Jump to content

Herní aktualizace 9.21: Nové mechaniky přizpůsobení

• Please log in to reply
224 replies to this topic

vlcko777 #21 Posted 27 November 2017 - 05:31 PM

Private

• Player
  • 28304 battles
  • 11
AKO SORRY SEKA TO JAK......! BLBNE KLANOVY CHAT A PRIATELIA! A VAS ZAUJIMA DAKE OMALOVANKY TANKOV????????????????????????? ASI TO PRESTANEM HRAT A INVESTOVAT DO HRY! KED VAS ZAUJIMA IBA TAKATO BLBOST ! ANI TO TAM NEDAVAJTE ! A ZE STE SLUBILI ZE BUDETE POSTIHOVAT CHITEROV BOLO LEN BLA BLA! NIE STE KOMPLETNY VAS ZAUJIMAJU TAKETO ......................... OMALOVANKY TANKOV! A ZE TO SEKA NA TO S.........................TE! SA UVEDOMTE JA CHCEM HRAT V KLUDE BEZ SEKANIA, CHITEROV A VYFARBONIA TANKOV! CO S TOHO ROBITE UZ NIE JE MOZNE! CHAPEM ZE TO CHCETE ZATRAKTIVNIT ALE NIE TYMTO DE..........M SPOSOBOM! HLAVNE RIESTE HRATELNOST A NIE KUPIM TANK A PO AKTUALIZACII SA SNIM NEDA HRAT! KOLI LUDOM CO NEVEDIA HRAT MENITE STALE PANCIER, PRIERAZNOST! A NA MIESTO TOHO SEM DAVATE VYMALOVANKY PRE DETI!

KARMA_CZE_P #22 Posted 27 November 2017 - 05:41 PM

Warrant Officer

• Player
  • 60567 battles
  • 733
  • [J0-KE] J0-KE
A ja naivka si myslel, ze uz to horsi byt nemuze.To jako vazne treba ruzovy maus?Halo tam ve wg,vy uz to nepijte ani redeny.

Pipiducha #23 Posted 27 November 2017 - 05:43 PM

Private

• Player
  • 30605 battles
  • 20

:ohmy:Božééé jen to néé.. Kurna nechte to tak jak to je.. kdo si to bude chtít změnit at si čmárá a nakupuje jak chce.. ale proboha nebudu tu 6 hodin propočítávat na kterej tank mi vyjdou kamufláže a na kterej už ne. S tím mega nesouhlasím.

Jako supr návrch a rozšíření.. ale ne že mi to smázne všechno a znovu si naklikej to je vážně na přes****... Sprostý slova. ........... pořád a pořád ještě.................... :( :deer:

PS. Na aktualizace by se člověk měl těšit a ne mít z nich depku a obavy to zapínat. Sakra. :facepalm:

Otázka.. Je alespon 0,001% šance že to nějak zachráníme když se tu všichni co nechcou strávit 2 hodiny klikáním na obnovení kamufláží - reakci na podporu?

!!!PLEASE SAFE WOT!!!

Ivana_Drago #24 Posted 28 November 2017 - 02:02 PM

Community Manager

• WG Staff
  • 1205 battles
  • 1,120
Ahoj tankisté, článek byl publikován na našem portále a proto znovu otevíráme i toto diskuzní vlákno, odkud následně budeme sbírat vaši zpětnou vazbu.

Hugo_bear #25 Posted 28 November 2017 - 02:08 PM

Lieutenant Сolonel

• Player
  • 23475 battles
  • 3,040
  • [_AF_] _AF_

moje zpětná vazda - negativní

kdyžtak udělat, klidně klikací čudlík, na kterém by bylo, že nechci omalovánky a moje tanky by zůstaly tak jak jsou.

