Jump to content

Speciál: Veselé Vánoce!

• Please log in to reply
179 replies to this topic

Tyrion_Lannister_PL #21 Posted 22 December 2017 - 11:13 AM

Lieutenant

• Player
  • 21903 battles
  • 1,604
  • [PRASE] PRASE

View PostBaron_von_Goldring, on 22 December 2017 - 10:45 AM, said:

Náhled na prosincové speciály ze dne 17.12.17:

23.–31. prosince:

A je to tady... slevové šílenství právě začíná! Úžasné slevy na širokou škálu vozidel, prémiový účet a další herní služby.

Tak tomuto WG říká šílenství slev? Je to spíš ŽEBRAČENKA!

​Veď to, najskôr vytvoria obrovskú bublinu očakávaní a napokon predhodia ohlodanú a oslintanú kosť. A ešte sa nájde niekto, kto im za to nič tlieska! 

_Gazzkon_ #22 Posted 22 December 2017 - 11:15 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 29391 battles
  • 1,207
  • [_VAL_] _VAL_

View PostSir_Optimus_Prime, on 22 December 2017 - 11:13 AM, said:

​Veď to, najskôr vytvoria obrovskú bublinu očakávaní a napokon predhodia ohlodanú a oslintanú kosť. A ešte sa nájde niekto, kto im za to nič tlieska! 

To všechno, co popsal kolega Spratekk post nad tvojim, ti přijde málo? :facepalm:

Edited by _Gazzkon_, 22 December 2017 - 11:16 AM.

rawulfsnv #23 Posted 22 December 2017 - 11:22 AM

Private

• Player
  • 45804 battles
  • 44
  • [SCCAT] SCCAT

View Postunhappy360, on 22 December 2017 - 09:19 AM, said:

čo viacej sa dá? už boli aj -30% na prémiáky VIII úrovne. Čo viacej chcete? -50% na desiatky? zadarmo gold a prémium účet?

Špeciálu nič nechýba. Dokonca ani zľava na pretrénovanie a zmenu schopností. Môžete byť radi, že Paríž naprogramoval krabičky ako naprogramoval a že sa na tom dá slušne zarobiť.

Za mňa všetko dobré.

ono by treba stačilo že by dávali viac trebars zálohy i na kredyt nie iba na ZK a na posadku. Neviem či je to zámer WG že skoro nikdy zalohy na peniaze nedávaju.síce teraz vianočna atmosféra ponúka zálohy vianočne kde su aj peniaze, ale pri nastavení MM ktoré mám teraz ja už 4 den, kde z 50 hier vyhrám tak 5 je alarmujúce a neznesitelne.ked vytiahnem škorpiona tak teraz s ním nezarobím ani tolko čo za normalnych okolnosti a to mam tam vianočnu zálohu 24 percent. Zase tá istá otázka, potrebujem špecialny účet aby som konečne mal viac výhier a remíz trebars než iba prehry???????

Edited by rawulfsnv, 22 December 2017 - 11:23 AM.

Tyrion_Lannister_PL #24 Posted 22 December 2017 - 11:23 AM

Lieutenant

• Player
  • 21903 battles
  • 1,604
  • [PRASE] PRASE

View Post_Gazzkon_, on 22 December 2017 - 11:15 AM, said:

To všechno, co popsal kolega Spratekk post nad tvojim, ti přijde málo? :facepalm:

​Ten jeho príspevok ide úplne mimo misu, pán Baron konfrontoval sľuby WG a konečnú realitu ohľadom špeciálu medzi 23. decembrom a 1. januárom. A do neho vianočný domček, stromček, zdobenie, atď. nespadajú. 

rawulfsnv #25 Posted 22 December 2017 - 11:24 AM

Private

• Player
  • 45804 battles
  • 44
  • [SCCAT] SCCAT

View Post_Gazzkon_, on 22 December 2017 - 10:15 AM, said:

Tu tlieskajú iba jedinci čo majú lepšie MM a lepšie podmienky na hranie. Myslel som milačikov WG a ich známych ritolezcov. :)

Spratekk_the_Great #26 Posted 22 December 2017 - 11:27 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 36764 battles
  • 493

View PostSir_Optimus_Prime, on 22 December 2017 - 10:23 AM, said:

​Ten jeho príspevok ide úplne mimo misu, pán Baron konfrontoval sľuby WG a konečnú realitu ohľadom špeciálu medzi 23. decembrom a 1. januárom. A do neho vianočný domček, stromček, zdobenie, atď. nespadajú. 

