odkazem registrovat do všech tierů??? (o nějaký odměny mi fakt nejde ;-))

EDIT: 

Napadá mě možná lepší způsob... jako u jiných akcí... třeba se vůbec neregistrovat a zapnout to prostě všem :-D

néééé, musí se pořád KL*KAT :-D

ColonelKurtvonStrohm #186 Posted 28 November 2017 - 12:00 PM

Lieutenant

• Player
  • 5536 battles
  • 1,651
Ach ti klikači........

Gancho_Chunyomlato #187 Posted 29 November 2017 - 06:52 AM

Warrant Officer

• Player
  • 47075 battles
  • 848
  • [SVINE] SVINE
Tak jsem to rano zapnul, ze se podivam, jak jsem teda dopadnul a ejhle, zas nejaky mikropatch, rozhrani Pochodu narodu pryc, odmeny nikde, tak nevim, byl vubec nejaky Pochod narodu, nebo se mi poslednich 14 dnu jen neco zdalo? A co dela ten dnesni mikropatch? A co na to Jan Tleskac?

ETonno #188 Posted 29 November 2017 - 07:56 AM

Warrant Officer

• Player
  • 36824 battles
  • 573

View PostGancho_Chunyomlato, on 29 November 2017 - 06:52 AM, said:

Tak jsem to rano zapnul, ze se podivam, jak jsem teda dopadnul a ejhle, zas nejaky mikropatch, rozhrani Pochodu narodu pryc, odmeny nikde, tak nevim, byl vubec nejaky Pochod narodu, nebo se mi poslednich 14 dnu jen neco zdalo? A co dela ten dnesni mikropatch? A co na to Jan Tleskac?

Micropatch pravdepodobne iba vracia naspäť RNG a rozptyl dela, ktoré bolo pred Pochodom národov a zobralo to rozhranie z garáže pre tútu "akciu".

Edit: Tie odmeny ktovie.. Možno sa v poslednú hodinu zapriahlo obrovské množstvo takýchto profíkov a vytlačili nás všetkých z hodnotených pozícii :)

Edited by ETonno, 29 November 2017 - 08:09 AM.

PeterSVK2001 #189 Posted 29 November 2017 - 08:18 PM

Sergeant

• Player
  • 53255 battles
  • 240
  • [MACHR] MACHR

Veľmi šikovný hráč ten RIASSS, až moc  :sceptic:   Ak má tretí reroll ok, mne by k takýmto výsledkom po odohraní 300 hier nepomohol ani 60-ty reset.

Poučenie dňa: serme na súťaže, stačí pár RIASSSov a sme v zádeli s celým "súťažením".

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users