Jump to content

Operace Gambit: Pravidla & předpisy

• Please log in to reply
68 replies to this topic

Strasak93 #21 Posted 04 December 2017 - 09:54 PM

Corporal

• Player
  • 25072 battles
  • 106
  • [DAFFY] DAFFY

Já pořád nerozumím odměně (resp. tanku)... Dejme tomu skončím na 11.000 místě... Tzn. dostanu 1.000 bonů a možnost získat za bony tank... ALE za tank chtějí 4.000 bonů...

Tzn.

1) varianta 1 - případ myslím si hodně lidí

Nikdy neutrácí bony, pro nevyplatí se. Šetří na jednu velkou "zásobu" pro jeden tank. mají třeba 3.000 bonů a víc. Tihle lidé když dostanou 1.000 bonů za 11.000 místo a možnost koupit tank za 4.000 bonů jsou v pohodě.

2) varianta 2 - případ můj

Nehraji pořád jeden tank, ani v CW, ani v šarvátkách. Využívám tedy bony na ty "jednobitkové" půjčky, když jedu třeba CW. Tzn. oproti jiným hráčům mám bonů pořád málo (momentálně 500). Dostanu tedy 1.000 bonů, s mým zbytkem budu mít celkem 1.500 bonů. A budu mít možnost si koupit tank (opět koupit tank, jako v dříve IS5) za 4.000 bonů. A co jako teď?

Osobně budu pěkně [edited]. Pokud by WG před půl rokem když zavádělo BONY řeklo, že během měsíce, dvou, tří, půl roku, roku bude kampaň a budu moc si za bony koupit tank, rozhodně je neutrácím. Jelikož tohle neřeklo a jediná možnost, co si za ně koupit byl třeba vylepšenej stabík (neláká mě - radši dám po menším počtu bonů vylepšení do víc tanků, které zrovna jezdím) tak bych poslal WG totálně doprdele, pokud tohle udělá. A nedivil bych se, kdyby o vánocích byl nějaký speciální balíček typu "4.000 bonů ve slevě za 2.000,- Kč".

Nebo jsem někde de*il já a prostě neumím počítat, tzn. na 11.000 místě budu mít určitě 4.000 bonů? 

Díky za info

Jde mi o to, že pokud bych si musel tank kupovat (v nějakém super vánočním balíčku bonů), tak to rovnou balím a hrát to nebudu, to by už vytekli nervy i mě, a to jsem vždy WG bránil...

Dík

_Gazzkon_ #22 Posted 05 December 2017 - 07:46 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 28620 battles
  • 1,150
  • [_VAL_] _VAL_

View PostStrasak93, on 04 December 2017 - 09:54 PM, said:

Já pořád nerozumím odměně (resp. tanku)... Dejme tomu skončím na 11.000 místě... Tzn. dostanu 1.000 bonů a možnost získat za bony tank... ALE za tank chtějí 4.000 bonů...

Tzn.

1) varianta 1 - případ myslím si hodně lidí

Nikdy neutrácí bony, pro nevyplatí se. Šetří na jednu velkou "zásobu" pro jeden tank. mají třeba 3.000 bonů a víc. Tihle lidé když dostanou 1.000 bonů za 11.000 místo a možnost koupit tank za 4.000 bonů jsou v pohodě.

2) varianta 2 - případ můj

Nehraji pořád jeden tank, ani v CW, ani v šarvátkách. Využívám tedy bony na ty "jednobitkové" půjčky, když jedu třeba CW. Tzn. oproti jiným hráčům mám bonů pořád málo (momentálně 500). Dostanu tedy 1.000 bonů, s mým zbytkem budu mít celkem 1.500 bonů. A budu mít možnost si koupit tank (opět koupit tank, jako v dříve IS5) za 4.000 bonů. A co jako teď?

Osobně budu pěkně [edited]. Pokud by WG před půl rokem když zavádělo BONY řeklo, že během měsíce, dvou, tří, půl roku, roku bude kampaň a budu moc si za bony koupit tank, rozhodně je neutrácím. Jelikož tohle neřeklo a jediná možnost, co si za ně koupit byl třeba vylepšenej stabík (neláká mě - radši dám po menším počtu bonů vylepšení do víc tanků, které zrovna jezdím) tak bych poslal WG totálně doprdele, pokud tohle udělá. A nedivil bych se, kdyby o vánocích byl nějaký speciální balíček typu "4.000 bonů ve slevě za 2.000,- Kč".