View Postrawulfsnv, on 22 December 2017 - 10:24 AM, said:

Tu tlieskajú iba jedinci čo majú lepšie MM a lepšie podmienky na hranie. Myslel som milačikov WG a ich známych ritolezcov. :)

Kluci tohle už chce ručník na hlavu... Já jenom za svůj EDIT život nehledám viníky tam kde nejsou. Na to jsem už moc starej. Pokud si nedokážete najít na ničem nic pozitivního, tak fakt není už žádná pomoc...

EDIT: Jo mám protekční účet, lepší MM od Serba... tak proto jsem průměrnej hráč, žejo :P:facepalm:

Edited by Kampa1987, 25 December 2017 - 09:06 AM.
Vulgarismus

LeoSmith_Sk #27 Posted 22 December 2017 - 11:31 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 56383 battles
  • 332
  • [CSNJ] CSNJ

Pred chvíľou sme mali rok 2018 a o pár dní máme zase 2017? :facepalm:  Pripomína mi to reklamu na T-Mobile, ktorý mal marketingový názov "4G internet", aj keď mali všetci tunajší operátori len siete 3G. WG možno používa negatívnu reklamu, aby sa medzi ľuďmi zviditeľnilo, že už majú Vianoce 2018. Ale už je najvyšší čas, aby začali uvádzať 2019 nie?:P Ešte pridať do reklami TA-TA-TA-TA a je to komplet.

Ale zľavu mohli dať trošku "sviatočnejšiu", aspoň 25%, nie "obyčajnú víkendovú" 15%, aspoň na prémiové produkty, ale tak čo už, využijem aj to, na nákup štandardných tankov.

Edited by LeoSmith_Sk, 22 December 2017 - 11:33 AM.

_Gazzkon_ #28 Posted 22 December 2017 - 11:33 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 29391 battles
  • 1,207
  • [_VAL_] _VAL_

View Postrawulfsnv, on 22 December 2017 - 11:22 AM, said:

Zase tá istá otázka, potrebujem špecialny účet aby som konečne mal viac výhier a remíz trebars než iba prehry???????

Nepotřebuješ speciální účet, stačí místo slziček a konspirací na sobě začít makat, to je vše - jak jednoduché, že, milý Watsone?

LeoSmith_Sk #29 Posted 22 December 2017 - 11:35 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 56383 battles
  • 332
  • [CSNJ] CSNJ

View Post_Gazzkon_, on 22 December 2017 - 11:33 AM, said:

Nepotřebuješ speciální účet, stačí místo slziček a konspirací na sobě začít makat, to je vše - jak jednoduché, že, milý Watsone?

A to vypadá jak, to makání na sobě?

Baron_von_Goldring #30 Posted 22 December 2017 - 11:36 AM

Lance-corporal

• Player
  • 7121 battles
  • 59

View PostSir_Optimus_Prime, on 22 December 2017 - 11:23 AM, said:

Tys to pochopil ihned, přesně tak to je.

