Jump to content

Pochod národů se chýlí k závěru

• Please log in to reply
85 replies to this topic

Derwaldar #21 Posted 29 November 2017 - 09:00 AM

Corporal

• Player
  • 33244 battles
  • 170
  • [NO-EU] NO-EU
Mimochodem - kdy mi z garáže zmizí ty hnusné tanky z Halloweenské akce?

Derwaldar #22 Posted 29 November 2017 - 09:03 AM

Corporal

• Player
  • 33244 battles
  • 170
  • [NO-EU] NO-EU

View Postberserkerdog, on 29 November 2017 - 08:56 AM, said:

XVM je kontraproduktivní zbytečnost. Samozvaný velitele ignoruj všechny a uděláš nejlíp. Btw:v téhle hře nejde o společnou akci, ale o tvůj individuální výkon. Pokud se místo maximálního focusu na to, co zahraješ, zabejváš blbostma jako jsou číslíčka v xvm a "týmová strategie", tak se pak nediv ničemu...

Je to sice OT, ale pro mě je důležité vědět, koho mám v týmu. Zkušení hráči koukají i kolem sebe a pomůžou, zatímco rajčata tě klidně nechají zdechnout, aniž by se pokusili nějak zasáhnout.

Sstyx #23 Posted 29 November 2017 - 09:04 AM

Czech Community Manager

• WG Staff
  • 18413 battles
  • 4,304
  • [DAFFY] DAFFY

View PostDerwaldar, on 29 November 2017 - 09:00 AM, said:

Mimochodem - kdy mi z garáže zmizí ty hnusné tanky z Halloweenské akce?

S novým patchem kolem 18.prosince.

Camfourek #24 Posted 29 November 2017 - 09:12 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 36268 battles
  • 314
  • [S4LT] S4LT
Tak teď už jen kérujete... i pro toho, koho akce vůbec nezajímala, stačilo pouze zapnout zúčastnění a expit si svůj tančík (což jsem udělal třeba já ) . Výsledkem jsou 2 sedmičky a 1 devítka v top1000 a víc mě nezajímá, akce mě vůbec nepálila, jezdil jsem si zkrátka jako vždy, s tím, že teď za to dostanu nějákou drobnost.

Edited by Camfourek, 29 November 2017 - 09:15 AM.

berserkerdog #25 Posted 29 November 2017 - 09:15 AM

Lieutenant

• Player
  • 12387 battles
  • 1,623

View PostDerwaldar, on 29 November 2017 - 09:03 AM, said:

Je to sice OT, ale pro mě je důležité vědět, koho mám v týmu. Zkušení hráči koukají i kolem sebe a pomůžou, zatímco rajčata tě klidně nechají zdechnout, aniž by se pokusili nějak zasáhnout.

Trocha toho OT ještě žádnýho moderátora nezabila..Zkušení hráči se snažej zahrát co nejlíp, nebudou ti záměrně škodit, ale nějaká pomoc je v rámci turbobitev na randomu spíš iluzorní pojem. Termín "nechají mě zdechnout" je nepatřičný, ostatní tam nejsou od toho, aby tě zachraňovali. Místo sledování xvm sleduj minimapu, hraj dobře pozičně a nebudeš muset hledat podobné výmluvy. Nic ve zlým. 

Jmeno1 #26 Posted 29 November 2017 - 09:18 AM

Field Marshal

• Player
  • 50917 battles
  • 12,087
  • [_AF_] _AF_
Tak proto asi chtěli tu registraci, aby mohli jednodušeji kontrolovat živé účty. :teethhappy: 

MSG_Protector #27 Posted 29 November 2017 - 09:37 AM

[PRASE]

• Clan Commander
  • 11612 battles
  • 1,029
  • [SVINE] SVINE

View PostCamfourek, on 29 November 2017 - 09:12 AM, said:

Tak teď už jen kérujete... i pro toho, koho akce vůbec nezajímala, stačilo pouze zapnout zúčastnění a expit si svůj tančík (což jsem udělal třeba já ) . Výsledkem jsou 2 sedmičky a 1 devítka v top1000 a víc mě nezajímá, akce mě vůbec nepálila, jezdil jsem si zkrátka jako vždy, s tím, že teď za to dostanu nějákou drobnost.