Nebo jsem někde de*il já a prostě neumím počítat, tzn. na 11.000 místě budu mít určitě 4.000 bonů? 

Díky za info

Jde mi o to, že pokud bych si musel tank kupovat (v nějakém super vánočním balíčku bonů), tak to rovnou balím a hrát to nebudu, to by už vytekli nervy i mě, a to jsem vždy WG bránil...

Dík

Taky bych rád nějaké vyjádření od kompetentní osoby, páč kdo nejezdil Rankedy ( a dle ohlasu to bylo myslím dost lidí ), ten potřebné bony prostě nenajezdí - vyjma top klany, které to v poho zmáknou. Na publicu vyjezdit min 100 bonů denně lze, ale nyní v době kampaně to je mimo realitu. Nebo bych to musel drandit od rána do večera a to se jaksi neskloubí s ostatníma vedlejšíma věcma, jako je např. práce, rodina a pod.

Anebo jsme to jen blbě pochopili a bony se budou rozdávat jinak, než je psáno v pravidlech, čemuž bych se taky vůbec nedivil. Přijde mi postavený na hlavu, abych u toho trávil každej den 4 - 5 hodin v kuse, dosáhl na tank a pak jen bezmocně koukal, jak nejsem schopen si ho vyzvednout, případně do 15.1.2018 tryhardil jen desiny na publicu, opět denně 4 - 5 hod:facepalm:

Strasak93 #23 Posted 05 December 2017 - 01:10 PM

Corporal

• Player
  • 25072 battles
  • 106
  • [DAFFY] DAFFY

View Post_Gazzkon_, on 05 December 2017 - 06:46 AM, said:

Taky bych rád nějaké vyjádření od kompetentní osoby, páč kdo nejezdil Rankedy ( a dle ohlasu to bylo myslím dost lidí ), ten potřebné bony prostě nenajezdí - vyjma top klany, které to v poho zmáknou. Na publicu vyjezdit min 100 bonů denně lze, ale nyní v době kampaně to je mimo realitu. Nebo bych to musel drandit od rána do večera a to se jaksi neskloubí s ostatníma vedlejšíma věcma, jako je např. práce, rodina a pod.

Anebo jsme to jen blbě pochopili a bony se budou rozdávat jinak, než je psáno v pravidlech, čemuž bych se taky vůbec nedivil. Přijde mi postavený na hlavu, abych u toho trávil každej den 4 - 5 hodin v kuse, dosáhl na tank a pak jen bezmocně koukal, jak nejsem schopen si ho vyzvednout, případně do 15.1.2018 tryhardil jen desiny na publicu, opět denně 4 - 5 hod:facepalm:

Jojo, vždycky byly srozumitelně jasné podmínky před kampaní. Vždy (i když spoustu hráčů nadávalo na IS5) jsem v tomhle WG bránil, protože ty podmínky dal vědět předem a pokud se to hráčům nelíbilo, nemuseli kampaň hrát. Prostě i když jsem s něčím nesouhlasil, ta volba byla vždycky na mě (chci IS5, tzn. budu hrát kampaň s tím, že mě bude stát měsíc času + možná 10.000 goldů vs. nechci IS5, kampaň hrát nebudu).

Ale tady to je absolutně nesrozumitelně napsané (nejsem jediný koho to zajímá;) a dle toho, že se k tomu nikde na foru ani oficiálně nikdo z WG nevyjádřil to vypadá, že ani samotné WG neví, jak to při psaní pravidel myslelo...

Nicméně obj. 907 již mám z předchozí kampaně a pokud získám možnost mít tank tuto kampaň, WG mi ho nedá jako odměnu a ještě vychcaně během Vánoc dá do prodeje extra balíček bonů, tak na ně seru a končím. A znovu, vědět to předem (za jakých podmínek se získá tank), nemám důvod být naštvaný, podmínky by byly jasně dané, byla by to moje volba. Takhle hraju s tím, že doufám že ve WG nejsou takový volové, jak o nich většina píše a že jsem je doteď "nebránil" zbytečně...

No, doufám, že se mi k tomu někdo z moderátorů vyjádří a dá jasnou odpověď.

Díky

Edited by Strasak93, 05 December 2017 - 01:11 PM.

