Jump to content

Tiger (P) jak dál?

• Please log in to reply
11 replies to this topic

_CharlesLeeRay_ #1 Posted 31 January 2018 - 10:22 AM

Corporal

• Player
  • 8585 battles
  • 142
Poradí někdo jak pokračovat z Tiger (P),je tam výběr 4 tanků a budu vděčný za nějaké zkušenosti kterým směrem se vydat.

bobitwo1 #2 Posted 31 January 2018 - 10:29 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 12767 battles
  • 1,134

Za mňa vyskúmať všetko čo sa dá z daného tanku, pokiaľ ťa netlačí čas. Vždy je to lepšie, ako sa neskôr vraciať , kupovať ho a znova tam dávať posádku nejakú a vybavenie. 

Je už len na tebe potom, či chceš ísť na TD alebo heavy. T8 heavy je podľa mňa najlepšie VK100.01p, ale dá sa zahrať s čímkoľvek. V prípade, že si VK100.01p v tope, tak je to úplne blbuvzdorný tank, T6 tanky nemajú šancu to prebiť. Z T9 sú podľa mňa všetky konkurencie schopné, nespravíš chybu ani s jedným.  Čo sa týka T10, tak najviac vidno Maus a E100, Pz.Kpfw.VII vidno veľmi málo, takže bude výhoda, že ľudia o ňom veľa nevedia. 

Ak ide o TD, tak sú to ťažké stíhače, pancier, tam je nejaký, dajú sa hrať aj ako heavy v nejakých prípadoch. Ak si nehral nikdy bezvežové TD, tak by som s tým na T8 nezačínal. Inak konečné rozhodnutie je na tebe. 

Edited by bobitwo1, 31 January 2018 - 10:55 AM.

SWAT0013 #3 Posted 31 January 2018 - 11:07 AM

Colonel

• Player
  • 29566 battles
  • 3,900
  • [ANV-V] ANV-V

Podle mě je to strašně závislé na tom, zda hodláš hrát i jiné linie a jak moc ti Tiger P vyhovuje.

Já osobně Tigera P neměl moc v lásce (ten tank zejména předtím býval jeden velký weakspot, teď je to po buffu věže trochu lepší, ale pořád žádná hitparáda), takže já z Tigera P expil jen VK 45.02A.

Ferdinanda jsem si raději vyexpil z Jagdpanthera, Tigera raději v VK 36.01 H a na vyexpit VK 100.01P jsem po posledních pár hrách už neměl odvahu a energii, takže tam jsem šel raději za free. Jenže já jel, když ještě PzKpfw. VII nebyl ve hře a Maus šel z VK 45.02B.

Kdybych expil teď, pořád bych Ferdinanda vyexpil z Jagdpanthera a Tigera z VK 36.01H, přičemž v současné době bych z Tigera P určitě expil VK 100.01P a VK 45.02A bych asi ani neexpil - tam ta desítka je jeden velký weakspot (využívá maximálně toho, že není tak často k vidění, takže spoustu lidí o nich neví ), zejména při porovnání s prakticky identicky hraným ruským Objectem 705A.

Pokud tě ten tank bude bavit (nebo ti nebude vadit) a rád bys vyzkoušel i jiné linie, na které se sice dá dostat z jiných tanků, ale nechceš ty linie expit od těch nízkých tierů, určitě není špatné vyexpit i ta ostatní vozidla. Ale pokud to chceš omezit jen na to nejnutnější, já osobně bych vyexpil jen a pouze VK 100.01P

Edited by SWAT0013, 31 January 2018 - 11:23 AM.

GrambiczeQ #4 Posted 03 April 2018 - 02:30 PM

Sergeant

• Player
  • 12493 battles
  • 242
  • [F_A_F] F_A_F
Ferda ti dá pocit ze ve hre neco zmuzes, muj prvni TD hraju s nim teamovky a nadhera.   vk 100 je utrpeni, ale zase se z nej dela maus tak jak chces
jinak za me mam tigraP ve veteranu a s 48,5 win rate a prouzek.  Vetsina lidi s tim ma 42%  ten tank je peklo ale po 400hre nejak priroste k srdci, kdyz sem dal 50%+ s VK3001p tak s timhle to pude taky

Edited by GrambiczeQ, 03 April 2018 - 02:33 PM.

KreuZich #5 Posted 03 April 2018 - 05:11 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 35172 battles
  • 303

Já bych to řekl jinak, nikam nepokračovat a nic nezkoumat. Německé tanky jsou od 8tieru dost velký šroty, hlavně oproti ostatním národům. Byl jsem na tom stejně jako ty. Taky jsem si říkal, že si vyexpím německý tanky vyšších úrovní, a věř mi, že to byla velká chyba. Po tom, co jsem vyzkoumal E100 a JP E100, mi to všechno docvaklo, jak moc jsem se sekl. :confused:

Taky bude záležet na tobě, jestliže si necháš poradit nebo ne, taky nevím, jak moc jsi zkušený hráč. Ale asi už moc dobře víš, že osmičky chodí proti desítkám, takže to už není taková sranda, a sedět v německých osmičkách proti ruským desítkám, to prostě nechceš.

