Jump to content

Bany

• Please log in to reply
76 replies to this topic

hipek33 #1 Posted 07 December 2017 - 12:17 PM

Private

• Player
  • 39931 battles
  • 8

Witam drogich Graczy jak i Wargaming. Jak wiadomo było ostatnio wiele banów. Każdy ko używał nie legalnych programów dostawał bany a czy na przykład nie można zrobić tak aby odblokować tych ludzi co naprawdę włożyli czas i pieniądze w tą grę. Nie każdy zasługuje na bana Wiem będą takie osoby, które są tego przeciw żeby odblokować osoby zbanowane bo zasługują. A nie można zrobić tak na życzenie gracza zostaną usunięte Czołgi premium czy też np pójść za ugodę z Wargamingiem. Przepraszam z góry osoby te które są przeciw temu lecz szkoda mi czasu spędzonego na Wota każdy popełnia błędy ale chciałbym to naprawić i wrócić do gry. Każdy może się dogadać. Ja chciałbym oddać swoje czołgi premium które zostały kupione i mogę zapłacić za premium czy też za odbanowanie konta. Aby zostało odblokowane moje konto.

Dziękuje tym osobą które zostawiły swoje myśli na temat Tego co napisałem i spędzonego czasu na przeczytanie czy też obmyślenie tego czy to naprawdę może być dobre.

Mroczny_Tygrys #2 Posted 07 December 2017 - 12:20 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 39211 battles
  • 1,129
  • [_F-H_] _F-H_

http://forum.worldof...2#entry15107462

eXterm #3 Posted 07 December 2017 - 12:20 PM

Lieutenant

• Player
  • 22640 battles
  • 1,632
  • [SAMI] SAMI

Powinieneś założyć temat jeszcze w minimum trzech innych działach, "Rozgrywka" i "Kącik techniczny" to za mało

A wracając do tematu, pisz do supportu zamiast publicznie przyznawać się do oszukiwania. Po pierwsze robisz z siebie pośmiewisko, po drugie tutaj nikt nie może ci w żaden sposób pomóc. ("ci" specjalnie z małej, bo nie mam szacunku do cheaterów). Szczerze życzę, żeby nie odbanowali ci konta :)

P.S. jak można mieć 47% wygranych nawet na cheatach?

Edited by eXterm, 07 December 2017 - 12:24 PM.

robezur6 #4 Posted 07 December 2017 - 01:21 PM

Lieutenant General

• Player
  • 42168 battles
  • 6,335
Czyli jeśli płacisz to możesz być chiterską amebą, ale jak nie płacisz to musisz się trzymać regulaminu?
Czy to jest to o co ci chodzi?
Jeśli tak to nawet tu nie wracaj.

muriceps #5 Posted 07 December 2017 - 01:37 PM

Major

• Player
  • 23588 battles
  • 2,873
  • [UVC] UVC

Nie podzielam punktu widzenia autora tematu. Oszuści mieli dość czasu oraz okazji aby się opamiętać. Były bany ostrzegawcze. Na forum było i jest mnóstwo tematów o efektach banów. Na stronie WG była informacja o wdrożeniu polityki Fair Play. Nikt nie może zasłaniać się, że nie wiedział, że mody dające nieuczciwą przewagę są zabronione. Do takich okoliczności jak uczciwość, przyzwoitość, czy też nieuczciwa przewaga nad innymi graczami odwoływał się nie będę, bo wielu uzna, że gupi jestem bo to przecież tylko gra. Oszuści mieli szansę na poprawę, dostali karę w postaci pierwszego bana ostrzegawczego, na odbycie pokuty i poprawę. Nie skorzystali. Dlatego wypalić do gołej ziemi. Jak ktoś zapłacze: ale ja mam dużo premek i czas premium, to powiem: miałeś dużo czasu i możliwości na opamiętanie się. Nie zrobiłeś tego, więc do kogo masz pretensje?

A ten tekst "Każdy może się dogadać." no dyskwalifikuje autora tematu zupełnie... Szkoda, że nie było jeszcze gestu zacierania rąk lub poklepywania po ramieniu. No ale WG może na coś takiego przystać...bo wiadomo pieniądz nie śmierdzi. 

