Jump to content

Wersja 9.21: Test publiczny

• Please log in to reply
20 replies to this topic

Community #1 Posted 17 November 2017 - 03:13 PM

Sergeant

• Content Team
  • 0 battles
  • 30,223
Dołączcie do testów, by osobiście sprawdzić nowy system personalizacji i inne funkcje wchodzące w skład 9.21.

Pełna treść wiadomości

_Patrol #2 Posted 17 November 2017 - 03:45 PM

Field Marshal

• Community Contributor
  • 40239 battles
  • 34,619
  • [AW-LE] AW-LE

View PostCommunity, on 17 November 2017 - 03:13 PM, said:

Dołączcie do testów, by osobiście sprawdzić nowy system personalizacji i inne funkcje wchodzące w skład 9.21.

Błąd na stronie z odnośnika, po co nam filmik w języku angielskim?

Nie lepszy jest język polski? Poprawcie szybciorem :)

Atalisha #3 Posted 17 November 2017 - 04:06 PM

Private

• Player
  • 36372 battles
  • 30
  • [17WBZ] 17WBZ

Jak dla mnie ok, wreszcie jakaś mapa do "randomków" (ciekawe na jakich tierach - nie mówię o bitwach 30vs30 tylko 15vs15). Co do Francuskich HT, wszystko wygląda ładnie, ale pancerz nigdy nie będzie działał w tej grze dopóki jest amunicja Gold. Co do pojazdów HD fajnie, że prawie skończone. Zastanawiam się tylko po co robią modele SD by później pochwalić się, że przerobili je  na HD :) .

Pytanie z innej beczki do WG: Czy będzie jakaś możliwość sprzedania/wymiany na złoto miejsc garażowych ? :) Pytam, bo mam tego ze 40 i co jakiś czas dostaję nowe... Może zrobić by coś takiego jak przy wymianie czołgów, by móc je zamienić na złoto w jakimś czasie. Ciekaw jestem czy ktoś z WG się wypowie :)

straszny_cienias #4 Posted 17 November 2017 - 05:39 PM

General

• Player
  • 71290 battles
  • 9,810
  • [_CHS_] _CHS_

View PostCommunity, on 17 November 2017 - 04:13 PM, said:

Pierwsze, co osobiście sprawdziłem to to, że dalej nikt tam nie strzela amunicją podstawową. Sam gold

Drugie to to, że stado zwierząt, które do tej pory ledwo wyciągało 2k oceny osobistej na tierach 3 i 4 rozbija się dziesiątkami, popycha, wypycha, strzela do sojuszników

Trzecie to to, że w zasadzie niewiele się tam da testować

To nie jest serwer testowy do testowania nowego patcha, zmian, czy stabilności. To serwer testowy, gdzie wszelkiej maści dzieciarnia, przygłupy oraz zwierzęta testują sobie gold ammo i X tier. Mimo to jedno udało mi się odkryć: mimo wyłączonego trybu wielkich bitew i tak mnie do nich wrzucało.

Kroloskar #5 Posted 17 November 2017 - 06:28 PM

Private

• Player
  • 29630 battles
  • 47
  • [_P4F_] _P4F_

problem z lagami i wywalaniem z serwera by zrobili bo narazie jest tragedia

CrossMann #6 Posted 17 November 2017 - 10:03 PM

Private

• Player
  • 35868 battles
  • 22
  • [-WGPL] -WGPL
Przy kliknięciu na odnośnik do instalki AVAST sygnalizuje wirusa

Fodmode #7 Posted 18 November 2017 - 03:31 PM

Private

• Player
  • 3377 battles
  • 1

View PostCommunity, on 17 November 2017 - 02:13 PM, said:

<a href="https://worldoftanks.eu/pl/news/general-news/921-common-test/">Pełna treść wiadomości</a>

Mam dość nieciekawy problem chciałem wbic i sobie przetestować aktualizacje ale od wczoraj nie mogę bo pisze że nie poprawne hasło lub email

chociaz wszystko wpisuję dobrze, nwm o co chodzi może wyłączyli serwer lub ja mam taki problem a jak ktos wie jak to rozwiązać to prosiłbym bym o pomoc, dzięki z góry

voged #8 Posted 18 November 2017 - 04:41 PM

Warrant Officer

• Player
  • 19322 battles
  • 914
  • [-CBN-] -CBN-
Do testów biorą backup serwera sprzed tygodni. Jeśli w tym czasie zmieniłeś haslo to na testowy logujesz się starym.

