Jump to content

Bany

• Please log in to reply
76 replies to this topic

eXterm #21 Posted 07 December 2017 - 03:17 PM

Lieutenant

• Player
  • 22640 battles
  • 1,632
  • [SAMI] SAMI

View Postmuriceps, on 07 December 2017 - 01:58 PM, said:

A ja się nie mogę doczłapać do hamerykańskiego tedeka a ten ma T 55A. Zazdrość mnie zżera...aż wstawię emotikona:sceptic:

Pozdrowienia od właściciela Objecta 260 :P A tak na serio to na pocieszenie Ci powiem, że nie ma co się pieklić z tymi misjami, człowiek zdobędzie czołg, nacieszy się 2-3 dni i nim nie gra, bo (wiadomo) są lepsze, przynajmniej ja tak miałem z wszystkimi nagrodami z misji osobistych. Objectem zagrałem jedną bitwę i to na dodatek słabą przez uszkodzoną kartę graficzną...

Ataman_ #22 Posted 07 December 2017 - 03:23 PM

Lieutenant Сolonel

• Player
  • 48242 battles
  • 3,032
  • [MVPS] MVPS

View Posthipek33, on 07 December 2017 - 11:17 AM, said:

Witam drogich Graczy jak i Wargaming. Jak wiadomo było ostatnio wiele banów. Każdy ko używał nie legalnych programów dostawał bany a czy na przykład nie można zrobić tak aby odblokować tych ludzi co naprawdę włożyli czas i pieniądze w tą grę. Nie każdy zasługuje na bana Wiem będą takie osoby, które są tego przeciw żeby odblokować osoby zbanowane bo zasługują. A nie można zrobić tak na życzenie gracza zostaną usunięte Czołgi premium czy też np pójść za ugodę z Wargamingiem. Przepraszam z góry osoby te które są przeciw temu lecz szkoda mi czasu spędzonego na Wota każdy popełnia błędy ale chciałbym to naprawić i wrócić do gry. Każdy może się dogadać. Ja chciałbym oddać swoje czołgi premium które zostały kupione i mogę zapłacić za premium czy też za odbanowanie konta. Aby zostało odblokowane moje konto.

Dziękuje tym osobą które zostawiły swoje myśli na temat Tego co napisałem i spędzonego czasu na przeczytanie czy też obmyślenie tego czy to naprawdę może być dobre.

Pozwól mi zrozumieć, dostałeś bana na stałe. Dlaczego nie zrezygnowałeś z czitów jak dostałeś bana po raz pierwszy na 7 dni? 

Bo tego za mocno nie rozumiem. Teraz płaczesz a miałeś ostrzeżenie. Z jednej strony zupełnie mi Ciebie nie żal, ale z drugiej strony przeprosiłeś i chcesz się poprawić. 

Pytanie tylko czy nie miałeś aimbota, tundry, drzewek - to za takie czity perm ban powinien być za pierwszym razem.  

DeepackTheProphecy #23 Posted 07 December 2017 - 03:23 PM

Captain

• Player
  • 38539 battles
  • 2,188
  • [PMHC2] PMHC2

View PosteXterm, on 07 December 2017 - 02:17 PM, said:

Pozdrowienia od właściciela Objecta 260 :P A tak na serio to na pocieszenie Ci powiem, że nie ma co się pieklić z tymi misjami, człowiek zdobędzie czołg, nacieszy się 2-3 dni i nim nie gra, bo (wiadomo) są lepsze, przynajmniej ja tak miałem z wszystkimi nagrodami z misji osobistych. Objectem zagrałem jedną bitwę i to na dodatek słabą przez uszkodzoną kartę graficzną...

