Jump to content

WGLEU: třetí vítězství pro DiNG!

• Please log in to reply
14 replies to this topic

Community #1 Posted 21 November 2017 - 03:12 PM

Sergeant

• Content Team
  • 0 battles
  • 32,607
DiNG vítězí již potřetí a kromě vítězné hry ve finále prodloužené sezóny si ukořistili i regionální titul!

Úplný text položky novinek

EsCaper #2 Posted 21 November 2017 - 05:19 PM

Sergeant

• Clan Commander
  • 47063 battles
  • 268
  • [BBB] BBB
Pár fotek z Katowic

Edited by EsCaper, 21 November 2017 - 05:25 PM.

YabbaCoe #3 Posted 21 November 2017 - 05:27 PM

Community Coordinator (CZ)

• WG Staff
  • 14666 battles
  • 287

View PostEsCaper, on 21 November 2017 - 04:19 PM, said:

Pár fotek z Katowic

Parádní foto :justwait:

Jak se ti v Katowicích líbilo?

EsCaper #4 Posted 21 November 2017 - 05:59 PM

Sergeant

• Clan Commander
  • 47063 battles
  • 268
  • [BBB] BBB

No byl jsem už na posledním Varšavském Grand finále, letos na jaře na EU i CIS finále v Katowicích a teď na EU ext.season finále a pokaždé to bylo super (krom toto CIS finále, kde jsme museli trpět hlady, protože WGL RU nic nezajistilo :D)

Nedělní finále mi to přišlo takové nejpodobnější tomu Varšavskému GF, kde to ale bylo ještě mnohem větší :-P

Edited by EsCaper, 21 November 2017 - 05:59 PM.

mamys #5 Posted 22 November 2017 - 10:20 AM

Corporal

• Clan Diplomat
  • 91019 battles
  • 105
  • [BBB] BBB

Škoda, že ta Moskva je tak daleko, jinak bychom vyrazili i tam. Celkem by mě zajímalo, kolik lidí by přišlo na takovou akci u nás. E-sporty jsou zatím v ČR dost v plenkách.

PS: Byli jsme tam s EsCaperem spolu.

TankZ3 #6 Posted 23 November 2017 - 01:06 AM

Warrant Officer

• Player
  • 46149 battles
  • 720
  • [BIA-] BIA-

View Postmamys, on 22 November 2017 - 10:20 AM, said:

Škoda, že ta Moskva je tak daleko, jinak bychom vyrazili i tam. Celkem by mě zajímalo, kolik lidí by přišlo na takovou akci u nás. E-sporty jsou zatím v ČR dost v plenkách.

PS: Byli jsme tam s EsCaperem spolu.

jedna věc je e-sport a druhá věc je RNG a distribuce střel, aneb co ti hra dovolí (což do e-sportu nepatří, vyhrát má ten kdo je lepší, a ne kdo má nakloněno RNG). Při plném doměření střela padne dolu a proletí pásem, pak zase vystřelíš z otočky při plném rozmíření a trefíš i úplný yolo. RNG na penetraci a na DMG je další kapitola sama pro sebe. Rozptyl +-25% je obrovský (50 procentních bodů ). U malých děl to ještě není takový problem, ale u větších je to hrůza. např. na JgPzE100 od 750-1250 ?? jako vážně je tam rozptyl v damage 500 HP bodů ? další příklad děla co maj alfu 450-500 daj s klidem i 320-340 ale nabíjej cca 10 sec. stejný DMG dá ruský medko a nabíjí polovic. A určitě není (ironie ) nijak cinklý damage, když je tank na ránu (zbývá 270 HP a mám alfu 320 tak dám zákonitě 260) .

V neposlední řadě, a to co je nejvíc důležité je náklonost hry pro e-sport !!!

snad v lednu naposled se dalo ještě normálně hrát ESL a další turnaje, třeba Grunex. Ale co udělalo milé WG v paříži ? Zrušilo dotaci. Dětě do háje, je mi z vás blbě!!

Nejdříve vypnou hodnocené týmové bitvy, to byl vynikající start pro všechny kdo chtěli týmově hrát a někam se posunout. Třeba i do e-sport sekce. Hrálo se kdy měli hráči čas, tzn. nemuseli se dostavit v přesně stanovenou dobu na turnaj. Ti co chtěli více se postoulili na evropský ESL (kde se hrálo víceméně i bez modu) a nebo na český grunex. Vzniklo zde i pár velmi kvalitních českých týmů, které obsazovali první místa a vyhrávali i €, teď asi hrajou v gold lize.

Ale WG toto jako plno jiných věcí pokazilo (nahraď vulgaritou) už na začátku v raném stádiu vývoje e-sport hráčů, tak se vlasně ani není čemu divit, že o to není zájem.

Hlavně mi sem nepiště že jsou WG turnaje. To nejsou turnaje ale jen výsměch všem kdo se tam přihlásí

Edited by TankZ3, 23 November 2017 - 01:11 AM.

