Jump to content

Selamlar Tavsiyelerinize Talibim

m3 acemi tavsiye cruiser taktik matilda abd ingiliz

• Please log in to reply
30 replies to this topic

x_generation #21 Posted 24 January 2018 - 03:41 PM

Private

• Player
  • 521 battles
  • 6

selamlar

@mrbotosh sagolun hocam bakacam videolariniza 

@gktrk_serhan  test sunucusuna nasil girebilirim acaba?

suan kv 1 agacina gidiyorum  t-46 tankindayim

Bagora #22 Posted 24 January 2018 - 07:58 PM

Lieutenant General

• Player
  • 46333 battles
  • 6,313
  • [TOHAT] TOHAT

View Postx_generation, on 24 January 2018 - 02:41 PM, said:

selamlar

@mrbotosh sagolun hocam bakacam videolariniza 

@gktrk_serhan  test sunucusuna nasil girebilirim acaba?

suan kv 1 agacina gidiyorum  t-46 tankindayim

test sunucusuna girmek için yanlış hatırlamıyorsam hesabının 4 ocaktan önce oluşturulmuş olması lazım eğer 4 ocaktan önce açtıysan

oyunu bi yere kopyala sonra test sunucunu indir oyunu kopyaladıgın yere test sunucusunu kur ama bence gerek yok orada oynasan bile o seviyelerdeki tanklara alışık olmadıgın için hiç bişey anlamassın

kv-1 i açtıktan sonra uzun bi süre takıl o tankla :D

Discipline #23 Posted 27 January 2018 - 08:08 PM

Private

• Player
  • 510 battles
  • 1

Merhaba,

Biraz arkadaşın konusuna yanlamak gibi olucak ama yeni konu açmak istemedim bunun için eğer mümkünse bende tavsiyelerinizi duymak isterim.

Yeni başlayan birine td için hangi ülkeyi önerirsiniz hali hazırda 4. seviye olan marder38t yi kullanmaktayım.Birde arty denemek istiyorum yine yeni başladığımı göz önüne alırsak hangi ülke daha faydalı olur? 

Cevaplar için şimdiden teşekkür ederim.

x_generation #24 Posted 28 January 2018 - 02:17 PM

Private

• Player
  • 521 battles
  • 6
@Discipline kardesim arty oynamayi cozersen ve td bana da ogret lutfen kolay gelsin.

DottieZ #25 Posted 28 January 2018 - 10:18 PM

Private

• Player
  • 8665 battles
  • 14

View PostDiscipline, on 27 January 2018 - 08:08 PM, said:

Merhaba,

Biraz arkadaşın konusuna yanlamak gibi olucak ama yeni konu açmak istemedim bunun için eğer mümkünse bende tavsiyelerinizi duymak isterim.

Yeni başlayan birine td için hangi ülkeyi önerirsiniz hali hazırda 4. seviye olan marder38t yi kullanmaktayım.Birde arty denemek istiyorum yine yeni başladığımı göz önüne alırsak hangi ülke daha faydalı olur? 

View Postx_generation, on 28 January 2018 - 02:17 PM, said:

@Discipline kardesim arty oynamayi cozersen ve td bana da ogret lutfen kolay gelsin.

oyun içinden ekleyebilirsiniz herhangi bir konuda sorunuzu cevaplayabilirim.

Bagora #26 Posted 28 January 2018 - 10:45 PM

Lieutenant General

• Player
  • 46333 battles
  • 6,313
  • [TOHAT] TOHAT

View PostDiscipline, on 27 January 2018 - 07:08 PM, said:

Merhaba,

tüm yeni başlayanlara kv-1 önerilir sebebi ise yukarda bahsettiğim gibi zırhlı olmasından dolayı hatta affedebilen bir tank olması tdye ve artyye hiç bulaşma boşver önce oyunu mekanikleri ve haritaları çöz daha sonra td oynarsın tdler her ne kadar geride yatıyo gibi görünsede (ki öyleler) harita bilgisi gerektiriyor sonuçta düşman ağırları nereye gider orayı nerden görürsün gibi bilgiler ile yatman gerekiyor (geride çılgınca yatmak kötüdür :D )