Ja tam tego nie robię na ,,must have,, same z czasem misje się robią.

eXterm #24 Posted 07 December 2017 - 03:35 PM

Lieutenant

• Player
  • 22640 battles
  • 1,632
  • [SAMI] SAMI

View PostDeepackTheProphecy, on 07 December 2017 - 02:23 PM, said:

Ja tam tego nie robię na ,,must have,, same z czasem misje się robią.

zdrowe podejście, bo na robieniu na siłę można stracić zdrowie psychiczne, mi mało brakowało do żółtych papierów :P

addept #25 Posted 07 December 2017 - 05:24 PM

Lieutenant General

• Player
  • 40792 battles
  • 6,398
  • [S1GMA] S1GMA

Nie, nie i jeszcze raz nie.

Już była podobna afera:

http://www.dom1n.com/newsy/sprawa-pewnego-permabana/

https://www.reddit.com/r/WorldofTanks/comments/6e6h3w/wg_seems_to_lift_the_permanent_bans_received_from/?st=jawovltk&sh=3efab4c8

WG przyznało się do błędu i mam nadzieję, że za żadne skarby nie pozwoli cheaterom na powrót do gry na ich zbanowanych kontach. Niech tworzą i rozwijają je od nowa, a jeśli uważają, że mają dużo kasy, to niech kupują golda i przetapiają go na nowe linie czołgów, dzięki czemu szybko dorobią się wielu nowych czołgów. 

terrano76 #26 Posted 07 December 2017 - 06:46 PM

Corporal

• Player
  • 59569 battles
  • 139
  • [_SIS_] _SIS_

View PostSirBushman, on 07 December 2017 - 02:16 PM, said:

Moim zdaniem (subiektywnym jak cholera) WG mogłoby warunkowo tym co dostali permbana dblokować konto, ale pod następującymi warunkami:

1. Zostają tylko premki kupione za kasę, nagrody, rocznicowe piździki etc znikają.
  2. Konto resetowane do zera ZE WSZYSTKIEGO.
  3. Przed nickiem napis CHEATER

Orłem nie jestem ale nie zgodze sie z Tobą-  premki za golda tak, konto reset -zostają tylko bitwy przegrane czyli staty53%-    na minusie 

Edited by terrano76, 07 December 2017 - 06:47 PM.

szfak #27 Posted 07 December 2017 - 06:55 PM

Captain

• Player
  • 76506 battles
  • 2,120
  • [PUNK2] PUNK2
Za bledy zaplaciles banem 7dniowym. Miales ostrzezenie. Sorry, ale trzeba byc kompletnym imbecylem, by czitowac dalej po banie ostrzegawczym.
I nie, nie jest to obrazanie autora, to stwierdzenie faktu.

Mscislav_sister #28 Posted 08 December 2017 - 01:38 AM

General

• Player
  • 255 battles
  • 8,933
Mam dla Ciebie autorze tematu złą wiadomość: nie masz zbyt wielu premek. Jakby był jakiś skorpion G z zestawu za kilka stów to dziś byś grał radośnie dalej, jak pewien odbanowany cheater.

szfak #29 Posted 08 December 2017 - 05:32 AM

Captain

• Player
  • 76506 battles
  • 2,120
  • [PUNK2] PUNK2
ten odbanowany, z tego co pamietam, zostal zbanowany ponownie.

Nullmaruzero #30 Posted 08 December 2017 - 07:34 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 17661 battles
  • 302
  • [-PFA-] -PFA-

Szczerze, już sam fakt że dają bany ostrzegawcze to już wielki luksus.

Ja to bym się martwił tym ich systemem i potencjalnie niewinnymi, bo nikt nie wie za co banują. Podobno nawet XMQP i niektóre macro pakują w bany. W innych grach chociaż support ci powie, albo czasem już sam anti-cheat.

Edited by Nullmaruzero, 08 December 2017 - 07:35 AM.

eXterm #31 Posted 08 December 2017 - 08:39 AM

Lieutenant

• Player
  • 22640 battles
  • 1,632
  • [SAMI] SAMI

View PostNullmaruzero, on 08 December 2017 - 06:34 AM, said:

Szczerze, już sam fakt że dają bany ostrzegawcze to już wielki luksus.

