Jump to content

Sváteční operace právě skončila a tady jsou výsledky

• Please log in to reply
132 replies to this topic

Community #1 Posted 15 January 2018 - 04:52 PM

Sergeant

• Content Team
  • 0 battles
  • 31,498
Pojďme se ohlédnout za některými nejvýznačnějšími okamžiky této radostné akce.

Úplný text položky novinek

Dvan #2 Posted 15 January 2018 - 04:55 PM

Private

• Player
  • 11767 battles
  • 4
Hele když jsem nevyzvedl holky, tak jsou ztracené ? :(

paiwer #3 Posted 15 January 2018 - 04:59 PM

Warrant Officer

• Player
  • 31538 battles
  • 897
  • [I-S-P] I-S-P
Akce dobra, dokonce lepsi nez loni az na to ze mi chybi TLACITKO NA OZNACENI VSECH OZDOB ... pokud to nerozbijes hned tak je to klikani k nas..tvani

paiwer #4 Posted 15 January 2018 - 05:01 PM

Warrant Officer

• Player
  • 31538 battles
  • 897
  • [I-S-P] I-S-P

View PostDvan, on 15 January 2018 - 04:55 PM, said:

nvm na co kazdej ceka ... i s tema kompenzacema .... kazdej ceka a pak breci ....

Dole v pravo kde jsou oznameni po bitve treba by to melo byt

_Poles_ #5 Posted 15 January 2018 - 05:05 PM

Warrant Officer

• Player
  • 6840 battles
  • 623
  • [NR-CZ] NR-CZ

vzdy mi to s holkama propomene assari...koupen ucet na ebay.....jak je support vtipny a uplne k EDIT!

ale to je passe....akce je kazdopadne zdarila....az mi kolikrat uz prislo otravne ty bedny otvirat...kamo na sovety mam odemcene stalo to pot usili ale aspon ne mergle....ale stejne je to hnus....ty espy a kredity kvituji bylo to prijemne a slevy na tier tanky podle meho gusta taky....v celku moc pekna akce a uzil jsem si ji....jen ta EDIT hudba v garazi uz mi nesmi do sluchatek

Edited by Kampa1987, 16 January 2018 - 02:35 PM.
Vulgarismy

licus_10 #6 Posted 15 January 2018 - 05:09 PM

Lance-corporal

• Player
  • 33105 battles
  • 52
  • [CECH] CECH
za mě to byla vynikající akce, ale to tlačítko na označení všech ozdob na rozbití bych tam pro příště opravdu dal :) ale jinak úplná spokojenost

Nikoltes #7 Posted 15 January 2018 - 05:11 PM

Private

• Player
  • 30339 battles
  • 16
  • [ADELY] ADELY
Za mě taky velice povedené, až na to chybějící tlačítko. Jinak rozhodně pochvala.

LogTakSte2 #8 Posted 15 January 2018 - 05:14 PM

Private

• Player
  • 26488 battles
  • 4
  • [ZART] ZART

Osobně jsem si je všechny díky tomu co napsali na stránkách s časem do půlky března a díky tomu ,že jsem potřeboval doexpit tank kam jsem je chtěl,nevyzvedl také a teď si říkám proč to tedy nejde už 15 ledna když má být čas ještě dva měsíce?

Čas na výběr tanku však vyprší v polovině března. Takže výběr moc dlouho neodkládejte! To samé platí pro vaše nové členy posádky: ujistěte se, že je naverbujete do poloviny března 2018. Přesné datum zveřejníme později, takže zůstaňte s námi.

KreuZich #9 Posted 15 January 2018 - 05:24 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 35335 battles
  • 306
Fakt povedená akce pro hráče, ale hlavně pro WG. Ani nechci vědět, kolik "bedýnek" jim přistálo na účtu. :trollface:​ Škoda jen, že na mě nezbyl nějaký ten osmičkovej premiák. Jinak super, ale to tlačítko na označení všech ozdob by se fakt hodilo. Za mě 9/10 :)

KMOTER2 #10 Posted 15 January 2018 - 05:28 PM

Private

• Player
  • 23642 battles
  • 3
  • [SC_TJ] SC_TJ

Dobrá akcia ALE !!! 

Chýbali mi iba 4 ozdoby na to, aby som mal komplet čínsku kolekciu. 

