Jump to content

Prezent za Waszą lojalność

• Please log in to reply
157 replies to this topic

Weles_z_Nawii #41 Posted 12 December 2017 - 12:14 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 37175 battles
  • 343
To patch będzie jeszcze przed 25.12.17 czy już po tym terminie?

MaGisTeer #42 Posted 12 December 2017 - 12:18 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 10065 battles
  • 1,139
  • [JG4ME] JG4ME

_Patrol #43 Posted 12 December 2017 - 12:35 PM

Field Marshal

• Community Contributor
  • 40239 battles
  • 34,607
  • [AW-LE] AW-LE

View Postaddept, on 12 December 2017 - 10:04 AM, said:

Skoro jest to prezent za lojalność, to dlaczego dostają go wszyscy bez wyjątku, w tym osoby, które mają konto od 2 dni?

To nie jest prezent za lojalność, tylko zwykły prezent. Owszem, dziękujemy za niego, ale proszę następnym razem o rozważne dobieranie słów by nie urazić długoletnich klientów.  

Mam nadzieję, że w niedalekiej przyszłości przeczytam ....

Dowódcy!

Przez ostatnich kilka miesięcy wielu z Was doświadczyło problemów z serwerami, co mogło zakłócić Waszą przyjemność z gry. Te problemy zostały już rozwiązane i nadal będziemy monitorować stabilność naszych serwerów.

W ramach wdzięczności za Waszą cierpliwość i oddanie w tym czasie przygotowaliśmy dla Was kod (rekompensatę)

H4PPYPL4Y3RS

którego możecie użyć między 01 stycznia 2018 a  31 grudnia 2018, aby otrzymać rekompensatę:

- 14 dni konta premium

- i inne pierdółki

Kwiliniosz #44 Posted 12 December 2017 - 12:38 PM

Brigadier

• Player
  • 21523 battles
  • 4,109

@Up

Nie mogę się doczekać tych "innych pierdółek" :D.

Darciel #45 Posted 12 December 2017 - 12:48 PM

Brigadier

• Player
  • 24402 battles
  • 4,816

View PostKwiliniosz, on 12 December 2017 - 12:38 PM, said:

@Up

Nie mogę się doczekać tych "innych pierdółek" :D.

kolejne bagi ;) 

Edited by Darciel, 12 December 2017 - 12:48 PM.

Rooco #46 Posted 12 December 2017 - 12:49 PM

Warrant Officer

• Player
  • 50599 battles
  • 518

I kto tam wygrywa w hejcie, komu kod stał się drzazgą w oku, pewnie za mało dni premium, rezerwy nie takie jak być powinny i napewno na innych serwerach mają lepiej...

90% komentarzy stale niezadowolonych starych bywalców forum.

Kurcze jak takie macie problemy i tak bardzo czujecie się skrzywdzeni, oszukani, niedocenieni, olani, a wasza flustracja jest na takim poziomie że musicie ją nie raz na furum publikować to proponuje zróbcie sobie przerwę od grania...

Masochistami chyba nie jesteście...? A może jednak..

1lt_Mike #47 Posted 12 December 2017 - 12:50 PM

Lieutenant

• Player
  • 36588 battles
  • 1,590
  • [FNPRO] FNPRO

View Post_Patrol, on 12 December 2017 - 12:35 PM, said:

Mam nadzieję, że w niedalekiej przyszłości przeczytam ....

Dowódcy!

Przez ostatnich kilka miesięcy wielu z Was doświadczyło problemów z serwerami, co mogło zakłócić Waszą przyjemność z gry. Te problemy zostały już rozwiązane i nadal będziemy monitorować stabilność naszych serwerów.

W ramach wdzięczności za Waszą cierpliwość i oddanie w tym czasie przygotowaliśmy dla Was kod (rekompensatę)

H4PPYPL4Y3RS

którego możecie użyć między 01 stycznia 2018 a  31 grudnia 2018, aby otrzymać rekompensatę:

- 14 dni konta premium

- i inne pierdółki

U mnie ten kod zadziałał :trollface:

Nullmaruzero #48 Posted 12 December 2017 - 12:50 PM

Warrant Officer

• Player
  • 22935 battles
  • 831
  • [JHS] JHS

@_Patrol: Ty niepoprawny optymisto :D 14 dni premki to WG nie daje nawet jako nagrody TOP 10 w eventach. Co najwyżej kupon -30% na premkę dostaniesz :P

Edited by Nullmaruzero, 12 December 2017 - 12:51 PM.

