Jump to content

Feedback dlouhodobého hráče - nespokojenost s vývojem hry

feedback matchmaking mechaniky hry

• Please log in to reply
113 replies to this topic

Makaan_89 #1 Posted 01 December 2017 - 04:21 AM

Warrant Officer

• Clan Commander
  • 22174 battles
  • 503
  • [DAKN] DAKN

*
POPULAR

Ahoj,

tento článek jsem chtěl napsat už před nějakou dobou, ale jsem člověk, co si věci dobře promýšlí než dojde k těmto závěrům. A rozhodl jsem se nakonec zaměřit pouze na jeden problém z toho "seznamu" co mě napadá.

úvodem:

Jsem dlouhodobý hráč této hry, ačkoliv nepatřím mezi nejaktivnější z mnoha důvodů, tohle stranou, o hře vím dost, hodně mechanik si pamatuji nazpaměť a jsem pravidelným sledujícím streamera Circonflexe (víc jak 1500hodin streamu WoT), občasným sledujícím streamerů QuickyBaby (odhaduji 200hodin) a SirFoch (totéž). Sleduji také všemožné youtube kanály o WoT a do hry jsem také investoval dost peněz ať už z herních a sběratelských důvodů, tak také čistě proto, že ji rád podporuju, resp. v minulém čase - rád jsem ji podporoval. Tímto vším chci jen říct, že se považuji za člověka, který i přes nižší přímou aktivitu patří k těm co mají o hru zájem a mají o ní přehled.

Tedy k věci: V poslední době ve hře vnímám několik problémů, které zásadně a negativně ovlivňují můj herní zážitek. V zájmu stručnosti a přehlednost se zde vyhnu nějakým spekulacím co, proč a jak, popis všech problémů i s vysvětlením je na solidních 10 A4 stran... Přestalo být pro mne podstatné proč, začal být pro mne podstatný dopad těchto věcí na hru a tady se zaměřím pouze na tu kritickou:

Matchmaking, stav (nejen) tieru 8 a celkový powercreep mezi jednotlivými tiery, který vede ke znechucení ze samotného hraní

Tier 8 považuji v této hře za kritický pro zdraví samotné hry, je to tier který je baštou ekonomiky hry skrze své T8 prémiové tanky i T8 klasické tanky pro odřady a jiné akce. Zcela upřímně si myslím, že postupem času se tento tier dostal do fáze, kdy je naprosto nezáživný, neefektivní a přímo znechucující ke hraní. Jakožto člověk, který vlastní mnoho prémiových T8 tanků, rád je jezdil a samozřejmě skrze ně vydělával kredity, cítím, že mě nyní vyloženě odpuzuje tyto mé oblíbené tanky hrát, nehledě na fakt, že jsem za ně zaplatil a zpětně se cítím naprosto znechucen.

Důvodem k tomu vidím to, že jsem vystaven na pospas vyšším tierům, což by sám o sobě nebyl problém, kdyby nebyl jako spodní tier tři čtvrtiny času. Fatální pak je, že vnímám jak moc se otvírají pomyslné nůžky mezi tiery tanků, zde tedy hlavně  T8, T9 a 10. Dříve byl tier 8 v roli slabšího, ale stále poměrně hodnotného tanku, který se musel dost snažit, ale byl hrozbou i pro tanky vyššího tieru. Nyní jsou tier 9 a 10 tanky tak silné, že se na tieru 8 cítím jako potrava, ne jako hráč. Jsem velmi závislý na tom, zda vysoké tiery v mém týmu odehrají dobrou hru a já si budu moct rozebrat "mršinu", která po nich zbyde a pokud mé top tiery dobrou hru neodehrají, následuje obvykle svižná a drtivá porážka, ve které má šance nepřítely uškodit je dost o štěstí, nikoliv o tom jak hraji. Nehledě na to, že když vemu ohled na vyzrálejší prémiové tanky jako je Mutz, Panther, případám si, že spíše hraji trochu lepší tier 7 než to, za co jsem si dřív zaplatil.