Vždy keď už som mal nazbierané úlomky na vytvorenie chýbajúcej 5 clas. ozdoby, zakaždým mi dalo takú ktorú som už mal. 

Nehrám to celé dni, denne max 2 až 3 hodiny, niekedy to vôbec nezapínam, mám predsa aj rodinu, ale posledný týždeň som sa snažil to skompletizovať a 5x mi to hodilo ozdoby, ktoré som už mal...

Poznámka pre vývojárov: Na budúci rok nech tú operáciu zopakujú, kľudne aj s rovnakými pravidlami, malo to hlavu aj pätu. Ale nech si systém pamätá, ktoré ozdoby už má hráč získané.

Ak už si ich vytvára v dekoratéri, nech priraďuje také, ktoré ešte nemá, alebo pozmeniť dekoratér tak, aby si vedel hráč navoliť konkrétnu ozdobu, ktorá mu chýba.

Keď je to tak ako to bolo teraz, človek je z toho zbytočne nervózny a je to veľmi demotivujúce.

Z premshop krabičky mi vypadol Type-59 a fakt som chcel naňho to čínske Camo... :-/  

ToledaFire #11 Posted 15 January 2018 - 05:37 PM

Lance-corporal

• Player
  • 29422 battles
  • 97
  • [CS_PJ] CS_PJ

Taky by mě zajímalo, kde udělali soudruzi chybu, když na začátku psali následující:

Důležité: Slevy lze využít na absolutně jakékoliv vyzkoumatelné vozidlo uvedené úrovně (každá krabice poskytuje slevy na určitou úroveň) a navíc nejsou časově omezené. Jakmile si zvolíte tank, který budete se slevou kupovat, tak platí až do doby, než si ho koupíte. Uplatněte ji hned nebo za rok — stále dostanete tu slaďoučkou slevu z ceny. Čas na výběr tanku však vyprší v polovině března. Takže výběr moc dlouho neodkládejte! To samé platí pro vaše nové členy posádky: ujistěte se, že je naverbujete do poloviny března 2018. Přesné datum zveřejníme později, takže zůstaňte s námi.

Gollder_from_Mordor #12 Posted 15 January 2018 - 05:50 PM

Lance-corporal

• Player
  • 36216 battles
  • 91
  • [HOOT] HOOT
Za mě nejlepší akce za celej rok bonus na kredity mi připomněl starý časy WoTka kdy se dalo vydělávat na Vrcholcích stromu. Bude hodně těžký si zvykat na to že člověk už nevydělává v SH 200k za bitvu naštěstí mám našetřeno dopředu :D doufám že se tohoto WG bude držet a bude podobných akcí víc ani ty procenta nemusí být tak vysoký. A i kdyby to nevyšlo během roku doufám že minimálně na další Vánoce se bude opakovat. Za mě Thumbs Up :great:

Ficaso #13 Posted 15 January 2018 - 05:51 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 30905 battles
  • 318

View PostKMOTER2, on 15 January 2018 - 05:28 PM, said:

Dobrá akcia ALE !!! 

Chýbali mi iba 4 ozdoby na to, aby som mal komplet čínsku kolekciu. 

Vždy keď už som mal nazbierané úlomky na vytvorenie chýbajúcej 5 clas. ozdoby, zakaždým mi dalo takú ktorú som už mal. 

Nehrám to celé dni, denne max 2 až 3 hodiny, niekedy to vôbec nezapínam, mám predsa aj rodinu, ale posledný týždeň som sa snažil to skompletizovať a 5x mi to hodilo ozdoby, ktoré som už mal...

Poznámka pre vývojárov: Na budúci rok nech tú operáciu zopakujú, kľudne aj s rovnakými pravidlami, malo to hlavu aj pätu. Ale nech si systém pamätá, ktoré ozdoby už má hráč získané.

Ak už si ich vytvára v dekoratéri, nech priraďuje také, ktoré ešte nemá, alebo pozmeniť dekoratér tak, aby si vedel hráč navoliť konkrétnu ozdobu, ktorá mu chýba.

Keď je to tak ako to bolo teraz, človek je z toho zbytočne nervózny a je to veľmi demotivujúce.

Z premshop krabičky mi vypadol Type-59 a fakt som chcel naňho to čínske Camo... :-/  

Mně chyběla na čínské camo 1 ozdoba V. úrovně a nevypadla ani na 6. pokus (8640 bodů v dekorátoru).