Edited by Hugo_bear, 28 November 2017 - 02:26 PM.

methoz #26 Posted 28 November 2017 - 02:28 PM

[CZSL] ČeskoSlovenská Legie

• Clan Commander
  • 15716 battles
  • 1,079
  • [CZSL] CZSL

No je to řádná BLBOST. Ono by to v podstatě nebylo možná  špatný, ale nesměli by z toho dělat lidi cirkus. Chtělo by to jen barvy vhodný na tanky a ne omalovánky pro děcka a úchyláky.

Ale přidat kořistní tanky nebo další kamufláže [klasický], to ne. opravit chyby? To ne...

Edited by methoz, 28 November 2017 - 08:35 PM.

Gancho_Chunyomlato #27 Posted 28 November 2017 - 02:56 PM

Warrant Officer

• Player
  • 48798 battles
  • 848
  • [SVINE] SVINE

Moje zpetna vazba silne negativni. Nepotrebuju ruznobarevny tanky, nelibi se mi, ale je mi jasny, ze tahle nova vychytavka miri hlavne na decka a ze zpetna vazba zde prezentovana, zustane opet odzivana jako dycky. Takze uz se smiruju s tim, ze tanky budou hrat vsema barvama duhy a pristi rok se krom Prague Pride uskutecni i Tank Pride a tak jako se na den sv. Patrika rozdaval emblem ctyrlistku, tak na Tank Pride se bude rozdavat emblem duhove barevneho prezervativu, ktery si bude moct kazdy navlect na hlaven svyho dela a vyrazit do teteliciho se viru stejne postizenych.

P.S. misto barvicek, spravte chat, diky.

Edited by Gancho_Chunyomlato, 28 November 2017 - 02:56 PM.

BlueTomcat #28 Posted 28 November 2017 - 03:00 PM

Major

• Player
  • 25319 battles
  • 2,704
  • [KHIL] KHIL

No nevím no, ve hře je hromada jezdících blueprintů nebo úplných nesmyslů (o čínském TD stromě se raději ani nebudu vyjadřovat ), tak nevím komu by vadilo tohle. To je ještě celkem v rámci normálnosti, už dávno ve hře jezdí totální hovada tak jim aspoň k tomu bude ladit tank.

Ale na druhou stranu, raději opravte hru než aby jste vymýšeli podobné nesmysly, už teď se děsím kolik se toho po instalací téhle freature podělá.

Edited by BlueTomcat, 28 November 2017 - 03:01 PM.

Arne_CZ #29 Posted 28 November 2017 - 03:05 PM

Warrant Officer

• Player
  • 19978 battles
  • 800
  • [R-U-R] R-U-R

Ať si každý nabarví tank podle libosti, ale odstranění kamufláže z tanků do garáže, to jako VÁŽNĚ? Takže postiženi budou hlavně platící zákazníci s permanentními kamuflážemi?  

Co bych očekával - převodník ze starého systému do nového, který zajistí, že tanky v garáži budou vypadat a mít emblémy stejné jako předtím - což je naprostá samozřejmost. Prosím o předání zpětně vazby.

Hugo_bear #30 Posted 28 November 2017 - 03:06 PM

Lieutenant Сolonel

• Player
  • 23475 battles
  • 3,040
  • [_AF_] _AF_

doufám, že kdyžtak bude nějakej mod, kterej to odbarví, aby se na to nemuselo ve hře koukat

lalloo_hero #31 Posted 28 November 2017 - 03:11 PM

Lance-corporal

• Player
  • 41300 battles
  • 76
Nemam slov a nema vyznam sa ani vyjadrovat. Pytat spatnu vazbu na taketo nieco. Omg. Samotne WG sa v poslednej dobe prezentuje ako neschopna spolocnost, vymysla nove veci a nie je schopna opravit to co pokazila. Smutne je ze pchanim penazi do tejto hry ich vlastne podporujeme v lahostajnosti voci nam zakaznikom. 