Ja to bym się martwił tym ich systemem i potencjalnie niewinnymi, bo nikt nie wie za co banują. Podobno nawet XMQP i niektóre macro pakują w bany. W innych grach chociaż support ci powie, albo czasem już sam anti-cheat.

To też fakt, brak odpowiedzi na pytanie za co dostało się bana jest lekko mówiąc dziwne, równie dobrze można dostać bana za grę na czystym kliencie albo z zainstalowanym innym wyglądem (nie mechaniką) celownika bo... bo tak. Są też ludzie, którzy się nie znają na modach do końca, instalują paczki, w których może być "mod-winowajca", dostają bana na 7 dni, chcą się dowiedzieć za co, żeby grać uczciwie to odpowiedź w stylu:

- za niedozwolony mod

- ale który?

- niedozwolony

Nie, nie znam tego z autopsji, grałem na czystym kliencie, a wcześniej tylko na XVMie i modach typu "zegarek w garażu", ale wyobraziłem sobie taki scenariusz. Jedyne bany jakie miałem to za strzelanie do swoich, bo nieraz mi nerwy puszczały jak patrzyłem co niektóre tęgie głowy wyprawiają

Edited by eXterm, 08 December 2017 - 08:44 AM.

hulkster666 #32 Posted 08 December 2017 - 09:10 AM

Warrant Officer

• Player
  • 49572 battles
  • 661
  • [P-I] P-I

View PosteXterm, on 08 December 2017 - 09:39 AM, said:

To też fakt, brak odpowiedzi na pytanie za co dostało się bana jest lekko mówiąc dziwne, równie dobrze można dostać bana za grę na czystym kliencie albo z zainstalowanym innym wyglądem (nie mechaniką) celownika bo... bo tak. Są też ludzie, którzy się nie znają na modach do końca, instalują paczki, w których może być "mod-winowajca", dostają bana na 7 dni, chcą się dowiedzieć za co, żeby grać uczciwie to odpowiedź w stylu:

- za niedozwolony mod

- ale który?

- niedozwolony

Nie, nie znam tego z autopsji, grałem na czystym kliencie, a wcześniej tylko na XVMie i modach typu "zegarek w garażu", ale wyobraziłem sobie taki scenariusz. Jedyne bany jakie miałem to za strzelanie do swoich, bo nieraz mi nerwy puszczały jak patrzyłem co niektóre tęgie głowy wyprawiają

Bo nie używanie modów jest takie straszne, nie znam się to nie wgrywam byle czego sprawa druga dostaje bana na 7 dni wywalam wszystkie mody tak dla pewności czy to takie trudne, jakoś nie spotkałem się żeby ktoś dostał bana za niewinność więc nie wiem w czym problem. Lista niedozwolonych modów jest dostępna a jak ktoś nie wie co instaluje to proste nich tego nie instaluje. To tak jak byś sobie sam jakiegoś wirusa świadomie zaaplikował i miał pretensje to twórców antywirusa że pozwolił ci zainfekować komputer.

DofutcaCzouku #33 Posted 08 December 2017 - 09:29 AM

Corporal

• Player
  • 1139 battles
  • 109

AUTORZE-

Ogólnie moje zdziwienie budzi 

-to ze ktoś instaluje jakiekolwiek mody po co? Dla mnie to zaśmiecanie  plików gry i komputera czymś nad czym mogę nie mieć kontroli.

-to że ktoś instaluje mody ułatwiające granie i jaka ma wtedy radochę z grania będąc oszustem.

-to że ktoś mając zainstalowane mody widząc jak WG  zaczyna banować oszustów dalej z nich korzysta.

I ostatnia kwestia- jakie znaczenie w realnym życiu dla normalnego zdrowego na umyśle maja znaczenie cyferki w grze o wirtualnych czołgach, nosi je na plecach, na czole.?

I dla kilku cyferek instaluje jakiś syf, dostaje bana i przychodzi na forum płakać.