Thellwinux #24 Posted 05 December 2017 - 06:11 PM

Lieutenant

• Player
  • 58301 battles
  • 1,604
  • [DAG0D] DAG0D

View PostStrasak93, on 05 December 2017 - 01:10 PM, said:

No, doufám, že se mi k tomu někdo z moderátorů vyjádří a dá jasnou odpověď.

Díky

Pochop, že současní zdejší moderátoři jsou asi něco jako uklízečka v nějaké firmě, taky se nepůjdeš ptát uklízečky a nebudeš očekávat odpověď na něco zásadního okolo firmy od nekompetentní osoby. To co to tady dneska moderuje má problém vůbec rozlišit, jestli je to hra o tancích a nebo autíčkách. Prostě funguje podle manuálu co má mazat a co ne, aniž by potřeboval rozumět souvislostem a obsahu. Odpověď ti teoreticky může dát někdo z početného a aktivního CZ komjunity týmu ...

A jinak, co se týče tanků za bony ... WG lidi ty rankedy do budoucna prostě hrát donutí ať se děje co se děje :)

Sstyx #25 Posted 05 December 2017 - 06:43 PM

Major

• Community Contributor
  • 15232 battles
  • 2,835
  • [DAFFY] DAFFY

Bony se NEPLÁNUJÍ prodávat v prémium obchodě! - přímé vyjádření WG ( ovšem víme co slibovali a pak nedodrželi - vypůjčeno z jiného fora ) 

Spoiler

1000 bonu se dá získat za umístění.

+ Bony co máme z dřívějška.

WG počítá s tím, že z těchto 11k hráčů dosáhne na vozidlo omezený počet hráčů právě díky bonům. Nikde na žádném foru jsem se nedočetla, že by se plánovalo zvednout počet bonu za umístění, takže pokud jste si nenašetřili tedy alespoň 3k bonu, máte smolíka.  Uvidíme, zda se chytnou za hlavu a změní pravidla... Takhle počítám s tím, že na to vozidlo s trochou štěstí dosáhne část z 50% 11k hráčů. spíše méně.

Jsem znechucená a proto na to kašlu

PS:

Vzorec pro vypočítání bodu slávy

Edited by Sstyx, 05 December 2017 - 06:43 PM.

Strasak93 #26 Posted 05 December 2017 - 08:44 PM

Corporal

• Player
  • 25072 battles
  • 106
  • [DAFFY] DAFFY

View PostSstyx, on 05 December 2017 - 05:43 PM, said:

Bony se NEPLÁNUJÍ prodávat v prémium obchodě! - přímé vyjádření WG ( ovšem víme co slibovali a pak nedodrželi - vypůjčeno z jiného fora ) 

Spoiler

1000 bonu se dá získat za umístění.

+ Bony co máme z dřívějška.

WG počítá s tím, že z těchto 11k hráčů dosáhne na vozidlo omezený počet hráčů právě díky bonům. Nikde na žádném foru jsem se nedočetla, že by se plánovalo zvednout počet bonu za umístění, takže pokud jste si nenašetřili tedy alespoň 3k bonu, máte smolíka.  Uvidíme, zda se chytnou za hlavu a změní pravidla... Takhle počítám s tím, že na to vozidlo s trochou štěstí dosáhne část z 50% 11k hráčů. spíše méně.

Jsem znechucená a proto na to kašlu

PS:

Vzorec pro vypočítání bodu slávy

Tohle všechno beru a chápu, kdyby WG při zavedení bonů řeklo, že se za ně dají koupit vylepšení na jednu bitvu, perma vylepšení a v budoucnu tanky za kampaně. To bych jako blbec bony neutrácel a šetřil na budoucí kampaň na tank. Jelikož ale řeklo že se dají koupit pouze jednobitkové vylepšení, perma vybavení a o tancích ani hň, tak ať táhnou k čertu! Protože perma vylepšení nechci a pro mě nic lepšího než "jednobitkové" vylepšení prostě v nabídce nebylo, tak jsem utrácel...

Opravdu já vždy WG proti těmhle haterům bránil, ale pokud tohle takhle dopadne, tak si akorát EDIT další lidi a mam sto chutí se na tanky EDIT... Kord teď, v konkurenci PUBG...

Jinak THELLWINUX, i kdyby tu nikdo nic nevěděl, minimálně mají sbírat zpětnou vazbu. Vím že jeden [edited]hráč pro ně nic není, ale věřím že v tomto ohledu nebudu jediný. Jen stačí projít forum a těch hráčů na toto téma je víc...