_Patrol #49 Posted 12 December 2017 - 01:27 PM

Field Marshal

• Community Contributor
  • 40239 battles
  • 34,607
  • [AW-LE] AW-LE

View PostMich_Kow, on 12 December 2017 - 12:50 PM, said:

U mnie ten kod zadziałał :trollface:

Cieszę się, że mogłem pomóc :)

View PostNullmaruzero, on 12 December 2017 - 12:50 PM, said:

@_Patrol: Ty niepoprawny optymisto :D 14 dni premki to WG nie daje nawet jako nagrody TOP 10 w eventach. Co najwyżej kupon -30% na premkę dostaniesz :P

Przejrzałeś mnie na wylot, tak jestem optymistą :)

Zauważyłem, że firma Wargaming zapomniała o czymś ważnym, a mianowicie zapomnieli napisać, w jaki sposób aktywować kod.
Ponieważ lubię pomagać, postanowiłem im pomóc, czyli dodać to, o czym zapomnieli :)

Aby aktywować kod T4NKYOU proszę zalogujcie się do sklepu premium > https://eu.wargaming.net/shop

Następnie klikacie > Aktywuj kod Wargaming lub kliknijcie tu.

Po przekierowaniu wpisujecie kod i klikacie wykup.

68739961.jpg

Do boju!

Edited by _Patrol, 12 December 2017 - 01:28 PM.

GoldOmega3 #50 Posted 12 December 2017 - 01:36 PM

Captain

• Player
  • 2183 battles
  • 2,192

View PostRooco, on 12 December 2017 - 12:49 PM, said:

I kto tam wygrywa w hejcie, komu kod stał się drzazgą w oku, pewnie za mało dni premium, rezerwy nie takie jak być powinny i napewno na innych serwerach mają lepiej...

Kurcze jak takie macie problemy i tak bardzo czujecie się skrzywdzeni, oszukani, niedocenieni, olani, a wasza flustracja jest na takim poziomie że musicie ją nie raz na furum publikować to proponuje zróbcie sobie przerwę od grania...

idź hejtować gdzie indziej "flustracie" z "furum"

Edited by GoldOmega3, 12 December 2017 - 01:37 PM.

bachu93 #51 Posted 12 December 2017 - 01:46 PM

Corporal

• Player
  • 37942 battles
  • 192

Bo widzisz... Są tacy, co stale będą próbowali wejść przez zamknięte drzwi i są tacy co je otworzą, albo znajdą inną drogę...

Dopóki wśród narzekających będą takie kwiatki (cytat poniżej), WG nie będzie musiało robić nic. To jest wielkie korpo, tam nie liczą się ludzie, tylko cyferki w podsumowaniu miesięcznym/kwartalnym/rocznym. I nie wiem jak bardzo głupim i ograniczonym trzeba być, żeby porównywać specyfikę innych serwerów z EU, zwłaszcza z perspektywy Polaka.

View Postfilu305, on 12 December 2017 - 09:12 AM, said:

Gotowi.

Skoro płacę, to wymagam i tyle. Płacę za konto premium, więc mam prawo spodziewać się poważnego traktowania, działających serwerów i klienta gry zgodnie z jego specyfikacją.

Podam Ci przykład

Idziesz do sklepu, kupujesz synowi zdalnie sterowany samochód, w domu rozpakowujesz go i sprawdzasz. Wciskasz jazdę do przodu a samochód skręca w lewo, skręcasz w prawo samochód nie reaguje, skręcasz w lewo samochód jedzie do tyłu. Rozumiem, iż jesteś zadowolony z tego zakupu i nic nie robisz z tym? Przypuszczam, że zaraz poleciałbyś wyzwać sprzedawcę i postraszyć go UOKiK, itp. A teraz wyobraź sobie, że sprzedawca postępuje, jak nasze miłościwe WG, daje Ci jedną bateryjkę do pilota na odczepnego. Przypuszczam, że osrałbyś się ze szczęścia.

Pozytywne jest to, że dzięki kodowi można skorzystać z dnia premium kiedy się chce (oczywiście do 25.12 br.), a nie kiedy WG chce.

Ktoś tu napisał, że chce premkę ósmego tieru? Wskaż taki post. Jak go nie znalazłeś, to zastanów się młokosie, co piszesz.

Urzekające są też te odniesienia do realnego świata. Naprawdę?

Czekam na kolejny bojkot. Może kod bonusowy? Może Operacje Świąteczne? Tam przynajmniej nie będzie można zweryfikować udziału, więc nikt się nie ośmieszy.