Zato jsem si koupil ty jejich slot machine bedýnky za litr. Vypadlo z toho ho**o.

A tradiční camo je na zblití. Zeleno-červené sněhové vločky s nějakými santovskými sáněmi. Samozřejme nehistorické, takže je většina stejně neuvidí. (což by mi ani nevadilo, ale já bych to viděl), takže jsem to na žádný tank nemohl dát.

I když co čekat od WG. Speciální camo je i za mise, s vyznamenáním. (dokonce snad historické;) -> Když jsem si vyjel prvních 75 misí s vyznamenáním a zjistili jsem, že mám tu čest, si to speciální camo KOUPIT ZA GOLDY, tak jsem to vypnul.

BTW, tlačítko na hromadné rozbití mně taky hooodně chybělo.

Edited by Ficaso, 15 January 2018 - 05:53 PM.

SniperKitten #14 Posted 15 January 2018 - 05:55 PM

Lance-corporal

• Player
  • 44466 battles
  • 99
  • [PUBCZ] PUBCZ
Akce fajn, ale možná by napříště nebylo na škodu ujasnit dobu trvání akce...

Původně měla trvat do 25.12, najednou do 1.1., pak do 8.1. a nakonec do 15.1. pokaždé jsem poslední den rozbil všechny V. ozdoby v naději, že mi dekorátor vyrobí chybějící 2 do kolekce (což bylo dost naivní, myslet si že WG nastaví dekorátor tak, abyste neměli pokaždý chuť rozmlátit myš o zeď, když vám 5x za sebou přišla ozdoba, co už máte!). Samozřejmě jsem se rozbitím všech ozdob pokaždý připravil o bonus sváteční atmosféry - SUPER!

A teď ještě dotaz: složil jsem kompletní kolekci "Čínský Nový rok" (i za cenu dokoupení 11 krabic za Kč 500,- kde jsem mimochodem dostal všechny V. ozdoby, co už jsem už dávno měl a luxusní IV. jebka tanky, co hned letěly z garáže smykem). Vzhledem, k tomu, že ale nemám vyzkoumaný žádný X. čínský tank ani premiovou VIII, zajímalo by mě, jestli kamufláž zůstane "někde" uložena do doby, než vyzkoumám X., nebo mám taky smolíka, jako lidi, co uvěřili, že sleva na tanky může být uplatněna, kdykoliv...?

Sheldwin #15 Posted 15 January 2018 - 05:57 PM

Lance-corporal

• Player
  • 35230 battles
  • 75

View PostLogTakSte2, on 15 January 2018 - 05:14 PM, said:

Osobně jsem si je všechny díky tomu co napsali na stránkách s časem do půlky března a díky tomu ,že jsem potřeboval doexpit tank kam jsem je chtěl,nevyzvedl také a teď si říkám proč to tedy nejde už 15 ledna když má být čas ještě dva měsíce?

Čas na výběr tanku však vyprší v polovině března. Takže výběr moc dlouho neodkládejte! To samé platí pro vaše nové členy posádky: ujistěte se, že je naverbujete do poloviny března 2018. Přesné datum zveřejníme později, takže zůstaňte s námi.

View PostToledaFire, on 15 January 2018 - 05:37 PM, said:

Taky by mě zajímalo, kde udělali soudruzi chybu, když na začátku psali následující:

Důležité: Slevy lze využít na absolutně jakékoliv vyzkoumatelné vozidlo uvedené úrovně (každá krabice poskytuje slevy na určitou úroveň) a navíc nejsou časově omezené. Jakmile si zvolíte tank, který budete se slevou kupovat, tak platí až do doby, než si ho koupíte. Uplatněte ji hned nebo za rok — stále dostanete tu slaďoučkou slevu z ceny. Čas na výběr tanku však vyprší v polovině března. Takže výběr moc dlouho neodkládejte! To samé platí pro vaše nové členy posádky: ujistěte se, že je naverbujete do poloviny března 2018. Přesné datum zveřejníme později, takže zůstaňte s námi.

Pokud máte nevyzvednuté odměny, tak by se vám měla po přihlášení do hry objevit v centru oznámení (a také se na začátku objevit na obrazovce dole vpravo) zpráva s tlačítkem "Na odměny". A pokud tam není, tak ještě zkusit spustit hru bez módů. Pak kdyžtak vymazat cache. Když nic z toho nepomůže, tak potom už zbývá jen kontaktovat podporu.

