Jump to content

Chci vidět po bitvě screen obrazovky hráče co mne zničil

Rules Cheating Mods happy joy of the game GOLDS REVENUE

• Please log in to reply
63 replies to this topic

glock17 #21 Posted 04 January 2018 - 03:28 PM

Lieutenant

• Player
  • 36382 battles
  • 1,696
  • [PRASE] PRASE

View Postpaiwer, on 03 January 2018 - 04:53 PM, said:

Takova pro zajimavost.. jak je mozny ze si v PUBG muzes pustit kratky zaznam z obrazovky toho co te zabil ? Kdyzse tady resi nejaka zakonnost... a jeste hraje tam naraz 100 lidi v jedny mistnosti (bitve)

Já ti povím jeden z důvodů proč to není vhodné - v PUBG hraje každý sám za sebe, ve WoT hraješ za tým. Dejme tomu, že budeš mít možnost si pustit krátký záznam obrazovky tvého "vraha" hned po svojí "smrti" - co ti potom bude bránit napsat do chatu - pozor je tam a tam a míří na toho a toho? Kdysi bylo možné používat chat v bitvě i pro konverzaci s nepřátelským týmem - občas to končilo tím, že nějaký xindl udával vlastní spoluhráče a hlásil jejich pozici nepříteli. Prostě nemáš mít informace o tom, co tvůj tým nebo ty nevidí. Ne během bitvy. Po bitvě, klidně. Ale ne plošně, bezdůvodně.

Tesarakt #22 Posted 04 January 2018 - 04:01 PM

Lance-corporal

• Player
  • 16000 battles
  • 60

View Postpepan, on 04 January 2018 - 10:33 AM, said:

Pro autora: Zkus se víc zajímat hru. Pak líp pochopíš proč tě zabil, jak je možný, že tě probil apod..

Jasně. Např. krouží kolem mne a dvakrát mi zabije řidiče. Geniální hráč.Úžasné statistiky.

https://youtu.be/VrJfu8Jyysw

paiwer #23 Posted 04 January 2018 - 04:19 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 24295 battles
  • 464

View Postglock17, on 04 January 2018 - 03:28 PM, said:

Já ti povím jeden z důvodů proč to není vhodné - v PUBG hraje každý sám za sebe, ve WoT hraješ za tým. Dejme tomu, že budeš mít možnost si pustit krátký záznam obrazovky tvého "vraha" hned po svojí "smrti" - co ti potom bude bránit napsat do chatu - pozor je tam a tam a míří na toho a toho? Kdysi bylo možné používat chat v bitvě i pro konverzaci s nepřátelským týmem - občas to končilo tím, že nějaký xindl udával vlastní spoluhráče a hlásil jejich pozici nepříteli. Prostě nemáš mít informace o tom, co tvůj tým nebo ty nevidí. Ne během bitvy. Po bitvě, klidně. Ale ne plošně, bezdůvodně.

proti tomu nerikam nic ... podme to trochu rozvezt.

Tak si ten replay z okna hry v podobe v ktere ho vidi (jsou programy pro nataceni obrazovky tenhle by byl soucast hry a snimal by pouze hru) ten co me zabil budu moct pustit po zkonceni bitvy a bude dostupny cca 10min pak ho server smaze ale s tim ze by musel jit ulozit do replayu treba

Thellwinux #24 Posted 04 January 2018 - 04:29 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 52441 battles
  • 1,456
  • [ANV] ANV

Jééé ... další hráč, který ani po téměř 15k bitvách ještě nepochopil principy téhle hry a bude vymýšlet kosočtvercoviny, které mají ukázat, jak jsou jeho mizerné výsledky způsobené vším možným, jenom on žádnou vinu nemá.

8,5 z 10 - nápad vcelku originální, body strženy za návrh toho, že by to mělo být jen pro "platící" hráče. Když kua spravedlnost tak pro všechny!!

annc79 #25 Posted 04 January 2018 - 04:31 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 22826 battles
  • 328

View PostTesarakt, on 04 January 2018 - 10:24 AM, said:

Asi jsi si nevšiml obrysu tanku za kamenem - průhledné textury, zdůrazněné trasírky, ammorack...