Idż do lustra człecze popatrz w nie i zastanów się czy widziałeś kiedyś idiotę?

To widzisz.

eXterm #34 Posted 08 December 2017 - 09:49 AM

Lieutenant

• Player
  • 22640 battles
  • 1,632
  • [SAMI] SAMI

View PostDofutcaCzouku, on 08 December 2017 - 08:29 AM, said:

AUTORZE-

Ogólnie moje zdziwienie budzi 

-to ze ktoś instaluje jakiekolwiek mody po co? Dla mnie to zaśmiecanie  plików gry i komputera czymś nad czym mogę nie mieć kontroli.

-to że ktoś instaluje mody ułatwiające granie i jaka ma wtedy radochę z grania będąc oszustem.

-to że ktoś mając zainstalowane mody widząc jak WG  zaczyna banować oszustów dalej z nich korzysta.

I ostatnia kwestia- jakie znaczenie w realnym życiu dla normalnego zdrowego na umyśle maja znaczenie cyferki w grze o wirtualnych czołgach, nosi je na plecach, na czole.?

I dla kilku cyferek instaluje jakiś syf, dostaje bana i przychodzi na forum płakać.

Idż do lustra człecze popatrz w nie i zastanów się czy widziałeś kiedyś idiotę?

To widzisz.

Zmartwię Cię, dla wielu ludzi cyferki mają znaczenie. Widziałeś kiedyś boksera z wytatuowanymi na czole statystykami mówiącymi ile razy przegrał/wygrał przez nokaut/wygrał przed końcem/wygrał punktowo? Nie, sportowcy mają swoje gablotki, półki, itp. W wocie taka gablotka to strona osiągnięciami, którą nie każdy jednak może się pochwalić. Z wotem jest jak ze sportem, chcesz osiągać jak najlepsze rezultaty, miejsca na podium można przyrównać do miejsc w tabeli, ogólne osiągnięcia sportowca do statystyk w grze. Znajdują się niestety tak jak w sporcie ludzie, którzy stosują doping, i tu i tu chcą nieuczciwie zdobyć przewagę nad przeciwnikami. I znów podobnie jak w sporcie WG wprowadza testy antydopingowe, lecz niektórzy nic sobie z tego nie robią, a potem żałują.

DofutcaCzouku #35 Posted 08 December 2017 - 10:02 AM

Corporal

• Player
  • 1139 battles
  • 109

View PosteXterm, on 08 December 2017 - 09:49 AM, said:

Zmartwię Cię, dla wielu ludzi cyferki mają znaczenie. Widziałeś kiedyś boksera z wytatuowanymi na czole statystykami mówiącymi ile razy przegrał/wygrał przez nokaut/wygrał przed końcem/wygrał punktowo? Nie, sportowcy mają swoje gablotki, półki, itp. W wocie taka gablotka to strona osiągnięciami, którą nie każdy jednak może się pochwalić. Z wotem jest jak ze sportem, chcesz osiągać jak najlepsze rezultaty, miejsca na podium można przyrównać do miejsc w tabeli, ogólne osiągnięcia sportowca do statystyk w grze. Znajdują się niestety tak jak w sporcie ludzie, którzy stosują doping, i tu i tu chcą nieuczciwie zdobyć przewagę nad przeciwnikami. I znów podobnie jak w sporcie WG wprowadza testy antydopingowe, lecz niektórzy nic sobie z tego nie robią, a potem żałują.

Zmartwię Ciebie, nie zrozumiałeś.

Cyferki o których piszesz przytaczając boksera, sportowca, bankiera, czy kogokolwiek kto w REALNYM życiu pracuje i się stara aby owe cyferki wzrastały mają znaczenie.

Jakie znaczenie dla REALNEGO życia mają dla nas przeciętnych zjadaczy chleba cyferki w wirtualne grze o pikselowych czołgach-przybędzie znacząco kasy na koncie i w portfelu, szef Ciebe pochwali i da podwyżkę, Twoja firma zyska na rynku i zwiększy obroty, żona pogłaszcze po główce będziesz miał upojną noc.

