Jump to content

Aktualizace 9.22 - Hlášení chyb

• This topic is locked This topic is locked
116 replies to this topic

_Panther_X #21 Posted 07 February 2018 - 02:44 PM

Lance-corporal

• Player
  • 11528 battles
  • 72
  • [LEO_] LEO_

View PostPazdi, on 07 February 2018 - 02:26 PM, said:

Takže...vlastně jsi "našel" jasnou herní chybu (když tam byl termín pro konec akce 29.1.) a teď tady brečíš, že jsi to chtěl odrbat...a honem rychle to vyjezdit, abys ty bony získal?

nmb

Edited by _Panther_X, 07 February 2018 - 02:45 PM.

global_asa_wenca #22 Posted 07 February 2018 - 02:47 PM

Major

• Player
  • 78234 battles
  • 2,790
  • [MACHR] MACHR

Takže...vlastně jsi "našel" jasnou herní chybu (když tam byl termín pro konec akce 29.1.) a teď tady brečíš, že jsi to chtěl odrbat...a honem rychle to vyjezdit, abys ty bony získal?

Já nevím, já vidím na tom screenshotu (http://i67.tinypic.com/fypdv5.jpg) konec akce 29.1.2019. Tedy za necelej rok. Proč takhle ty mise byly nastavený ví jen samo WG, my se můžeme jen dohadovat, že tam někdo chtěl mít dostatečnou rezervu pro vyčerpání trezoru s bonama. Pak to někdo zadem ručně zatípnul když odpočítávání bonů doteklo do nuly, a tím to pro ně skončilo. Bohužel se jim při teď update nějakým nedopatřením, který se stává maximálně jednou dvakrát kdovíkolikrát za každej patch, podařilo znova ty mise aktivovat.

Podle vyjádření Ivany se poté co to stopli ještě řeší, co provedou s téma bonama co si dneska lidi kvůli té chybě stihli vyjezdit:

View PostIvana_Drago, on 07 February 2018 - 01:50 PM, said:

Ahoj,

díky za upozornění na aktivní mise na bony.

O tomto problému víme, byl nahlášen a mise budou deaktivovány. Informace ohledně bonů, které hráči mohli získat během doby, kdy byly mise aktivní budu mít k dispozici během dnešního odpoledne. Napíši sem pak potvrzení.

Za nesrovnalosti se omlouváme.

A upřímně řečeno jsem vážně zvědavej co s tím WG provede. Ano, všechny indicie nasvědčovaly tomu, že se ty mise znovu aktivovat neměly, a dovolávat se "spravedlivé" možnosti to dokončit, případně dostat kompenzaci je marný. Ale obviňovat hráče že něčeho zneužili mi v tomhle případě příjde fakt docela přes čáru.

Já osobně jsem po patchi ještě nehrál, a to že někteří přišli k max 250 bonům navíc, ke kterým se já už nedostanu, mi žíly absolutně netrhá, ale jak to WG s bonama vyřeší jsem fakt zvědavej.

Edit: A ještě zvědavější jsem na to, jestli se ty mise znova aktivujou i s příštím patchem, kterej je v plánu rozhodně dřív než 29.1.2019. :trollface:

Edited by global_asa_wenca, 07 February 2018 - 02:57 PM.

UKO_JESHITA #23 Posted 07 February 2018 - 02:48 PM

Colonel

• Player
  • 45788 battles
  • 3,860
  • [_LDN] _LDN

View Post_Panther_X, on 07 February 2018 - 02:35 PM, said:

to pises mne?..asi nie, snad nie si mimo. Z mojho prispevku je jasne, ze som to bral ako obnovenu misu, resp. "standardnu" misiu.. to asi myslis toho druheho.. Hram WOT niekolko rokov a videl som vela chyb, ale NIKDy som nevidel, ze by specialne meny mohli pribudat OMYLOM, preto som to napisal tak ako som to napisal... bral som to za standardnu misiu o ktoru som bol okradnuty.. co je fakt... to mas ako v obchode... predstav si, ze vyberas zbozi ) v tomto pripade 2-3 hodiny mojho casu..a na pokladni ti povedia, ze tento vzorek vlastne nebol na predaj a v regali bol omylom.. ;).. Uz sa chapeme? ;) ..WG nemoze nechat bezat nejaku misiu o bony niekolko hodin a ked to urcite vela hracov ma takmer hotove a zabije s tym 2-3 hodiny svojho casu, tak WG to stiahne ?.neprijatelne !!! ZA to musi byt kompenzacia

Ono je take možné, ze Ti naopak ještě seberou tech prvnich 100 :D

Hydroblast #24 Posted 07 February 2018 - 02:49 PM

Corporal

• Player
  • 29411 battles
  • 177
  • [DRKOL] DRKOL

Ano, 29.1.2019.  Něco jsem prošvihl?  Není náhodou rok 2018?

