Jump to content

M4A3E8 FURY – Buff istiyoruz

• Please log in to reply
21 replies to this topic

Ejdersoy #1 Posted 06 December 2017 - 12:37 PM

Private

• Player
  • 740 battles
  • 11

Herkeze merhaba , bu tank tier 6 seviyesinde bilenleriniz vardır M4A3E8'in aynısı sadece canı 30 fazla ve topunda fury yazıyor. (medium tank bu arada)

benim sorunum bu tankın karşısına tier 8 ler geliyor. ve topu bırak hasar vermeyi zırhılarını bile delmiyor çoğu zaman.

hadi tamam , diyelim ki topa apcr mermi takıp ile idare ettik .

Yinede Tankın Zırhı Yetersiz . adamların 400 vuran topu 200mm delmesi var. tank avcılarını geçtim. Karşı Taradan KV-1 Geldiğini Düşünün tek vuruşu ile %60 can alıyor.

hadi bir yere pusup , vur kaç yapıp zırhını da iade ettik diyelim .ki imkansız tek vuruşla ölüyorsun. 

Tankın hızıda Yok . 44 km/h olduğu yazıyor ama 38 lerde geziyor. ve cidden kaçmak diye bir şey yok tankda . kısıldıysan ateş edip püskürtemiyorsun çünkü topun zaten vurmuyor.

type 64 bile bu tankdan daha güçlü .

neyse arkadaşlar uzun lafın kısası bu tanka ve m4a3e8 / Fury serisine buff gelmesi gerekli. 

Yorumlarınızı ve Önerilerinizi Bekliyorum. Teşekkürler .

awakeAND_alive #2 Posted 06 December 2017 - 01:10 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 7781 battles
  • 1,087
  • [EVOSQ] EVOSQ

View PostEjdersoy, on 06 December 2017 - 12:37 PM, said:

Herkeze merhaba , bu tank tier 6 seviyesinde bilenleriniz vardır M4A3E8'in aynısı sadece canı 30 fazla ve topunda fury yazıyor. (medium tank bu arada)

benim sorunum bu tankın karşısına tier 8 ler geliyor. ve topu bırak hasar vermeyi zırhılarını bile delmiyor çoğu zaman.

Yinede Tankın Zırhı Yetersiz . adamların 400 vuran topu 200mm delmesi var. tank avcılarını geçtim. Karşı Taradan KV-1 Geldiğini Düşünün tek vuruşu ile %60 can alıyor.

hadi bir yere pusup , vur kaç yapıp zırhını da iade ettik diyelim .ki imkansız tek vuruşla ölüyorsun. 

Tankın hızıda Yok . 44 km/h olduğu yazıyor ama 38 lerde geziyor. ve cidden kaçmak diye bir şey yok tankda . kısıldıysan ateş edip püskürtemiyorsun çünkü topun zaten vurmuyor.

neyse arkadaşlar uzun lafın kısası bu tanka ve m4a3e8 / Fury serisine buff gelmesi gerekli. 

madem bu kadar kötü tank almasaydın

tahrip #3 Posted 06 December 2017 - 01:23 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 12704 battles
  • 324
bu tankla ilgili konu açtın, sana “alma” denildi ama sen verilen yanıtları dinlemedin ve tankı satın aldın. şimdi de gelmiş buff istiyorsun... madem insanları dinlemeyeceksin ne diye konu açıyorsun? kendin kaşınmışsın, fazla söze gerek yok.

Edited by tahrip, 06 December 2017 - 01:23 PM.

ArchitectARC #4 Posted 06 December 2017 - 01:31 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 7836 battles
  • 345
tanklar kendi tierine bakılarak değer biçilir. Tier 6 ilen tier 8'i delemiyorum buff lazım demek yanlış. Tabiki delemeyeceksin, artık takımındaki tier 8 lerden yardım isteyeceksin, sen tier 7 ve tier 6 ların karşısına geçeceksin. Medium tank olmasından dolayı çok zırh bekleme ki zırhı orta derecede, kötü değil. Kendi tierinde balance'lı bir tank, sanmıyorum wargaming'in buff yada nerf yapacağını bu tanka. Zaten 8 tier altındaki tanklar çok ilgilendirmez wargaming'i

Ejdersoy #5 Posted 06 December 2017 - 02:56 PM

Private

• Player
  • 740 battles
  • 11
bi tavsiyeniz yoksa boş yorum yapmayın kardeş size beni eleştirin diyen olmadı tank dışında boş yorum yapmayın. @ArchitectARC  Yorumun için Teşekürler.

_Cigamoon_ #6 Posted 06 December 2017 - 03:00 PM

Sergeant

• Player
  • 17935 battles
  • 218
  • [_DMR_] _DMR_
2 üst tierı delemediği için buff isteyen furious arkadaşa yorum yok. Olsa kendi tierını bile delemeyen is6 için olurdu:justwait:

selocan74 #7 Posted 06 December 2017 - 03:43 PM

Captain

• Player
  • 46283 battles
  • 2,041
  • [SA-AS] SA-AS

View PostEjdersoy, on 06 December 2017 - 01:56 PM, said:

bi tavsiyeniz yoksa boş yorum yapmayın kardeş size beni eleştirin diyen olmadı tank dışında boş yorum yapmayın. @ArchitectARC  Yorumun için Teşekürler.