Chyba że Ty tak masz, ja wolę grać dla zabawy, funu, zabicia czasu wieczorami w domu i pracy, jeśli owe cyferki wzrastają  jest OK, jeśłi nie to się nie potne , nie skoczę z mostu itp,

przyjmę je z uśmiechem, a swoje wysiłki skupię na osiągnięciu tego i owego w życiu poza grą.

Myślę że teraz zrozumiałeś.

Jeśli nie to trudno.

Idem se stond.

PREXER #36 Posted 08 December 2017 - 10:17 AM

Warrant Officer

• Player
  • 42566 battles
  • 662

View PostDofutcaCzouku, on 08 December 2017 - 10:02 AM, said:

Cyferki o których piszesz przytaczając boksera, sportowca, bankiera, czy kogokolwiek kto w REALNYM życiu pracuje i się stara aby owe cyferki wzrastały mają znaczenie.

Jakie znaczenie dla REALNEGO życia mają dla nas przeciętnych zjadaczy chleba cyferki w wirtualne grze o pikselowych czołgach-przybędzie znacząco kasy na koncie i w portfelu, szef Ciebe pochwali i da podwyżkę, Twoja firma zyska na rynku i zwiększy obroty, żona pogłaszcze po główce będziesz miał upojną noc.

Zmartwię Cię...  "w REALNYM życiu" zarówno cyferki przytoczonego boksera jak i WOT nie mają , żadnego znaczenia jeśli ktoś się danym tematem nie interesuje. Przykładowo nie ma dla mnie żadnego znaczenia kto jest obecnym mistrzem wagi ciężkiej w boksie.

To forum skupia graczy, którzy interesują się grą w WOT. Poświęcamy na grę jakąś część naszego życia (mniejszą czy większą). Naturalnym jest więc, że  część graczy zainteresowana jest, kto osiąga jakie wyniki. Łatwiej wtedy określić własny poziom. Dokładnie tak jak w sporcie.

PS.

W realnym życiu zawsze dziwili mnie ludzie, którzy poświęcają swój wolny czas na rzeczy, które ich nie interesują. 

Ale nie przejmuj się. Rozumiem skąd u ciebie brak zainteresowania statami w tej grze... ;)

Edited by PREXER, 08 December 2017 - 10:31 AM.

muriceps #37 Posted 08 December 2017 - 10:20 AM

Major

• Player
  • 23588 battles
  • 2,873
  • [UVC] UVC

@DofutcaCzouku - A co ma tutaj REALNE życie? I dlaczego odnosisz się tutaj do REALNEGO życia? Nikogo ono tu nie interesuje.

WoT to rozrywka. Jak w większości rozrywek niektórym zależy na jej poziomie. W Wocie statystyki odzwierciedlają, w ułomny sposób ale innej miary nie ma, poziom rozrywki. Ja gram dla zabawy, dla zabicia czasu, dla spotkania z kolegami na TSie, dla emocji. Lubię wygrywać i lubię jak moja zabawa prezentuje określony poziom. Jeżeli jestem dobry to częściej wygrywam. A jak wygrywam to zwykle mnie to cieszy. Przegrywanie i dawanie się obijać jest słabe i nie daje funu. Mi w każdym razie. Rozumiem jednak, że są ludzie którzy lubią być ogrywani, lubią jak inni ich tłuką i mówią, że dają się obijać bo to taka zabawa. Jeśli taki fun Cię kręci, to ok. Dziwne ale rozumiem. Cyferki to takie odzwierciedlenie (powtarzam ułomne) tego, że radzisz sobie w grze a jeśli tego nie robisz, to podpowiadają co powinieneś zmienić aby była większa zabawa.

Myślę, że teraz zrozumiałeś. 