Edited by Kampa1987, 06 December 2017 - 11:47 AM.
Vulgarismy

Sstyx #27 Posted 05 December 2017 - 08:47 PM

Major

• Community Contributor
  • 15232 battles
  • 2,835
  • [DAFFY] DAFFY

View PostStrasak93, on 05 December 2017 - 08:44 PM, said:

Tohle všechno beru a chápu, kdyby WG při zavedení bonů řeklo, že se za ně dají koupit vylepšení na jednu bitvu, perma vylepšení a v budoucnu tanky za kampaně. To bych jako blbec bony neutrácel a šetřil na budoucí kampaň na tank. Jelikož ale řeklo že se dají koupit pouze jednobitkové vylepšení, perma vybavení a o tancích ani hň, tak ať táhnou k čertu! Protože perma vylepšení nechci a pro mě nic lepšího než "jednobitkové" vylepšení prostě v nabídce nebylo, tak jsem utrácel...

Opravdu já vždy WG proti těmhle haterům bránil, ale pokud tohle takhle dopadne, tak si akorát EDIT další lidi a mam sto chutí se na tanky EDIT... Kord teď, v konkurenci PUBG...

Jinak THELLWINUX, i kdyby tu nikdo nic nevěděl, minimálně mají sbírat zpětnou vazbu. Vím že jeden [edited]hráč pro ně nic není, ale věřím že v tomto ohledu nebudu jediný. Jen stačí projít forum a těch hráčů na toto téma je víc...

Veř mi, že naštvaných je nás tu víc, vědět to, tak taky neutrácím od začátku jak magor. Teď už je mi to celkem jedno, protože jsem chtěla jen ten tank a budu mít leda tak velké kulové, takže už ani nejezdím poctivě každý den.... Včera jsem se místo toho třeba krásně vyspala do ružova :D

Pepann11 #28 Posted 06 December 2017 - 05:10 PM

Warrant Officer

• Player
  • 24630 battles
  • 915

Toto mi prislo z podpory:

Děkuji, že jste kontaktoval naši zákaznickou podporu.

Prosím berte na vědomí že k získání bonů se násobí pozicí Vašeho klanu v celkovém umístění operace Gambit. Může se tedy stát že nebudete mít dostatek bonů k nákupu tanku. Z tohoto důvodu je obchod s tankem otevřen po dobu tří týdnů, abyste si chybějící bony mohl nahrát v bitvách.

Přeji příjemný zbytek dne.

Pepann11 #29 Posted 06 December 2017 - 05:12 PM

Warrant Officer

• Player
  • 24630 battles
  • 915

Mám na vás jednu otazecku.

Počítají se bony z každé fáze operace odděleně a na konci se sčítají? ( tři fáze)
Například na konci první fáze jsem dosáhl na 500 bonu a klan měl násobitel 2x tedy z první fáze 2*500 bonu = 1000 bonů
Na konci druhé fáze jsem dosáhl na 800 bonů a násobek klanu byl 2x
Tedy 2*800 bonu = 1600
Po dvou fázích mám tedy jistotu 2600 bonů?
Nebo získám tolik bonů kolik bude svítit u mého jména v uličce slávy. Aktuálně je tam 500 bonů a já nevím zda je to můj celkovej počet bodů od zahájení operace Gambit, nebo jen počet bonů které mám zatím ve třetí fázi. Díky

BurgesCZ_ #30 Posted 06 December 2017 - 10:51 PM

Private

• Player
  • 20342 battles
  • 8
  • [KIN5S] KIN5S
Ptal jsem se na podpoře na to stejné . Měl bych 1500 bonů z první fáze, ze druhé pak 1400 a třetí se uvidí. Odpověděli mi tímto odkazem : 8.3.7 Na konci fáze 3 se vypočítají celkové výsledky akce a nejlepší klany a hráči získají své odměny. Nevím, ale mě to pořád jasné není

Pepann11 #31 Posted 06 December 2017 - 11:17 PM

Warrant Officer

• Player
  • 24630 battles
  • 915

View PostBurgesCZ_, on 06 December 2017 - 10:51 PM, said:

Ptal jsem se na podpoře na to stejné . Měl bych 1500 bonů z první fáze, ze druhé pak 1400 a třetí se uvidí. Odpověděli mi tímto odkazem : 8.3.7 Na konci fáze 3 se vypočítají celkové výsledky akce a nejlepší klany a hráči získají své odměny. Nevím, ale mě to pořád jasné není