zinucz #9 Posted 19 November 2017 - 07:16 AM

Private

• Player
  • 23709 battles
  • 49
  • [-EMO-] -EMO-
Mnie ciekawi inna sprawa... niby nie pisali o tym że testy będą na "nowych" mapach... ale skoro na piaskownicy one już śmigają... a na testowym latamy po staremu... to podejrzewam że nowe mapy zobaczymy w grze pewnie i po polskim drzewku ... które ma być jak na razie ok bożego narodzenia... 2018...

zinucz #10 Posted 19 November 2017 - 07:37 AM

Private

• Player
  • 23709 battles
  • 49
  • [-EMO-] -EMO-

View Poststraszny_cienias, on 17 November 2017 - 04:39 PM, said:

Pierwsze, co osobiście sprawdziłem to to, że dalej nikt tam nie strzela amunicją podstawową. Sam gold

Drugie to to, żew

Trzecie to to, że w zasadzie niewiele się tam da testować

To nie jest serwer testowy do testowania nowego patcha, zmian, czy stabilności. To serwer testowy, gdzie wszelkiej maści dzieciarnia, przygłupy oraz zwierzęta testują sobie gold ammo i X tier. Mimo to jedno udało mi się odkryć: mimo wyłączonego trybu wielkich bitew i tak mnie do nich wrzucało.

To jest gra "ogólnodostępna", serwer testowy również jest ogólnodostępny... więc fakt że masz tu jak to napisałeś "stado zwierząt, które do tej pory ledwo wyciągało 2k oceny osobistej na tierach 3 i 4 rozbija się dziesiątkami, popycha, wypycha, strzela do sojuszników" nie bierze się z nieba - to samo "stado" jeździ w grze ...

Druga sprawa - spotykają się gracze "fioletowi" z "pomidorami" ... rozumiem że będąc "pomidorem" grałbyś na podstawowym dziale, bez peerek i wyposażenia - gdybyś miał możliwość gry na goldzie z peerkami i wyposażeniem dodatkowym... cóż - możliwe, lecz wiele osób gra w tą grę dla "rozrywki" - a nie dla ... pieniędzy, sławy, władzy(jakiś powód by wyzywać wszystkich na czacie/pw/forum chyba istnieje).

Trzecia sprawa - nie trzeba być pomidorem by testować X - DLA SIEBIE... ja gram na testowym by poznać pojazdy do których będę zdążał, nie chcę tłuc bitew by na koniec powiedzieć - "na youtube" on fajnie grał ale u mi nie o taki czołg chodziło. Nie muszę osiągać wyników w TOP3 ... wystarczy poznanie czołgu, jego możliwości, jak się zachowuje w spotkaniu z innymi czołgami.

I na koniec - W GRZE TEŻ STRZELAJĄ Z "GOLDA" - więc irytowanie się ŻE TUTAJ ładują golda - jest ... hmmm 

Jeśli WG nie wycofa golda za kredyty - wszyscy będą się nim posiłkować.

NIE CHCESZ NIM GRAĆ - to nie graj ... lecz to jest TWÓJ OSOBISTY WYBÓR(przynajmniej obecnie) - równie dobrze możesz na urlop na wyspy kanaryjskie wybierać sie z rodziną pieszo - wszak nie ma przymusu używania aut/samolotów ... lecz będzie to TWÓJ WYBÓR  - tak jak z goldem w grze/serwerze testowym.

Zabili_mnie_i_ucieklem #11 Posted 19 November 2017 - 08:46 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 1526 battles
  • 441

View PostFodmode, on 18 November 2017 - 03:31 PM, said:

Mam dość nieciekawy problem chciałem wbic i sobie przetestować aktualizacje ale od wczoraj nie mogę bo pisze że nie poprawne hasło lub email

chociaz wszystko wpisuję dobrze, nwm o co chodzi może wyłączyli serwer lub ja mam taki problem a jak ktos wie jak to rozwiązać to prosiłbym bym o pomoc, dzięki z góry

Jeżeli zmieniałeś hasło to spróbuj poprzedniego...