Edited by Sheldwin, 15 January 2018 - 06:21 PM.

von_Kochas #16 Posted 15 January 2018 - 06:00 PM

Private

• Player
  • 34397 battles
  • 5
  • [CORM] CORM
no akce fajnová, koupil jsem dohromady 150 bedýnek a mam z toho 4 tier Sentinel :(, ale fakt je, že zlaťáky a premko se vyplatilo

_taurus_ #17 Posted 15 January 2018 - 06:00 PM

Private

• Player
  • 32110 battles
  • 23
Ten generátor ozdob bol síce krok vpred oproti minuloročnej akcii ale keď mi padla ozdoba IV úrovne (50% šanca) na 8 pokus tak som mal pekné nervy a pri V ozdobách som to už radšej vzdal. 

Ivana_Drago #18 Posted 15 January 2018 - 06:02 PM

Community Manager

• WG Staff
  • 1205 battles
  • 1,120

Tankisté,

díky za komentáře a připomínky k celé akci. Budu z tohoto vlákna sbírat zpětnou vazbu, takže pokud vás napadá, co bychom mohli udělat proto, aby se vám akce příště líbila ještě více, nebo čemu se naopak vyhnout, dej věděť! Něktečí už jste sem napsali užitečné postřehy, takže díky :honoring:

Jinak ohledně dotazu k vyzvednutí odměn:

View PostDvan, on 15 January 2018 - 03:55 PM, said:

Ne, nejsou - jak bylo oznámeno v článku citovaném výše - tanky i členy posádky si můžete stále vyzvednout v garáži.

Viz screenshot 1 - oznámení; když na něj klikneš, dostaneš se na obrazovku výběru - screen2:

Spoiler

Pokud se z nějakého důvodu výběr nezobrazuje, může to být způsobeno módy, případně nějakou chybou. Zkus restart hry a verzi bez módů.

Sheldwin #19 Posted 15 January 2018 - 06:02 PM

Lance-corporal

• Player
  • 35230 battles
  • 75

View PostSniperKitten, on 15 January 2018 - 05:55 PM, said:

Původně měla trvat do 25.12, najednou do 1.1., pak do 8.1. a nakonec do 15.1. pokaždé jsem poslední den rozbil všechny V. ozdoby v naději, že mi dekorátor vyrobí chybějící 2 do kolekce (což bylo dost naivní, myslet si že WG nastaví dekorátor tak, abyste neměli pokaždý chuť rozmlátit myš o zeď, když vám 5x za sebou přišla ozdoba, co už máte!). Samozřejmě jsem se rozbitím všech ozdob pokaždý připravil o bonus sváteční atmosféry - SUPER!

A teď ještě dotaz: složil jsem kompletní kolekci "Čínský Nový rok" (i za cenu dokoupení 11 krabic za Kč 500,- kde jsem mimochodem dostal všechny V. ozdoby, co už jsem už dávno měl a luxusní IV. jebka tanky, co hned letěly z garáže smykem). Vzhledem, k tomu, že ale nemám vyzkoumaný žádný X. čínský tank ani premiovou VIII, zajímalo by mě, jestli kamufláž zůstane "někde" uložena do doby, než vyzkoumám X., nebo mám taky smolíka, jako lidi, co uvěřili, že sleva na tanky může být uplatněna, kdykoliv...?

Tak vzhledem k tomu, že nejsi ve wot nováček, mě trochu tvoje zpráva překvapuje. U těch misí byly ty termíny tak, jak jsou u všech ostatních - prostě trvání do konce/resetu. A v oznámení bylo, že sváteční operace bude trvat do 15. ledna. Ale je pravda, že jsou zprávy wg dosti zmatečné a špatně pochopitelné, že se to musí číst několikrát a častokrát ani to nestačí.

Ficaso #20 Posted 15 January 2018 - 06:02 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 30905 battles
  • 318

View PostSniperKitten, on 15 January 2018 - 05:55 PM, said:

Camo ti zůstane, ale věř, že se ti stejně nebude líbit.

Rozbitím ozdob (mimo těch nasazených) jsi nepřišel o žádný bonus.

Slevy na tanky zůstanou, dokud si ho nekoupíš.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users