Jump to content

Speciál: Veselé Vánoce!

• Please log in to reply
179 replies to this topic

proxi1 #41 Posted 22 December 2017 - 12:32 PM

Corporal

• Player
  • 132789 battles
  • 142
  • [R_D1] R_D1

WG klobuk dole

za poslednych 5 rokov najlepsi december pre hracov

LeoSmith_Sk #42 Posted 22 December 2017 - 12:47 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 56383 battles
  • 332
  • [CSNJ] CSNJ

View Postannc79, on 22 December 2017 - 12:09 PM, said:

Samozřejmě, že se Ti to nezdá. Přece nám popisuješ reálné zážitky ze hry. Že si je nedokážeš vysvětlit racionálně je taky v pořádku.

V minulosti staří Slovani věřili, že blesk posílá Perun, když se na lidi zlobí a modlili se k němu. Pak zkoušeli svíčky hromničky. Dnes víme, že se jedná o elektrostatický výboj, nejvíc proti němu pomáhá hromosvod a dobře udělané uzemnění a správné pojištění.

Doporučoval bych Ti nechat to prostě plynout, nevidět za vším zlý umysl. WG o spoustě problémů ve své hře ví, je dobře, když čas od času jim jako hráči tyto problémy připomeneme. Hra se ale dá hrát tak, aby se v ní člověk bavil. Zkus se na to podívat stejně.

Si moc milý, vďaka. Samozrejme, snažím sa to brať ako to je, aj keď to vie niekedy fajne vytočiť. Píšem to skôr ako reakciu na tých, ktorí píšu, že je to blbosť a označujú ľudí s podobným pohľadom za blbých a ujetých atď...že nech to vysvetlia oni. Napríklad _Gazzkon_ do toho určite vidí najlepšie. A isto to neznalým rád vysvetlí:)

Edited by LeoSmith_Sk, 22 December 2017 - 12:48 PM.

_Gazzkon_ #43 Posted 22 December 2017 - 12:58 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 29359 battles
  • 1,204
  • [_VAL_] _VAL_

View PostLeoSmith_Sk, on 22 December 2017 - 11:56 AM, said:

Ako je možné, že som na EU2 a 10x prehra v rade, aj keď nastrieľam a killnem viac tankov ako všetci spojenci dokopy, a keď prepnem na EU1, tam spojenci všetko žerú jak Pacmani a ja som rád, keď si vystrelím, a to tiež tak 10x v rade, čím to teda je? A čo RNG, niekedy trafím aj tank za rohom a inokedy netrafím tank cez celú obrazovku, a to nie že raz, ale počas celej hry! A s Obj 704 som si držal 63% WR a o pár dní už som mal ako teraz, neviem presne, niečo nad 50%. Aj po**ať som sa mohol... Ako to? Aha, to spôsobila číra náhoda a moja paranója, celé sa mi to len zdá... Asi tak, ako každému, čo sa sťažuje. Aha, tá chyba je vo mne. Mal by som začať na sebe makať:hiding:

A když si 10x v řdě vyhrál, tak si sem nic nepsal, viď? :facepalm: A když si držel WR u Obj 704 na 63%, tak jsem si taky nevšiml, že by tu od tebe byl post, jak je ta hra super a že máš protekční účet, protože přece jinak není možný, abys měl WR 63%. Tvl, to snad není ani možný, jediný co může pomoct, je dát těmhle uplakánkům zdarma premium tančík tier 8.

LeoSmith_Sk #44 Posted 22 December 2017 - 01:28 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 56383 battles
  • 332
  • [CSNJ] CSNJ

View Post_Gazzkon_, on 22 December 2017 - 12:58 PM, said:

A když si 10x v řdě vyhrál, tak si sem nic nepsal, viď? :facepalm: A když si držel WR u Obj 704 na 63%, tak jsem si taky nevšiml, že by tu od tebe byl post, jak je ta hra super a že máš protekční účet, protože přece jinak není možný, abys měl WR 63%. Tvl, to snad není ani možný, jediný co může pomoct, je dát těmhle uplakánkům zdarma premium tančík tier 8.