Wyder #12 Posted 19 November 2017 - 09:05 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 30312 battles
  • 344
  • [NSZP] NSZP
Zinucz z całym szacunkiem ale nie mów że coś ogarniasz bo przeczytałem Twojego posta i z ciekawości sprawdziłem Twoje staty teraz już wiem czemu na X bitwy kończą się po 3 minutach jak takie ogary dorwą się do X to strach się bać najlepiej to się schować za kamieniem przed tym ogarnianiem ;-;

zinucz #13 Posted 19 November 2017 - 10:23 AM

Private

• Player
  • 23709 battles
  • 49
  • [-EMO-] -EMO-

View PostWyder, on 19 November 2017 - 08:05 AM, said:

Zinucz z całym szacunkiem ale nie mów że coś ogarniasz bo przeczytałem Twojego posta i z ciekawości sprawdziłem Twoje staty teraz już wiem czemu na X bitwy kończą się po 3 minutach jak takie ogary dorwą się do X to strach się bać najlepiej to się schować za kamieniem przed tym ogarnianiem ;-;

Wyder(i reszta "topowców" ) - "z całym szacunkiem" ... oceniasz "po okładce" ... a tyle się słyszy w grze tekstów że "staty nie grają" ;-)

PS. z drugiej strony nie rozumiem Twoich problemów - skoro takie pomidory jak ja grają przeciw Tobie(bądź z Tobą) to masz pole do popisu swoimi statami / swoją strategią / swoim pojazdem... ostatecznie na youtubie pełno jest filmów z "wyciągami" - z jednej strony łapiesz masę DMG na takim mięsie armatnim jak ja, z drugiej strony masz pełno fragów niszcząc przeciwników z którymi tacy jak ja sobie nie radzą...

W sumie same plusy - a Ty narzekasz... no nie rozumiem ludzi ...

Edited by zinucz, 19 November 2017 - 10:23 AM.

straszny_cienias #14 Posted 19 November 2017 - 03:07 PM

General

• Player
  • 71290 battles
  • 9,810
  • [_CHS_] _CHS_

View Postzinucz, on 19 November 2017 - 08:37 AM, said:

To jest gra "ogólnodostępna", serwer testowy również jest ogólnodostępny...

I właśnie to jest złe, że serwer testowy jest ogólnodostępny. Przez to nie da się testować tego, co ma być tam testowane.

więc fakt że masz tu jak to napisałeś "stado zwierząt, które do tej pory ledwo wyciągało 2k oceny osobistej na tierach 3 i 4 rozbija się dziesiątkami, popycha, wypycha, strzela do sojuszników" nie bierze się z nieba - to samo "stado" jeździ w grze ...

Tylko w grze to stado nie gra ciągle dziesiątkami i nie wali bez przerwy goldem. I w grze nie chodzi o testowanie gry, tylko o granie. Więc nie rozumiem, co to ma do rzeczy.

Trzecia sprawa - nie trzeba być pomidorem by testować X - DLA SIEBIE... ja gram na testowym by poznać pojazdy do których będę zdążał, nie chcę tłuc bitew by na koniec powiedzieć - "na youtube" on fajnie grał ale u mi nie o taki czołg chodziło. Nie muszę osiągać wyników w TOP3 ... wystarczy poznanie czołgu, jego możliwości, jak się zachowuje w spotkaniu z innymi czołgami.

I mówisz, ze to ogarniasz dzięki kilku bitwom na testowym? IS-6 rozegrałeś ponad 700 bitew i go nie ogarnąłeś, a tam wystarczy kilka dni? No ale nie idźmy w złośliwości. OK. Kupuję argument, że chcesz sobie sprawdzić czołg, czy ci leży. W rzeczywistości będziesz na nim rzadko używał golda, bo cię nie będzie stać. Będziesz grał na przeciętnej załodze, nie ośmioperkowej. Wytłumacz mi zatem, jak chcesz przetestować sobie ten czołg do realnej gry później, skoro później będziesz grał zupełnie innym czołgiem?