Abych si byl jistý, že jsem se neunáhlil, zkoušel jsem to i z opačné strany, sedl jsem do svých T9 a 10 tanků. To co následovalo mě na jednu stranu pobavilo, na druhou znechutilo - když jsem byl proti osmičkám, ve spoustě her jsem je nevnímal jako hrozbu, byly pro mě jezdící XP a kredity. Často se stalo, že bez goldové munice jednoduše nebyly schopní mi uškodit i když jsem udělal zasádní herní chybu a i s goldovou municí mi často jejich prezence na mapě přišla naprosto nepodstatná. Byl jsem schopen naprosto decimovat nižší tiery, když náhodou někdo dobře trefil, obvykle mi udělil šměšné poškození a já mu během pár vteřin sebral polovinu HP. Tento úhel pohledu přesně podtrhl moji zkušenost z pohledu T8 tanků, kdy se mi často stávalo, že vyšší tiery na nás prostě vyjeli a pokud jsme u sebe neměli naše vysoké tiery, tak jsme jim sebrali max pár desítek procent HP a oni nám zdecimovali např. pět tanků tieru 8.

Závěrem:

Pointou tohoto celého už asi není ani stížnost na nějaký balancing tanků, špatný MM nebo podobně, ale spíš už samotné jádro - herní zážitek - rád bych se cítil, že na mojí roli ve hře a mém tanku nějak záleží, že mám nějakou možnost bez ohledu na matchmaking být k užitku a ovlivnit hru a taky, že dojde k nějakému relativně vyváženému souboji. Poslední dobou si tak rozhodně nepřijdu, přijdu si buď jako nějaká hyena, která čeká, až se lvi nažerou a může si vzít zbytky nebo se naopak cítím jako potrava, aby si hráči vyšších tierů mohli kompenzovat ego.

Když pak sednu do tanku tieru 9 a 10, tedy pomyslného "endgame" jsem často hozen do role, kdy si přijdu jako ve střelbě neviňátek.. zbavím se pár soupeřů a pak proti sobě mám hráče, kteří hrají dobře, špatně, vlastně je to úplně jedno, mezi našimi tanky je tak velký rozestup sil, že i když to já několikrát pokazím, tak dotyčného stále utřu bez větší námahy. Jednou to pobaví, 10x taky .. ale pak si přijdu jako kdybych hrál hru Doom s cheaty na všechny zbraně, maximální životy a na nejnižší obtížnost. Pak se nebavím už ani já a jsem si zcela jistý, že se nebaví ani ten, co hrál proti mě.

Zábava, snaha a výzva je snad to hlavní v online hře - kde se tohle ztratilo? Když se ze hry ztratí hráči ten pocit, že na jeho snaze záleží, tak to hře láme pátěř.

Někdo tu může napadnout nějaké moje statistiky a tak podobně, nee, nejsem mistr světa a moje poslední výsledky taky nejsou světoborné, ale to je to, nemám už prostě důvod se snažit. Hra vstoupila do takové fáze, že jsem buď v roli vojáka z Doomu s cheaty nebo jsem naopak v roli toho nešťastného Impa který zanedlouho potká onoho vojáka. Víte kluci z Wargamingu, já tuhle hru mám fakt rád, ale kde je nějaká vyváženost? nějaká potřeba snahy? nějaká odměna za tu snahu? kde mám brát ten pocit, že na mě záleží? Jednoduše sednu do Tier 9,10 tanku, nabiju goldy a znechucuju hru všem okolo i sobě ... bez jakékoliv snahy nebo taktiky .. považujete tohle za dobrý směr vývoje této hry? Nebo jste to už vzdali se hrou a jen ji dojíte? Mám to pak teda vzdát i já?

EDIT: jen dodatečně ještě má odpověď zde: http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/topic/652844-feedback-dlouhodobeho-hrace-nespokojenost-s-vyvojem-hry/page__st__20__pid__15084537#entry15084537

Makaan_89

Edited by Makaan_89, 02 December 2017 - 06:41 PM.