"ani aimbot ti nedava výhodu…ja ho mam a i tak domieravam osobitne…pre mna ma výhodu iba pri rýchlych scoutoch a medkách aby som sa zameral čo najrýchlejsie na tank na ktorý útočím"  OiWar, v současnosti 1,713 WN8

A šipky na minimapě jsou zakázané - takže oficiálně podvádíš.

Nepovolené úpravy minimapy
Na minimapě nesmíte vidět nic, co byste nemohli vidět vlastníma očima.

https://www.excalibu...akazanych-modu/

A když hráč, který má XVM, napíše do chatu - útočte všichni na tohoto TOP hráče, ostatní jsou rajčata? To je také podle Tebe fér hra?

Asi jsi nečetl, že to má přenášeno peer-to-peer a ne client server (říkám to tu už potřetí;).

WG takto distribuuje nové verze, a to hovoříme řádově o úplně jiných objemech, než co WG servery tato feature zatíží - je to hluboko pod 1 kB dat, co by měly servery WG na jednu bitvu navíc zpracovat.

A pro jednoho hráče při šesti kilech je to 0,6 MB odeslaných dat (rozlišení, HG je jedno, pokud umíte upravovat fotografie). Takže funkční technologii na to má a teď s připravovaným démonem (viz WG lodičky s 50 GB klientem) to není problém trochu rozšířit.

Kdo někdy něco programoval, ví, že to není nic složitého. Prostě po tvém zaslaném kliku myší - pokud WG server pošle, že máš kil (pokud někoho zapálíš, tak program může brát Tvůj poslední shot na daný objekt a daný frame výstřelu podrží v paměti), tak daný snímek který Ti to oznámí, se teprve vygeneruje. No a ten se mimo na Tvou obrazovku pošle danému hráči (nebo u zapálení ten dřívější;). Samozřejmě v datovém toku s nižší prioritou (třeba ve WIN10 to pořád odesílá a nejde to legálně vypnout, pokud nejsi firma - verze Enterprise)

Samozřejmě, že v EULA nemůže být něco platné, co odporuje zákonu. Už jsem zvědav, jak GDPR zakáže MS odesílat data, co píšeš na klávesnici...

Jedná se o to, že v GDPR musíte poskytnout výslovný souhlas...

Jinak, když tak hrozně křičíte na ochranu soukromí, tak se např. podívejte do vašich cookies, kolik serverů, které jste v životě nanavštívili, si tam uložilo vaši jednoznačnou identifikaci... Toto má např. řešit GDPR, ale je otázkou, jak se bude řešit třeba canvas fingerprint, který dobře funguje bez cookies...

Samozřejmě WG si bude moci online pustit přímý screen obrazovky hry kdykoliv a kolikrát chce, pokud bude řešit hlášení, že hráč podvádí.

Řešíš tady obrázek ze hry před patchem 9.14 z března 2016. Není už rok 2018?

Zírám, co všechno jsou lidi schopni navrhnout, aby si potvrdili svoji teorii, že každý druhý hráč než oni je cheater. Posílání dat ( snímku obrazovky ) cizímu maníkovi aniž bych to mohl jakkoli ovlivnit.... Nenapadlo Tě třeba, že je to lehce zneužitelné, aby to típalo snímek obrazovky i někdy jindy a posílalo data někomu dalšímu?

annc79 #26 Posted 04 January 2018 - 04:35 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 22826 battles
  • 328

View PostTesarakt, on 04 January 2018 - 03:01 PM, said:

Jasně. Např. krouží kolem mne a dvakrát mi zabije řidiče. Geniální hráč.Úžasné statistiky.