To je ono. Proč se někam hlásit? Mělo by to být teda automaticky pro každého kdo hrál, bez přihlašování. Sice to není tolik práce navíc, ale...

Wergimo #28 Posted 29 November 2017 - 09:37 AM

Lance-corporal

• Player
  • 39256 battles
  • 89
  • [_LAST] _LAST
ako tu bolo napísané, XVM sledujem len preto, aby som vedel akí hráči sú v týme a či sa môžem spoľahnúť na podporu, keď idem napr. spotovať. Keď vidím, že sú tam hráči s WN8 nad cca 1300, dovolím si viac, lebo viem, že to má význam. Ale moja snaha pri neskúsených hráčoch vyjde nazmar, keď nevedia, čo sa od nich očakáva, že majú ísť na nástrel na určité miesta, resp. vyhrať boj spoločne na jednej strane, kedy pomôcť, akú úlohu má ich tank v hre. Nie je nič krajšie ako keď sa spoločným útokom rozumných hráčov rozdrtí nepriateľ a každý vie, čo má robiť a čo bude v tú chvíľu najlepšie. Potom tá hra naozaj baví, lebo máš v týme hráčov, ktorí vedia ako bitku vyhrať. Preto si vždy pozriem farbičky a podľa toho sa zariadim, aký štýl v hre zvolím. 
Samozrejme turnaj bol mnohokrát i o tom, že skúsený hráč aby nahral expy sa postavil so spoterom do mesta, kde spot potrebný nie je a tam si kempil a spotoval na proxy hevyny za rohom, aby mal asistenciu. Iná časť mapy bola bez neho prehraná, lebo nerobil to čo má. To je v poriadku? Takže arogantná snaha urobiť pre seba samého expy kazila hru tiež, takýchto prípadov som videl veľa.
Nechcem nadávať, to nie. Len poukazujem na to, že sú aj iné stránky takýchto turnajov, ako len pohoda a odmeny. Nápad ako taký bol dobrý, treba občas takto urobiť nejaké zmeny v hraní a oživiť to, aby sme to nezabalili :-)
Pravda ale je, že treba nervy zahodiť a hrať ako vždy, to čo nás baví. Z toho nejaké odmeny budú a potešia a mnohokrát zostaneme prekvapení, že sme na priečkach s odmenami, ani sme sa nesnažili. 

Edited by Wergimo, 29 November 2017 - 09:43 AM.

Leckov #29 Posted 29 November 2017 - 09:39 AM

Warrant Officer

• Player
  • 30983 battles
  • 988
  • [-R-CZ] -R-CZ

Mě ta akce docela bavila, klidně by mohla být na všechny tiery. Medaili jsem chtěl, nakonec jsem zůstal u tří tanků, čs sedmička, japonská desítka a švédská osmička. Se všemi jsem byl ještě včera na medaili, ale nakonec jsem skončil kolem 1100. místa. Tak doufám, že se našlo hodně podvodníků jako posledně, kdy jsem taky skončil těsně pod čarou, ale nakonec jsem medaili dostal.

Vadou na kráse bylo snad jen to, že zase bylo důležité vyhrát. Měl jsem spoustu super bitev, ale při prohře jsem moc xp nedostal. A taky se mohly započítávat bonusy za odvážný odpor. Nejvíc nastříleno, nejvíc odraženo, nejvíc nasvíceno a stejně XP na úrovni podprůměrného hráče soupeře.

Edited by Leckov, 29 November 2017 - 09:40 AM.

Leckov #30 Posted 29 November 2017 - 09:41 AM

Warrant Officer

• Player
  • 30983 battles
  • 988
  • [-R-CZ] -R-CZ

View PostWergimo, on 29 November 2017 - 08:37 AM, said:

...
Samozrejme turnaj bol mnohokrát i o tom, že skúsený hráč aby nahral expy sa postavil so spoterom do mesta, kde spot potrebný nie je a tam si kempil a spotoval na proxy hevyny za rohom, aby mal asistenciu. Iná časť mapy bola bez neho prehraná, lebo nerobil to čo má. To je v poriadku? Takže arogantná snaha urobiť pre seba samého expy kazila hru tiež, takýchto prípadov som videl veľa.
...