Tak já jsem dostal tu samou odpověď, ale nenechal jsem se odradit a položil jsem tuto otázku : Odkazujete me na:8.3.7 Na konci fáze 3 se vypočítají celkové výsledky akce a nejlepší klany a hráči získají své odměny

Jak bude proveden výpočet získaných bonů?
Nějaký obecný vzorec pro výpočet bonů?
Např Získané bony z první faze + bony druhá faáze + bony 3 fáze. Nebo jak :) ? Děkuji za odpověd

No a odpověď zněla takto: 

Bohužel jediné informace o výpočtu jsou zveřejněny na našich stránkách.

https://worldoftanks.eu/cs/content/docs/operation-gambit-rules-regs/

V části 10 najdete všechny dostupné informace.

Edited by dejnaa6543211, 06 December 2017 - 11:23 PM.

Pepann11 #32 Posted 06 December 2017 - 11:25 PM

Warrant Officer

• Player
  • 24630 battles
  • 915

Takže na podpoře to nevědí.

Když jsem to sondovala u jiných klanů tak mi bylo řečeno: Pokud budeš mít u svého jmená v uličce slávy na konci kampaňe nějaké bony tak je vynásob násobkem který bude mít tvůj klan a to jsou jediné bony které dostaneš. Pokud by Gambit končil dnes tak to je 500 bonu * 1 = 500 bonů za celej Gambit. 

Edited by dejnaa6543211, 06 December 2017 - 11:33 PM.

Sstyx #33 Posted 07 December 2017 - 12:48 PM

Major

• Community Contributor
  • 15232 battles
  • 2,835
  • [DAFFY] DAFFY

Omlouvám se za můj dřívější pesimismus, čtení s porozuměním nebylo nikdy moje :D Dosáhne na to v podstatě skoro každý kdo se umístí dobře. Tedy minimálně odhadem z boku cca 80%

Pravidla

10.2.2 Pokud je tedy hráč v regionu mezi 7 % nejlepších hráčů podle osobních bodů slávy a hráčův klan je ve stejném regionu mezi 7 % nejlepších klanů, tak tento hráč získá 800 bonů (podle osobního hodnocení;), které budou vynásobeny 5 (klanový násobitel). Celkově získá tento hráč dohromady 4 000 bonů.

Edited by Sstyx, 07 December 2017 - 12:50 PM.

Sstyx #34 Posted 07 December 2017 - 03:23 PM

Major

• Community Contributor
  • 15232 battles
  • 2,835
  • [DAFFY] DAFFY

Menší update:

Globální mapa bude znovu k dispozici dnes 7.12. v 18:00. Mapa by měla být ve stejném stavu jako včera v 18:00 - Provincie a divize.
To je info pro ty, kdo jste si včera jako já všimly, že jim to nefungovalo :D

Sstyx #35 Posted 07 December 2017 - 05:45 PM

Major

• Community Contributor
  • 15232 battles
  • 2,835
  • [DAFFY] DAFFY

Omlouvám se za MP, ale další doplňující info:

• Divize a provincie budou obnoveny.
• Získané body ze včera nebudou ztraceny, budete je tedy mít pokud jste si je včera stihly vyjet.
• Globální mapa bude k dispozici od 18:00.
• Dnes bude systém sankcí zakázán - neaktivní.

Kromě těchto bodů se zdá, že v klanovém portálu je několik problémů, ale vývojáři se již snaží opravit a problém bude brzy vyřešen. Očekávaná doba údržby je jedna hodina, ale v kolik hodin bude předpokládaná údržba spuštěná se neví!

PS: doufám že si tu nepíšu sama se sebou :D

Edited by Sstyx, 07 December 2017 - 05:46 PM.

robuzi #36 Posted 07 December 2017 - 06:07 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 65515 battles
  • 388
  • [B-CP1] B-CP1

View PostSstyx, on 07 December 2017 - 05:45 PM, said:

Omlouvám se za MP, ale další doplňující info:

• Divize a provincie budou obnoveny.
• Získané body ze včera nebudou ztraceny, budete je tedy mít pokud jste si je včera stihly vyjet.
• Globální mapa bude k dispozici od 18:00.
• Dnes bude systém sankcí zakázán - neaktivní.