Nevím jak u Tebe, ale v mých tancích sedí řidič vepředu tanku a bývá první na řadě v cestě granátu, navíc je umístěný tak nějak ve výškovém středu tanku - podle principu autoaimu. Ale třeba u KV-5 umírá častějí radista, ani nevím proč... :unsure:, u T110E5 zase velitel... čím to bude? Poradí mně někdo?

paiwer #27 Posted 04 January 2018 - 04:55 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 24295 battles
  • 464

View Postannc79, on 04 January 2018 - 04:35 PM, said:

Nevím jak u Tebe, ale v mých tancích sedí řidič vepředu tanku a bývá první na řadě v cestě granátu, navíc je umístěný tak nějak ve výškovém středu tanku - podle principu autoaimu. Ale třeba u KV-5 umírá častějí radista, ani nevím proč... :unsure:, u T110E5 zase velitel... čím to bude? Poradí mně někdo?

pokud budes hledat (google) tak najdes i obrazky modelu tanku s s oznacenymi moduly.

U e5 sedi velitel ve velitelske kupoli ...

Edit. Pro hnidopichy je i z boku veze pod kupoli

Edited by paiwer, 04 January 2018 - 04:59 PM.

BlueTomcat #28 Posted 04 January 2018 - 05:21 PM

Major

• Player
  • 22540 battles
  • 2,556

View Postannc79, on 04 January 2018 - 04:35 PM, said:

Tady je fakticky vidět ta tvoje neznalost. U KV-5 je ta kulometná věžička která je ve světě WOT prakticky MEME (nikdo jí neřekne jinak než R2-D2 ), prakticky nejvíce profláklý weakspot ve hře a v ní si ten radista hoví.

Pamatuji si ten prastarý skin pro tenhle tank.

Spoiler

Jen tak mimochodem, dělalo si z toho bžundu i WG ale momentálně to video nemůžu najít :teethhappy:

Karaya12 #29 Posted 04 January 2018 - 05:54 PM

Lieutenant Сolonel

• Player
  • 18143 battles
  • 3,199
  • [SVINE] SVINE

View Postpaiwer, on 04 January 2018 - 05:55 PM, said:

pokud budes hledat (google) tak najdes i obrazky modelu tanku s s oznacenymi moduly.

U e5 sedi velitel ve velitelske kupoli ...

Edit. Pro hnidopichy je i z boku veze pod kupoli

View PostBlueTomcat, on 04 January 2018 - 06:21 PM, said:

Tady je fakticky vidět ta tvoje neznalost. U KV-5 je ta kulometná věžička která je ve světě WOT prakticky MEME (nikdo jí neřekne jinak než R2-D2 ), prakticky nejvíce profláklý weakspot ve hře a v ní si ten radista hoví.

Pamatuji si ten prastarý skin pro tenhle tank.

Spoiler

Jen tak mimochodem, dělalo si z toho bžundu i WG ale momentálně to video nemůžu najít :teethhappy:

To jste si vážně ten příspěvek kolegy annc79 nepřečetli pořádně a nenašli tam tu ironii ? :ohmy:

SWAT0013 #30 Posted 04 January 2018 - 06:25 PM

Captain

• Player
  • 27111 battles
  • 2,367
  • [A-N-V] A-N-V

View PostTesarakt, on 04 January 2018 - 11:24 AM, said:

A šipky na minimapě jsou zakázané - takže oficiálně podvádíš.

Nepovolené úpravy minimapy
Na minimapě nesmíte vidět nic, co byste nemohli vidět vlastníma očima.

https://www.excalibu...akazanych-modu/

Nevím, proč píšeš, že podvádím - já je nepoužívám (zkoušel jsem asi 3 nyní zakázané módy v dávných dobách a poté, co jsem viděl, jaké to jsou prasárny, tak šly okamžitě pryč), tohle jsem teď naposledy viděl na streamu u ManiaXXL, který si legálnost minimálně dost hlídal - ale jen jsem to zahlídl, tak mě to znechutilo tak, že jsem to vypnul, i kdyby to povolené bylo, hráč takového kalibru by to potřebovat neměl...

Asi jsi si nevšiml obrysu tanku za kamenem - průhledné textury, zdůrazněné trasírky, ammorack...

"ani aimbot ti nedava výhodu…ja ho mam a i tak domieravam osobitne…pre mna ma výhodu iba pri rýchlych scoutoch a medkách aby som sa zameral čo najrýchlejsie na tank na ktorý útočím"  OiWar, v současnosti 1,713 WN8

Ano, obrysu tanku jsem si nevšiml. Trasírky ani ammoracky mi zvýrazněné nepřijdou, ale třeba jsem jen slepý. Pořád ale nechápu, co jsi povídal o chybějících statistikách... Bez ohledu na to vše mi to ale stejně nicméně podle grafiky přijde jako hodně starý screen ještě před fair play policy.