Nepsal jsem, píši to teď. Páč je o tom teď debata. Vyšší WR jde mít na tankách s dobrou posádkou a se kterýma i něco ve hře ovlivníš. Ale musí ti dopřád i RNG atd. Při špatném hraní spojenců je pak jistě víc možností jak zvrátit výsledek hry. Třebas s Hvězdou nebo s lightem jsi zranitelnější, než s IS-7, nebo E 100 atd. Kord když spojenci kempí a nerushují. Jinak prémium 8 zdarma nemusí být, ale radši bych, kdyby byl zvýšený pŕíjem kreditů s tier 10 speciálníma tankama (nevím, dejme tomu o 10-20%). Není pak motivace s tím hrát. Nevím, kdy naposled jsem viděl FV215, no, Foch 155 občas jo... Hvězdu pořád, páč se s ní jezdí, že je na vrcholku stromu. Každopádně to co píšeš není odpověď na mé otázky, že čím to je.

Edited by LeoSmith_Sk, 22 December 2017 - 01:33 PM.

Fantucci #45 Posted 22 December 2017 - 01:29 PM

Warrant Officer

• Player
  • 29785 battles
  • 797
  • [-LCP-] -LCP-

View PostCZ_IRON_RIDER, on 22 December 2017 - 01:19 PM, said:

Za poslední roky plošně ne, pouze letos byla sleva na některé vybrané premiaky 30%.

​díky. já stejně  nevím, jakej si koupím. žádnej z těch co nemám mi nijak nechybí

CaptainPatyn #46 Posted 22 December 2017 - 01:35 PM

Warrant Officer

• Player
  • 21455 battles
  • 868

Jako já nepochopim, jak se tu někdo může rozčilovat nad tim, že tento víkend stojí za ***** a že WG slíbilo slevové šílenství a neplní to a já nevím co všechno.

To byste chtěli jako všechno zadarmo nebo co?

Upřímně po tom roce jak na nás WG kak*l je prosinec diamantový důl pro každého hráče já nevím co už byste někteří chtěli víc měli a máte možnost vydělat si miliony kreditů je a bude nespočet akcí jak na posadku tak na vše ostatní. Můžete ty si koupit krabičky a vyhrát legendu wot atd atd...

Já osobně a věřím že i většina téhle komunity musí dát za prosinec WGgu palec nahoru.

_Gazzkon_ #47 Posted 22 December 2017 - 01:41 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 29359 battles
  • 1,204
  • [_VAL_] _VAL_

View PostLeoSmith_Sk, on 22 December 2017 - 01:28 PM, said:

Nepsal jsem, píši to teď. Páč je o tom teď debata. Vyšší WR jde mít na tankách s dobrou posádkou a se kterýma i něco ve hře ovlivníš. Ale musí ti dopřád i RNG atd. Při špatném hraní spojenců je pak jistě víc možností jak zvrátit výsledek hry. Třebas s Hvězdou nebo s lightem jsi zranitelnější, než s IS-7, nebo E 100 atd. Kord když spojenci kempí a nerushují. Jinak prémium 8 zdarma nemusí být, ale radši bych, kdyby byl zvýšený pŕíjem kreditů s tier 10 speciálníma tankama (nevím, dejme tomu o 10-20%). Není pak motivace s tím hrát. Nevím, kdy naposled jsem viděl FV215, no, Foch 155 občas jo... Hvězdu pořád, páč se s ní jezdí, že je na vrcholku stromu. Každopádně to co píšeš není odpověď na mé otázky, že čím to je.

Uvědom si, že tímhle prochází úplně všichni, to není jen tvůj problém. Já mám rekord snad 18 proher v řadě a to jsem u toho už tak vypěnil, že jsem si musel druhej den koupit novou klávesnici - díky tomu se to zastavilo jen na tom čísle 18:trollface:

Prostě musíš udělat nějaká opatření, aby si s tím něco udělal - např to raději po sérii několika proher aspoň na chvíli vypnout, zkusit změnit tank nebo hrát v četě. Já se tohle naučil a světe div se, např měsíční WR se mi konečně lehce zvedlo. Rozhodně ti nepomůžou nějaké konspirace nebo brečíky. Je jasný, že je to prostě hra 15vs15, ale určité kroky k tomu, aby se dařilo o trochu víc a pomalejma krůčkama si se dostával výš, musíš učinit jen ty sám, nikdo jinej (zkušení spolučetaři taky nejsou k zahození;).