Takže odpověď je jasná, jestliže chceš aby tě hra bavila, tak jdi do ruského stromu, s IS-7 neuděláš chybu. Do začátku bych ti doporučoval jet těžké tanky, na nich se dobře naučíš. Ale záleží, co tě baví. Střední tanky jsou nejzábavnější, ale taky těžší na hraní než těžký tanky, který ti díky pancíři odpustí chyby.

Ale jestliže chceš jet Němce, tak doufám, že máš pevné nervy. Na Ferdinanda určitě nejdi, je to děsný šrot. Koukal jsem, že máš STRV, cože je daleko lepší stíhač, takže jestliže máš rád stíhače, tak rozjeď Švédy, když už od nich máš premiák, o to to budeš mít snazší. Na Tygra taky nejdi, nemá pancíř a je těžší na hraní. Celkově celá ta linie na E100 je dost špatná. Linie na Pzk. VII je taková nijaká, ale ta desítka je podle mě asi nejlepší z německých tanků, ale zase na ruský tanky nemá. Takže bych ti doporučil jít na Mause přes VK. 100.01, jsou to ale děsně pomalé tanky, takže ne tak zábavné. Taky nevýhoda, že každý na tebe střílí prémiovou munici, a nic proti tomu neuděláš. Ale zase na druhou stranu, tě pancíř dost často podrží.

Jinak řečeno, do Němců nejdi. Budeš zklamaný, jako já. Nejlepší německá desítka je E 50M, ale ta cesta na ní se vůbec nevyplatí. Začni si Rusáky, hraj nějaký čas 5-7tier, a až budeš mít na sedmičkách aspoň průměrný dmg 1100 na bitvu, tak bych šel na vyšší tiery.:)

_CharlesLeeRay_ #6 Posted 14 April 2018 - 03:15 AM

Corporal

• Player
  • 8585 battles
  • 142
Díky za rady.Tak nějak jsem zjistil,že expení v této hře není vůbec zábava a přizpůsobil jsem se tomu.

Mungo_13 #7 Posted 29 April 2018 - 09:55 AM

Lieutenant

• Player
  • 16230 battles
  • 1,514

View PostKreuZich, on 03 April 2018 - 05:11 PM, said:

Já bych to řekl jinak, nikam nepokračovat a nic nezkoumat. Německé tanky jsou od 8tieru dost velký šroty, hlavně oproti ostatním národům. Byl jsem na tom stejně jako ty. Taky jsem si říkal, že si vyexpím německý tanky vyšších úrovní, a věř mi, že to byla velká chyba. Po tom, co jsem vyzkoumal E100 a JP E100, mi to všechno docvaklo, jak moc jsem se sekl. :confused:

Taky bude záležet na tobě, jestliže si necháš poradit nebo ne, taky nevím, jak moc jsi zkušený hráč. Ale asi už moc dobře víš, že osmičky chodí proti desítkám, takže to už není taková sranda, a sedět v německých osmičkách proti ruským desítkám, to prostě nechceš.

Takže odpověď je jasná, jestliže chceš aby tě hra bavila, tak jdi do ruského stromu, s IS-7 neuděláš chybu. Do začátku bych ti doporučoval jet těžké tanky, na nich se dobře naučíš. Ale záleží, co tě baví. Střední tanky jsou nejzábavnější, ale taky těžší na hraní než těžký tanky, který ti díky pancíři odpustí chyby.

Ale jestliže chceš jet Němce, tak doufám, že máš pevné nervy. Na Ferdinanda určitě nejdi, je to děsný šrot. Koukal jsem, že máš STRV, cože je daleko lepší stíhač, takže jestliže máš rád stíhače, tak rozjeď Švédy, když už od nich máš premiák, o to to budeš mít snazší. Na Tygra taky nejdi, nemá pancíř a je těžší na hraní. Celkově celá ta linie na E100 je dost špatná. Linie na Pzk. VII je taková nijaká, ale ta desítka je podle mě asi nejlepší z německých tanků, ale zase na ruský tanky nemá. Takže bych ti doporučil jít na Mause přes VK. 100.01, jsou to ale děsně pomalé tanky, takže ne tak zábavné. Taky nevýhoda, že každý na tebe střílí prémiovou munici, a nic proti tomu neuděláš. Ale zase na druhou stranu, tě pancíř dost často podrží.