Aimbot je bez otazníku zakázaný mód - a jsme opět u toho, když se hráč takhle hloupě přizná, má být okamžitě pod drobnohledem nebo třeba pozastavená činnost do vyšetření incidentu - ale to bychom po WG chtěli moc...

A když hráč, který má XVM, napíše do chatu - útočte všichni na tohoto TOP hráče, ostatní jsou rajčata? To je také podle Tebe fér hra?

Zakázané staty nebo možnost skrýt si staty tu už měla být dávno - pak by to byla volba každého.

Asi jsi nečetl, že to má přenášeno peer-to-peer a ne client server (říkám to tu už potřetí;).

WG takto distribuuje nové verze, a to hovoříme řádově o úplně jiných objemech, než co WG servery tato feature zatíží - je to hluboko pod 1 kB dat, co by měly servery WG na jednu bitvu navíc zpracovat.

A pro jednoho hráče při šesti kilech je to 0,6 MB odeslaných dat (rozlišení, HG je jedno, pokud umíte upravovat fotografie). Takže funkční technologii na to má a teď s připravovaným démonem (viz WG lodičky s 50 GB klientem) to není problém trochu rozšířit.

Kdo někdy něco programoval, ví, že to není nic složitého. Prostě po tvém zaslaném kliku myší - pokud WG server pošle, že máš kil (pokud někoho zapálíš, tak program může brát Tvůj poslední shot na daný objekt a daný frame výstřelu podrží v paměti), tak daný snímek který Ti to oznámí, se teprve vygeneruje. No a ten se mimo na Tvou obrazovku pošle danému hráči (nebo u zapálení ten dřívější;). Samozřejmě v datovém toku s nižší prioritou (třeba ve WIN10 to pořád odesílá a nejde to legálně vypnout, pokud nejsi firma - verze Enterprise)

Samozřejmě, že v EULA nemůže být něco platné, co odporuje zákonu. Už jsem zvědav, jak GDPR zakáže MS odesílat data, co píšeš na klávesnici...

Jedná se o to, že v GDPR musíte poskytnout výslovný souhlas...

Jinak, když tak hrozně křičíte na ochranu soukromí, tak se např. podívejte do vašich cookies, kolik serverů, které jste v životě nanavštívili, si tam uložilo vaši jednoznačnou identifikaci... Toto má např. řešit GDPR, ale je otázkou, jak se bude řešit třeba canvas fingerprint, který dobře funguje bez cookies...

Samozřejmě WG si bude moci online pustit přímý screen obrazovky hry kdykoliv a kolikrát chce, pokud bude řešit hlášení, že hráč podvádí.

Nebudu teď řešit technické věci a jak jsem říkal - nejsem právník, abych věděl, co je nebo není legálně možné. Nicméně znovu ti napíšu to, co jsem psal již předtím - dokud WG nezačne okamžitě banovat hráče, kteří jasně podvádí třeba na streamu (kde to vážně nijak neokecáš, snímáš svou obrazovku), pak je tohle plýtvání časem a energií. Až se zlepší přístup k tomuto, pokud to skutečně jde nějak, aby to nebylo datově náročné apod., potom proč ne. Nikdy jsem neřekl, že bych byl proti - vždy jsem jen poukazoval na to, že je několik příkladů, kdy hráči streamovali se zakázanými módy, přesto se jim nic nestalo - a to je/bylo naservírováno WG s důkazy, že nikdo nemůže říct ani popel...

Ale pokud implementovat, potom jednoznačně pro všechny. Navíc by to zahrnovalo nutnost zlepšit i komunikaci s podporou - řeknu ti upřímně, že jelikož jsem od několika lidí viděl nebo slyšel, jak podpora reagovala na jasné důkazy o podvádění, i kdybych měl momentálně screen nebo záznam streamu nebo něco podobného, nenamáhal bych se to ani posílat...

