Jump to content

Volné zkušenosti, propojení WoT a WoWarplanes

• Please log in to reply
4 replies to this topic

franta1 #1 Posted 31 December 2017 - 08:50 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 69341 battles
  • 1,017

Po velmi dlouhé době jsem jukl na letadla, zalétal jsem si pár bitev, a koukám, mám tam dost volných zkušeností. Jelikož jsem hrál kdysi test, myslel jsem si, že mi zbyli z toho. Utratil jsem se, ale jelikož to je hra nezáživná, vrátil jsem se na tanky, kde jsem zjistil, že mé volné zkušenosti jsou pryč. Po zjišťování příčin jsem se dozvěděl, že tyto hry jsou propojené, jak zlaťáky, tak volnými zkušenostmi. Čili jsem na letadlech utratil BZka, která jsem si šetřil na tancích.

Tímto bych chtěl WGčkům poděkovat.

Děkuji vám milé WG, a budu se snažit, abych vaší hře moc času neobětoval. ( o penězích nemluvím, těch jsem do vaší hry investoval jen velmi málo a i to bylo moc  )

PS: moje hloupost, že jsem chtěl juknou, jak si vedete s letadly, už tu chybu neudělám. Uninstal :D:D

Miri37 #2 Posted 31 December 2017 - 09:10 PM

General

• Player
  • 49574 battles
  • 8,330

Je to netradiční propojení a je blbý, že na to není při utrácení víc upozorněno, že PÚ, Goldy, a volné expy jsou společné.  Ale je to tak tuším od počátku WoWp. Dokonce se to očekávalo i u WoWs, kde zůstalo jen u společného PÚ.

WG neumí balancovat a tak je to asi lepší s tím WoWs.

Nevím jak moc hráčů využívá ve WoWp lepší akce na PÚ a goldy.

VijaCZ #3 Posted 31 December 2017 - 11:03 PM

Brigadier

• Guest
  • 74992 battles
  • 4,327
  • [HRDZA] HRDZA
Tak pořád můžeš nahradit ztrátu kterou si si sám způsobil tím že si na poletuchách vylítáš 1000 goldů zdarma ( a ty free expy tam taky docela přibejvaj )

Miri37 #4 Posted 31 December 2017 - 11:15 PM

General

• Player
  • 49574 battles
  • 8,330

View PostVijaCZ, on 31 December 2017 - 10:03 PM, said:

Tak pořád můžeš nahradit ztrátu kterou si si sám způsobil tím že si na poletuchách vylítáš 1000 goldů zdarma ( a ty free expy tam taky docela přibejvaj )

Očividně ho to nebaví a přírůstek těch volných expů by musel být o hodně větší, aby to řešil přes WoWp.

Já tu hru kdysi zkoušel a byla pro mě tak nezábavná, že mi nestála za to, jí hrát pár hodin za den PÚ a podobný věci.

Pokud se ve WoWp orientuješ víc a hodíš sem nějaké podobnější info o výhodách a časové náročnosti společných bonusů proti WoT, tak tvých informací třeba někdo využije.    

VijaCZ #5 Posted 31 December 2017 - 11:39 PM

Brigadier

• Guest
  • 74992 battles
  • 4,327
  • [HRDZA] HRDZA
Tak jednak ty poletuchy předělali pro primitivy takže to s přehledem zvládám hrát i já, ovládání je teď jednoduchoučký a nemám s tou hrou vůbec žádnej problém stran hraní, takže kdo má čas a nevadí mu porážky tak těch 1000 goldů jde vylítat za den hraní. Udělal sem si tam takový ty legendy co mi doma stojej 1:72 na poličce - Me-109E|, FW-190A5, Il-2, I-16, Spitfire, Bulldog, HurricaneII, a lítám si pro potěšení na relax, zapnu to jednou dvakrát týdně na hodinku a je u toho vcelku zábava.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users