View PostSpratekk_the_Great, on 22 December 2017 - 11:10 AM, said:

Na to že nemáš naježdíno podle počtu bitev dopředu ani tolik co většina zdejších debatujících odcouvala, tak jsi docela náročnej... Co chceš víc? Dostal si za prosinec 500k kreditů, 2x dvojky na posádku, 2x za každou bitvu po dobu 3 dnů (!!!!), slevu na 9 vozidel v technologickým stromu podle vlastního výběru, 4 ženský členy osádky dle vlastního výběru, misi na kredity, nespočet záloh, velký množství spotřebních doplňků jak prem tak nonprem, kredity z beden, místa v garáži, premiovej tank 3 tieru jako dárek a furt to není dost? Navíc byly 3x za první bitvu, budou 5x za první bitvu, další 3x a slevy na tanky neprémiový, tak i prémiový, slevu na premiovej účet, šanci dostat za relativně malou investici tier VIII premiák včetně Typa 59(Bohužel jsem asi jedinej kdo štěstí neměl, ale ok - dostal sem "jenom" Patriota"). Co teda ještě by si rád po třech tisících bitvách dostal navíc? 

Já využiju, nebo jsem využil už všechno výše popsaný a stejně tak pokud bude sleva na premiovej účet za goldy, tak i tu využiju. Stejně tak slevu na VIII premiáky i slevu na neprémiový tanky vysokejch úrovní. Naopak jediná frustrace z mojí strany je ta, že mám 19M kreditu a nemám dostatek naexpenejch tanků, abych to využil. Ale jinak je pro mě tenhle měsíc za celou dobu co hraju wotko ten nejsilnější z pohledu vstřícnostiWG k hráčům v době nějakýho "eventu". Za 5 let ve hře nepamatuju tolik "dárků" za tak krátkou dobu. A to ze strany WG je už hodně velká sebereflexe to mi věř. 

Hold někdy je 3x "málo" docela velká hromada věcí. To by si. tu každej měl uvědomit. 

Za to ty jse nauč chápat význam slov a lhůt toho co čteš a nepsat hlouposti. Je vidět jak se v tom naprosato neorientuješ. Tak ještě jednou jen púro tebe. Já jsem nepsal o akcích ze stromečkem, ale o tom, co WG slíbil na dny od 23.12.17

a s tím co teď doopravda bude realizovat. Kapišto? asi ne co? Tak ti to doplním. Čekal jsem slevy na přeškolení osádek,převody zkušeností, nákupy spotřebného materiálu, vybavení tanků .. atd.

Tyrion_Lannister_PL #31 Posted 22 December 2017 - 11:39 AM

Lieutenant

• Player
  • 21903 battles
  • 1,604
  • [PRASE] PRASE

View Postrawulfsnv, on 22 December 2017 - 11:24 AM, said:

​Zvýhodneným jedincom sa nečudujem, oslavovanie schránky WG je u nich otázkou prirodzenosti, pretože málokto by hrýzol ruku, ktorá ho živí - v tomto prípade mu nastavuje podmienky, ktoré ostatní nemajú. Horšie je to v prípade druhej skupiny, tzn. ľudí drvených WG, no zároveň WG oslavujúcich. 

Spratekk_the_Great #32 Posted 22 December 2017 - 11:41 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 36764 battles
  • 493

View PostBaron_von_Goldring, on 22 December 2017 - 10:36 AM, said:

Za to ty jse nauč chápat význam slov a lhůt toho co čteš a nepsat hlouposti. Je vidět jak se v tom naprosato neorientuješ. Tak ještě jednou jen púro tebe. Já jsem nepsal o akcích ze stromečkem, ale o tom, co WG slíbil na dny od 23.12.17

a s tím co teď doopravda bude realizovat. Kapišto? asi ne co? Tak ti to doplním. Čekal jsem slevy na přeškolení osádek,převody zkušeností, nákupy spotřebného materiálu, vybavení tanků .. atd.

