Jump to content

M4 A2 Sherman Loza

• Please log in to reply
8 replies to this topic

Ivana_Drago #1 Posted 12 January 2018 - 07:04 PM

Community Manager

• WG Staff
  • 1205 battles
  • 1,120

Tankisté,

toto vlákno je věnováno sovětskému střednímu tanku VI. úrovně M4 A2 Sherman Loza.

Tento tank je důležitý pro NA region, a proto bude nejdříve uveden do prodeje na NA serveru (plán pro EU server zatím není jasný ).

Dalším důvodem k tomuto kroku je také to, že na EU serveru již máme několik modelů Shermana a tento nový tank je tak unikátní především pro NA hráče.

Info na WG Wiki: http://wiki.wargamin...nk:R140_M4_Loza

mamlass #2 Posted 12 January 2018 - 08:20 PM

Warrant Officer

• Player
  • 29859 battles
  • 513
  • [G0G0] G0G0
Lehce "mimo výseč" ;) nechápu, proč by tento tank měl být důležitý pro NA server, když je v sovětské větvi a pojmenován je po sovětském tankovém esu :P navíc je to x-tý klon, takže v podstatě naprosto nezajímavý a nedůležitý tank...

unhappy360 #3 Posted 12 January 2018 - 08:44 PM

Warrant Officer

• Player
  • 36386 battles
  • 790

View PostIvana_Drago, on 12 January 2018 - 06:04 PM, said:

Tankisté,

toto vlákno je věnováno sovětskému střednímu tanku VI. úrovně M4 A2 Sherman Loza.

Tento tank je důležitý pro NA region, a proto bude nejdříve uveden do prodeje na NA serveru (plán pro EU server zatím není jasný ).

Dalším důvodem k tomuto kroku je také to, že na EU serveru již máme několik modelů Shermana a tento nový tank je tak unikátní především pro NA hráče.

Info na WG Wiki: http://wiki.wargamin...nk:R140_M4_Loza

Asi sa mi sníva? To fakt Ivana? USA a ich tradícia v posledných 70 rokov bolo nastavená na verzus USSR. Teraz sa nám tu snažíte natlačiť kecy o tom, ako je to tam dôležité? Vážne. Keby sme hovorili o thunderboltovi, alebo furym ani neceknem. A NA región nemá náhodou FURY, M4 improved a Thunderbolt - všetko modifikácie jedného tanku tak isto ako ho má aj EU či iné regióny? Fakt si myslíte, že toto niekto spapá? Takúto odpoveď. V čom je teda societský hrdina, čo bojoval pri Viedni (a samozrejme aj inde) dôležitý pre američanov? Je to Viedňou? Je to tým, že to bol lend a lease tank? Čím Ivana, čím je tak dôležitý. Alebo je to test nového štandardu: znižovania obsahu za rovnakú cenu? Thunderbolt mal všetkých členov posádky z nultým skillom / perkom. Teraz sa predáva len jeden člen s výhodou za rovnakú (podobnú;) cenu. Aj to, že bola teraz na NA servery len 25% zlava na spotrebné doplnky (žeby nový štandard). Chystáte na hlavný server (milking cow) nejakú koťuhárnu? Aj keď sa robila nová fyzika (ak sa nemýlim) tak sa robila najprv na NA servery. Tak čím je to teda, ten sovietský fury tak dôležitý a unikátny len pre NA?

PS: už samotný názov na NA servery SOVIETSKÝ fury, to ako fakt, bipolarita ledva vymizla z povedomia ľudí a vy ťaháte takéto hluposti na nás.

PS1: mne je jedno či ho budete predávať aj na EU, len netlačte do nás také hlúposti typu....

SuperKravatak #4 Posted 14 January 2018 - 08:33 PM

Second Lieutenant

• Community Contributor
  • 44302 battles
  • 1,085
  • [_AF_] _AF_

M4-A2 Sherman Loza je další prémiovou kopií amerického Shermana. Podpůrměrná rychlopalka, bída pancíř a obstojná mobilita.