I tak na marginesie. Bez uszczypliwości i złośliwości. Autorze tematu popraw proszę "osobą" na "osobom" bo jeszcze któryś ze złośliwych kolegów będzie robił sobie z Ciebie żarty a przecież wystarczy Ci już przykrości z powodu samego bana.

_Patrol #6 Posted 07 December 2017 - 01:43 PM

Field Marshal

• Player
  • 36543 battles
  • 25,508
  • [IMPR0] IMPR0

View Posthipek33, on 07 December 2017 - 12:17 PM, said:

Witam drogich Graczy jak i Wargaming. Jak wiadomo było ostatnio wiele banów. Każdy ko używał nie legalnych programów dostawał bany a czy na przykład nie można zrobić tak aby odblokować tych ludzi co naprawdę włożyli czas i pieniądze w tą grę. Nie każdy zasługuje na bana Wiem będą takie osoby, które są tego przeciw żeby odblokować osoby zbanowane bo zasługują. A nie można zrobić tak na życzenie gracza zostaną usunięte Czołgi premium czy też np pójść za ugodę z Wargamingiem. Przepraszam z góry osoby te które są przeciw temu lecz szkoda mi czasu spędzonego na Wota każdy popełnia błędy ale chciałbym to naprawić i wrócić do gry. Każdy może się dogadać. Ja chciałbym oddać swoje czołgi premium które zostały kupione i mogę zapłacić za premium czy też za odbanowanie konta. Aby zostało odblokowane moje konto.

Dziękuje tym osobą które zostawiły swoje myśli na temat Tego co napisałem i spędzonego czasu na przeczytanie czy też obmyślenie tego czy to naprawdę może być dobre.

Każdy oszust zasługuje na bana, a nawet permbana. Myślenie nie boli.

maliniu #7 Posted 07 December 2017 - 01:45 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 23128 battles
  • 317

Za aimbota trzeba płacić, za zdjęcia bana trzeba płacić, normalnie ostatnia koszulę z człowieka zedrą...

OCTAVO_8 #8 Posted 07 December 2017 - 01:47 PM

Sergeant

• Player
  • 16275 battles
  • 257

View Posthipek33, on 07 December 2017 - 01:17 PM, said:

Witam (...)

Kolego, skoro używałeś nielegalnych modów, to masz karę. Proste? Czy jeszcze chcesz więcej?

Kwiliniosz #9 Posted 07 December 2017 - 01:49 PM

Colonel

• Player
  • 19581 battles
  • 3,619

Prawie się wzruszyłem. Nie mogłeś wcześniej pomyśleć o konsekwencjach? Zresztą jeśli przez x bitew oszukiwałeś i byłeś nędznym, randomowym szkodnikiem, to przyszedł czas na karę i pokutę. Podziękuj WG za bana. Będziesz miał mnóstwo czasu na przemyślenie swojego postępowania. Odpowiedz sobie, czy było warto?

ZmecholZmechanizowany #10 Posted 07 December 2017 - 01:54 PM

Brigadier

• Player
  • 33710 battles
  • 4,175

WG i tak ma gest dając najpierw ostrzegawczego bana na 7 dni. 

Jeżeli ktoś jest na tyle głupi i dalej jedzie na haxach, to niestety trzeba za to zapłacić. 

eXterm #11 Posted 07 December 2017 - 02:08 PM

Lieutenant

• Player
  • 22640 battles
  • 1,632
  • [SAMI] SAMI

Sam widzisz autorze, nie jestem sam w moich przekonaniach, a gra na czystym (lub estetyczne zmodowanym) kliencie naprawdę nie boli. Jak nie było ci żal innych, nad którymi miałeś przewagę, tak teraz nam wszystkim nie jest żal twojej osoby. Zakładasz nowe konto i jedziesz... uczciwie...

Zbyt wiele tych czołgów premium kupionych to chyba nie miałeś. WZ-111, TOG II i Chi-Nu-Kai pewnie z maratonu, Churchill III drogi nie jest, AMX CDC też nie, a reszta to podarunki od WG.

waldeQ #12 Posted 07 December 2017 - 02:08 PM

Private

• Player
  • 14849 battles
  • 17
  • [2PBP] 2PBP

Liczba  bitew: 39931

WR: 47,21%

Średni tier: 7,07

Średni dmg: 863,54

I teraz się zastanów. Czy dla takich wyników było warto oszukiwać czy też nie było warto?

