Jump to content

Reset vanočních misí....

• Please log in to reply
1 reply to this topic

Krvesaj #1 Posted 22 December 2017 - 12:35 PM

Corporal

• Player
  • 69876 battles
  • 152
  • [SAS_] SAS_
Udělal sem all mise na ozdoby a max lvl IX,4dny jsem nedostával žádne krabičky,a dneska najednou all mise resetlý a mužu zbírat znova....chtěl jsem se zeptat,co to je ?4dny nic,teď reset misí....wtf ???

global_asa_wenca #2 Posted 22 December 2017 - 12:58 PM

Lieutenant Сolonel

• Player
  • 90113 battles
  • 3,205
  • [KHIL] KHIL

View PostKrvesaj, on 22 December 2017 - 12:35 PM, said:

Udělal sem all mise na ozdoby a max lvl IX,4dny jsem nedostával žádne krabičky,a dneska najednou all mise resetlý a mužu zbírat znova....chtěl jsem se zeptat,co to je ?4dny nic,teď reset misí....wtf ???

Pokud jsem to pochopil správně, tak ty mise se budou resetovat vždycky po týdnu. Ta první vlna měla platnost do dneška do rána, teď máme zase týden na nahánení krabiček a další pátek to resetnou znova. Celkem by ty týdenní mise měli jít splnit 4x.

Edit:

Block Quote viz https://worldoftanks.eu/cs/news/general-news/holiday-ops-2018-guide/#earning-decorations

Tentokrát si však můžete vybrat mezi bojováním pro zábavu nebo bojováním o získání krabiček s ozdobami. Pokud vyrazíte na lov ozdob, tak si projděte 11 bojových misí z maratonu Sváteční operace 2018. Aktualizují se každý týden a lze je splnit několikrát. Každé splnění vás odmění krabičkou s ozdobami.

Edited by global_asa_wenca, 22 December 2017 - 01:11 PM.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users