Právěže jsem přes ty potoky slz a pláč neviděl skrytej význam toho co si myslíš, když to neumíš říct rovnou. V každým případě čekáš na akci, která je běžná v průběhu roku snad každej měsíc poslední dobou. Ale chápu.... šetřil sis goldy a kredity zrovna na ty Vánoce, aby to mělo tu atmosféru slev o štědrým dnu :popcorn:

Princip je furt stejnej. Kdyby si dostal cokoliv, tak pořád to bude málo. V tom je problém komunity.

annc79 #33 Posted 22 December 2017 - 11:49 AM

Warrant Officer

• Player
  • 27135 battles
  • 511
  • [KHIL] KHIL

View PostBaron_von_Goldring, on 22 December 2017 - 10:36 AM, said:

Je to stejný typ slev, jako byl loni touhle dobou. Pak následoval další speciál na přelomu roku, kdy byly slevy na věci, které tady zmiňuješ. Sleva na vybavení byla možná s týdenním zpožděním.

S vyjímkou slevy na přeškolení posádky/reset schopností se poměrně pravidelně všechny slevy opakují. Dá se na to připravit a počítat s těmito cykly. Že obchodník něco nazve "kolosální" nebo "obrovské" neznamená, že to tak vnímají i zákazníci. Je to klasický marketing, tak nějak by ses s tím měl smířit.

Edited by annc79, 22 December 2017 - 11:49 AM.

Chorche_22 #34 Posted 22 December 2017 - 11:50 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 16230 battles
  • 1,284
  • [SPIKE] SPIKE

View Postrawulfsnv, on 22 December 2017 - 10:24 AM, said:

Bude ve slevě prémiový účet , tak si ho zase o půl roku prodloužím. No a jako věrný platící zákazník dostanu i mobilní číslo osobního asistenta z WG , kterému v případě špatného MM a série porážek, mohu ve dne v noci zavolat ,aby sjednal nápravu !

global_asa_wenca #35 Posted 22 December 2017 - 11:51 AM

Lieutenant Сolonel

• Player
  • 89128 battles
  • 3,205
  • [MACHR] MACHR

View PostSir_Optimus_Prime, on 22 December 2017 - 11:39 AM, said:

View Postrawulfsnv, on 22 December 2017 - 11:24 AM, said:

​Zvýhodneným jedincom sa nečudujem, oslavovanie schránky WG je u nich otázkou prirodzenosti, pretože málokto by hrýzol ruku, ktorá ho živí - v tomto prípade mu nastavuje podmienky, ktoré ostatní nemajú. Horšie je to v prípade druhej skupiny, tzn. ľudí drvených WG, no zároveň WG oslavujúcich. 

Jedno se musí nechat, je tu docela hlína. Sice to se speciálem jako takovým nesouvisí, ale proč si nepoplakat i tady. :great:

Šťastný a konspirátorský, a ať najdete pod stromečkem alobalový čepičky, chudáčci ublížení. :P

A k tématu: Speciál jako takovej v souladu s tím co se děje okolo mi celkem stačí. Není to sice přesně co jsem čekal, ale ani mě to nijak neuráží. Sice taky potřebuju slevu na vybavení jako prase drbání, ale myslím že ten týden a kousek už to přežiju. Koupím pár tanků se slevou a počkám na ten další speciál, případně na první speciál se slevou na vybavení, pokud to náhodou příští tejden neklapne. Jezdit mám co i tak, a z bonusů ze zdobení nafarmím kredity abych mohl pak nakoupit větší zásoby.

Fantucci #36 Posted 22 December 2017 - 11:54 AM

Warrant Officer

• Player
  • 29820 battles
  • 798
  • [-LCP-] -LCP-

View PostJmeno1, on 22 December 2017 - 09:28 AM, said:

PS: Na prémiové osmičky je taky sleva "jen" 15%.

a bývají někdy větší? už si to nepamatuji

LeoSmith_Sk #37 Posted 22 December 2017 - 11:56 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 56383 battles
  • 332
  • [CSNJ] CSNJ
Ako je možné, že som na EU2 a 10x prehra v rade, aj keď nastrieľam a killnem viac tankov ako všetci spojenci dokopy, a keď prepnem na EU1, tam spojenci všetko žerú jak Pacmani a ja som rád, keď si vystrelím, a to tiež tak 10x v rade, čím to teda je? A čo RNG, niekedy trafím aj tank za rohom a inokedy netrafím tank cez celú obrazovku, a to nie že raz, ale počas celej hry! A s Obj 704 som si držal 63% WR a o pár dní už som mal ako teraz, neviem presne, niečo nad 50%. Aj po**ať som sa mohol... Ako to? Aha, to spôsobila číra náhoda a moja paranója, celé sa mi to len zdá... Asi tak, ako každému, čo sa sťažuje. Aha, tá chyba je vo mne. Mal by som začať na sebe makať:hiding:

Edited by LeoSmith_Sk, 22 December 2017 - 12:01 PM.