Baron_von_Goldring #48 Posted 22 December 2017 - 01:57 PM

Lance-corporal

• Player
  • 7093 battles
  • 57

View Post_Gazzkon_, on 22 December 2017 - 12:58 PM, said:

Nemohu potvrdit. Nepamatuji se, že jsem někdy vyhrál 10x za sebou.Komu by se to nelíbilo, že!

VijaCZ #49 Posted 22 December 2017 - 02:14 PM

Brigadier

• Guest
  • 73303 battles
  • 4,327
  • [HRDZA] HRDZA

Mě se letošní vánoční akce líbí.

A nehodlám v tomhle vlákně řešit cokoliv jinýho :)

syki7 #50 Posted 22 December 2017 - 02:26 PM

Private

• Player
  • 10361 battles
  • 5
  • [44MP4] 44MP4
Potřebuju pomoct asi tak 3 dny mi nejde zapnout WOT od te nove aktualizace a vždycky když to zapnu tak mi nenajde ani obrazovka s Emailem a Heslem takže nevim co s tím. Přemýšlel sem o znovu nainstalaci jenže to by zase trval než by se to znovu aktualizovalo. Mysláte že to je nej volba?

VijaCZ #51 Posted 22 December 2017 - 02:43 PM

Brigadier

• Guest
  • 73303 battles
  • 4,327
  • [HRDZA] HRDZA

Zkus nejdřív spustit hru v bezpečným režimu bez modifikací - to je taková ta malá šipka vedle HRÁT v launcheru.

Pokud to nepomůže nebo hraješ bez modifikací, zkus v launcheru kliknout vpravo nahoře na NASTAVENÍ pak na PODPORA a pak na PROVĚŘIT. - mělo by to otestovat jestli je hra v pořádku, celá a nepoškozená a pak případně stáhnout jen ty chybějící nebo poškozený části.

VonReidden #52 Posted 22 December 2017 - 02:51 PM

Corporal

• Player
  • 35217 battles
  • 106
  • [CSML] CSML
ZA MĚ SUPER...lÍBÍ SE MI AKCE PROSINEC 2017 A NEMÁM JEDINOU VÝTKU. Už mám atmosféru 10 a přemýšlím co koupit. Zajímalo by mě, jestli se ty slevy z vánoční atmosféry sčítají i se slevami, co budou od zítřka. Tzn. mám-li slevu 30% na tank z atmosféry a zítra budou slevy na desítky tiery 15%, tak jestli to bude celková sleva 45%, či ne?

VijaCZ #53 Posted 22 December 2017 - 03:17 PM

Brigadier

• Guest
  • 73303 battles
  • 4,327
  • [HRDZA] HRDZA
Ne, slevy se nesčítají - počítá se jen nejvyšší sleva, v tvém případě těch 30%

Pigz25 #54 Posted 22 December 2017 - 03:25 PM

Corporal

• Player
  • 23388 battles
  • 132

Mily Jezisku. 

Moc rad bych chtel vedet jak se vylepsil MM u osmickovych tanku. Je to celkem zoufale hrat napriklad s ceskym tvp vtu proti cete mausu. Z deseti her jsem jedinkrat hral jen s osmickami. Jinak same devitky a desitky. Ono slibovane prirazovani tanku podle ulohy ve hre jsem take nepochopil kdyz je na jedne strane ceta fcm50t a na druhe emilove. 

Jo abych nezapomnel, skladani tymu s osmickovou cetou jsme 10z10 proti desitkam. 

Takze bych poprosil misto slev na tanky a dalsi radeji hru ktera jde hrat, kdyzuz za ni platim ackoli je bezplatna

dekuji

poustni_lisak #55 Posted 22 December 2017 - 04:02 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 2755 battles
  • 1,155

View Postunhappy360, on 22 December 2017 - 10:19 AM, said:

čo viacej sa dá? už boli aj -30% na prémiáky VIII úrovne. Čo viacej chcete? -50% na desiatky? zadarmo gold a prémium účet?