No i jeszcze wlotki na temat Starsowych Januszy są również mile widziane. BO TAK, JAK ZWYKLE.

Efekt utopionych pieniędzy widzę ostatnio ostro się tutaj objawia. Może pora poszukać dobrego psychologa w okolicy?

Edited by bachu93, 12 December 2017 - 01:52 PM.

GoldOmega3 #52 Posted 12 December 2017 - 02:10 PM

Captain

• Player
  • 2183 battles
  • 2,192
Ile lat przepracowałeś w wielkich korpo, że masz wiedzę, co się tam liczy a co nie?

filu305 #53 Posted 12 December 2017 - 02:15 PM

Lieutenant

• Player
  • 74075 battles
  • 1,506

View Postbachu93, on 12 December 2017 - 01:46 PM, said:

Urzekające są też te odniesienia do realnego świata. Naprawdę?

Czekam na kolejny bojkot. Może kod bonusowy? Może Operacje Świąteczne? Tam przynajmniej nie będzie można zweryfikować udziału, więc nikt się nie ośmieszy.

No i jeszcze wlotki na temat Starsowych Januszy są również mile widziane. BO TAK, JAK ZWYKLE.

Efekt utopionych pieniędzy widzę ostatnio ostro się tutaj objawia. Może pora poszukać dobrego psychologa w okolicy?

Po pierwsze, dzięki tym, co płacą możesz pograć w tą grę, jeżeli jesteś, aż tak głupi, że tego pojąć nie możesz, to na to nic nie poradzę.

Po drugie jeżeli wykupiłem pół roku od razu, to mam się tego zrzec? Przestać grać? Bojkotowałem MN, nie konto premium, bojkotuję kalendarz adwentowy, nie konto premium.

Po trzecie nie uważam, aby ten produkt był już niewarty tych pieniędzy.

Po czwarte aby coś dostać trzeba też coś dać od siebie, nawet w przypadku, gdy jest to darmowe.

View Postgiggsior, on 12 December 2017 - 12:00 PM, said:

Męczy mnie każda przesadzona forma wypowiedzi, która służy tylko ośmieszaniu i deprecjonowaniu rozmówcy. O ile jeszcze mam dużo zrozumienia dla swobodnego dowcipkowania tak nie potrafię momentami strawić takiego imputowania jakie zaserwowałeś na poprzedniej stronie. Jakie miałeś podstawy, żeby napisać to co napisałeś? Żadnych. Mogłeś i owszem poczuć się sprowokowany, potrafię przyjąć to do wiadomości aczkolwiek zauważam, że ostatnio stało się modne popadanie w przesadę. Nie jestem bezkrytyczny w ocenie działań WG ale nie podoba mi się to jak hejterzy próbują odcinać kupony od całkiem rozsądnej inicjatywy jaką był bojkot MN. Nie bronię przy tym ludków, którzy za wszelka cenę chcieli podważyć sens tego akcji, niestety gołym okiem widać, że generalizowanie i roszczeniowe wrzuty pod obu stronach barykady przybrały na sile.

Fakt za ostro napisałem, ale wyjeżdżanie, że mam się cieszyć z byle ochłapu, że Polacy są narodem wyłącznie roszczeniowym bardzo mnie [edited]. Nie wydał na ten produkt ani złotówki (napisał w poście na drugiej stronie) a mimo to gra na nerwach ludzi, dzięki którym może sobie pograć w czołgi. Napisałby, że się cieszy z tego jednego dnia oraz rezerw i byłby spokój, nawet bym nie zwrócił uwagi na jego post.

Edycja wynikająca z uwagi GO3, za co bardzo dziękuję, bo pewnie do końca życia, używałbym niewłaściwie wyrażenia pretensjonalny.

Edited by filu305, 12 December 2017 - 02:43 PM.

Kwiliniosz #54 Posted 12 December 2017 - 02:17 PM

Brigadier

• Player
  • 21523 battles
  • 4,109

Flustracja na furum to mi się uszami wylewa. 

GoldOmega3 #55 Posted 12 December 2017 - 02:19 PM

Captain

• Player
  • 2183 battles
  • 2,192

View Postfilu305, on 12 December 2017 - 02:15 PM, said:

Po pierwsze, dzięki tym, co płacą możesz pograć w tą grę, jeżeli jesteś, aż tak głupi, że tego pojąć nie możesz, to na to nic nie poradzę.

Po drugie jeżeli wykupiłem pół roku od razu, to mam się tego zrzec? Przestać grać? Bojkotowałem MN, nie konto premium, bojkotuję kalendarz adwentowy, nie konto premium.

