Jump to content

AMX 65 T

• Please log in to reply
128 replies to this topic

Jmeno1 #121 Posted 27 December 2019 - 11:50 AM

Field Marshal

• Player
  • 52385 battles
  • 12,087
  • [_AF_] _AF_
Nevím kdo ti tuhle linii poradil, ale pokud přežiješ tenhle tank, tak devítka už je skvělá. Ono de facto v každé linii je tank, co je plečka a blbě se expí (CS o tom může vyprávět :trollface:  ), ale taky tam jsou tanky co za něco stojí. (výjimkou je asi čínská linie na TD, tam teda není žádný dobrý tank :trollface:  )

Edited by Jmeno1, 27 December 2019 - 11:50 AM.

Woohpex #122 Posted 22 January 2020 - 11:14 PM

Lance-corporal

• Player
  • 29754 battles
  • 72
  • [WZCZ] WZCZ
Pravděpodobně nejhorší osmička ve hře, má to být supertěžký tank (chápej pouze hmotnostně, ne pancířem), druhá věž stojí totálně za nic s tím jejím weakspotem nahoře, topové dělo není špatné, ale jenom dělo to nezachrání a podmínkou je mít nasazenou druhou věž. Upřímně obdivuji hráče, kteří tohle přeexpí.... Na IX jsem použil plány, protože bych na to neměl nervy. Tohle jsem udělal akorát u tanku TVP VTU, ale i ten mi přišel lepší, než toto :trollface:

petjans #123 Posted 12 February 2020 - 09:03 AM

Corporal

• Player
  • 29603 battles
  • 127
  • [_AF_] _AF_

Zatím je to dost porod, vrátil jsem tam základní věž a docela to dingá, ale trpí to dost na moduly co zásah to vyřazený nějaký modul, nejvíce je poškozené dělo, také členové posádky jsou věčně nejací mrtví. Snad se to zlepší až vyzkoumám motory. Teď je to  jak šnek. Dělo zaměřuje šíleně dlouho a taky dost netrefí. no uvidíme ale chce to pevné nervy

annc79 #124 Posted 27 February 2020 - 12:19 PM

Warrant Officer

• Player
  • 28622 battles
  • 561
  • [KHIL] KHIL

Všem, kdo zde psali, jak je tank hrozný, se omlouvám. Já vám nevěřil. AMX 65t je totální odpad, kde se nakombinovalo vše nejhorší z této hry. Jediné pozituvum vidím v současném matchmakingu, kdy člověk hraje relativně častěji spíše s osmičkama a devítkama. Hrát to permanentně pro tieru 10 v sestavě 3-5-8 bych asi nerozdýchal.

Se sedmičkou se mně hrálo tak na pohodu, ale toto je skutečný návrat do reality. Nevzdám to a já si devítku za odměnu stejně vyjezdím...

almandr #125 Posted 29 February 2020 - 11:43 AM

Warrant Officer

• Player
  • 34011 battles
  • 696

Po přečtení veškeré "chvály" jsem za volné vyexpil vše kromě top věže a děla, že to zkusím hrát na věž. První 3 bitvy se štěstím na špatné soupeře během maratonu, kteří mi darovali často free HP, paráda v průměru 2000 dmg. Ve 4. bitvě jsem dostal 4 rány ze 4 do kopulky a s nulou do garáže. Ten tank jako HT fakt nemá nic a to jsem nepotkal IX. a X.....odloženo na Vánoce nebo někdy v budoucnu....asi za volný. 

Pro mě je to předešlá VII. o tier výš s nepatrně lepším dělem, pro kterou se na půlce map těžko hledá vhodná efektivní pozice.

J_U_R_O_S_I_K #126 Posted 29 March 2020 - 09:46 AM

Private

• Player
  • 35336 battles
  • 44
  • [SR-SK] SR-SK

tento skurveny srot mohli vymysliet len vo WG firma ktora jebe na hru ale peniaze by chceli!

Xadrion #127 Posted 20 April 2020 - 07:36 PM

Private

• Player
  • 30262 battles
  • 25

Nejhorší na těchhle tancích je to, že si je vždycky koupím v největší síle, v době jejich přidání, s vyhlídkou na ty po nich (kvůli kterým se to jezdí;). Zhruba za měsíc pak přestanu wot na 1-2 roky hrát, a když

se vrátím, je celá ta linie nerflá, v rozkladu a nehratelná. Příkladem může být linie britských těžkých tanků. Vždycky jsem si přál mít FV215b. Ten už sice ve hře není, ale zato už mám Black Prince :-)

Snail__Hunter #128 Posted 15 May 2020 - 08:50 PM

Corporal

• Player
  • 48172 battles
  • 158
  • [_AF_] _AF_

Napsat že ten tank je [edited], asi přesně vystihuje moje pocity z něj.Právě jsem s ním dojel 19 bitvu- byla poslední, ten tank je dobrý akorát pro někoho kdo chce mít noční můry a deprese....Marně uvažuji co ti francouzi tomu WG udělali.

almandr #129 Posted 15 July 2020 - 02:03 AM

Warrant Officer

• Player
  • 34011 battles
  • 696

Po půlroční pauze přes 5xnásobky přeexpeno. Tenhle tank je jako Jekyll a Hyde. Za 42 bitev s ním mám na VIII. tier heavy nejvyšší průměrný nástřel na bitvu ze stromových tanků. Ale pocity z jeho hraní jsou otřesné a odpuzující.

Ještě včera bych ho i chválil, měl jsem s ním 6 vítězství v řadě s průměrnou dmg přes 2000. Pokud dostane mapu, kde může soupeře trochu nachytat, tak se s ním hraje celkem dobře a dělo na francouze umí podržet. A pak přijde další den, kdy ten tank proklínám a posílám do horoucích pekel. Trolí mě dělo a 4x v řadě neprostřelím papír. V plno bitvách si přijdu úplně zbytečný, protože tenhle tank je převážně jeden velký weakspot. Věž sice občas odrazí, ale spolehnout se na ní nedá spíš záleží na kvalitě soupeře, korba je autopene. Na plno mapách nevím co hrát, abych se aspoň trochu bavil. Na HT flanku můžu hrát jen přicmrndávače a čekat na vhodnou chvíli na výstřel. Aktivní výměna HP je sebevražda. Na MT flank nemůžu, protože je to velká a líná krabice, kterou trefí a prostřelí každý a po spotnutí v blbým místě přijde ihned o většinu HP.

V závislosti na mapě a MM se střídá relativní spokojenost s čistým utrpením. Kdybych nešetřil francouzské plánky na přeexpení koleček bez jediné bitvy, tak by to byl druhý tank, který bych doexpil přes plánky. Původně jsem myslel, že sem napíšu, že tenhle tank nemusí být tak hrozný a dá se s ním něco zahrát. Sice dá, ale v součtu všech bitev to zábava není.

2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users