Jump to content

Najde WG odvahu k tomu aby resil co se vcera 27.12.2017 stalo?

• Please log in to reply
33 replies to this topic

VijaCZ #21 Posted 28 December 2017 - 09:02 PM

Brigadier

• Guest
  • 74922 battles
  • 4,327
  • [HRDZA] HRDZA

Problém je že i přístup hráčů je pořád stejný. Reptají ale platí. Dokud platí tak se samozřejmě nikdo nezajímá proč reptají.

Já sem neplatící od vydání 9.18 a nemyslím si že je jiná cesta jak na problémy hry upozornit, když k prosbám, návrhům, skřípění zubů a slzám je WG hluché.

Sstyx #22 Posted 29 December 2017 - 07:14 AM

Czech Community Manager

• WG Staff
  • 17739 battles
  • 4,061
  • [DAFFY] DAFFY

View Postsocanek, on 28 December 2017 - 08:16 PM, said:

Sstyx, nezlob se, ale mám provoz 24/7 (MMo jako WoT nic jiného není;) a ten provoz nechám bez dozoru?

Myslím si, že většina hráčů (aspoň teda ti rozumní;) chápe, že se něco ,ůže podělat (a pokud může, tak se to podělá;). Ovšem základem by měla být komunikace s hráči. Protože hráči jsou kachna snášející zlatá vejce....

Zajímavé je, že tohle hráči vytýkají WG co pamatuji. A přístup WG je pořád stejný......

edit: závorky... opravovat to po sobě nebudu :p

Vím jak to myslíš a souhlasím. Vždy by měl být někdo, kdo bude informovat i když daná sekce pro daný stát ( CZ/SK ) je na dovolené. Třeba by se o nás mohl postarat někdo z EN sekce či jiné... Bohužel takhle to asi není ( soudím podle toho, že nikdo neinformoval o opaku? ) . Popravdě celé té struktuře ve WG se snažím najít nějaký smysl, řád, organizaci práce - ovšem zatím jsem toho moc neobjevila jako obyčejný hrající člověk. To že jsem napsala, že mají dovolenou neznamená, že s tím bez adekvátní náhrady souhlasím ( ano i oni si zaslouží dovolenou, obzvláště na svátky ( za tím si stojím ) , je tam to ALE s adekvátním zástupem.... ) .

Je to prostě holý fakt, který jsem oznámila, aby s tím ostatní počítali ( někdo bude psát třeba PM, dožadovat se odpovědi teď hned včera bylo pozdě atd. a nedostane odpověď - třeba doufám dostane, ale později ;) , nemyslela jsem tím nic ve smyslu - trhněte si, máte smůlu.... Taková zatím nejsem :D

Před mojí "aktivnější" fází jsem na forum zavítala jen občas, ale i já si toho všimla. Stížnosti jsou stejné, jen hráči se mění.

_Imperium #23 Posted 29 December 2017 - 09:09 AM

Major

• Player
  • 31730 battles
  • 2,667

Kompenzaci nemůžete dostat od lidí co se starají o servery, od komuniťáků a jiných podržtašků.

Vždy o ní někdo musí rozhodnout. A prostě to déle trvá, než se k nim informace o pádech serverů dostane (jak mají nastavený tok informací netuším ).

Nebo se k nim nedostane vůbec.

Nebo se k nim dostane a prostě na to kašlou.

Btw: Tenhle týden mi ve hře svítilo 3 dny, že mám 11 dní prémiového účtu (žádný + 1 den sem v ty dny nedostal )  :teethhappy:

Ale už to opravili :trollface:

Bl4ckGu4rd #24 Posted 29 December 2017 - 04:03 PM

Private

• Player
  • 21233 battles
  • 5
  • [-BUNS] -BUNS

Hale to asi nema vyznam tu neco resit...Tady jde jen o to,aby clovek solil penize do hry ale co se tyka ostatniho....NEZAJEM.Kdyz nepada servr,tak laguje hra a kdyz se postesti a funguje vse tak jak ma,tak....jak WG se nam snazilo tvrdit ze hra je udelana tak,aby kazdy dosahl 50% Win rate se clovek muze spolehnout na to,ze ma 45% win rate jisty :D Co tu stoho vypliva? Solte prachy hovada a o ostatni se postara WG :D:D Me to osobne pripada jako v politice....ZE WG....Jo a to nemluve o tom ze kdyz se rozjizdela vanocni akce a hromada slev,tak clovek si neco o tom precetl a druhy den to bylo uplne jinak.... No jo no,tady nejsme na Ruskym servru kde maj napr. 10set moznosti pripojeni...ATD,ATD...