I na koniec - W GRZE TEŻ STRZELAJĄ Z "GOLDA" - więc irytowanie się ŻE TUTAJ ładują golda - jest ... hmmm

Mam wrażenie, że guzik rozumiesz. Oczywiście, że strzelają z golda. I nigdy nic nie miałem przeciw temu. Ale strzelają nim czasem, nie wyłącznie. Jak mam przetestować sobie pancerz czołgu, skoro będą do mnie strzelać zupełnie innym zestawem pocisków niż w grze?

NIE CHCESZ NIM GRAĆ - to nie graj ... lecz to jest TWÓJ OSOBISTY WYBÓR(przynajmniej obecnie) - równie dobrze możesz na urlop na wyspy kanaryjskie wybierać sie z rodziną pieszo - wszak nie ma przymusu używania aut/samolotów ... lecz będzie to TWÓJ WYBÓR  - tak jak z goldem w grze/serwerze testowym.

I właśnie wybrałem. Testowy odpalam na dwie-trzy bitwy, żeby sprawdzić parę podstawowych rzeczy i więcej nie gram. Bo nie ma sensu.

View Postzinucz, on 19 November 2017 - 11:23 AM, said:

oceniasz "po okładce"

Ależ wręcz przeciwnie. Po zawartości https://wot-life.com/eu/player/zinucz/

View Postzinucz, on 19 November 2017 - 11:23 AM, said:

z drugiej strony nie rozumiem Twoich problemów - skoro takie pomidory jak ja grają przeciw Tobie(bądź z Tobą) to masz pole do popisu swoimi statami / swoją strategią / swoim pojazdem...

Właśnie. Często grają ze mną. A to bywa przykre. Ale nie w tym rzecz. Mówimy o serwerze testowym, prawda? A serwer testowy nie jest od testowania dziesiątek na goldzie.

Mroczny_Tygrys #15 Posted 20 November 2017 - 07:45 AM

Lieutenant

• Player
  • 42733 battles
  • 1,756
  • [BEONE] BEONE

MM strasznie słabo sobie radzi gdy liczba graczy jest mała. Powinien być w takim przypadku jakoś bardziej tolerancyjny odnośnie klas pojazdów i ich poziomów i jakoś te drużyny sklecać bo z rana nie da się wbić nigdzie

eminem68 #16 Posted 29 November 2017 - 08:37 PM

Private

• Player
  • 27165 battles
  • 25
  • [WKTP] WKTP

Co z tym testowym? Serwery nie działaja.

@Community

Edited by eminem68, 29 November 2017 - 08:39 PM.

Demola102 #17 Posted 30 November 2017 - 03:51 PM

Private

• Player
  • 5467 battles
  • 4
  • [P_C_H] P_C_H
Co jest z tym serwerem? Wczoraj: nic. Dziś: nic. Skończył się CT czy co?:(

Bartixs2005 #18 Posted 30 December 2017 - 06:18 PM

Private

• Player
  • 1063 battles
  • 3
serwery nie działają...

smorker83 #19 Posted 30 December 2017 - 06:28 PM

Warrant Officer

• Player
  • 36757 battles
  • 810
  • [FNPRO] FNPRO

View PostBartixs2005, on 30 December 2017 - 06:18 PM, said:

serwery nie działają...

:facepalm:

A gdzie masz informacje o tym, że akurat teraz trwa test 9.21 na CT.

Nie ma i nie będzie testu 9.21, bo - uwaga - 9.21 jest aktualną wersją (nawet 9.21.0.2).

Kolejny test (9.22) będzie jak ogłoszą na głównej stronie i założą nowy wątek na forum.

kolohousenka_tank #20 Posted 10 February 2018 - 06:57 PM

Private

• Player
  • 570 battles
  • 1
Grafika jest najlepsza. Nawet na ustawieniach grafiki ''medium'' mapki wyglądają świetnie. Wygląd czołgów też jest idealny. Nic dodać, nic ująć. Tak trzymać, rozwijajcie się dalej! Tylko lepiej by było, jakby był język polski. Jeśli WOT dalej będzie dostępny po polsku, czekam na aktualizację. Pozdrawiam wszystkich, którzy także ze zniecierpliwieniem na nią czekają.                PS. Wie ktoś czy gra dalej będzie po polsku?

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users