Jump to content

Bu Sadece Bizim İnsanımıza mı Özel ?

• Please log in to reply
47 replies to this topic

Southern_Boomer #41 Posted 13 January 2018 - 10:25 PM

Private

• Player
  • 9083 battles
  • 29
Hafif tanklarınız ya da hafif-hızlı orta tanklarınız ne işe yarıyor? Bulacaklar KMT'leri bu kadar basit :)  KMT'ler zaten hep aynı yerlere saklanırlar. Hem rakibinizde KMT varsa, bu "sizde yok" demek değil ki.. Sizde de gayet aynı sayıda KMT var ve onlar da aynı etkiyi rakip takıma uyguluyorlar. Yani ortada adaletsiz bir durum yok.

Horatio__Caine #42 Posted 13 January 2018 - 11:49 PM

Brigadier

• Player
  • 25538 battles
  • 4,025
  • [SA-AS] SA-AS

View PostSouthern_Boomer, on 13 January 2018 - 11:25 PM, said:

Hafif tanklarınız ya da hafif-hızlı orta tanklarınız ne işe yarıyor? Bulacaklar KMT'leri bu kadar basit :)  KMT'ler zaten hep aynı yerlere saklanırlar. Hem rakibinizde KMT varsa, bu "sizde yok" demek değil ki.. Sizde de gayet aynı sayıda KMT var ve onlar da aynı etkiyi rakip takıma uyguluyorlar. Yani ortada adaletsiz bir durum yok.

ortada sol tıkçılar tarafından vurulan iki takımında oyuncuları var. Oyun başından sonuna basede oturup milleti clicklemek adaletsizliktir. Kmt denilen şeylerin oyundan kaldırılması veya kmt sever oyuncular için kmtli mod seçimi yapabilecekleri bir sistem getirilmeli ki oyuncular rahat etsin.

Not: arkadaşımıza edilen küfürü elbette onaylamıyorum. Şahıs cezasını almalı.

Edited by Horatio__Caine, 13 January 2018 - 11:52 PM.

iarmolenkho #43 Posted 14 January 2018 - 09:40 AM

Warrant Officer

• Player
  • 8582 battles
  • 610
  • [6-45] 6-45

Bazen maçta o kadar iş yapıyorum ki, diyorum "bu arty niye bana odaklanmadı acaba?"... derken şom ağzımı açıp tertemiz 600 hasar + 20 saniye stun yiyorum hiçbir şey kalmıyor. Bütün kötülüklerimden arınıyorum. Teşekkürler beyler. 

Bazı açık alanlı haritalarda maçın ilk 10-15 saniyesinde artyi bulurum ama milletin artyle derdi olmadığı için vurmazlar. Vursanıza adamı. Şöyle rahatcana bi maç yapalım. Yok kardeşim. Adamlar 300-500 yemekten memnun. GG :medal:

Supreme_97 #44 Posted 15 January 2018 - 09:23 AM

Lance-corporal

• Player
  • 5483 battles
  • 58
  • [HARB] HARB

View Postiarmolenkho, on 14 January 2018 - 09:40 AM, said:

Bazen maçta o kadar iş yapıyorum ki, diyorum "bu arty niye bana odaklanmadı acaba?"... derken şom ağzımı açıp tertemiz 600 hasar + 20 saniye stun yiyorum hiçbir şey kalmıyor. Bütün kötülüklerimden arınıyorum. Teşekkürler beyler. 

Bazı açık alanlı haritalarda maçın ilk 10-15 saniyesinde artyi bulurum ama milletin artyle derdi olmadığı için vurmazlar. Vursanıza adamı. Şöyle rahatcana bi maç yapalım. Yok kardeşim. Adamlar 300-500 yemekten memnun. GG :medal:

Bazen Arty oyuncularını anlamak çok garip. 3-5-7 diziliminde T-10 ile oyundayım. BC arty maç boyu bana odaklandı. Takımda da 2K Wn8'li E100 var. Maç boyu o atıyo ben kaçıyorum. E100 zaten rakibin içinden geçti maçı kazandık. Maç sonunda da hayattaydım. Arty ile d.m'den dalga geçmeyide ihmal etmedim. Koca E-100 varken neden bana atarsın anlamam...

rahmib #45 Posted 15 January 2018 - 09:49 AM

Lieutenant General

• Player
  • 53517 battles
  • 7,559
  • [SA-AS] SA-AS

View PostSupreme_97, on 15 January 2018 - 08:23 AM, said:

Bazen Arty oyuncularını anlamak çok garip. 3-5-7 diziliminde T-10 ile oyundayım. BC arty maç boyu bana odaklandı. Takımda da 2K Wn8'li E100 var. Maç boyu o atıyo ben kaçıyorum. E100 zaten rakibin içinden geçti maçı kazandık. Maç sonunda da hayattaydım. Arty ile d.m'den dalga geçmeyide ihmal etmedim. Koca E-100 varken neden bana atarsın anlamam...