TOMCAT2017 #2 Posted 01 December 2017 - 05:36 AM

Sergeant

• Player
  • 25151 battles
  • 216
  • [_BEAR] _BEAR
Skvěle napsáno!
Jsem na opačné straně, hraju 4 měsíce, ale pocit mám naprosto stejný. 
Nejde ani o to že člověk prohraje, ale o ten pocit ze hry :( 

Makaan_89 #3 Posted 01 December 2017 - 05:47 AM

Warrant Officer

• Clan Commander
  • 22174 battles
  • 503
  • [DAKN] DAKN

View PostTOMCAT2017, on 01 December 2017 - 05:36 AM, said:

Skvěle napsáno!
Jsem na opačné straně, hraju 4 měsíce, ale pocit mám naprosto stejný. 
Nejde ani o to že člověk prohraje, ale o ten pocit ze hry :( 

jup, já osobně začínám zvažovat definitivní konec se hrou, což mě mrzí, budu mít problém si najít něco, co mě zaujme nějak víc... ale ta hra mě vyloženě prosí, abych se na ni vykašlal... mě už totálně začínají být ukradené běžné problémy (MM, nevyváženost, bugy, xvm, arti apod.) je tu daleko větší problém - při hraní svých oblíbených tanků mám pocit, že na mé hře nijak nezáleží .. ať udělám cokoliv, tak pokud nemám vyloženě štěstí, tak o zážitku mojí hry rozhodují tanky vyššího tieru a nee já, můj skill, nebo můj tank... přijdu si jako pozorovatel, který čeká, než mu hra milostivě umožní se bavit a proto už raději koukám i na ten stream, mám z toho to samé, ale aspoň se zasměju na Circonově humoru..

MadBugieSVK #4 Posted 01 December 2017 - 06:41 AM

Warrant Officer

• Player
  • 20307 battles
  • 545
  • [_AF_] _AF_

a výsledkom všetkého spomínaného sú dnešné meta-speedy hry... dnes máloktorá hra trvá dlhšie ako 5 minút... väčšinou 3 až 4 (áno aj to je možno cieľ WG, proste rýchlo točiť, rýchlo míňať, rýchlo nakupovať,...) neviem, ale ide to do kytek...

keby sa to dialo  na nízkych tieroch, tomu ešte pochopím... ale bežne aj v IX či X, zábava sa vytráca... rýchle tanky - medká a lajty dominujú... sem tam keď sa podarí dobrá mapa, tak si zahrajú aj hevinky...

pri matchmakingu 3,5,7 si naozaj 8čky pripadajú ako žrádlo... neviem, prečo je taký problém obnoviť XI a XII tier bitky...a to nehovorím o takých výhodných ponukách ako IS-6, WZ-111, 112 s penetráciou 175, to už nestačí snáď ani na 7čky...

všeobecne pomalé tanky to dnes majú ťažké... častokrát keď sa zle rozhodneš, na ktorú stranu ísť.. si ani nevystrelíš... zlatý skill fičí vo veľkom... mno... a tak...

PS: jediné šťastie WGčka je v tom že  v AWčku pracujú ešte väčší "pracovníci"

Edited by MadBugieSVK, 01 December 2017 - 06:51 AM.

Miri37 #5 Posted 01 December 2017 - 07:17 AM

General

• Player
  • 50584 battles
  • 8,562
Spoiler

Moc tomu nerozumím.

Tohle napíše hráč, co pamatuje MM+-3  hru tzv. bez goldů. Co asi tak mohla technika T5 dělat proti T8 třeba Lowe, nebo Tiger I proti IS 7 atd. Vždyť ta hra je v tomto směru stále lehčí a lehčí.

Hra za moc nestojí s tím souhlasím ale co chtít od arkádové střílečky, ke které se WoT stále víc přibližuje, tedy pokud se vozí hodně drahé munice.   

Hans159753 #6 Posted 01 December 2017 - 08:12 AM

Private

• Player
  • 12495 battles
  • 2

Zdar 

Já hraju už asi tak rok a kus a je fakt, že MM byl dříve snad ještě horší. Co se týče tieru 8, tak her, kdy bojuji proti T9 a T10 je většina. Hraju bez goldové munice, protože mi to přijde trapné, takže v takových bitvách se dá jen těžko přežít. Co mě ale na T8 štve nejvíc je fakt, že si prémiovou T8 koupí i ti, co sotva začali hrát a pak kazí hru, protože to neumí. Teď už je ta hra skoro spíš o nervech jestli vyhrajete, abyste neprodělali, než o zábavě z hraní... a to mi to hru kazí snad nejvíc :/ 

Makaan_89 #7 Posted 01 December 2017 - 08:16 AM

Warrant Officer

• Clan Commander
  • 22174 battles
  • 503
  • [DAKN] DAKN

View PostMiri37, on 01 December 2017 - 07:17 AM, said:

Spoiler

Moc tomu nerozumím.