Tyrion_Lannister_PL #38 Posted 22 December 2017 - 12:00 PM

Lieutenant

• Player
  • 21903 battles
  • 1,604
  • [PRASE] PRASE

View PostLeoSmith_Sk, on 22 December 2017 - 11:56 AM, said:

Ako je možné, že som na EU2 a 10x prehra v rade, aj keď nastrieľam a killnem viac tankov ako všetci spojenci dokopy, a keď prepnem na EU1, tam spojenci všetko žerú jak Pacmani a ja som rád, keď si vystrelím, a to tiež tak 10x v rade, čím to teda je? A čo RNG, niekedy trafím aj tank za rohom a inokedy netrafím tank cez celú obrazovku, a to nie že raz, ale počas celej hry! A s Obj 704 som si držal 63% WR a o pár dní už som mal ako teraz, neviem presne, niečo nad 50%. Aj po**ať som sa mohol... Ako to? Aha, to spôsobila číra náhoda a moja paranója, celé sa mi to len zdá...

​Samozrejme, to je úplná náhoda! 

annc79 #39 Posted 22 December 2017 - 12:09 PM

Warrant Officer

• Player
  • 27135 battles
  • 511
  • [KHIL] KHIL

View PostLeoSmith_Sk, on 22 December 2017 - 10:56 AM, said:

Ako je možné, že som na EU2 a 10x prehra v rade, aj keď nastrieľam a killnem viac tankov ako všetci spojenci dokopy, a keď prepnem na EU1, tam spojenci všetko žerú jak Pacmani a ja som rád, keď si vystrelím, a to tiež tak 10x v rade, čím to teda je? A čo RNG, niekedy trafím aj tank za rohom a inokedy netrafím tank cez celú obrazovku, a to nie že raz, ale počas celej hry! A s Obj 704 som si držal 63% WR a o pár dní už som mal ako teraz, neviem presne, niečo nad 50%. Aj po**ať som sa mohol... Ako to? Aha, to spôsobila číra náhoda a moja paranója, celé sa mi to len zdá... Asi tak, ako každému, čo sa sťažuje. A je chyba vo mne. Mal by som začať na sebe makať:hiding:

Samozřejmě, že se Ti to nezdá. Přece nám popisuješ reálné zážitky ze hry. Že si je nedokážeš vysvětlit racionálně je taky v pořádku.

V minulosti staří Slovani věřili, že blesk posílá Perun, když se na lidi zlobí a modlili se k němu. Pak zkoušeli svíčky hromničky. Dnes víme, že se jedná o elektrostatický výboj, nejvíc proti němu pomáhá hromosvod a dobře udělané uzemnění a správné pojištění.

Doporučoval bych Ti nechat to prostě plynout, nevidět za vším zlý umysl. WG o spoustě problémů ve své hře ví, je dobře, když čas od času jim jako hráči tyto problémy připomeneme. Hra se ale dá hrát tak, aby se v ní člověk bavil. Zkus se na to podívat stejně.

Edited by annc79, 22 December 2017 - 12:09 PM.

CZ_IRON_RIDER #40 Posted 22 December 2017 - 12:19 PM

Corporal

• Player
  • 35588 battles
  • 168
  • [FOFR] FOFR

View PostFantucci, on 22 December 2017 - 11:54 AM, said:

a bývají někdy větší? už si to nepamatuji

Za poslední roky plošně ne, pouze letos byla sleva na některé vybrané premiaky 30%.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users