Jeśli nie, to trudno.

eXterm #38 Posted 08 December 2017 - 10:53 AM

Lieutenant

• Player
  • 22640 battles
  • 1,632
  • [SAMI] SAMI

View PostDofutcaCzouku, on 08 December 2017 - 09:02 AM, said:

Chyba że Ty tak masz, ja wolę grać dla zabawy, funu, zabicia czasu wieczorami w domu i pracy, jeśli owe cyferki wzrastają  jest OK, jeśłi nie to się nie potne , nie skoczę z mostu itp,

przyjmę je z uśmiechem, a swoje wysiłki skupię na osiągnięciu tego i owego w życiu poza grą.

Myślę że teraz zrozumiałeś.

Jeśli nie to trudno.

Idem se stond.

Są ludzie, którzy uprawiają sport w REALNYM życiu i nie mają z tego żadnych korzyści, nikt nie chwali, podwyżki nie ma, bo i tak i tak żadnych pieniędzy z tego hobby nie mają, nie mają z tego nic, nawet żona nie pochwali, a opierdzieli, że znowu czasu nie ma, żeby razem go spędzić. Tacy wędkarze sportowi na przykład, złowią rybę, zważą, zrobią sobie zdjęcie, wypuszczą z całusem w pyszczek i potem główkują jak tu łowić większe okazy, uczą się, czytają, kombinują, po co? Żeby polepszyć swoje statystyki, które jak już przedmówcy napisali interesują tylko innych wędkarzy, ludzi o podobnych zainteresowaniach, tacy wędkarze nie dość, że ani złowionej ryby nie sprzedadzą, ani nie zjedzą, ani nic, to jeszcze wywalają kupę kasy na wędki, kołowrotki, żyłki, łódki zdalnie sterowane do wywozu zanęty, sheltery, namioty, rodpody, sygnalizatory, haczyki, pontony, łódki, silniki, ogólnie na sprzęt. Ich statystyki też interesują jak widać i chcą się doskonalić w tym czemu poświęcają swój czas.

Edited by eXterm, 08 December 2017 - 10:56 AM.

Kwiliniosz #39 Posted 08 December 2017 - 12:18 PM

Colonel

• Player
  • 19581 battles
  • 3,619

View PosteXterm, on 08 December 2017 - 10:53 AM, said:

Są ludzie, którzy uprawiają sport w REALNYM życiu i nie mają z tego żadnych korzyści, nikt nie chwali, podwyżki nie ma, bo i tak i tak żadnych pieniędzy z tego hobby nie mają, nie mają z tego nic, nawet żona nie pochwali, a opierdzieli, że znowu czasu nie ma, żeby razem go spędzić. Tacy wędkarze sportowi na przykład, złowią rybę, zważą, zrobią sobie zdjęcie, wypuszczą z całusem w pyszczek i potem główkują jak tu łowić większe okazy, uczą się, czytają, kombinują, po co? Żeby polepszyć swoje statystyki, które jak już przedmówcy napisali interesują tylko innych wędkarzy, ludzi o podobnych zainteresowaniach, tacy wędkarze nie dość, że ani złowionej ryby nie sprzedadzą, ani nie zjedzą, ani nic, to jeszcze wywalają kupę kasy na wędki, kołowrotki, żyłki, łódki zdalnie sterowane do wywozu zanęty, sheltery, namioty, rodpody, sygnalizatory, haczyki, pontony, łódki, silniki, ogólnie na sprzęt. Ich statystyki też interesują jak widać i chcą się doskonalić w tym czemu poświęcają swój czas.

Dodam tylko, że nie zatruwają przy tym całego zbiornika, żeby wyciągnąć największą śniętą rybę i chwalić się, że niby ją złowili.

SirBushman #40 Posted 08 December 2017 - 12:27 PM

Lieutenant General

• Player
  • 39491 battles
  • 6,065
  • [REBON] REBON
Ale tam też są cheaterzy, łowiący na zdziebko wybuchową zanętę, lub elektryczną wędkę ;)

2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users