DeepackTheProphecy #13 Posted 07 December 2017 - 02:11 PM

Captain

• Player
  • 38539 battles
  • 2,188
  • [PMHC2] PMHC2

View Posthipek33, on 07 December 2017 - 11:17 AM, said:

Czego używałeś? jakich modów? bo patrząc na Twoją grę to tylko zapuszczanie bota mi przychodzi do głowy.

_Time2Die_ #14 Posted 07 December 2017 - 02:54 PM

Warrant Officer

• Clan Diplomat
  • 38537 battles
  • 595
  • [_CHS_] _CHS_

Ale T 55A wbite. Może ustawka jakaś? Swoją drogą ostatnią bitwę rozegrałeś 12.03.2017. Mocno cię musiało w WoT rozkochać, że po tak długim rozbracie ci się nie odechciało i robisz z siebie pośmiewisko na forum. I tak na marginesie - niby jakie to czołgi premium chciałbyś oddać? Bo ja tam w większości same gratisy widzę. Poza CDC sama bida panie. 

muriceps #15 Posted 07 December 2017 - 02:58 PM

Major

• Player
  • 23588 battles
  • 2,873
  • [UVC] UVC
A ja się nie mogę doczłapać do hamerykańskiego tedeka a ten ma T 55A. Zazdrość mnie zżera...aż wstawię emotikona:sceptic:

GoldOmega3 #16 Posted 07 December 2017 - 03:04 PM

Lieutenant

• Player
  • 1177 battles
  • 1,706

może w TDSTR Ci zrobią misje, tam to jest na porządku dziennym

a co do założyciela wątku, to przynajmniej jeden cziter co przyznał sie do czitowania a nie wrzeszczy, że "za niewinność i XVM-a"

Edited by GoldOmega3, 07 December 2017 - 03:05 PM.

SlaworPL #17 Posted 07 December 2017 - 03:09 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 25320 battles
  • 1,086

View Posthipek33, on 07 December 2017 - 11:17 AM, said:

Nie. Jesteś nędznym, parszywym oszustem i masz swoją karę.

krwawyzgred #18 Posted 07 December 2017 - 03:10 PM

Private

• Player
  • 19081 battles
  • 15

Działanie prawidłowe i pożądane.

Powinno jeszcze być golenie łba na zero.

Za oszukiwanie, brak elementarnej uczciwości=przyzwoitości - ban ostateczny.

Nie zgodzę się z autorem (zbanowanym) tematu.

WG zachowuje się niczym burdelmama, dopuszczając dłuuuuuuugo do rozwoju (już) PATOLOGII (burdelu); pozwalając graczom-dziwkom na bezstresową zabawę.

Kosztem gających fair ( mieli ich  w du..e).

Ciut za późno, nawet na pozorowane ruchy, sankcje, podejrzewam, że teraz należałoby zbanować 60% z ogółu grających tj. 60 % k..w.

Kłóci się to z polityką portfela tej firmy, a szkoda.

_Shizo_ #19 Posted 07 December 2017 - 03:11 PM

Lieutenant

• Player
  • 81861 battles
  • 1,757
  • [PD_PL] PD_PL

Uczciwie się zbanowany przyznał, że oszukiwał? Uczciwie. 

Uczciwie powiedział, że odda czołgi premium w ramach kary? Uczciwie. 

Uczciwie chce zapłacić za odblokowanie konta? Uczciwie. 

Więc o co kaman? Ja mogę w ramach przeprosin przyjąć jakąś okrągłą sumkę w goldziszu i miłosiernie wybaczyć. 

Zresztą nie chowam zazwyczaj długo urazy, no chyba że to sprawa gardłowa, ale w tym wypadku jestem skory do zawarcia ugody. Spox. 

:teethhappy::trollface::D 

SirBushman #20 Posted 07 December 2017 - 03:16 PM

Lieutenant General

• Player
  • 39474 battles
  • 6,065
  • [REBON] REBON

Moim zdaniem (subiektywnym jak cholera) WG mogłoby warunkowo tym co dostali permbana dblokować konto, ale pod następującymi warunkami:

1. Zostają tylko premki kupione za kasę, nagrody, rocznicowe piździki etc znikają.
  2. Konto resetowane do zera ZE WSZYSTKIEGO.
  3. Przed nickiem napis CHEATER

8 user(s) are reading this topic

0 members, 8 guests, 0 anonymous users