Kotydz #7 Posted 23 November 2017 - 07:04 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 29866 battles
  • 315

Určitě, RNG rozhoduje vše. To je vidět na rozmanitosti týmů, které se "střídají" v top3 pravidelně. Jasný důkaz o protekčních účtech a to i v esportu!

Třeba jak Oooops nachytají od DING 1000 hp na blindy, to je čisté RNG... 

Občas jsem moc nechápal, jak se DING dokáží dostat ze (ehm) "nevýhodné situace" a jak to dokáží přestřílet zpět, nebo téměř zpět. Viz poslední Prochorovka. Hulknick co tam dával za bomby, fakt drsný. Jen škoda, že v těchto top týmech chybí aspoň jeden český hráč (když už není příliš reálný celý český tým, což by bylo samozřejmě ideál).

Tak aspoň bylo fajn vidět čecha jako komentátora, Ungy + Mailand měli pro mě zajímavé postřehy.

Škoda jen ten Daki, na můj vkus si trošku šlape na jazyk a tak mám občas problémy mu rozumět. Zas na druhou stranu, je vidět že i s "Mojo" tomu hodně rozumí. Jen ten má u mě výhodu, má tu angličtinu "slovanskou" takže aspoň já mu poměrně dobře rozumím. 

Za mě super akce, určitě se mrknu ještě aspoň jednou na záznam. 

Ještě by to chtělo udělat něco ala - Hokej - den poté, kde by Daki a Mojo rozebírali jednotlivé hry, rozhovory apod. V přímém přenosu na to moc čas není. 

TankZ3 #8 Posted 23 November 2017 - 02:04 PM

Warrant Officer

• Player
  • 46149 battles
  • 720
  • [BIA-] BIA-

to Kotydz nikde jsem nic nepsal o protekčních účtech. Je hezké jak z celého textu vybereš tu nejméně podstatnou pasáž a stavíš na ní.

Taky jsem nenapsal že VŠE rozhoduje RNG, asi máš problém přečíst a porozumět psanému textu ....

to důležité v předchozím příspěvku je hlavně o tom, jak WG poslalo do kopru turnaje a týmové hraní v e-sportu

a ještě jeden poznatek k RNG, mnohokrát jsem na 1v1 zažil, jak mě soupeř neprorazil nebo dokonce netrefil když jsem měl 50 hp a to konoce i 2x za sebou v momentě kdy stál a já byl za pohybu. Mě se povedlo ho z otočky trefit. Takové věci rozhodně nejsou o skilu ale o náhodě.

Spoiler aneb RNG nebo skill :)

Edited by TankZ3, 23 November 2017 - 02:46 PM.

Kotydz #9 Posted 23 November 2017 - 02:44 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 29866 battles
  • 315

ani v tom případě co ukazuješ nerozhodla bitvu náhoda (RNG) - nebo byste to 2 vs. 4 otočili?

View PostTankZ3, on 23 November 2017 - 12:06 AM, said:

... (což do e-sportu nepatří, vyhrát má ten kdo je lepší, a ne kdo má nakloněno RNG)... 

Já reagoval na tuto větu. RNG dává hře i v esportu jakýsi náboj, nicméně tu hru významně opravdu neovlivní. Kdyby se hrálo na BO1 pak ano, ale na BO13 apod. to prostě neovlivní. 

Já esport nehraji, jen se na to dívám. A když borci typu Ungy nebo Mailand řeknou že to není RNG, tak jim prostě věřím. I výsledky tomu odpovídají.Někdy to přidá, jindy ubere. Tak to prostě je, ta hra je takto postavená od začátku. Jestli se ti to nelíbí, máš jednoduchou volbu. Zvolit hru, kde RNG není. 

Pro mě jako pro diváka to přináší jistou formu napětí, tím vlastně i větší "zábavy". 

EsCaper #10 Posted 23 November 2017 - 05:11 PM

Sergeant

• Clan Commander
  • 47063 battles
  • 268
  • [BBB] BBB

View PostKotydz, on 23 November 2017 - 06:04 AM, said:

Určitě, RNG rozhoduje vše. To je vidět na rozmanitosti týmů, které se "střídají" v top3 pravidelně. Jasný důkaz o protekčních účtech a to i v esportu!

Třeba jak Oooops nachytají od DING 1000 hp na blindy, to je čisté RNG... 

Občas jsem moc nechápal, jak se DING dokáží dostat ze (ehm) "nevýhodné situace" a jak to dokáží přestřílet zpět, nebo téměř zpět. Viz poslední Prochorovka. Hulknick co tam dával za bomby, fakt drsný. Jen škoda, že v těchto top týmech chybí aspoň jeden český hráč (když už není příliš reálný celý český tým, což by bylo samozřejmě ideál).

Tak aspoň bylo fajn vidět čecha jako komentátora, Ungy + Mailand měli pro mě zajímavé postřehy.