Tesarakt #31 Posted 04 January 2018 - 06:37 PM

Lance-corporal

• Player
  • 16000 battles
  • 60

View Postannc79, on 04 January 2018 - 03:31 PM, said:

Řešíš tady obrázek ze hry před patchem 9.14 z března 2016. Není už rok 2018?

Zírám, co všechno jsou lidi schopni navrhnout, aby si potvrdili svoji teorii, že každý druhý hráč než oni je cheater. Posílání dat ( snímku obrazovky ) cizímu maníkovi aniž bych to mohl jakkoli ovlivnit.... Nenapadlo Tě třeba, že je to lehce zneužitelné, aby to típalo snímek obrazovky i někdy jindy a posílalo data někomu dalšímu?

No, podívej se ve svých WINDOWS 10 (nebo Windows 7 s určitými aktualizacemi), komu všemu jsi povolil sdílení kamery, mikrofonu, dat a všechno, co napíšeš na klávesnici...

Obrázek je ilustrační, neřeším verze, ale princip.

Tento topic vznikl právě proto, aby někteří hráči viděli, že hráč, který je sejmul, žádné viditelné mody nemá - a pokud ano, tak ať se řeší.

Bohužel, co jsem viděl, co umí aimboot ($100 měsíčně) v poslední verzi, tak je doopravdy rukavice na straně WG.

A pokud s tím nic nechce dělat, ať mi dá do menu volbu - nechci hrát s hráči. co mají nějaké MODy.

Vúbec se nedivím, že v USA si to netroufnou a mody jsou tam zakázané, jinak by je právníci svlékli z kůže

SWAT0013 - jak jsi to napsal, tak jsem odpověděl. Pokud mody už nepoužíváš, tak jedině dobře. Ad chybějící statistiky - účet byl WG vymazán a "někdo" si ho pak zaregistroval znovu.

Edited by Tesarakt, 04 January 2018 - 07:08 PM.

VijaCZ #32 Posted 04 January 2018 - 07:14 PM

Brigadier

• Player
  • 62857 battles
  • 4,229
  • [HRDZA] HRDZA
Mohl bys mi ukázat zdroj informace že na NA serveru jsou modifikace zakázané? Aslain ve svém úvodu naopak uvádí že na NA serveru s ním na rozdíl od EU spolupracují a jeho balík modifikací odsouhlasí stran legálnosti. Tak bych rád věděl kde je pravda.

pepan #33 Posted 04 January 2018 - 09:36 PM

Private

• Player
  • 20133 battles
  • 12
  • [THE0S] THE0S

View PostTesarakt, on 04 January 2018 - 03:01 PM, said:

Bože ty si sedíš na uších? Respektive očích... Nebo seš tak ... ? 

Víš že je tohle je RNG hra? Tudíž že ti zničí řidiče je RNG... Zjistil jsi to už nebo ještě ne? 

oos78 #34 Posted 04 January 2018 - 11:06 PM

Sergeant

• Player
  • 28251 battles
  • 200
  • [_AF_] _AF_
Jediná možnost je nulová tolerance k módům v bitvě.

glock17 #35 Posted 05 January 2018 - 08:16 AM

Lieutenant

• Player
  • 36382 battles
  • 1,696
  • [PRASE] PRASE

View PostTesarakt, on 04 January 2018 - 06:37 PM, said:

Bohužel, co jsem viděl, co umí aimboot ($100 měsíčně) v poslední verzi, tak je doopravdy rukavice na straně WG.

Teď jsi mne rozesmál... tou cenou. 100 doláčů měsíčně jen za pitomého aimbota??? Proč bys to dělal, když si můžeš koupit měsíční klíč na w**p**k (všichni ví, jak se to jmenuje) za mizerných 15 eur a kromě aimbota tam dostaneš další tucet nepovolených modů?

Vrať se do reality, člověče. Cheaty a nepovolené mody jsou tak rozšířené, že dávno nejsou exkluzivní featurou pro nejbohatší hráče. Dneska frčí nízké marže a velké objemy! Dokonce odhaduji, že cca 1/5 hráčů z lowtierů je jen zkušební testování koupených cheatů - když mne v plné rychlosti vypne tier 2 artyna na ránu na Himlu a dotyčný hráč má 0K bitev, winrate 41% a efficiency 34 bodů, tak to není tím, že ke kompu sedne místo synka jeho tatík profík. To je prostě pokročilý aimbot, který artynářům pomáhá předměřovat pohybující se tanky.