Edited by Bl4ckGu4rd, 29 December 2017 - 04:11 PM.

prde1966 #25 Posted 30 December 2017 - 02:21 PM

Colonel

• Player
  • 110488 battles
  • 3,987
  • [9-TDR] 9-TDR

príklad ako WG reaguje na podobné vracačky - 

Spoiler

Sú z obliga - info o micro patchi dali do nejakej pa stránky ktorú nikto nevidí. Už len ten princíp je krásny. Čo by im to spravilo keby sa zachovali tak ako slušná firma k svojmu platiacemu zákazníkovi?  

Edited by Kampa1987, 01 January 2018 - 02:29 PM.
Zveřejnění soukromé komunikace

ColonelKurtvonStrohm #26 Posted 30 December 2017 - 02:51 PM

Lieutenant

• Player
  • 5827 battles
  • 1,707

View PostSstyx, on 28 December 2017 - 02:07 PM, said:

Problém je, že všichni WGS jsou na svátky doma, takže informace budou snad až se vrátí. Bohužel ani na jiných forech není nic

jasně Wg staff tu sice není (oficiálně ) ale překvapivě marketingové oddělení jede na 200% a sází sem "výhodné nabídky" o 106 .......

mimochodem u MMO co má 100k + lidí online nějaký monitoring 24 / 7 být musí ............ takže spíš to bude klasika "mrtvý brouk" a čeká se až "to přejde" a přestaneme nadávat .......vzpomeň si na 9.18 kdy tu byl sakra humbuk a první posty odd staffu (a ne od marketingu ) se tu objevily až po 14 dnech .............

Sstyx #27 Posted 30 December 2017 - 02:55 PM

Czech Community Manager

• WG Staff
  • 17739 battles
  • 4,061
  • [DAFFY] DAFFY

View PostColonelKurtvonStrohm, on 30 December 2017 - 02:51 PM, said:

jasně Wg staff tu sice není (oficiálně ) ale překvapivě marketingové oddělení jede na 200% a sází sem "výhodné nabídky" o 106 .......

mimochodem u MMO co má 100k + lidí online nějaký monitoring 24 / 7 být musí ............ takže spíš to bude klasika "mrtvý brouk" a čeká se až "to přejde" a přestaneme nadávat .......vzpomeň si na 9.18 kdy tu byl sakra humbuk a první posty odd staffu (a ne od marketingu ) se tu objevily až po 14 dnech .............

Včera jsme s neteří a synovcem koukali na Asterixe a Kleopatru a je tam hláška: "Teď mě vidíš a teď ne, teď mě vidíš a teď ne, teď mě vidíš a teď ne, teď mě vidíš a teď ne, teď mě vidíš a teď ne." 

Nevím proč, ale vzpomněla jsem si u toho na WoT :D

ailton32 #28 Posted 30 December 2017 - 02:57 PM

Corporal

• Player
  • 38232 battles
  • 105
  • [SCARE] SCARE

View PostKrucifikator, on 28 December 2017 - 09:15 AM, said:

On spadl svr? To je drzost! Byl jsem připraven na 3WW nebo apokalpysu zombie, ale tohle je fakt přes čáru. Zvládnete to děti? Zavolejte rodině, ať vás podpoří a snad toto temné odbobí překonáte a s pomocí profesionálů se s tím v průběhu let i vyrovnáte.

:facepalm:

Presne jak rikas proste ingeligence a nadutost a nadrazenost a ukrivdenost nekterych hracu je takova ta typicka ceska povaha. Citit se ukrivdeny pokazde kdyz se jim neco stane a hned k tomu vytvaret posty jak jim ZLE WG zase ublizilo a okamzite chtit nejakou kompenzaci nejlepe v podobe nejakeho 8 tier premiaku a nekterym by to stejne bylo malo. Proste a jednoduse česká komunita WOT vitej ;-)

ColonelKurtvonStrohm #29 Posted 30 December 2017 - 03:44 PM

Lieutenant

• Player
  • 5827 battles
  • 1,707

View Postailton32, on 30 December 2017 - 02:57 PM, said:

Presne jak rikas proste ingeligence a nadutost a nadrazenost a ukrivdenost nekterych hracu je takova ta typicka ceska povaha. Citit se ukrivdeny pokazde kdyz se jim neco stane a hned k tomu vytvaret posty jak jim ZLE WG zase ublizilo a okamzite chtit nejakou kompenzaci nejlepe v podobe nejakeho 8 tier premiaku a nekterym by to stejne bylo malo. Proste a jednoduse česká komunita WOT vitej ;-)

to je pravda , vždyť jen investovaly reálné peníze a byly odměněni nefungující hrou .............ale fakt je že už by se lidi měly naučit že házet si zálohy v prime time a nebo když je nějaká akce je nerozum protože je více méně jistá nějaká předem neohlášená "plánovaná" údržba .......minimálně od 9.18 servery padají ( pardon mají údržbu ) zcela pravidelně ...........

takže na jednu stranu tu lidi nadávají na stádo co jen mlčí a platí ( za hru ve ne zrovna optimálním technickém stavu ) ale když se někdo ozve protože přišel o časově omezené zálohy kdy tě s prosbou jejich náhradu WG pošle kamsi , tak mu je ještě od různých jedinců vynadáno že je hnusný odpad a jen si stěžuje ..............

ps Styxino ......všimni si že novinky už tu preventivně postuje Turecký zástupce WG

Edited by ColonelKurtvonStrohm, 30 December 2017 - 03:50 PM.

Bery_CR #30 Posted 30 December 2017 - 07:08 PM

Lieutenant Сolonel

• Player
  • 64631 battles
  • 3,450
  • [KOBD] KOBD

View Postailton32, on 30 December 2017 - 02:57 PM, said:

Ale houby. Nas problem je, ze si naopak nechame vse libit. Proto jsme v EU brani stale jako druhoradi a v obchodech popelnici Evropy. Neumime se poradne ozvat, bouchnout do stolu a rict, ze takhle teda ne, vymetat s nama nikdo nebude.;)

skipSVK #31 Posted 31 December 2017 - 02:48 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 30265 battles
  • 325
  • [CSM_2] CSM_2

View PostBery_CR, on 30 December 2017 - 07:08 PM, said:

Ale houby. Nas problem je, ze si naopak nechame vse libit. Proto jsme v EU brani stale jako druhoradi a v obchodech popelnici Evropy. Neumime se poradne ozvat, bouchnout do stolu a rict, ze takhle teda ne, vymetat s nama nikdo nebude.;)

Skôr ide o to, že nikdy sa nikomu ničím nezavďačíš na 100%, ale drvivá väčšina ľudí si myslí, že presne tak by to malo byť. hovorí sa ,, Kto nič nerobí nič nepokazí. ,, To znamená, že keď niečo robím tak zákonite sa raz za čas môžem pomýliť, alebo niečo pokaziť. na 365 dní v roku, pripadá na takéto výpadky koľko ? 5 dní( 120 hodín). Aj pri najlepšie riadenom podniku je tento 1,37% výpadok vlastne vynikajúcim výsledkom.

Teraz tu riešite výpadok serveru, ale je to aj v inom. vypadne elektrina, internet, nejde voda, 90% ľudí ktorí sú viac pohodlní než vnímaví začne nadávať ,, čo sa to zas k..., platím ako , že to nejde atď. Keď ti zhorí, grafika, padne windows tak už sa reaguje ohľaduplnejšie, ale aj tak ľudia nadávajú. Keď si problém spôsobíš sám nadávaš, ale sebe no kompenzáciu nechceš. Toto nie ej o búchaní do stola, do stola sa búcha, keď ide všetko do kopru, alebo keď ťa niekto využíva. Toto je len o tom, že svoj hnev sa človek snaží zvaliť na niekoho iného. Tu za to môže EU, tam zas USA, tamto zas sused no a zrovna teraz za to môže WG. Problém sú samotný ľudia, ktorí tak strašne spohodlneli, že už ani nevedia nič tolerovať a pochopiť a ani nechápu, že nik im pištoľ u hlavy nedrží. Hnevá ťa WG?, tak to nehraj, alebo im neplať. nechceš čokoládu z Nemecka, tak ju nekupuj. Žijeme v slobodnej časti sveta tak máš vždy voľbu, ale pochop aj to, že všetky tie vymoženosti čo nám to prináša, neznamená, že o ne nemôžeme prísť, alebo že nemusíme byť tolerantní a schopní pochopenia.

Bl4ckGu4rd #32 Posted 31 December 2017 - 02:50 PM

Private

• Player
  • 21233 battles
  • 5
  • [-BUNS] -BUNS
Jo apropo.Kdyz tu vidim to wnko.Nekde jsem slysel ze hra je udelana tak ze by mel hrac dosahnout min.50% Win rate.Uz xxx dnu jen prohravam,cpu do toho xxx let penize a vysledek? Jsem akorat [edited]ze jsem do teto hry vubec neco daval co se tyka casu a penez. To stakovou se zas radci vratim k 

War Thunder.  