Pokud se kvůli tomu spotterovi ve městě nakonec prohrála celá bitva, tak mu jeho XP byly na nic.

Gancho_Chunyomlato #31 Posted 29 November 2017 - 09:43 AM

Warrant Officer

• Player
  • 49746 battles
  • 848
  • [SVINE] SVINE

View PostLeckov, on 29 November 2017 - 08:39 AM, said:

Mě ta akce docela bavila, klidně by mohla být na všechny tiery. Medaili jsem chtěl, nakonec jsem zůstal u tří tanků, čs sedmička, japonská desítka a švédská osmička. Se všemi jsem byl ještě včera na medaili, ale nakonec jsem skončil kolem 1100. místa. Tak doufám, že se našlo hodně podvodníků jako posledně, kdy jsem taky skončil těsně pod čarou, ale nakonec jsem medaili dostal.

Vadou na kráse bylo snad jen to, že zase bylo důležité vyhrát. Měl jsem spoustu super bitev, ale při prohře jsem moc xp nedostal. A taky se mohly započítávat bonusy za odvážný odpor. Nejvíc nastříleno, nejvíc odraženo, nejvíc nasvíceno a stejně XP na úrovni podprůměrného hráče soupeře.

Odvazny odpor se pocital.

Miri37 #32 Posted 29 November 2017 - 10:25 AM

General

• Player
  • 50608 battles
  • 8,567

View PostDerwaldar, on 29 November 2017 - 08:03 AM, said:

To jsem se zase zasmál.

Rajčata koukají jak zdechneš, zatím co dobrý hráč šetří HP a mizí v dálce jak utíká (takticky ustupuje).

Je fuk, zda jde o rajče, nebo o dobrého hráče. Pokud chceš spolupráci, tak pro ni musíš vytvořit podmínky.

Rozdíl je jen v tom, že pro rajčata je to těžší.  

BlueTomcat #33 Posted 29 November 2017 - 10:31 AM

Major

• Player
  • 25517 battles
  • 2,719
  • [KHIL] KHIL
Co mě na téhle akci hlavně nejvíc štvalo je to, že prakticky ze všeho lítal gold. No co si budeme povídat o to WG nejvíc šlo. 

Derwaldar #34 Posted 29 November 2017 - 10:38 AM

Corporal

• Player
  • 33244 battles
  • 170
  • [NO-EU] NO-EU

View PostMiri37, on 29 November 2017 - 10:25 AM, said:

To jsem se zase zasmál.

Rajčata koukají jak zdechneš, zatím co dobrý hráč šetří HP a mizí v dálce jak utíká (takticky ustupuje).

Je fuk, zda jde o rajče, nebo o dobrého hráče. Pokud chceš spolupráci, tak pro ni musíš vytvořit podmínky.

Rozdíl je jen v tom, že pro rajčata je to těžší.  

Nechtěl jsem to tu už dál zaplevelovat, ale vidím, že jsem se nevyjádřil srozumitelně. Například včera jsem hrál artynu na Karélii. Sedím si dole na kopečku a snažím se trefovat nasvícené nepřátele. Kousek ode mě kempí M4. Pak jsem si na mapě všimnul, že nás objelo AMX12 a jde po naší druhé artyně. Abych jí pomohl, tak jsem sjel z kopečka a snažil se AMX odstřelit. AMX sejmulo M12 a pak mě. M4 se za celou dobu ani nepohnula, přestože se to celé odehrávalo vedle ní. Podobných zkušeností má jistě každý dostatek. Takže, když vím, že mám v týmu rajčata, vím, že se nemůžu počítat s jakoukoli spoluprací. U zkušenějších hráčů je pravděpodobnost spolupráce vyšší. A jak už psal i někdo další - obě situace si žádají odlišný styl hry. S rajčaty se nebudu o nic moc snažit, protože je to většinou k ničemu.

Gancho_Chunyomlato #35 Posted 29 November 2017 - 10:45 AM

Warrant Officer

• Player
  • 49746 battles
  • 848
  • [SVINE] SVINE

View PostBlueTomcat, on 29 November 2017 - 09:31 AM, said:

Co mě na téhle akci hlavně nejvíc štvalo je to, že prakticky ze všeho lítal gold. No co si budeme povídat o to WG nejvíc šlo. 