Bizim buralarda bos konuya boş yorum yapılır yenisin zamanla alışırsın.

Slippin_Jimmy1992 #8 Posted 06 December 2017 - 03:47 PM

Lance-corporal

• Player
  • 5141 battles
  • 96
  • [EVRO] EVRO
Type 64 bile derken:) anladığım kadarıyla tankın sadece adına ve filmdeki performansına göre aldın. O tank bence sadece koleksiyon tankı. Çok birşey bekleme dostum, üzgünüm. İlla 6 seviye medium ise olay t-3485 m veya cromwell b. Fazla bir alternatifin yok malesef. Bahsettigim tanklar ilede 8 seviyelere karşı aynı sorunu yaşayacaksın. Olay tankta değil yani. Oynayış tarzında..

Musty_Cocorech #9 Posted 06 December 2017 - 03:49 PM

Warrant Officer

• Player
  • 23088 battles
  • 756

Fury izliyip tankı alırsanız böle olur tabi.

Hafif ile orta tankı karşılaştırmayın lütfen.

Edited by Musty_Cocorech, 06 December 2017 - 03:55 PM.

Slippin_Jimmy1992 #10 Posted 06 December 2017 - 03:50 PM

Lance-corporal

• Player
  • 5141 battles
  • 96
  • [EVRO] EVRO
Üst tier maçlarda arkada ve kaçak oynaman gerekiyor. Başka bir çaresi yok bunun acıkcası.

lazcakal #11 Posted 06 December 2017 - 03:56 PM

Sergeant

• Player
  • 29276 battles
  • 266
m4a3e2 sherman jumbo oyna tadından yenmez. Troll topu efsane.

awakeAND_alive #12 Posted 06 December 2017 - 04:06 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 7781 battles
  • 1,087
  • [EVOSQ] EVOSQ

View PostEjdersoy, on 06 December 2017 - 02:56 PM, said:

Tankı alırken sen zaten bu özellikleri kabul ederek almadınnı.Üstelik foruma  tankı alıyımmı diye konu açmıssın o kadar insan alma demiş kusura bakmada inşallah nerf yaparlar fury'e

DestroyerrPanda #13 Posted 06 December 2017 - 04:38 PM

Warrant Officer

• Player
  • 5453 battles
  • 764
oyuna daha yeni başlayıp pre tank alman hata olmuş, oyunu iyice anlayabilmen için önce forumdaki tavsiyelere uyarak kendine uygun basit bir tank seçip 10 tiere kadar kasman lazım. mesela yazılı olmayan bir wot kuralıdır, ilk başlayana her daim ıs3 önerilir

iarmolenkho #14 Posted 06 December 2017 - 05:45 PM

Warrant Officer

• Player
  • 8205 battles
  • 559
  • [SA-AS] SA-AS

Olmuş bil. Hem foruma başlık açıp bu tank alınır mı diye sor, hem milleti dinleme, hemde tankı oynamayı beceremeyince buff iste. Tamam kardeşim olmuş bil. 

Edit: Buff istiyoruz değil, buff istiyorum olacak.

Edited by iarmolenkho, 06 December 2017 - 05:46 PM.

rahmib #15 Posted 06 December 2017 - 06:50 PM

Lieutenant General

• Player
  • 52960 battles
  • 7,293
  • [SA-AS] SA-AS

hemen linç etmeyin arkadaşı, oyunda daha yeni tahminim.

senin birinci hatan maç sayın çok az olduğu halde hemen pre tank almış olman.daha oyunun mantığını çözmen için 10K maç yapman lazım

o zaman o tankın şimdikinden daha iyi oynamaya başlarsın.birde tier 8 maçı düştüğünde gold mermi atmak zorunda kalırsın, o zaman birçok tankı rahat deler.

selocan74 #16 Posted 06 December 2017 - 07:04 PM

Captain

• Player
  • 46283 battles
  • 2,041
  • [SA-AS] SA-AS

View Postrahmib, on 06 December 2017 - 05:50 PM, said:

hemen linç etmeyin arkadaşı, oyunda daha yeni tahminim.

senin birinci hatan maç sayın çok az olduğu halde hemen pre tank almış olman.daha oyunun mantığını çözmen için 10K maç yapman lazım

o zaman o tankın şimdikinden daha iyi oynamaya başlarsın.birde tier 8 maçı düştüğünde gold mermi atmak zorunda kalırsın, o zaman birçok tankı rahat deler.