Kromě těchto bodů se zdá, že v klanovém portálu je několik problémů, ale vývojáři se již snaží opravit a problém bude brzy vyřešen. Očekávaná doba údržby je jedna hodina, ale v kolik hodin bude předpokládaná údržba spuštěná se neví!

PS: doufám že si tu nepíšu sama se sebou :D

No zatím nic nenaskočilo, moc to zatím nevypadá, že to bude fungovat.

Edited by robuzi, 07 December 2017 - 06:07 PM.

Ultima09 #37 Posted 07 December 2017 - 06:18 PM

Private

• Player
  • 25116 battles
  • 20

View PostSstyx, on 07 December 2017 - 11:48 AM, said:

Omlouvám se za můj dřívější pesimismus, čtení s porozuměním nebylo nikdy moje :D Dosáhne na to v podstatě skoro každý kdo se umístí dobře. Tedy minimálně odhadem z boku cca 80%

Pravidla

10.2.2 Pokud je tedy hráč v regionu mezi 7 % nejlepších hráčů podle osobních bodů slávy a hráčův klan je ve stejném regionu mezi 7 % nejlepších klanů, tak tento hráč získá 800 bonů (podle osobního hodnocení;), které budou vynásobeny 5 (klanový násobitel). Celkově získá tento hráč dohromady 4 000 bonů.

Tak to je príma... to znamená, že na tank bude mít jen 7% nejlepších hráčů... tzn, při současném počtu necelých 30k hráčů je to 2100 hráčů... na to, že si tank může koupit 11k lidí, tak je to 20% z nich... ostatní musí bony schrastit někde jinde XD

Z toho mi vyplývá, že možná ani odhad 50% procent z hráčů kteří si ho "zaslouží" si ho nekoupí není mimo mísu a naopak bych byl klidně ještě pesimističtější... XD

Sstyx #38 Posted 07 December 2017 - 06:22 PM

Major

• Community Contributor
  • 15232 battles
  • 2,835
  • [DAFFY] DAFFY

View Postrobuzi, on 07 December 2017 - 06:07 PM, said:

No zatím nic nenaskočilo, moc to zatím nevypadá, že to bude fungovat.

Je možné, že je to od 19:00, přeci jen to mám z jiného fora - přesněji z Francie, ale jedná se o stejné časové pásmo, tak nevím kde je problém:(

View PostUltima09, on 07 December 2017 - 06:18 PM, said:

Tak to je príma... to znamená, že na tank bude mít jen 7% nejlepších hráčů... tzn, při současném počtu necelých 30k hráčů je to 2100 hráčů... na to, že si tank může koupit 11k lidí, tak je to 20% z nich... ostatní musí bony schrastit někde jinde XD

Z toho mi vyplývá, že možná ani odhad 50% procent z hráčů kteří si ho "zaslouží" si ho nekoupí není mimo mísu a naopak bych byl klidně ještě pesimističtější... XD

Nezapomínej , že máš 3 kola této akce....

henrichz #39 Posted 07 December 2017 - 06:29 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 50127 battles
  • 347
  • [_AF_] _AF_

Ja som tu očakaval len radost a nadšenie, že nemusite sa bat FF klanov jazdiacich yolo a uživate si strategicke hry v X. Ale vo WG vedia ako hru vylepšit a nakoniec som spokojny, že to je len v X. Nebola motivacia tu sediet každy večer.

To ,že to znižilo počet učastnikov mate ako bonus za to vylučenie FF klanov.

Po skusenostiach s poslednym patchom vas nechcem strašit ale pravdepodobne 13.12. bude dalši. 

JaroslavIV #40 Posted 07 December 2017 - 06:42 PM

Warrant Officer

• Player
  • 35728 battles
  • 735
  • [ELLIE] ELLIE

View PostSstyx, on 07 December 2017 - 05:22 PM, said:

Je možné, že je to od 19:00, přeci jen to mám z jiného fora - přesněji z Francie, ale jedná se o stejné časové pásmo, tak nevím kde je problém:(

Nezapomínej , že máš 3 kola této akce....

Tri kolá síce áno, ale pochybujem že by ti to dávalo z každej časti bony zvlášť, to by sa asi po každej časti resetovala aj ulička slávy hráčov. No a k tomu príkladu so 4000 bonmi na 800 bonov musíš byť medzi top 10% hráčov = necelých 3000 a na násobitel 5 musí byť tvoj klan aktuálne niekde okolo 60. miesta!

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users