Jump to content

Tank seçimi

T110E4 JGE100 Obj268

• Please log in to reply
22 replies to this topic

_Goldman_ #21 Posted 02 January 2018 - 01:05 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 81694 battles
  • 433
  • [-TAF-] -TAF-
ilk tankım e4 dü alma sebebim e5 400 vuruyor e4 700 küsür uh dedim aynı tank gibi alıncaksa bu alınmalı dedim uğraşlar sonucu aldım birinin ht diğerinin td olduğunu bile bilmeyerek tamamen bodozlama forum ne bilmiyoruz klan işi zaten farkında olmadığımız bir olay sopa yiye yiye amlelik yapa yapa 20 k savaşım olmuş gözüm açılmış aynı yola düşmesin arkadaş zahmeti çekmesin istediğimden tavsiyelerde bulundum görev için td lazımsa isveç yoluna vede grill 15 yoluna gir derim ama oyunun mantığını çözmüşse bu tavsiyelerim spot mekaniklerini kavramışşa işe yarar..

TC_MAMIX_37 #22 Posted 02 January 2018 - 02:05 PM

Lance-corporal

• Player
  • 3660 battles
  • 66
  • [BOR-X] BOR-X
Çok farkli bi noobum e5 e3 e4 t44 oynayamazken 263 su100 kv2 is vk3001p ve bc serisi oynayabiliyorum. Ağır, hafif ve td oynamayi seviyorum. E4den emin degilim, jge100 serisinde zorlanacagimi dusunuyorum ama 268 ve serisi tam bana gore dengesiz manyak bi tank hızı ve topu var zırhı da arada sektirir. Simdilik 268i dusunuyorum. Destekleriniz yardiminiz icin cok tesekkur ederim

DaDaDakiWian #23 Posted 02 January 2018 - 02:24 PM

Corporal

• Player
  • 11387 battles
  • 110
  • [TAF-G] TAF-G

Ben bu konuda arkadaşlara katılmıyorum. Bende oyuna TD ile başladım. TD öğrenmek içi fena bi başlangıç değil bence. Sonra zaman içerisinde HT MT LT gidersin. Özellikle med tanklar gerçekten ustalık gerektiyor. Ben oldum olası med oynayamazdım sonradan alıştım. Med pek fazla hata affetmiyor ve diğer türlere göre daha çok sorumluluğun var. Yeri geliyor hasar çıkarman gerekiyor, yeri geliyor spot işi sana kalıyor. Herkesin senden bi beklentisi oluyo maçta. O yüzden öncelikle fazla stres yaşamayacağın TDler ile başlaman mantıklı. Sonra bi heavy alırsın ardından işi kavradığında med tanklar ile ortalığı duman edersin.

Hatta med tanklar konusunda şöyle bi yanılgım vardı. Yahu med oynayacağıma heavy oynarım. Ne gereksiz bir tank türü derdim. Usta oyuncuları izledikçe, inceledikçe hepsinin med'de işi kopardığını gördüm. Profesyonel oyuncuların döktürdüğü tanklar %90 med yada light tanklar oluyor. Biz nooblar gibi alalımbi TD yada heavy yıkarız ortalığı mantığında değiller. Haklı olduklarınıda bizzat gördüm. Tabi zaman içerisinde tecrübe edinerek öğreniliyor. TD alacaksın medler den dayak yiyeceksin ki nasıl dayak atıldığını öğrenesin :)

Edited by Zenderia, 02 January 2018 - 02:26 PM.

Also tagged with T110E4, JGE100, Obj268

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users