Jump to content

WG Game center

• Please log in to reply
2 replies to this topic

Abraxas_war #1 Posted 13 January 2018 - 04:43 PM

Lance-corporal

• Player
  • 9731 battles
  • 85
  • [BBB] BBB
Nedávno som si nainštaloval WoWs a nainštalovalo mi to aj aplikáciu Wargaming Game Center. A ja som to nechcel tak som to odinštaloval ale teraz mi nejde spustiť hry. To akože mi je načo taka blbosť ?

martyEF #2 Posted 13 January 2018 - 04:48 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 28308 battles
  • 335
Wargaming Game center je herní klient od WG myslím že v betě, která sdružuje všechny jejich hry a můžeš je spouštět odsud, pokud si ji odinstaloval tak teď nemáš žádného herního klienta co hru pouští, buď musíš stáhnout nového klienta pouze pro wows (pokud ještě jde) a znovu stáhnout přes něj hru nebo opět nainstalovat WGC a hru tam přidat.

_Imperium #3 Posted 14 January 2018 - 10:38 AM

Captain

• Player
  • 29940 battles
  • 2,191

View PostmartyEF, on 13 January 2018 - 04:48 PM, said:

Wargaming Game center je herní klient od WG myslím že v betě, která sdružuje všechny jejich hry a můžeš je spouštět odsud, pokud si ji odinstaloval tak teď nemáš žádného herního klienta co hru pouští, buď musíš stáhnout nového klienta pouze pro wows (pokud ještě jde) a znovu stáhnout přes něj hru nebo opět nainstalovat WGC a hru tam přidat.

Pokud by měl hru nainstalovanou a jen by ji aktualizoval, tak by se mu nestáhlo WGC. Což není jeho případ. WG uvádí chybně požadavky hry na PC a při aktualizaci mi došlo místo na disku. Celý sem to musel smazat. Nová kompletní instalace, ale už začala s instalací WGC. Asi se tomu nikdo v budoucnu nevyhne.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users