dark32 #32 Posted 28 November 2017 - 03:12 PM

Sergeant

• Player
  • 95980 battles
  • 289

farebne tanky ??? - na grc :teethhappy:

nepoviem dake nove kamuflaze mozu byt ale nie farbit si tanky :izmena:

a ak uz pridate nove kamuflaze  - odstrante radsej vsetky stare kamo za nahradu v goldoch (okrem  z cw a pod), a ludia si potom kupia ake chcu

Mzilla #33 Posted 28 November 2017 - 03:24 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 44902 battles
  • 473
  • [N7A] N7A
Zpětná vazba by byla jednoduší kdyby byli zase červené palce :D 

Chorche_22 #34 Posted 28 November 2017 - 03:24 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 17011 battles
  • 1,338

V této podobě to rozhodně do hry nepatří. Svobodné barvení tanků povede jen k tomu , že bitvy budou vypadat velmi nerealisticky a infantilně. ( fialový / růžový Maus ? )

Zaměřte se prosím na nové kompletní sady kamufláží pro jednotlivé národy a třeba sjednoťte jejich počet. případně vytvořte nové dobové sady kamufláží s možností měnit třeba velikost vzoru. Hračičkové si vyladí svůj tank ,ale zároveň bude mít hra pořád styl tankových bitev !  Proč třeba mají CS tanky pouze 2 sady kamufláží pro léto/zima/poušť , USA 6 sad a FRA snad 10 ?  ( jen odhad , nejsem u domácího PC )

Ano , hrajeme arkádovou hru ,ale tankovou nikoliv závodní , kde je cool si dát na auto dva rychlé pruhy !

kocour75 #35 Posted 28 November 2017 - 03:30 PM

Warrant Officer

• Player
  • 63071 battles
  • 868
  • [AV-M] AV-M

Chtěl bych upozornit na další věci kromě barev duhy.

Bonus za camo bude udělen za natření korby, to bude hnus tanků nedobarvených jenom aby se ušetřilo.

Kamufláže půjdou dát na všechny tanky, takže na ruských německé a opačně a co ty historické?

Sejmuté kamufláže budou vraceny do skladu, to jako opravdu budou rozsekané, nebo jak podle úrovní vozidel ?

Pokud se opravu toto bude protlačovat, tak by se měly vracet goldy+nějaká kompenzace za každý sejmutý kus.

Určitě by měla být možnost filtrovat a nezobrazovat hnuso malůvky a nahradit je něčím normálním historickým.

NoSmallCZ #36 Posted 28 November 2017 - 03:44 PM

Corporal

• Player
  • 42111 battles
  • 158
  • [FIVE] FIVE

Špatný > tanky hraju pro "autenticitu" ktera uz ted je na pokraji me tolerance..

Já jen doufám že nebudu muset stahovat nějaký mód který odebere ze všech tanku ve hře kamufláže aby se na to dalo koukat.

Mzilla #37 Posted 28 November 2017 - 03:46 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 44902 battles
  • 473
  • [N7A] N7A
Malé + to má, můžeme si natřít konečně Is-2 na růžovou :teethhappy:

Camfourek #38 Posted 28 November 2017 - 03:48 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 36268 battles
  • 314
  • [S4LT] S4LT

Určitě, proč ne, nepatřím mezi lidi, co lpí na tom, aby ve hře nejezdili uživatelsky namalované tanky (pokud to má určité hranice)... a například camo z ESL je pastva pro oči. Myšlenka dobrá... ale nedělám si ani v nejmenším iluze o tom, jak to WG zase pojme. Jestli jsem teď natíral T10 tanky za 400 zlatých, tak si nechci ani představovat, kolik mě to vyjde po tom vašem neuspěchaném zamyšlení a znalyzování... Lidi vás poslali dopr..áce s tím, aby maskování posilovalo skill na posádce... a vy příjdete s touhle jistě velmi žádanou novinkou...