M3ks3l1n4 #27 Posted 29 January 2018 - 07:31 AM

Corporal

• Player
  • 12409 battles
  • 123
Kesinlikle IS-7 ve Rus Medlerini bir kas önce. Kodumun IS-7 ve 4'ü bana hep torpilliymiş gibi gelir. Delmekte en çok zorlandığım tanklardır.

x_generation #28 Posted 02 February 2018 - 01:29 AM

Private

• Player
  • 521 battles
  • 6
Sagolun kv 1 i aldim iki gundur oynuyorum,  chtz baslik aldim bundan sonrada 85 mm namlu almayi dusunuyorum en son da motoru yukseltip kv 1s ardindan IS tanklara dogru yukselmeyi dusunuyorum, 
var mi bu tanklar hakkinida yorumlariniz kv 1 icin ozellikle? 

JolyBone #29 Posted 02 February 2018 - 12:05 PM

Private

• Player
  • 692 battles
  • 47

View PostBagora, on 22 January 2018 - 01:56 PM, said:

öncelikle hoşgeldin

-acemiler için genelde zırhlı tanklar önerilir kv-1 (seviye 5 rus  ağır tankı) senin için çok iyi bi seçim olacaktır güzel zırhı sayesinde çılgınca düşmanın üstüne basıp pişman oldugun anlarda sektireceği bi kaç mermi ile sana geri kaçma şansı verir zırhsız tanklar ile böyle bi hata yapınca direk garaja gideceğin için oyundan hızla sıkılırsın

-şu anlık hedefin tier 10 tanklar olmasın seviye yükseldikçe karşına deneyimli oyuncular daha çok geleceği için sıkıntı çekersin o yüzden tier 5 tanklar ile bi süre takılman hem oyun bilgini arttıracaktır (spot nedir , zırh nasıl kullanılır ,harita bilgisi vs. )

-5-6K MAÇIN OLANA KADAR OYUNA PARA VERMEMEYE ÇALIŞ!! :D

-yukarda söylediğim gibi düşük seviyelerde takılacagın için tier 10 tank< göre değilde oynayacagın seviyeye göre tank kas, mesela tier5 te kv-1 iyi onu kas onla oyna, tier 7 de t29 u al onunla oyna bunların seviye 10 tankını beğenmessen o seviyede kalır ileriye gitmessin

-telefon numaranı kaydedersen ve şifreni değiştirirsen hediye gold veriyor oyun bu goldlarla ile indirim zamanı tier5 bi pre tank alabilirsin

yukardaki arkadaş gibi bazı yayıncıları izleyerek kendini geliştirebilirsin mr.botosh un kanalını ziyaret edersen oradanda bişiler kaparsın :)

Hediye gold vermiyor ben denedim ben de yeni başladım öyle bedava gold vermedi

Bagora #30 Posted 02 February 2018 - 01:09 PM

Lieutenant General

• Player
  • 46333 battles
  • 6,313
  • [TOHAT] TOHAT

View PostJolyBone, on 02 February 2018 - 11:05 AM, said:

Hediye gold vermiyor ben denedim ben de yeni başladım öyle bedava gold vermedi

İlginc eskiden veriyodu belki degismistir sistem

JolyBone #31 Posted 02 February 2018 - 07:11 PM

Private

• Player
  • 692 battles
  • 47
abi t28 kadar nefret ettiğim bir tank yok şu oyunda ya nalet bir tank kv1 için başarı oranımı o kadar düşürdü ki artık serbest deneyim ile geçmek zorunda kaldım

Also tagged with m3, acemi, tavsiye, cruiser, taktik, matilda, abd, ingiliz

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users