Çünkü arty düzenlemesinin bir gayeside zırhlı tanklara koruma getirilmesiysi. Artyler maus,e100, type 5e çok az hasar verebiliyorlar, hatta bazen hasar dahi veremiyorlar. (super ağır iç kaplama varsa birde zırhları ölümsüz oluyor) O yüzden o anda spotlanan daha zırhsız tanklara yöneliyorlar. Adam lighlara çalışıyor maç boyu bırak T10 sen ne diyon

FatihVolkan #46 Posted 15 January 2018 - 09:50 AM

Lance-corporal

• Player
  • 22357 battles
  • 68

T54 le girdim savaşa bizim takımda en az 4 5 ecnebi bana sardı. Bir saydırıyorlar gör sanki yenilginin tek mimarı benm. Dayanamadım bi tanesinin kafasına vurdum. Savaştan sonra da özelden saydırmalar devam etti ama baktm savaş sonucuna takımn yıldızıyım. Saydırmanın da bi mantığı var.

selocan74 #47 Posted 15 January 2018 - 10:31 AM

Captain

• Player
  • 46995 battles
  • 2,173
  • [SA-AS] SA-AS
Dün fv4202 ile 9 tier maçtayım erlenberg haritası saldırı yapıyoruz.Maçı 3200 hasar 2800 spot ve galibiyetle bitirdim baktım maçtan sonra biri özelden sayıyo sövüyo,ne yeteneksizliğim kalmış ne noob luğum.Kim bu diye baktım düşman arty imiş birde rayting falanda benden kötü.Herkesin kendince bi sebebi oluyor.Ben bu aralar ağır tankla pusanlara kafayı taktım bazen 3-4 tanesi birden aynı takıma düşüp aynı yerde maç boyu yatıyorlar sövme hakkımı onlara kullanıyorum.

Sipahi_TURK #48 Posted 16 January 2018 - 09:02 AM

Sergeant

• Player
  • 21498 battles
  • 241
  • [SA-AS] SA-AS

View Postselocan74, on 15 January 2018 - 09:31 AM, said:

Dün fv4202 ile 9 tier maçtayım erlenberg haritası saldırı yapıyoruz.Maçı 3200 hasar 2800 spot ve galibiyetle bitirdim baktım maçtan sonra biri özelden sayıyo sövüyo,ne yeteneksizliğim kalmış ne noob luğum.Kim bu diye baktım düşman arty imiş birde rayting falanda benden kötü.Herkesin kendince bi sebebi oluyor.Ben bu aralar ağır tankla pusanlara kafayı taktım bazen 3-4 tanesi birden aynı takıma düşüp aynı yerde maç boyu yatıyorlar sövme hakkımı onlara kullanıyorum.

geçen cumartesi pantherle oynuyordum. tier 7 attı.rakipteki tankları paketledik ama bizde kalan 3 tank 1 arty 1 td di yanlış hatırlamıyorsam karşı rakipte bir E25 kaldı.Eleman İngiliz , saklanacağı yerleri biraz aradım.Benim canın yarıdan fazlası gitmişti. baktım zamana oynuyor. cap a girdim. 2 kişi daha geldi.cap ile bitirdik. Ben garaja girmeden mesaj atmış ,noob vs vs yazıyor.Bizim takımda ve rakipten bile en fazla dmg atan bendim.Ona  kaçıyorsun ne yapmamı bekliyordun diye yazıp engelledim.Takip edip öldürmeye kalksam muhtemelen ben spot bile atamadan bei alıp diğerlerini kolayca alıcagını hesapladı.Ama cap ile defansa zorlamaya çalıştıgımız halde savunmadı .Sürenin bitmesini bekledi.Not: her ne kadar cap ile oyunu almayı sevmiyorsam da  search and destroy riskli oldugu durumda rakibi savunmaya zorlayarak imha etme yolu daha avantajlı görünüyor.Tabi sayıca ve ateş gücü olarak üstünlük varsa!

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users