Jump to content

Herní aktualizace 9.21: Nové mechaniky přizpůsobení

• Please log in to reply
224 replies to this topic

ALOKART #41 Posted 28 November 2017 - 04:06 PM

Warrant Officer

• Clan Commander
  • 55716 battles
  • 574
  • [BORE] BORE

mat tak vase problemi s par tankami... ja ich budem naklikavat ani neviem kolko z tych cez 430 v garazi co mam ale strasne vela ich ma perma camo na sebe :facepalm:

ale inak som samozrejme rad za nove moznosti :)

Edited by ALOKART, 28 November 2017 - 04:15 PM.

guthas #42 Posted 28 November 2017 - 04:08 PM

Lieutenant Сolonel

• Moderator
  • 38879 battles
  • 3,075
  • [BIA] BIA

To snad nemyslíte vážně..

JesterCZ #43 Posted 28 November 2017 - 04:12 PM

Second Lieutenant

• Beta Tester
  • 65420 battles
  • 1,499
  • [_AF_] _AF_

WoT je arkáda a tak zde nehledám realitu a samotný nápad mě nijak nepohoršuje, naopak.

Pokud jsem včera četl dobře, mělo by být v nastavení tlačítko, které vlastně znemožní vidět šílené nehistorické návrhy, takže by ani lidem, kterým to vadí mělo hru ponechat takovou, jaká je a nemělo by je to pohoršovat.

Pak článek zmizel a dneska jsem jej nečetl, takže nevím, co se v něm změnilo.

Samotný nápad mi tedy připadá v pohodě.

Ale to provedení mě tedy vadí moc. V podstatě si WG bere své platící zákazníky jako rukojmí, protože ti nedostanou na výběr, jejich zaplacené věci se hodí do skladu a oni tak budou muset trávit spoustu času to naházet vše nazpátek. A ti na výběr nemají, Pokud má někdo jeden stroj, který si opečovává, tak ok, ale co lidi, co mají v garáži 100+ strojů?  Dejte tam proboha další tlačítko, ponechat garáž v takovém stavu, jakým je, však ten dotyčný kreativec, pokud zatouží udělat změnu, tak si jí udělá sám a jednotlivě na strojích a ne nuceně na všech.

Artin_19msd #44 Posted 28 November 2017 - 04:23 PM

Corporal

• Player
  • 59379 battles
  • 121

Zpětná vazba:

Tak ten génius z WG co to vymyslel, tak ten ať mi pak uvede mých 126 tanků do původního - dnešního stavu.  Je ještě vůbec někdo ve vedení WG normální?

Ono Vám nestačí, že nás deptáte svým super unikátním MM, ještě další nesmysly.  Chcete rozšířit možnosti maskování, nápisů a znaků?

Prosím, ale ne tímto hurá systémem, všechno smazat a začít znovu. Umíte počítat?? Kolik hráčů v součtu na tom stráví hodin, dnů a měsíců místo hraní?

Nebo jste se snad vzhlédli v našich politicky motivovaných pražských umělců, kteří museli absolvovat uměleckou akademii na to, aby zvládli natření tanku na růžovo?

Když na to nestačíte, tak si najděte někoho, kdo to umí a ne z nás dělat natěrače.

Hugo_bear #45 Posted 28 November 2017 - 04:42 PM

Lieutenant Сolonel

• Player
  • 23447 battles
  • 3,040
  • [_AF_] _AF_

tak mne ještě napadlo, kdyby se programátoři nudili, místo aby odstraňovali chyby ve hře, tak by mohli udělat ještě převlékací posádky.

že by jsme mohli klukum dát jiné kalhotky, košilky, ponožtičky a čepičky, aby to bylo jako 5 plechovek.

a samozřejmě by museli jít svlékat, teda převlékat i ty holčičí posádky :teethhappy:

FOLY1 #46 Posted 28 November 2017 - 04:54 PM

Corporal

• Player
  • 85797 battles
  • 189
 jako zpestření vánočních svátku bych to bral ale na stálo určitě ne 

fukino #47 Posted 28 November 2017 - 05:08 PM

Corporal

• Player
  • 9193 battles
  • 141
A mužu si tam namalovat polibte mi p mile WG a naší milí CZ zástupci ?Ja nevím co tam hulí ale ja to chci TAKY a klidne mi dejte aspoň ban i

Edited by fukino, 29 November 2017 - 02:04 AM.

wrion3 #48 Posted 28 November 2017 - 05:18 PM

Private

• Player
  • 63970 battles
  • 23
  • [LAMY1] LAMY1
upřímnou soustrast ..... viva omalovánky..

JaroslavIV #49 Posted 28 November 2017 - 05:23 PM

Warrant Officer

• Player
  • 37346 battles
  • 757
  • [ELLIE] ELLIE

View PostHugo_bear, on 28 November 2017 - 03:42 PM, said:

tak mne ještě napadlo, kdyby se programátoři nudili, místo aby odstraňovali chyby ve hře, tak by mohli udělat ještě převlékací posádky.