Filozoficky dotaz: Z evolucniho hlediska, prezije ten, kdo strili munici, ktera prorazi nebo ten, kdo strili munici, ktera neprorazi? Co ti vadi na goldspamu? Ze to goldspamery stoji spoustu penez? 

Rutr #36 Posted 29 November 2017 - 10:47 AM

Lance-corporal

• Player
  • 9502 battles
  • 98
  • [BKN1] BKN1
Moc děkuju, když jsem byl celou dobu ve skupinách první a pak mě předběhli nějaký děcka a od tý doby nešlo nic nastřílet. Neprostřelil jsem ani škorpiona z boku. Víte co, jděte s těma lízlejma soutěžema do EDIT, akorát ztráta času. Vaše střely už jsou dávno rozhodnuté aniž by jste to mohli jakkoliv ovlivnit. Teď když to zapnu po akci tak to najednou začne střílet.

Edited by Kampa1987, 29 November 2017 - 11:05 AM.
Vulgarismus

berserkerdog #37 Posted 29 November 2017 - 10:57 AM

Lieutenant

• Player
  • 12387 battles
  • 1,623

View PostRutr, on 29 November 2017 - 10:47 AM, said:

Moc děkuju, když jsem byl celou dobu ve skupinách první a pak mě předběhli nějaký děcka a od tý doby nešlo nic nastřílet. Neprostřelil jsem ani škorpiona z boku. Víte co, jděte s těma lízlejma soutěžema do EDIT, akorát ztráta času. Vaše střely už jsou dávno rozhodnuté aniž by jste to mohli jakkoliv ovlivnit. Teď když to zapnu po akci tak to najednou začne střílet.

Nejsi hráč, kterej má na první pozice. Pokud jsi se tam dostal náhodně vydařenou bitvou budiž, ale s větším počtem bitev se to srovnalo. A ve výsledku skončili na prvních pozicích, pro tebe možná překvapivě, ti nejlepší hráči ze serveru.

Další tragéd, kterej čekal něco zadarmo a když to nevyšlo, hned konspiruje.

Hugo_bear #38 Posted 29 November 2017 - 11:04 AM

Lieutenant Сolonel

• Player
  • 23967 battles
  • 3,060
  • [_AF_] _AF_

řečeno slovy klasika

tak končí, alespoň doufám, tato komédie ... :-)

Rutr #39 Posted 29 November 2017 - 11:07 AM

Lance-corporal

• Player
  • 9502 battles
  • 98
  • [BKN1] BKN1

View Postberserkerdog, on 29 November 2017 - 10:57 AM, said:

Nejsi hráč, kterej má na první pozice. Pokud jsi se tam dostal náhodně vydařenou bitvou budiž, ale s větším počtem bitev se to srovnalo. A ve výsledku skončili na prvních pozicích, pro tebe možná překvapivě, ti nejlepší hráči ze serveru.

Další tragéd, kterej čekal něco zadarmo a když to nevyšlo, hned konspiruje.

Tak si poď zahrát ty šášulo a uvidíš. Nejhorší asi je když někdo vidí statistiku a hned má jasno jak kdo hraje. Oni by ti i rajčata dali na EDIT. Nehledě na to, že mohou tanky hrát lidi s děckama atd. Zajímavé je, že se takovéto "haluze" děli jenom během té soutěže. A občas i jinde. Další věc jsou Ghost Shell, kterých bylo taky dost. Týpka z metru na vanu a neudělalo to vůbec nic ani, že by vyšla rána. Ping mám kolem 30 tak kde je problém tedy? Neříkám že jsem top hráč, ale většinou mám štěstí a není problém zarábět nad 1000 xp, ale co se děje teď tady už je trochu moc. Myslím, že bych tě stejně smázl v jakékoliv hře.

Edited by Kampa1987, 29 November 2017 - 03:41 PM.
Vulgarismus

oos78 #40 Posted 29 November 2017 - 11:08 AM

Sergeant

• Player
  • 33339 battles
  • 206
Konečně konec. Už jsem těch goldovejch bitev měl fakt dost.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users