Jump to content

Jak funguje ban za FF

• Please log in to reply
3 replies to this topic

AntiCZ #1 Posted 27 December 2017 - 09:56 PM

Corporal

• Player
  • 17380 battles
  • 172
  • [DKAPJ] DKAPJ
Je mi znamo, ze za FF/TK je ban. Jen by me zajimalo jak to funguje. Obcas si do teamu vystrelim, kdyz mam zaminku. Posledni - od scorpa dostanu za cca 500, vystrelil prvni. Ja mu dam za 300 a dostanu ban??? FF dam tak jednou tydne, kdyz uz me nekdo fakt vytoci. Vim, ze se to nejak strada v urcitem horizontu, ale najak mi prijde, ze to nebere v potaz, ze ja nejsem ten agresor...

_Imperium #2 Posted 27 December 2017 - 10:04 PM

Major

• Player
  • 31799 battles
  • 2,669

Asi střelbu do vlastních praktikuješ dost často, že jsi dostal BAN. Do vlastních se zkrátka nestřílí.

Jestli chceš vědět jak to funguje, doporučuji to zkoušet každou bitvu. Dělej si poznámky a pak nám řekni, jak to dopadlo.

AntiCZ #3 Posted 27 December 2017 - 10:13 PM

Corporal

• Player
  • 17380 battles
  • 172
  • [DKAPJ] DKAPJ

View Post_Imperium, on 27 December 2017 - 09:04 PM, said:

Asi střelbu do vlastních praktikuješ dost často, že jsi dostal BAN. Do vlastních se zkrátka nestřílí.

Jestli chceš vědět jak to funguje, doporučuji to zkoušet každou bitvu. Dělej si poznámky a pak nám řekni, jak to dopadlo.

Ne opravdu nestrilim casto a jednou tydne je hodne nadsazene. Jen bych rad pochopil jak se to pocita. Ok dal jsem mu dve rany, za 250 a 50 s tim ze po prvni jsem modry. Ale on byl po prvni 500 porad sedivy, tak mi mohl dat bez starosti druhou a zabit me (a netvaril se, ze hodla prestat). Tak ze me zbyva co? Dat mu drouhou a doufat v to, ze nedostanu ban. Protoze typek mi muze vypalit dalsi ranu a vi, ze me zabije a maximalne zmodra. Co by jsi delal. Bud mas na vyber, ze te typek sunda ty nemuzes nic a jemu si nic nestane. A nebo ho proste zkusis zabit, aby jsi prezil, s tim ze dostanes ban?

Jen se snazim rict, ze ten system nevyhodnocuje to, ze ty strilis do nekoho kdo na tebe vysrelil prvni, nebo to ze jsi sice vytrelil prvni, ale dotycny ma na tobe hodne dlouho otocenou hlaven a ty nevis, jestli chce nebo nechce vystrelit. Jak mas vedet co udela? Budes hodny chlapec a doufat, ze nevystreli, ale kdyz to udela tak te zabije...

FF ma v podstate sjteny vzorec, typek na tobe otoci delo, chvili cumi a pak vystreli, to by se melo banovat. Ale je spousta situaci, kdy se dostava ban za omyly. Napr na 300m das FF, ale uz to neresi, ze 10m o typka co jsi trefil byl enemy tankze asi strilel do nej.

Tim se snazim rict, ze kdyz uz ta hra vyhodnocuje FF, tak at to dela poradne a to, ze ty davas FF neznamena, ze ty jsi ten spatny. Proste se branis, ale v soucasne dobe proste nemuzes. Musis byt hodny chlapec a doufat, ze toho ten druhy necha, ale takhle to v RL nefunguje.

Edited by AntiCZ, 27 December 2017 - 10:33 PM.

Jmeno1 #4 Posted 27 December 2017 - 11:16 PM

Field Marshal

• Player
  • 50917 battles
  • 12,087
  • [_AF_] _AF_

Střela omylem se stává každému, ale není to standard. Pokud do svých nestřílíš běžně, tak víš, že po 3. ráně zmodráš a až 4. je BAN. Tady je systém jednoduchý, ale účinný. Pokud střílíš do svých častěji, systém to dokáže evidovat a kritéria se snižují. Pokud jsi dostal BAN dříve, asi jsi přečerpal možnosti. Úplně přesný systém není znám, aby to hráči nezneužívali. Mimochodem, záznam asi nedáš, že? :teethhappy:

PS: Nelíbí se mi tvůj nick. Pokud tě potkám, tak ji máš. :girl:

Edited by Jmeno1, 27 December 2017 - 11:17 PM.

2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users