Špeciálu nič nechýba. Dokonca ani zľava na pretrénovanie a zmenu schopností. Môžete byť radi, že Paríž naprogramoval krabičky ako naprogramoval a že sa na tom dá slušne zarobiť.

Za mňa všetko dobré.

View PostSpratekk_the_Great, on 22 December 2017 - 11:10 AM, said:

Na to že nemáš naježdíno podle počtu bitev dopředu ani tolik co většina zdejších debatujících odcouvala, tak jsi docela náročnej... Co chceš víc? Dostal si za prosinec 500k kreditů, 2x dvojky na posádku, 2x za každou bitvu po dobu 3 dnů (!!!!), slevu na 9 vozidel v technologickým stromu podle vlastního výběru, 4 ženský členy osádky dle vlastního výběru, misi na kredity, nespočet záloh, velký množství spotřebních doplňků jak prem tak nonprem, kredity z beden, místa v garáži, premiovej tank 3 tieru jako dárek a furt to není dost? Navíc byly 3x za první bitvu, budou 5x za první bitvu, další 3x a slevy na tanky neprémiový, tak i prémiový, slevu na premiovej účet, šanci dostat za relativně malou investici tier VIII premiák včetně Typa 59(Bohužel jsem asi jedinej kdo štěstí neměl, ale ok - dostal sem "jenom" Patriota"). Co teda ještě by si rád po třech tisících bitvách dostal navíc? 

Já využiju, nebo jsem využil už všechno výše popsaný a stejně tak pokud bude sleva na premiovej účet za goldy, tak i tu využiju. Stejně tak slevu na VIII premiáky i slevu na neprémiový tanky vysokejch úrovní. Naopak jediná frustrace z mojí strany je ta, že mám 19M kreditu a nemám dostatek naexpenejch tanků, abych to využil. Ale jinak je pro mě tenhle měsíc za celou dobu co hraju wotko ten nejsilnější z pohledu vstřícnostiWG k hráčům v době nějakýho "eventu". Za 5 let ve hře nepamatuju tolik "dárků" za tak krátkou dobu. A to ze strany WG je už hodně velká sebereflexe to mi věř. 

Hold někdy je 3x "málo" docela velká hromada věcí. To by si. tu každej měl uvědomit. 

View Postproxi1, on 22 December 2017 - 12:32 PM, said:

WG klobuk dole

za poslednych 5 rokov najlepsi december pre hracov

Na, pokud si dobře pamatuji, tak bývalo standardem.

- 5x zkušeností za každou vyhranou bitvu

- sleva na premiáky T2 - T7 - ve výši 50 %

- sleva na premiáky T8 - 30 %

- sleva na běžné tanky T1 - T7 - 50 %

- sleva na běžné tanky T8 - T10 - 30 %

- sleva na vybavení, spotřebáky, stání v garáži, maskování, nápisy apod. - 50 % a to i na goldové

- slevy na premiové účty - rok, půl rok - 30 %, ostatní premiové účty - 50%

- malinkatý premiáček za pouhé přihlášení se do hry, popř. formou kodu, takže nebylo nutno se přihlašovat do hry

Proto se vždy čekalo na vánoční svátky ... a šetřilo se rok dopředu ....

Edited by poustni_lisak, 22 December 2017 - 04:08 PM.

Artin_19msd #56 Posted 22 December 2017 - 04:24 PM

Corporal

• Player
  • 58386 battles
  • 112

Je nutné, abychom letos   WG za vánoce velmi pochválili, protože mít možnost získat 5tanků za darmo, dalších 5 se slevou, k tomu dostávat ještě nářadí, hasičáky, lékárničky, stříbrňáky, zkušenosti, garáže a ještě 4x ženskou členku osádky, tak to tedy je opravdu VELMI SUPER AKCE. To tady ještě nikdy nebylo.

WG se tedy předvedl velmi velkoryse.

Nikdy bych nevěřil, že něco takového o WG napíšu. Ale je to fakt.