Tohle napíše hráč, co pamatuje MM+-3  hru tzv. bez goldů. Co asi tak mohla technika T5 dělat proti T8 třeba Lowe, nebo Tiger I proti IS 7 atd. Vždyť ta hra je v tomto směru stále lehčí a lehčí.

Hra za moc nestojí s tím souhlasím ale co chtít od arkádové střílečky, ke které se WoT stále víc přibližuje, tedy pokud se vozí hodně drahé munice.   

no to je nějak ono ... pamatuju to, a bylo to hrozné, jenže tehdá hra byla v plínkách a tak se to bralo stylem, že se to napraví .. no a teď jsme v nějakém bodě, kdy se do tohohle začínáme vracet, jeden krok vpřed, dva vzad ...nebo spíš rovnou tři kroky vzad, když si třeba vzpomenu na to, že nám teď ve hře občas nefunguje ani zvuk a chat...

bigdragonAF #8 Posted 01 December 2017 - 08:28 AM

Colonel

• Clan Commander
  • 61960 battles
  • 3,549
  • [_AF_] _AF_
tak za sebe můžu říct, že hru mi ani tam nekazí MM jako spoluhráči v týmu kteří neumějí hrát. Lhostejno zda rajčata která neumějí a nesledují nebo rádoby fialky co sledují jen svůj prospěch. Beru, že tahle hra je týmová a tým který nespolupracuje prohraje. A hned po těchhle problémech je to nefunkční klanchat, kontakty a nemožnost se připojit k odřadu. To by bylo asi všechno.

Miri37 #9 Posted 01 December 2017 - 09:32 AM

General

• Player
  • 50584 battles
  • 8,562

View PostMakaan_89, on 01 December 2017 - 07:16 AM, said:

no to je nějak ono ... pamatuju to, a bylo to hrozné, jenže tehdá hra byla v plínkách a tak se to bralo stylem, že se to napraví .. no a teď jsme v nějakém bodě, kdy se do tohohle začínáme vracet, jeden krok vpřed, dva vzad ...nebo spíš rovnou tři kroky vzad, když si třeba vzpomenu na to, že nám teď ve hře občas nefunguje ani zvuk a chat...

Tak na co si stěžuješ, když je WoT ve všem lepší, než kdy dřív, pokud pominu současné potíže se zvukem a chatem.

T8 jsou svým způsobem v naprostém pořádku, protože došlo ke zlepšení MM. Vždy má proti sobě hráč víc jak polovinu nepřátel stejného, nebo nižšího tieru.

Chápu stěžování nových hráčů, co jezdí často jako low, že chtějí další ulehčení, protože nic jiného nepamatují. U starého psa (veterána) bych očekával, že už dokáže odhadnout, co další ulehčovací úpravy musí přinést => další snížení požadavků na hráče a tím snížení jejich kvality atd.

pavelcza #10 Posted 01 December 2017 - 09:46 AM

Sergeant

• Player
  • 23331 battles
  • 238

Přesně Miri, já ho vůbec nechápu - na co si stěžuje ? Extra dobrý hráč, kterému je líto, že když je TOP musí hru tlačit, a že když je LOW, tak se musí více spolehnout na ostatní, ale stále se dá hodně zahrát ... Nemáš potřebu snahy ? Tak jsi prostě vyhořel ... To se stává i těm dobrým, neboj ;)

EDIT: podbarveně je už pouze můj názor, ne autora

Edited by pavelcza, 01 December 2017 - 01:22 PM.

xlup #11 Posted 01 December 2017 - 10:36 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 28919 battles
  • 304
  • [KST] KST

Myslim ze mu rozumim, stezuje si slusne a jasne rika na co. Problem ja vidim v tom, ze jsou sice ruzne tridy tanku a map, ale ve finale pokud nehrajes nejaky univerzalni tank - stredak, tak si moc diky spatnym mapam a vyvazeni teamu nezahrajes. Mapy male a koridorove, moc mest anebo ukrutne velke, ale jenom pro X. A ty turbo bitvy, to ani s pomalejsim tankem/TD/houskou nikam nedojedes a uz je flank prohranej a ses zradlo ...

