Jump to content

Wargaming obchod: Dovoz ZDARMA + NOVÁ nabídka!

• Please log in to reply
4 replies to this topic

Community #1 Posted 19 January 2018 - 12:05 PM

Sergeant

• Content Team
  • 0 battles
  • 31,116
Nový rok, nové přídavky - Wargaming obchod nabízí po omezenou dobu dopravu zdarma na nové přídavky World of Tanks kolekce.

Úplný text položky novinek

Sstyx #2 Posted 19 January 2018 - 01:04 PM

Lieutenant Сolonel

• Community Contributor
  • 16364 battles
  • 3,210
  • [DAFFY] DAFFY
Ještě přidejte někoho kdo mi ty modely i koupí a jdu do toho :D

BlueTomcat #3 Posted 19 January 2018 - 02:27 PM

Major

• Player
  • 24591 battles
  • 2,611

No jako před dvěma lety jsem si tam u nich chtěl koupit tašku na notebook, cena celkem OK ale za dopravu chtěli cca kolem ceny té tašky. Tak jsem se zasmál, objednávku stornoval a koupil si jí u Samsonitu.

Jako z Číny mi pošlou zadara věc za tři dolary a tohle mě opravdu dostalo, zkrátka WG. 

Jinak v obchodě samé kraviny co bych nechtěl ani zadarmo, hlavně triko s českým tankem rudý jak trenky. Fakticky by to tam chtělo oživit. 

Ivana_Drago #4 Posted 19 January 2018 - 03:13 PM

Community Manager

• WG Staff
  • 1205 battles
  • 1,120

View PostSstyx, on 19 January 2018 - 12:04 PM, said:

Ještě přidejte někoho kdo mi ty modely i koupí a jdu do toho :D

Sstyx, to je fakt, nějaký dobrodinec by se pro podobné případy hodil :D

View PostBlueTomcat, on 19 January 2018 - 01:27 PM, said:

No jako před dvěma lety jsem si tam u nich chtěl koupit tašku na notebook, cena celkem OK ale za dopravu chtěli cca kolem ceny té tašky. Tak jsem se zasmál, objednávku stornoval a koupil si jí u Samsonitu.

Jako z Číny mi pošlou zadara věc za tři dolary a tohle mě opravdu dostalo, zkrátka WG. 

Jinak v obchodě samé kraviny co bych nechtěl ani zadarmo, hlavně triko s českým tankem rudý jak trenky. Fakticky by to tam chtělo oživit. 

Ahoj BlueTomcat, díky za příspěvek. Tentokrát je v obchodě možnost využít poštovné zdarma, takže to může být pro některé hráče dobrá příležitost :) Jinak co se týče obsahu WG store, tak se průběžně obměňuje.

BlueTomcat #5 Posted 19 January 2018 - 04:35 PM

Major

• Player
  • 24591 battles
  • 2,611

View PostIvana_Drago, on 19 January 2018 - 03:13 PM, said:

Sstyx, to je fakt, nějaký dobrodinec by se pro podobné případy hodil :D

Ahoj BlueTomcat, díky za příspěvek. Tentokrát je v obchodě možnost využít poštovné zdarma, takže to může být pro některé hráče dobrá příležitost :) Jinak co se týče obsahu WG store, tak se průběžně obměňuje.

Děkuji za odpověď ale jak říkám, taška na notebook co se mi líbila už v nabídce není.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users