Škoda jen ten Daki, na můj vkus si trošku šlape na jazyk a tak mám občas problémy mu rozumět. Zas na druhou stranu, je vidět že i s "Mojo" tomu hodně rozumí. Jen ten má u mě výhodu, má tu angličtinu "slovanskou" takže aspoň já mu poměrně dobře rozumím. 

Za mě super akce, určitě se mrknu ještě aspoň jednou na záznam. 

Ještě by to chtělo udělat něco ala - Hokej - den poté, kde by Daki a Mojo rozebírali jednotlivé hry, rozhovory apod. V přímém přenosu na to moc čas není. 

Hulknick hraje s Českou vlajkou..sice je to Rus, ale žije v Praze :-P

Taky jsme jezdili ESL, než to tak nějak začalo ztrácet smysl. Hodnocené týmové bitvy byly super, jezdili jsme je jako trénink na ESL a u toho se dalo i něco málo urvat. Co se týče WG turnajů, tak jak jsem se díval, žádný 7v7 turnaj prostě není. Jediný smysl má aktuálně Silver liga, do které je potřeba se kvalifikovat a potom Golden liga. Veškeré ostatní "týmové" turnaje nemají smysl (krom občasného Grunexu, dotovaným extení společností;). WG pořád tvrdí, jak chce podporovat týmové hraní, ale skoro nic není. Když je navíc nějaký speciál, viz. pochod národů, tak je to zaměřeno na individuální výkony.

Edited by EsCaper, 23 November 2017 - 05:17 PM.

acid23 #11 Posted 23 November 2017 - 05:25 PM

Lieutenant

• Player
  • 51875 battles
  • 1,512
  • [PRASE] PRASE

View PostTankZ3, on 23 November 2017 - 01:06 AM, said:

.... A určitě není (ironie ) nijak cinklý damage, když je tank na ránu (zbývá 270 HP a mám alfu 320 tak dám zákonitě 260) .

ne, to opravdu neni cinknutym rng/dmg.. to je normalni vlastnost hry a ani neni tajna... rika se tomu "hod kostkou o zachranu"...

Gollder_from_Mordor #12 Posted 23 November 2017 - 07:56 PM

Lance-corporal

• Player
  • 37749 battles
  • 93
  • [HOOT] HOOT

View PostEsCaper, on 23 November 2017 - 04:11 PM, said:

Taky jsme jezdili ESL, než to tak nějak začalo ztrácet smysl. Hodnocené týmové bitvy byly super, jezdili jsme je jako trénink na ESL a u toho se dalo i něco málo urvat. Co se týče WG turnajů, tak jak jsem se díval, žádný 7v7 turnaj prostě není. Jediný smysl má aktuálně Silver liga, do které je potřeba se kvalifikovat a potom Golden liga. Veškeré ostatní "týmové" turnaje nemají smysl (krom občasného Grunexu, dotovaným extení společností;). WG pořád tvrdí, jak chce podporovat týmové hraní, ale skoro nic není. Když je navíc nějaký speciál, viz. pochod národů, tak je to zaměřeno na individuální výkony.

Nežije Hulk náhodou v Teplicích? ale fakt jenom hádám... :D

Jinak musím říct že smysl nemá ani Silver odměny tam nejsou a nebo jenom sakra minimální a pokud tým má problém s kvalifikací do silveru nemá ani cenu aby silver hrál protože do goldu se nedostane :D 

TankZ3 #13 Posted 25 November 2017 - 07:19 PM

Warrant Officer

• Player
  • 46149 battles
  • 720
  • [BIA-] BIA-

yabbadu nezjistíš nám proč WG nechce podporovat EU turnaje?

hraje se tam podle pravidel, po bitvách se dávali screenshoty, nijak se s rozdělováním goldů nečarovalo a přesto se WG rozhodlo zrušit dotace. Nido snad ani neřekl důvod, nějaký oficiální. Nebo mi to uniklo. už je to přes půl roku.

za mě osobně mám ještě zásobu goldů, ale abych věděl zda to nechat jen na premium čas, nebo zase vyhodí někoho z francie a příde změna

ColonelKurtvonStrohm #14 Posted 27 November 2017 - 09:58 AM

Lieutenant

• Player
  • 5827 battles
  • 1,707

View PostEsCaper, on 23 November 2017 - 05:11 PM, said:

Počkej vy už nejezdíte esl ? Tak nic no ..a já plánoval konečně vyjezdit osmičku a přidat se zas k vám do týmu

Keldy

PlatinumMonkey #15 Posted 28 November 2017 - 02:02 PM

Private

• WGL PRO Player
  • 31575 battles
  • 41

View PostGollder_from_Mordor, on 23 November 2017 - 06:56 PM, said:

Nežije Hulk náhodou v Teplicích? ale fakt jenom hádám... :D

Jinak musím říct že smysl nemá ani Silver odměny tam nejsou a nebo jenom sakra minimální a pokud tým má problém s kvalifikací do silveru nemá ani cenu aby silver hrál protože do goldu se nedostane :D 

​Hulknick žije v Mladé Boleslavi ))) :child:

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users