Zazil jsem tu 2x vice lidi ve hre nez je za posledni mesice,roky? A PROC ASI...?

Bery_CR #33 Posted 31 December 2017 - 08:47 PM

Lieutenant Сolonel

• Player
  • 64631 battles
  • 3,450
  • [KOBD] KOBD

View PostskipSVK, on 31 December 2017 - 02:48 PM, said:

Skôr ide o to, že nikdy sa nikomu ničím nezavďačíš na 100%, ale drvivá väčšina ľudí si myslí, že presne tak by to malo byť. hovorí sa ,, Kto nič nerobí nič nepokazí. ,, To znamená, že keď niečo robím tak zákonite sa raz za čas môžem pomýliť, alebo niečo pokaziť. na 365 dní v roku, pripadá na takéto výpadky koľko ? 5 dní( 120 hodín). Aj pri najlepšie riadenom podniku je tento 1,37% výpadok vlastne vynikajúcim výsledkom.

Teraz tu riešite výpadok serveru, ale je to aj v inom. vypadne elektrina, internet, nejde voda, 90% ľudí ktorí sú viac pohodlní než vnímaví začne nadávať ,, čo sa to zas k..., platím ako , že to nejde atď. Keď ti zhorí, grafika, padne windows tak už sa reaguje ohľaduplnejšie, ale aj tak ľudia nadávajú. Keď si problém spôsobíš sám nadávaš, ale sebe no kompenzáciu nechceš. Toto nie ej o búchaní do stola, do stola sa búcha, keď ide všetko do kopru, alebo keď ťa niekto využíva. Toto je len o tom, že svoj hnev sa človek snaží zvaliť na niekoho iného. Tu za to môže EU, tam zas USA, tamto zas sused no a zrovna teraz za to môže WG. Problém sú samotný ľudia, ktorí tak strašne spohodlneli, že už ani nevedia nič tolerovať a pochopiť a ani nechápu, že nik im pištoľ u hlavy nedrží. Hnevá ťa WG?, tak to nehraj, alebo im neplať. nechceš čokoládu z Nemecka, tak ju nekupuj. Žijeme v slobodnej časti sveta tak máš vždy voľbu, ale pochop aj to, že všetky tie vymoženosti čo nám to prináša, neznamená, že o ne nemôžeme prísť, alebo že nemusíme byť tolerantní a schopní pochopenia.

Jasne, nikomu se nezavdecis na 100% a jednou za cas se proste neco nepovede. A ano, mas pravdu i v tom, ze jsme pohodlni. Mozna jsem to predtim vzal prilis ze siroka.

Ono kdyz dojde k havarii, ze ti netece voda, tak je to neco jineho nez kdyz je planovana udrzba potrubi, protoze v takovem pripade ti vodarny daji vedet o odstavce predem a navic pristavi rezervni cistenu. Jenze tady to neni vyjimecna situace jako havarie, ale vypadky se opakuji se zeleznou pravidelnosti. Pada to pokazde, kdyz je novy patch, nebo nejaka vetsi akce. Ja mam taky pracoviste, ktera jedou nonstop a proto tam mam dva kompy a zalozni zdroje, ikdyz tam je na smene jen jeden clovek. O redundanci serveru a zalohovani ani nemluvim. Proste si nemohu dovolit vypadek... Predstav si, ze by se toto a takto pravidelne stavalo v nemocnici, nebo v doprave... at uz letecke, nebo na zeleznici ? To by bylo pravidelne nekolikrat rocne par mrtvych ? Jasne, je to jenom hra, ale WG urcite neni chuda garazova firma, aby si tohle nemohla osefovat. Bezbreha tolerance k chybam zde neni zrovna na miste.;)

VijaCZ #34 Posted 31 December 2017 - 10:57 PM

Brigadier

• Guest
  • 74922 battles
  • 4,327
  • [HRDZA] HRDZA

Další dost podstatnou věcí je že u normální firmy se po havárii nebo výpadku firma se zákazníky baví a zkouší jim vysvětlit co a proč se stalo a co udělají pro to aby se to už nestalo a jak nahradí újmy a ztráty.

WG nic - ani slovo. Platící zákazníci jim nestojí ani za jediný napsaný písmenko.

2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users