že by jsme mohli klukum dát jiné kalhotky, košilky, ponožtičky a čepičky, aby to bylo jako 5 plechovek.

a samozřejmě by museli jít svlékat, teda převlékat i ty holčičí posádky :teethhappy:

Bez čepičky! Já žádnou čepicu nechcu!!! :D:D:D

Hugo_bear #50 Posted 28 November 2017 - 05:25 PM

Lieutenant Сolonel

• Player
  • 23447 battles
  • 3,040
  • [_AF_] _AF_

View PostJaroslavIV, on 28 November 2017 - 05:23 PM, said:

musíme čepičku Bohumile :-D

Ultima09 #51 Posted 28 November 2017 - 05:28 PM

Private

• Player
  • 25181 battles
  • 20

a mě palec nahoru s myšlenkou... 

mám k tomu jen něco málo zpětné vazby:

1) Co kdyby místo odebrání kamo z tanků šlo kamo jen zdarma přesunout do garáže (třeba měsíc od zavedení úpravy, pak by kamo už natrvalo zůstala na tanku - viz např po úpravě SP, ten šel po určitou dobu prodat za pořizovací cenu v goldech...) a případně použít na nějaký jiný tank stejného národa??? (případně prodat zpět za původní cenu jako právě již zmiňovaný SP...) Předpokládám, že původní myšlenka tohoto úkonu byla ta, že si třeba bude chtít někdo pomalovat oblíbenej tank, na kterým má kamo, tak aby o něj zbytečně nepřišel... 

Opravdu se mi nechce přemalovávat 96 tanků v garáži... a jak už někdo řekl, alespoň bude možnost prodat tanky, který se dřív jezdili, dnes jsou nerflé a neprodali jsme je jen proto, že měli perma camo... tím by si WG podle mě šplhlo ;)

2) přidat do hry možnost vypnutí pomalování tanků, která by ještě musela být rozdělena na kamo a "omalovánky"... rozhodně bych chtěl aby mi po bojišti jezdili buď tanky s kamo a nebo obyčejný... o omalovánky moc nemám zájem... (pak tžeba vytvořte vlákno, kde se lidi budou chlubit s vlastními omalovánkami a máte to vyřešený :great:), něco podobnýho jako je to se zobrazováním znaků na děle...

3) Jsem zvědavej na cenovej vývoj této úpravy, protože jestli někdo tvrdí, že to nedělá pro peníze je to kec... pokud cena za komplet maskovačku (či omalovánky) zůstane +- stejná, nemám nic proti, ale abych pravdu řekl, nevěřim tomu.... a ruku na srdce vy ano?

EDIT:

doplnění bodu 1)

Edited by Ultima09, 28 November 2017 - 05:32 PM.

Chorche_22 #52 Posted 28 November 2017 - 05:36 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 17000 battles
  • 1,337

View PostJaroslavIV, on 28 November 2017 - 04:23 PM, said:

To bude ale Bohumile za 500 goldů :teethhappy:

ZrL #53 Posted 28 November 2017 - 05:39 PM

Private

• Player
  • 33186 battles
  • 35
  • [4CDC] 4CDC

Pohodový večer,

za mě je to stejně zoufalý nápad jako toto "umělecké" dílo

můj feedback - NE, barvení tanku NENÍ rozhodně přínosem pro hru a hráče, možná pro hračičky a určitě bude přínosné pro kasu WOTka (nic proti snaze vydělat, ale takhle?!). A abych znovu nahazoval již použité kamo na každý jednotlivý tank?! Sorry jako a jako platící hráč vás žádám, aby jste laskavě tvůrčí invenci směřovali k opravám chyb typu - nefunkční chat, vypadávání zvuku ve hře, paranormální MM na tieru 8 a dalším chybám.

Děkuji

PS. nebude to tak, že když nedokážete opravit zjevné chyby ve hře, tak alespoň předhodíme hráčům něco jiného na hraní - barvení tanků v garáži? Jak prosté, olé a problémy rázem zmizí, protože nikdo nebude drandit tanky, ale všichni budou barvit a barvit a nahazovat kamufláže a hledat kamufláže a psát na podporu, že se kamufláže někam ztratily, protože to zase bude celé zabugované neb to zas programoval zřejmě nějaký další šikula doma v garáži...

edit - dopsáno PS.

Edited by ZrL, 28 November 2017 - 06:54 PM.