Hocam yeni baslamasinda yada konu acmasinda sorun yok ,yorum yapanlara atar yapması yanlıs boş yorum yapmayın ne demek.

rahmib #17 Posted 06 December 2017 - 07:44 PM

Lieutenant General

• Player
  • 52960 battles
  • 7,293
  • [SA-AS] SA-AS

View Postselocan74, on 06 December 2017 - 06:04 PM, said:

Hocam yeni baslamasinda yada konu acmasinda sorun yok ,yorum yapanlara atar yapması yanlıs boş yorum yapmayın ne demek.

ya selo haklısında, şu pre tank alıp memnun olmayanlara empati yapıyorum,bu arkadaş bir ton para vermiş ,bi heves almış ve kullanamıyor.haliyle forum gelip veryansın ediyor.

ya arkadaş bin kere söyledik, şu tankları almadan 10-20 maç kullanma hakkı verin, adam bi alsın test sürüşleri yapsın, beğenirse alsın.yok yapmıyorlar.(test sunucusunda denesin demeyin allasen, kaç kişi biliyor test sürümünü artı 8 gb indirmesi var,zulüm gibi)

sonra, 1 maçı olan adam defender alabiliyor ,tier8 tankı olmayan adam tier8 pre tank ALAMAMALI.satmayın şunlara diyoruz, yine dinleyen yok.

inan acıyorum ya bu arkadaşlara, ne emek verdi o parayı kazanmak için, o vermese babası verdi...

selocan74 #18 Posted 06 December 2017 - 08:16 PM

Captain

• Player
  • 46283 battles
  • 2,041
  • [SA-AS] SA-AS

View Postrahmib, on 06 December 2017 - 06:44 PM, said:

ya selo haklısında, şu pre tank alıp memnun olmayanlara empati yapıyorum,bu arkadaş bir ton para vermiş ,bi heves almış ve kullanamıyor.haliyle forum gelip veryansın ediyor.

ya arkadaş bin kere söyledik, şu tankları almadan 10-20 maç kullanma hakkı verin, adam bi alsın test sürüşleri yapsın, beğenirse alsın.yok yapmıyorlar.(test sunucusunda denesin demeyin allasen, kaç kişi biliyor test sürümünü artı 8 gb indirmesi var,zulüm gibi)

sonra, 1 maçı olan adam defender alabiliyor ,tier8 tankı olmayan adam tier8 pre tank ALAMAMALI.satmayın şunlara diyoruz, yine dinleyen yok.

inan acıyorum ya bu arkadaşlara, ne emek verdi o parayı kazanmak için, o vermese babası verdi...

Abi oyuna yeni başlayan oyuncu hiçbir tankla iyi oynayamaz dolayısıyla şikayet etmesi normal.Almadan denese bile bu değişmez.Doğru olan oyuncu daha açmadığı tierden pre tank almamalı.Ama şirket sıfır savaşı olan oyuncuyada 8 tier pre tank satabiliyor,ticari bir tercih ben kızmıyorum.

DieForLive #19 Posted 06 December 2017 - 08:23 PM

Sergeant

• Player
  • 6587 battles
  • 280
  • [_RBL_] _RBL_

View PostEjdersoy, on 06 December 2017 - 03:07 PM, said:

Kardeşim o konuyu açtığında alma denildi, boşveriyorum bunu.Bu bir med tank, seri atan bir topu var.Senin bu topu +ya çevirmen lazım.6 levelde hiçbir orta tank 8 levelde iş yapmıyor merak etme.Hızlı sıkan topu tam bir ingiliz gibi, dpmsi yüksek.Bunu kullan.Haritada med yoluna git.Yukarda maç sayın düşük demişler, belli tankları araştır.En az bir 8 seviye al.Dediğim belli tanklar kv1, kv2, kv85, is ve is3.Bende böyle öğrendim zaten.Böyle konuştuğuma bakma, bende çok bilmiyorum oynamayı.İlk pre tankım Liberté idi.Ama almadan önce kaç kere forumda yazı okudum, oyun içinde sahip olanlarla mesajlaştım.Videosunu izledim, bana en uygunu bu dedim.Cromwell byi ise tereddütsüz aldım, ne olduğunu biliyordum.Keşke bilgi sahibi oyuncuların önerisini dikkate alsaydın.O paraya cromwell b alabilirdin

zed_x #20 Posted 06 December 2017 - 10:04 PM

Captain

• Player
  • 31738 battles
  • 2,150
  • [TAF-G] TAF-G

View Postrahmib, on 06 December 2017 - 08:44 PM, said:

Abi iyi diyorsun da Super Test açık, alsın bir M4A3E8 denesin di mi? Kaldı ki bu kamil almadan önce başlık açtı, alma dedik, sonra gitti yine de tankı aldı, şimdi de buff istiyor. O zaman fikrimize önem vermiyorsa şimdi de kendisine yandaş bulmak için forumu kullanmasın. Sonra "boş yapma"lar filan. Boş yapan kendisi.

Ülkü Tamer'den gelsin: hem dersini bilmiyor, hem de şişman herkesten.

Edited by zed_x, 06 December 2017 - 10:05 PM.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users