Tyrion_Lannister_PL #57 Posted 22 December 2017 - 04:27 PM

Lieutenant

• Player
  • 21805 battles
  • 1,602
  • [PRASE] PRASE
Veselé Vianoce, s megapodvodmi a dopredu nastavenými prehrami. Aké typické pre WG šmejdov. 

poustni_lisak #58 Posted 22 December 2017 - 04:29 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 2755 battles
  • 1,155

View PostArtin_19msd, on 22 December 2017 - 04:24 PM, said:

Je nutné, abychom letos   WG za vánoce velmi pochválili, protože mít možnost získat 5tanků za darmo, dalších 5 se slevou, k tomu dostávat ještě nářadí, hasičáky, lékárničky, stříbrňáky, zkušenosti, garáže a ještě 4x ženskou členku osádky, tak to tedy je opravdu VELMI SUPER AKCE. To tady ještě nikdy nebylo.

WG se tedy předvedl velmi velkoryse.

Nikdy bych nevěřil, že něco takového o WG napíšu. Ale je to fakt.

No, je lepší mít možnost dostat jeden tank se  100% slevou nebo je lepší mít možnost několika tanků s 50 % slevou?

Hugo_bear #59 Posted 22 December 2017 - 04:32 PM

Lieutenant Сolonel

• Player
  • 22946 battles
  • 3,013
  • [_AF_] _AF_

View PostSir_Optimus_Prime, on 22 December 2017 - 04:27 PM, said:

Veselé Vianoce, s megapodvodmi a dopredu nastavenými prehrami. Aké typické pre WG šmejdov. 

jdi ty kecko :-D

nerozčiluj se, ještě Ti prdne žilka a budeš za sebou tahat nožičku :-D

jsou to přeci svátky klidu a míru, tak jak může bejt někdo takhle zapšklej :-DDDDD

já se třeba těšim na řízečky a salát. a asi je nějaká lepoší nebo horší akce v tanku ?  co z toho :-D

global_asa_wenca #60 Posted 22 December 2017 - 04:40 PM

Lieutenant Сolonel

• Player
  • 88999 battles
  • 3,205
  • [MACHR] MACHR

View Postpoustni_lisak, on 22 December 2017 - 04:02 PM, said:

Na, pokud si dobře pamatuji, tak bývalo standardem.

- 5x zkušeností za každou vyhranou bitvu

- sleva na premiáky T2 - T7 - ve výši 50 %

- sleva na premiáky T8 - 30 %

- sleva na běžné tanky T1 - T7 - 50 %

- sleva na běžné tanky T8 - T10 - 30 %

- sleva na vybavení, spotřebáky, stání v garáži, maskování, nápisy apod. - 50 % a to i na goldové

- slevy na premiové účty - rok, půl rok - 30 %, ostatní premiové účty - 50%

- malinkatý premiáček za pouhé přihlášení se do hry, popř. formou kodu, takže nebylo nutno se přihlašovat do hry

Proto se vždy čekalo na vánoční svátky ... a šetřilo se rok dopředu ....

No tady je třeba loňskej Vánoční speciál: https://worldoftanks...discounts-2016/

Kdo tam najde slevu 30% na osmičky a výš nebo premiovej účet, je fakt dobrej. Je tam totiž víceméně totéž co letos. S tím že ty pětinásobky co jsou tam navíc platily až někdy od 27.12.

Takhle dohromady jak to píšeš to snad nikdy v žádným speciálu nebylo. Ale rád se nechám usvědčit z omylu linkem na článek, kterej takovej speciál uvozoval.

Navíc to máš dost oboostovaný, slevy 30% na osmičky byly pokud se správně pamatuju poprvé a naposledy někdy letos v létě, jinak bývají standartně 15%. 50% slevu na sedmičky si taky nepamatuju, to bývá většinou do pětek a pak na VI a VII jsou menší slevy. Ani slevy 50% na premium účet. ale je možný že si pamatuju blbě - opět rád se nechám vyvést z omylu.

Chápu že se ten letošní speciál třeba někomu může zdát málo, ale takovýhle očekávání cos napsal je IMO vážně dost nadstřelený.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users