Jaroslav_Br_mmer #5 Posted 19 January 2018 - 12:36 PM

Warrant Officer

• Player
  • 18698 battles
  • 597
Nedá se zjistit, jestli na EU bude, či nějak zatlačit na WG, aby byl? Já jej chci také.

Edited by Jaroslav_Br_mmer, 19 January 2018 - 12:36 PM.

SWAT0013 #6 Posted 19 January 2018 - 02:40 PM

Captain

• Player
  • 26621 battles
  • 2,085
  • [A-N-V] A-N-V

View PostJaroslav_Br_mmer, on 19 January 2018 - 12:36 PM, said:

Nedá se zjistit, jestli na EU bude, či nějak zatlačit na WG, aby byl? Já jej chci také.

A k čemu ten tank chceš, když máš Thunderbolta, což je prakticky to samé, ale lepší? :)

Pokud chceš prémiového T6 Shermana, Thunderbolt je z nich nejlepší. No a pokud chceš sovětské T6 prémiové medko, potom Rudy nebo T-34-85M jsou lepší volby - navíc Rudy má celou posádku s nultým skillem, "Lojza" má jen velitele...

Upřímně dokud WG něco neudělá se 76mm děly na Shermanech na T6, nevidím jediný důvod k jejich pořizování... Tohle je tank čistě pro sběratele nebo někoho, kdo mocí mermo chce mít velitele se žárovkou hned.

View PostIvana_Drago, on 12 January 2018 - 07:04 PM, said:

Myslím, že chápu, proč WG považuje tento tank důležitý pro Rusy a Američany - Rusové si ho koupí, protože patrioti, Američané si ho možná koupí, protože Sherman.

Tu blbost s unikátností si prosím smaž - nebo chceš vážně tvrdit, že na NA serveru nějakého Shermana, kterého máme my, nemají??? :facepalm:

Na EU serveru se hraje prakticky jen Jumbo - když se podíváme na počet výskytů T6 Shermanů poslední měsíc, vypadá to komicky/žalostně (pro porovnání - 1. místo T-34-85M s 226000 bitvami)

15. Jumbo - 93921 bitev

35. Easy 8 - 46476 bitev

49. Firefly - 24294 bitev

54. Thunderbolt - 18552 bitev

56. Fury - 9981 bitev

Prémioví Shemani mají celkově celých 28 533 bitev za poslední měsíc (12,6% bitev nejoblíbenějšího T6 a nejoblíbenějšího prémiového T6 tanku) - a nemyslím si, že by "Lojza" byl nějak výrazněji populárnější - zejména, když je jako první asi momentálně nejlepší T6 medko a T6 sovětský prémiák ;)

Edited by SWAT0013, 19 January 2018 - 02:43 PM.

Jaroslav_Br_mmer #7 Posted 19 January 2018 - 04:58 PM

Warrant Officer

• Player
  • 18698 battles
  • 597

SWAT0013 - protože je to Sherman, když je miluješ, není co řešit :-) Navíc je to historické vozidlko, narozdíl od Furyho a Rudyho, což mi u nich trochu vadí, že jsou to jen movie stars :-)  Chtělo by to nějakou historickou spešl verzi klasické T34-85. Dále začínám se sověty a T6 premiáček by se mi pro ně hodil. Jinak jezdím Jumba, Thuda, Easy8, klasickou M4, Shermana III a celkem čerstvě Firefly. Thud je asi nejuniverzálnější, není tak líný jako Jumbo a něco oddingá také. Ovšem Easy8 je prostě obratnější a rychlejší. Každé má svoje. 

Firefly je asi nejstabilnější při střelbě, nehledě na to brutální anglické dělo.

1938 #8 Posted 25 April 2018 - 08:30 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 29888 battles
  • 432
  • [ARMMA] ARMMA
Mohli by nabídnout i M4A2E4 k prodeji.

jjsovik #9 Posted 13 May 2018 - 08:27 PM

Private

• Player
  • 11914 battles
  • 9
  • [-ICL-] -ICL-
Ahoj lidi, koupil jsem si tento tančík kvůli tomu, že se mi líbí na pohled a zdá se mi dost unikátní, protože je to přece jenom ruskej Šermen

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users