Zeroberg #54 Posted 28 November 2017 - 05:40 PM

Lieutenant

• Player
  • 47979 battles
  • 1,527
  • [THRAX] THRAX

Pokud si někdo myslí, že růžové tanky jsou jen hudba budoucnosti nebo něco na co se WG hráčů ptá "jestli by se jim líbilo", tak se pletete. S aktualizací 9.21 která bude nasazena za pár týdnu přichází toto:

Block Quote

Zmiany w menu personalizacji:
• Interfejs systemu personalizacji został całkowicie zmieniony.
• Czołgi X poziomu, jak i czołgi premium VIII poziomu mogą teraz zostać wyposażone w nowe style wyglądów – czasowe jak i stałe, które kompletnie zmienią wygląd maszyny. Do wypożyczenia na określony czas dostępne są tylko style całościowe, oddzielne elementy do malowania nie są wypożyczane.
• Style są wypożyczane na określoną liczbę bitew, a nie dni kalendarzowe.
Czołgi X poziomu jak i czołgi premium VIII poziomu mogą zostać przemalowane. W zależności od czołgu można przemalować od czterech do pięciu części pojazdu (niektóre pojazdy nie posiadają oddzielnego jarzma).
• Możecie zmienić rozmiar kamuflażu, jego zużycie, czy też na przykład schemat. Ważnym jest, że bonus do kamuflażu naliczany jest za nałożenie malowania na kadłub czołgu. Pozostałe części są czysto kosmetyczne.
• Na pojazdach X poziomu i czołgach premium VIII poziomu można zmienić także zużycie farby. Efekt ten jest niewidoczny na najniższych ustawieniach graficznych.
• Dostępne są zarówno historyczne jak i niehistoryczne elementy kamuflażu.
W ustawieniach można  wyłączyć niehistoryczne malowania czołgów.

zdroj: http://rykoszet.info...stu-patchnotes/

Tedy... Nikdo se nikoho na nic neptá. Nechají nás tady vyvztekat a stejně to do Vánoc nasadí.

Edited by Kampa1987, 29 November 2017 - 10:21 AM.
Změna barvy textu

otavan #55 Posted 28 November 2017 - 05:43 PM

Private

• Player
  • 21301 battles
  • 6
  • [HORY] HORY

Nesmysl!

A proč byste nám měli dávat nynější kamufláže do skladu? Nechte je tam, kde jsou !

A to jako kamufláž koupená na desítkové vozidlo bude mít ve skladu stejnou cenu jako ta koupená na první tier ??

Přestaňte hru neustále zahlcovat hovadinama!

Co takhle raději vrátit zpět všechny mapy co jste odstranili a nechat každému možnost si zvolit dejme tomu pět map, na kterých nechce hrát ?!

Nechte to na hráčích a ne jim pořád něco násilně vnucovat či odebírat !

zdenek125 #56 Posted 28 November 2017 - 05:45 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 57607 battles
  • 415

Autor tohoto návrhu by měl:

a) urychleně vyhledat odbornou pomoc

b) pokud již léčbu podstupuje, požádat o změnu medikace

c) pokud je tento stav vyvolán působením chemických sloučenin, co nejdříve změnit dodavatele, tahle várka houbiček byla opravdu v nepořádku

Pod pojmem personalizace si představuji něco jiného, než infantilní nebo psychedelické omalovánky :P.

Pokud bych si chtěl upravit tank, tak na něj chci navěsit maskovaní, větve, vybavení posádky, možná americké omalovánky z WWII, pro opravdové fajnšmekry - stopy po pravém ruském "křtu"   ..., ale tohle opravdu ne :izmena:

HEBLOOO #57 Posted 28 November 2017 - 06:06 PM

Private

• Player
  • 19005 battles
  • 26
  • [4CZSK] 4CZSK
A Hello Kitty skin nebude? Ne važně tohle je za mě opravdu zbytečnost. Myslím, že tahle hra potřebuje mnohem důležitější opravy než malování tanků. Doufám že to půjde vypnout nebo ještě lépe, že tohle necháte v šuplíku.

Hugo_bear #58 Posted 28 November 2017 - 06:14 PM

Lieutenant Сolonel

• Player
  • 23447 battles
  • 3,040
  • [_AF_] _AF_

kdepak, když už to udělali, tak to nasaděj, ať se to líbí nebo ne.

a ještě jsou schopni napsat, že je to na četná přání komunity

SG_semda #59 Posted 28 November 2017 - 06:19 PM

General

• Player
  • 40849 battles
  • 8,164
  • [FIVE] FIVE

Je libo růžovou myšku? nebo prasátko? :hiding: :facepalm:

Gancho_Chunyomlato #60 Posted 28 November 2017 - 06:25 PM

Warrant Officer

• Player
  • 48798 battles
  • 848
  • [SVINE] SVINE

View PostHEBLOOO, on 28 November 2017 - 05:06 PM, said:

A Hello Kitty skin nebude? Ne važně tohle je za mě opravdu zbytečnost. Myslím, že tahle hra potřebuje mnohem důležitější opravy než malování tanků. Doufám že to půjde vypnout nebo ještě lépe, že tohle necháte v šuplíku.

No tak jasne. Timhle se otvira prostor pro hledani synergii (rozumej cest, jak prodat co nejvic contentu) s ruznyma dalsima zabavnima koncernama. Budou Star Wars skiny, My little pony skiny, Mimoni skiny, kdyz to jde pomalu na kazdej jogurt,  pujde to i na tanky. A radovy spotrebitel bude hykat nadsenim, ze si z tanku muze udelat Batmobil. Co jsem koukal, tak na anglo foru je odezva temer nadsena. Asi jsme divny, kdyz hrajeme tanky, ze chceme, aby vypadaly jako tanky.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users