Já jsem se s tím už psychicky vyrovnal - přestal jsem dělat ze statistik WoT svoji modlu, pomocí které rozděluji hráče na póvl a ty ostatní. Hraji pro zábavu, ne pro honění statistik.

annc79 #36 Posted 05 January 2018 - 09:28 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 22826 battles
  • 328

View PostTesarakt, on 04 January 2018 - 05:37 PM, said:

No, podívej se ve svých WINDOWS 10 (nebo Windows 7 s určitými aktualizacemi), komu všemu jsi povolil sdílení kamery, mikrofonu, dat a všechno, co napíšeš na klávesnici...

Obrázek je ilustrační, neřeším verze, ale princip.

Tento topic vznikl právě proto, aby někteří hráči viděli, že hráč, který je sejmul, žádné viditelné mody nemá - a pokud ano, tak ať se řeší.

A pokud s tím nic nechce dělat, ať mi dá do menu volbu - nechci hrát s hráči. co mají nějaké MODy.

Vúbec se nedivím, že v USA si to netroufnou a mody jsou tam zakázané, jinak by je právníci svlékli z kůže

SWAT0013 - jak jsi to napsal, tak jsem odpověděl. Pokud mody už nepoužíváš, tak jedině dobře. Ad chybějící statistiky - účet byl WG vymazán a "někdo" si ho pak zaregistroval znovu.

Škoda, že jsi také nereagoval na bezpečnostní riziko Tvého nápadu. Programu WOT schválíš všechna možná práva, aby jsi mohl hrát. Následně Ti přes otevřená vrátka bude snímat a odesílat data z internetového bankovnictví, informace o heslách a podobně a nic tomu nezabrání. Stojí Ti takové riziko za to, aby jsi měl dobrý pocit, že Tě ve hře nezabili kvůli zakázanému módu? Jak vlastně půjde poznat aimbot? Ten je přece rozeznatelný pouze z videa a ani to není 100% jisté. Kdo bude platit za přenos dat navíc?

Mám odehraných skoro 20tis bitev a za sebe říkám, že možná tak 3 bitvách jsem si řekl, že do mně někdo střílí, kdo používá aimbot. Ve všech ostatních případech bych to klidně omluvil přes RNG. Prostě jim to vyšlo. Ty se na to díváš přesně opačně. Pouze Ty jsi bílá vrána, která hraje naprosto čestně, pak jsou možná 2-3 lidé, kterým by jsi to věřil a zbytek jsou skoro určitě podvodníci. Nepovažuju módy za něco, co výrazným způsobem narušuje hru. Z rajčete fialku žádný mód neudělá. Hru v současné podobě 3-5-7 mnohem výrazněji ovlivňuje kvalita jednotlivých hráčů.

WG bych až tolik nevyčítal, že ve hře jsou podvodníci. Ti jsou všude kolem nás, ale rozhodnotí o tom, zda se stanu podvodníkem nebo ne, záleží vždy na konkrétním člověku. Současné tažení WG proti zakázaným modifikacím vítám, možná by mohlo být intenzivnější ( častější informace o banování ). Nevěřím, že existuje jednoduché rychlé řešení, které problém s aimbotem apod vyřeší obratem. Nežijeme v pohádce, ale v reálném životě.

peaker_cz #37 Posted 05 January 2018 - 09:31 AM

Captain

• Player
  • 40311 battles
  • 2,095
  • [BIA-] BIA-

100$ je moc, za tu cenu si seženěš i živého farmáře wotka co za tebe bude jezdit a hrát líp jak ty nebo já :D

Za 10$ za měsíc seženeš balík zakázaných modů ( šajtan a spol), které prochází i na ru servru.

Edited by peaker_cz, 05 January 2018 - 09:45 AM.