Po trzecie nie uważam, aby ten produkt był już niewarty tych pieniędzy.

Po czwarte aby coś dostać trzeba też coś dać od siebie, nawet w przypadku, gdy jest to darmowe.

Fakt za ostro napisałem, ale wyjeżdżanie, że mam się cieszyć z byle ochłapu, że Polacy są narodem wyłącznie pretensjonalnym bardzo mnie [edited]. Nie wydał na ten produkt ani złotówki (napisał w poście na drugiej stronie) a mimo to gra na nerwach ludzi, dzięki którym może sobie pograć w czołgi. Napisałby, że się cieszy z tego jednego dnia oraz rezerw i byłby spokój, nawet bym nie zwrócił uwagi na jego post.

sprawdź w słowniku co oznacza słowo "pretensjonalny" i powiedz czy o to znaczenie Ci rzeczywiście chodziło.

https://sjp.pwn.pl/s...jonalny;2508300

edit @filu305, bardzo proszę, inteligentnemu człowiekowi to miło zwrócić uwagę na błąd, bo się poprawi i jeszcze podziękuje

Edited by GoldOmega3, 12 December 2017 - 02:56 PM.

filu305 #56 Posted 12 December 2017 - 02:43 PM

Lieutenant

• Player
  • 74075 battles
  • 1,506

Kilkanaście postów wcześniej napisałem, że z polskiego byłem i jestem noga;)

Powinno być roszczeniowym. Dzięki za uwagę, człowiek całe życie musi się uczyć :P.

_BadJoke #57 Posted 12 December 2017 - 02:51 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 50158 battles
  • 303

Z cyklu znajdź różnicę..

Fail faila failem pogania.. zobaczymy jaki jutro *edited* po aktualizacji będzie

Ten post był edytowany przez zespół moderacji z powodu: naruszenie 1 punktu regulaminu (wulgaryzmy).

Edited by TariboW, 13 December 2017 - 11:04 AM.
content

Ataman_ #58 Posted 12 December 2017 - 02:57 PM

Colonel

• Player
  • 52571 battles
  • 3,976
  • [WHYME] WHYME

Zgadzam się trochę z zielonym noobem addeptem, tytuł strasznie mylący. 

Według mnie jest różnica między graczem który kupił kartofla  na samym początku od gracza który założył konto dzisiaj albo wczoraj? 

Zresztą gracze Wam nie zapomną jaki macie podejście do społeczności, jak kłamiecie i oszukujecie.

Styl jaki WG reprezentuje jest podobny do najstarszego zawodu świata wiec nie ma się co dziwić. 

herhor67 #59 Posted 12 December 2017 - 03:02 PM

Brigadier

• Player
  • 16187 battles
  • 4,834
  • [_CHS_] _CHS_
Rezerw na kasę nie dali, kasę weźmiemy sobie sami. Im nie damy.

giggsior #60 Posted 12 December 2017 - 03:05 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 56102 battles
  • 1,309
  • [_CHS_] _CHS_

View Postfilu305, on 12 December 2017 - 02:15 PM, said:

Fakt za ostro napisałem, ale wyjeżdżanie, że mam się cieszyć z byle ochłapu, że Polacy są narodem wyłącznie pretensjonalnym bardzo mnie [edited]. Nie wydał na ten produkt ani złotówki (napisał w poście na drugiej stronie) a mimo to gra na nerwach ludzi, dzięki którym może sobie pograć w czołgi. Napisałby, że się cieszy z tego jednego dnia oraz rezerw i byłby spokój, nawet bym nie zwrócił uwagi na jego post.

Napiszę tak. Mam takie momenty w trakcie lektury forumka, że nóż mi się w kieszeni otwiera jak jeden z drugim niejako przy okazji obrony swoich "słusznych" racji szufladkuje w niewybredny sposób masę innych graczy. Grzechem których jest po prostu to, że nie podzielają  radykalizmu wypowiedzi oponenta. Staram się nie komentować takich mądrości, niestety czasem jednak dotrwam do chwili naciśnięcia przycisku "post". Dziś był akurat taki moment. Czara goryczy widać się przelała, bowiem przez ostatnie tygodnie w opiniach biegłych nie czułem się dostatecznie opluty czy też wydymany przez WG... a z drugiej strony po wielokroć zbiorowo stwierdzono niepodważalność mojego polactwa i cebulactwa w jednym.

Chciałbym mieć więcej wyrozumiałości dla ambasadorów tych światłych opinii ale niestety nie mam...

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users