O 8 tieru darmo mluvit. To je mala oslava kdyz jedes jenom proti IX. A pokud jsi TOP, mas od MM 80% jistotu teamu co ani nevychodil zvlastni skolu. Jako jsou i povedene, to kdyz nahodou zvlastni skola je na druhe strane, to je pak hejtu na cheatovani a jakej ses hacker :-(

Nightwolfi #12 Posted 01 December 2017 - 11:00 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 9366 battles
  • 433
 Hmm,ale na druhou stranu s tím problémem tanků na T8 má pravdu ,k čemu mi je to že při dnešním MM sice mám zaručeno to že pokud pojedu T8 tak proti sobě budu mít 7 tanků stejného tieru když se potkám s vyšším tierem kde mu se základní municí nemám šanci prostřelit ani ten blbej weakspot.

ColonelKurtvonStrohm #13 Posted 01 December 2017 - 12:08 PM

Lieutenant

• Player
  • 5833 battles
  • 1,713

View PostMiri37, on 01 December 2017 - 07:17 AM, said:

Spoilerně 

Moc tomu nerozumím.

tier 5 proti Lowe ? vzal jsi KV v KV-2 setupu a napral jsi mu čelně za 300 , z boku jsi osmičce (a nebo jeden čas i devítce ) kolikrát dal za full , a nebo vzhledem k tomu jak tehdy fungovaly HE cca 50% jejich poškození 

T-25 jsem jezdil tomato style , 25 AP / 25 HE (původně měl 50 nábojů a goldy za goldy jsem koupil za celou dobu hraní 2x a to omylem ) a věděl jsem že buď prostřelím AP za kilo a nebo dám HE za 50.....

první desítku (IS-7) jsem rozlouskal palbou do boku z KV-3 ještě na tieru 6 ..........

tyhle kecy že bylo +3 a nebo +4 nevytahujte , byl taky tehdy úplně jiný gameplay a dalo se mnohem víc spolehnout na top tanky , nemluvě o tehdejších artynách .......

Makaane dobře jsi sepsal a máš ode mě +1 ...............a dodatečně děkuji za tvoje balíčky  , dlouhou dobu jsem je používal

Keldy

Edited by ColonelKurtvonStrohm, 01 December 2017 - 12:15 PM.

Nooby_Dooby_Doo #14 Posted 01 December 2017 - 12:18 PM

Private

• Player
  • 14465 battles
  • 1
hraju hru od roku 2011...Co se poslední 3 roky děje ve WoT je přehnaný.Nejen, že zážitek ze hry vyprchal,ale ještě nám z toho udělají omalovánky.Je toho hodně co bych týmu vývoje vytknul, ale postačí to, co napsal Makaan_89.....Vývoj hry se ubírá špatným směrem a my se na to musíme dívat.Už mi to nepřijde jako bitva mezi tanky za druhé světové, ale spíše jako FPS střílečka deathmatch .Smutné........Místo toho,aby se přidali mapy a netočilo se jen nějakých 5 map pořád dokola ( pouští řeka je už otravná, 10/30 bitek furt ta samá mapa) radši přidat mapy, zdražit gold munici pro ty, co neradi míří na slabá místa, povolit bitevní chat s nepřítelem, hodit tank.staty do normálu a zamezit střetnutí Tigera 1 proti M103, což je nesmysl.Tu hru by to oživilo...Prosím tedy vývojáře : zkuste se vžít do role tankysty.Děkuji

Edited by Nooby_Dooby_Doo, 01 December 2017 - 12:30 PM.

TOMCAT2017 #15 Posted 01 December 2017 - 12:32 PM

Sergeant

• Player
  • 25151 battles
  • 216
  • [_BEAR] _BEAR

View Postpavelcza, on 01 December 2017 - 09:46 AM, said:

Přesně Miri, já ho vůbec nechápu - na co si stěžuje ? Extra dobrý hráč, kterému je líto, že když je TOP musí hru tlačit, a že když je LOW, tak se musí více spolehnout na ostatní, ale stále se dá hodně zahrát ... Nemáš potřebu snahy ? Tak jsi prostě vyhořel ... To se stává i těm dobrým, neboj ;)

On si stěžuje na to, že "že když je LOW, tak se musí spolehnout na ostatní, ale nedá se hodně zahrát ..."