Jinak řečeno, do Němců nejdi. Budeš zklamaný, jako já. Nejlepší německá desítka je E 50M, ale ta cesta na ní se vůbec nevyplatí. Začni si Rusáky, hraj nějaký čas 5-7tier, a až budeš mít na sedmičkách aspoň průměrný dmg 1100 na bitvu, tak bych šel na vyšší tiery.:)

Mam Tigra I, ale clovek ho musi hrat ako TD alebo HT-stredopoliara. Ked nie je v TOP trpi, ked je TOP, trpi rovnako, lebo ten pancier casto nepodrzi a kazdy jolo ta reportuje, lebo nerushujes.

Ako prisiel Den Tigra, tak som sa pustil do K-Tigra a tam sa krasne ukazuje, ako prosovietsky vykal je cela hra. Ten tank je absolutny kripel, odkial prileti rana, to prejde, pravidelne odideny modul a pokojne 2 clenovia posadky. Ani najprasivejsi papierovy cinsky LT nechyta moduly tak casto.

A ked si pozriem, co v poslednych patchoch sem nastrkali za sovietske OP-monstra, chce sa mi zvracat. Pancier ako prasa, pohyblivost pomaly ako LT, poriadnu davku penetracie, k tomu vysoke DPM a ty si v tychto tanko free DMG. Dava to v pohybe snapshoty, zatial co Nemci krtkuju plne domierene rany zo zastavky.

No nic, chcem to dotiahnut na E75 do TOP stavu a potom posadku alebo necham tam, alebo ju vratim na Tiger I.

Proste nemecke tanky su o Tier vyssie, nez maju byt podla vlastnosti.

Edited by Mungo_13, 29 April 2018 - 09:56 AM.

mozkit #8 Posted 21 May 2018 - 02:15 PM

Corporal

• Player
  • 12538 battles
  • 157
  • [ARMOS] ARMOS
Já se doexpil k Tiger (p) hrál sem s nim nějaký čas a měl jsem pocit, že je to děsnej moloch, slaboch :) Dařilo se z dálky pěkně pálit slušný rány, ale když se něco dostalo ke mě na blízko byl jsem v háji. Počase nasbírání XP jsem zkusil přejít na Tiger I. a pocit ten stejnej. Jako nějaký vstah jsem si k nim udělal a i se mi líbí oba moc, ale hra s nima je pro mě těžká (ale nejsem dobrej hráč, snažim se a tak, ale prostě extra to nejde). Mam je teď odložený a občas je určitě vytáhnu. Cílem bylo jít na Tiger II. Ale po recenzích a tak se mi už nějak nechce zatim..

xxviktor #9 Posted 21 May 2018 - 03:20 PM

Major

• Player
  • 17261 battles
  • 2,562
  • [PRASE] PRASE
Delas dobre, Tiger Ii je snad nejslabsi osmicka a ty tanky potom taky nejsou zadny terno. Ale to uz je rozebrano vyse.

KreuZich #10 Posted 21 May 2018 - 03:47 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 35172 battles
  • 303

Tiger I a Tiger II mají odlišný styl hraní, spíš to jsou sniper tanky na dálku do druhé linie, tam fungují nejlépe. Bohužel nejsou vhodné pro méně zkušené hráče, ale to WG nováčkům nikde neřekne. Dá se s nimi zahrát, ale daleko hůře, protože nemají pancíř. A Tiger II potkává 10tier, kde už musíš vědět, co dělat. Třeba E 75 není úplně špatná pro méně zkušené hráče, má obstojný pancíř, ale bohužel musíš vydržet oba Tigry.

Ber je jako takové muzejní exponáty na koukání, ale na hraní si vem jiné tanky:)

mozkit #11 Posted 22 May 2018 - 09:40 AM

Corporal

• Player
  • 12538 battles
  • 157
  • [ARMOS] ARMOS

View PostKreuZich, on 21 May 2018 - 03:47 PM, said:

Tiger I a Tiger II mají odlišný styl hraní, spíš to jsou sniper tanky na dálku do druhé linie, tam fungují nejlépe. Bohužel nejsou vhodné pro méně zkušené hráče, ale to WG nováčkům nikde neřekne. Dá se s nimi zahrát, ale daleko hůře, protože nemají pancíř. A Tiger II potkává 10tier, kde už musíš vědět, co dělat. Třeba E 75 není úplně špatná pro méně zkušené hráče, má obstojný pancíř, ale bohužel musíš vydržet oba Tigry.

Ber je jako takové muzejní exponáty na koukání, ale na hraní si vem jiné tanky:)

jo presne na pokuk v garazi jsou paradni :)

_CharlesLeeRay_ #12 Posted 24 May 2018 - 08:07 PM

Corporal

• Player
  • 8585 battles
  • 142
Máte recht,na expení zůstanu u LT tam je mi MM docela fuk a navíc mě asi baví nejvíce.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users