Arne_CZ #38 Posted 05 January 2018 - 09:46 AM

Warrant Officer

• Player
  • 14757 battles
  • 695
  • [CSM] CSM

View Postpeaker_cz, on 05 January 2018 - 09:31 AM, said:

100$ je moc, za tu cenu si seženěš i živého farmáře wotka co za tebe bude jezdit a hrát líp jak ty nebo já :D

Za 10$ za měsíc seženeš balík zakázaných modů ( šajtan a spol), které prochází i na ru servru.

Trochu jsem zapátral a těch 100$ je za "doživotní" licenci, takže při deseti a více měsících hraní se teoreticky vyplatí.

Jinak fakt nechápu, proč se tohle téma zvrhává v osočování, jak dobře kdo zná herní mechaniky. 

Je tu možnost, jak ze hry jednou provždy odstranit osočování z používání zakázaných módů, debaty typu co je ještě skill a co podvod. Spousta hráčů by se díky tomu mohla poučit a třeba zjistit, že se podvádí daleko méně než si myslí.

Navrhovaná mechanika nijak neovlivňuje samotnou hru nebo akci.

Takže pokud by se vyřešila technická a právní stránka věci, proč proti tomu něco namítat? Koho to nezajímá, prostě ty screeny v garáži nebude studovat.

Edited by Arne_CZ, 05 January 2018 - 09:47 AM.

peaker_cz #39 Posted 05 January 2018 - 09:55 AM

Captain

• Player
  • 40311 battles
  • 2,095
  • [BIA-] BIA-

Taky myslím že tohle by neměl řešit hráč ale wg.

Dyť wg už má dávno nástroj na to aby poznal zakázaný mod ( stačí vzpomenout na fotbalový mod, kde ho prvně použila )

SWAT0013 #40 Posted 05 January 2018 - 11:04 AM

Captain

• Player
  • 27111 battles
  • 2,367
  • [A-N-V] A-N-V

View PostArne_CZ, on 05 January 2018 - 09:46 AM, said:

Jinak fakt nechápu, proč se tohle téma zvrhává v osočování, jak dobře kdo zná herní mechaniky. 

Je tu možnost, jak ze hry jednou provždy odstranit osočování z používání zakázaných módů, debaty typu co je ještě skill a co podvod. Spousta hráčů by se díky tomu mohla poučit a třeba zjistit, že se podvádí daleko méně než si myslí.

Navrhovaná mechanika nijak neovlivňuje samotnou hru nebo akci.

Takže pokud by se vyřešila technická a právní stránka věci, proč proti tomu něco namítat? Koho to nezajímá, prostě ty screeny v garáži nebude studovat.

Proč myslíš, že se tu bavíme o mechanikách hry? Protože jsou věci, které hráči leckdy berou jako cheaty věci,  kterým se sice dají nepovoleným módem zvýšit pravděpodobnost, ale pořád je to potom už jen na RNG. Neříkám, že to nikdy cheat být nemůže - ale v naprosté většině případů je to prostě a jednoduše RNG...

Proč něco namítat?

1) Protože známe současný přístup podpory k usvědčujícím materiálům k používání zakázaných módů.

Musel by se kompletně změnit přístup k tomuto problému a s hráči aktivně spolupracovat - čehož ale ani WG, ani jeho podpora není schopné.

2) Protože to nemá být práce hráčů, ale WG.

WG prokázalo, že nástroje na banování a odhalování nepoctivých technik má, přičemž umí být velmi rychlí - vždyť třeba na fotbálku došlo k odhalení nového typu aimbota den, dva po jeho vydání a prakticky hned bylo aplikováno řešení.

Nedělejme si iluze - WG nejspíš velmi dobře ví, co který hráč používá. Ale nevím, zda jsou čísla tak alarmující, že prostě doufají, že zabanováním pár účtů přimějí ostatní, aby nic z nich nepoužívali, přičemž k jejich banování přistupují až jako k poslední možnosti, nebo zda je vážně tak málo cheaterů, že i když to vypadá spíše jako banování pro výstrahu ostatním, ve skutečnosti to je možná velká většina podvádějících. To nám ale nikdo neřekne - repsektive WG se vždy bude tvářit, že to je ta druhá varianta...

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users