Když jsem žádal o možnost uživatelsky si upravit tank, myslel jsem spíš modelově upravit... třeba Mausovi možnost namontovat na zadek velký sud s palivem nebo třeba možnost přidat určité poškození/ poškrábání tanků/ blatníků atd... Určitě jsem nemyslel, že si budu hrát na umělce... Každému tanku se hodí vždy jiná kamufláž, takže určitě mě čeká alespoň den práce to zase pomalovat...

Také doufám, že camo za odměnu se v pořádku vrátí zpět, a že zase to úplně nepofailujete, jak máte v poslední době s každou aktualizací ve zvyku...

Beru to jako možnost prodat nějáké starší natřené ESL osmičky, které mi bylo líto prodat právě kvůli kamufláži a posádce...

Návrhy na zpětnou vazbu...

1) Zaveďte už konečně systém skladování barev - když si koupím tu vaši plechovku na T32 a přestane se mi T32 líbit nebo se mi přestane líbit hrát T32, tak ji za 10g sundám a budu ji moct použít na jiný T8 tank... zkrátka udělejte sklad barev, zvláště teď...

2) Chci už konečně po několika letech akci na změnu údajů posádky za 5G...

P.S. - Číst články, kterými se snažíte něco říct, je naprostá bolest a utrpení a skutečně byste měli zauvažovat o personální změně nebo o zaměstnání korektora. Můžu si to dovolit já na fóru, ale člověk, který za to dostává zaplaceno a tváří se profesionálně, by měl psát (překládat) s jasným vysvětlením myšlenky a s naprostým minimem hrubek. Pokud to podělali už v originále, určitě si nemyslím, že bychom kvůli tomu měli mít taky špatný článek, se kterým se nedá nic dělat.

Například tento článek je ukázkou toho, jak lze napsat (přeložit) článek, který mi nevysvětlil vlastně vůbec nic. Spíš mám víc otázek, než jsem měl. I přes své vzdělání a inteligenci mám obrovský problém rozlousknout, jak ten váš systém má a bude fungovat.

Edited by Camfourek, 28 November 2017 - 03:51 PM.

Thenostheonmk2 #39 Posted 28 November 2017 - 04:03 PM

Private

• Player
  • 28129 battles
  • 25
  • [BAT-K] BAT-K
Další zbytečná blbost do hry a způsob jak zabavit hráče na x hodin znovunahazováním původních vzhledů. Jako když už se mermomocí chcete rejpat v kamuflážích tak by jste mohli konečně opravit tu blbou kamufláž na E5 (tak aby kamufláž na bocích věže navazovala na kamo co je nahoře - tak jako na m103), na to už marně čekám od doby co je e5 v HD. Jinak doufám, že budou fungovat modifikace textur (co fungují teď), protože u poloviny tanků bych se z těch vašich HD textur poblil a představa, že budu muset dělat nový mě pořádně štve. To radši vraťte SD - lepší hranatý kola než na šrot zrezlej vrak u kterýho bych se bál bouchnout poklopem aby mu neupadlo dělo!

Edited by Thenostheonmk2, 28 November 2017 - 04:04 PM.

Pazdi #40 Posted 28 November 2017 - 04:05 PM

Sergeant

• Clan Commander
  • 21933 battles
  • 259
  • [SCOBA] SCOBA

tak za mě je nejdůležitější možnost to vypnout...

nechám to zapnuté dokud nepotkám růžového mause, bo prase alá beruška apod....

jak se tu psalo - ať si každý nakreslí, co chce (stejně to jde udělat už teď změnou v klientovi a vidí to jen ten konkrétní hráč a klidně si může udělat mimoní tank nebo s velkým růžovým dinosaurem)...ale stahovat všem perma kamo a nutit je nahazovat je zpět je nesmysl...tak prostě udělejte nějaký "převodník" - to přece pro takovou společnost nemůže být těžký - prostě kdo má perma kamo, tak se ten tank "zamkne" při přechodu na nový patch a nazdárek...

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users