Leckov #16 Posted 01 December 2017 - 12:36 PM

Warrant Officer

• Player
  • 30977 battles
  • 988
  • [-R-CZ] -R-CZ

MM mi nijak nevadí, s osmičkami hraju poslední dobou hodně často. Desítky tam jsou vždy jen tři z patnácti tanků. Devítka už takové ohrožení nepředstavuje. A i kdyby, pořád je tam polovina soupeřova týmu, na kterou si můžu parádně zastřílet. Stačí se těm vyšším tierům vyhnout. Na mnoha mapách je to ale nesmysl, takže mě spíš trápí podoba map a vyvážení tanků. Dříve měl každý tank nějaké plus a nějaké mínus. Ale čím víc je ve hře tanků, tím hůře se drží nějaká linie. A pak jsou ve hře tanky mající plusů víc než mínusů a tanky, které plus nemají snad žádný.

TOMCAT2017 #17 Posted 01 December 2017 - 12:36 PM

Sergeant

• Player
  • 25151 battles
  • 216
  • [_BEAR] _BEAR

View PostbigdragonAF, on 01 December 2017 - 08:28 AM, said:

tak za sebe můžu říct, že hru mi ani tam nekazí MM jako spoluhráči v týmu kteří neumějí hrát.

Tak mě zase pravý opak, hráči co UMÍ sakra dobře hrát. Ono je to opravdu super na III. tieru narazit na četu statohoničů, kteří udělají z bitvy jatka...  Asi si nebudeme namlouvat, že to nejpodstatnější je zkušenost hráče. Začátečníka v té prémiové VIII udoláš jako nic i tankem o 5 tierů níže. Naopak to nefunguje. Ale udělat MM ještě podle zkušeností hráčů? Já jsem pro! Nebudu nikomu kazit hru, věř, že mi je to trapné, hodně trapné a moc si uvědomuji že kazím hru svou neznalostí, ale ani nováčkům nebudou kazit hru fialky, co si na nich mastí statistiku... Bylo by to fajn ale myslím, že nováčci nebodou ti, co budou proti... 

Miri37 #18 Posted 01 December 2017 - 12:53 PM

General

• Player
  • 50584 battles
  • 8,562

View PostColonelKurtvonStrohm, on 01 December 2017 - 11:08 AM, said:

tier 5 proti Lowe ? vzal jsi KV v KV-2 setupu a napral jsi mu čelně za 300 , z boku jsi osmičce (a nebo jeden čas i devítce ) kolikrát dal za full , a nebo vzhledem k tomu jak tehdy fungovaly HE cca 50% jejich poškození 

T-25 jsem jezdil tomato style , 25 AP / 25 HE (původně měl 50 nábojů a goldy za goldy jsem koupil za celou dobu hraní 2x a to omylem ) a věděl jsem že buď prostřelím AP za kilo a nebo dám HE za 50.....

první desítku (IS-7) jsem rozlouskal palbou do boku z KV-3 ještě na tieru 6 ..........

tyhle kecy že bylo +3 a nebo +4 nevytahujte , byl taky tehdy úplně jiný gameplay a dalo se mnohem víc spolehnout na top tanky , nemluvě o tehdejších artynách .......

Makaane dobře jsi sepsal a máš ode mě +1 ...............a dodatečně děkuji za tvoje balíčky  , dlouhou dobu jsem je používal

Keldy

To je legrační.

Jak se mohlo spoléhat na Top stroje, která zničí low tier -4. To pak není divu, že je do dnes horší, když je víc jak půlka nepřátel max -2.

pavelcza #19 Posted 01 December 2017 - 01:15 PM

Sergeant

• Player
  • 23331 battles
  • 238

Ještě by mě zajímalo od tebe slyšet, jak by sis to představoval to zlepšit ?

Hry 7 na 7 ?

Na stejném tieru ?

Musím se přiznat, že tier 8 only mě zrovna moc nebaví ...

TOMCAT2017 #20 Posted 01 December 2017 - 01:38 PM

Sergeant

• Player
  • 25151 battles
  • 216
  • [_BEAR] _BEAR

View Postpavelcza, on 01 December 2017 - 01:15 PM, said:

Ještě by mě zajímalo od tebe slyšet, jak by sis to představoval to zlepšit ?

Hry 7 na 7 ?

Na stejném tieru ?

Musím se přiznat, že tier 8 only mě zrovna moc nebaví ...

A jaké tě s WN8 3500 baví? 

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users