Od WG  je to samozřejmě ubohé,  jako by ten jeden den,  toho asi hodně změnil. Kdyby takhle rychle likvidovali i jiné chyby, to by bylo co? 

View PostUKO_JESHITA, on 07 February 2018 - 02:48 PM, said:

Ono je take možné, ze Ti naopak ještě seberou tech prvnich 100 :D

A je to vůbec pláč? To by si nedovolil..... 

Pazdi #25 Posted 07 February 2018 - 03:00 PM

Corporal

• Clan Commander
  • 17899 battles
  • 199
  • [CZAR] CZAR
@_Panther_X sry - nevšiml jsem si toho roku...a nenapadlo mě, že by WG dokázalo až takhle zaperlit :)

Kucus_CZ #26 Posted 07 February 2018 - 03:22 PM

Warrant Officer

• Player
  • 23354 battles
  • 845
  • [_LDN] _LDN

View Post_Panther_X, on 07 February 2018 - 02:24 PM, said:

umyselne, alebo nie..bolo to tam.. Ak to bola chyba, tak mali nechat dokoncit tento den... reklamoval som to na podpore.. druhu misiu som mal skoro  hotovu..Ak mi tych 150 bonov, nepridaju na konto, tak to bojkotujem tym, ze si nekupim  najblizsie dva mesiace vobec nic a ani vymeny tankov neurobim!!! to ma nas.alo a teda poriadne, 2-3 hodiny mojho casu v prdeli.. :/

Hmmmm... tak to máš smolíka. ;) Stěžovat si můžeš leda tak na lampárně... Jasně, je to k vzteku, ale buď rád aspoň za těch 100 bonů "zadarmo", ne?

View PostArtin_19msd, on 07 February 2018 - 02:32 PM, said:

Respektuji tvůj názor na přesto, že je vysoce arogantní, hloupý, nesmyslný a diletantský.

Ale bude lepší abys ses příště nepletl mezi dospělé a hrál jsi raději s panenkami, zvláště-li, když nechápeš elementární souvislosti.

A už mně víc tou tvojí pubertou neotravuj!

Přesto mne však tvá prostoduchost mě dojímá….

Hmmm... jasně, jsi naštvaný, ale Pazdi má pravdu... poradil ti asi všechny možné způsoby, jak toho dosáhnout... chyba to je akorát podle tebe, ale jasně už dlouho dopředu bylo deklarováno, co a jak bude... i zde na fóru bylo vlákno, kde se to probíralo oficiálně a Ivana se snažila odpovídat na všechny dotazy. ;)

A to že budeš psát většíma atlustšíma písmenama to tu pravdu nezmění. ;)

_Panther_X #27 Posted 07 February 2018 - 03:41 PM

Lance-corporal

• Player
  • 11528 battles
  • 72
  • [LEO_] LEO_

View PostPazdi, on 07 February 2018 - 03:00 PM, said:

@_Panther_X sry - nevšiml jsem si toho roku...a nenapadlo mě, že by WG dokázalo až takhle zaperlit :)

Mna tiez nie..preto sa dovolavam kompenzacie..., lebo som to jazdil..a ten datum, co tu niekto uviedol na screene som ja nemal..jen to : dokoncenie 1x / 24 hodin... ;) ..takze vsetko vypadalo regulerne.. ja len tvrdim, ze som to jazdil cca 3 hodiny a tesne pred dokoncenim tej druhej to vypli, to je podvod... som okradnuty o 3 hodiny mojho casu... prejdi na prvu stranu, tam som uviedol priklad.. si v obchode prezeras  si zbozi 3 hodiny, ides ku pokladni ho zaplatit  oni by ti povedali, ze to nie je zbozi na prodej..;).. to nejde.. ja len tvrdim, ze ak mi to nevykompenzuju, tak to bojkotujem tym, ze 2 mesice od wg nekupim vobec nic a ani tanky nebudem menit... este raz pripominam svoj screen ..u mna to vypadalo ako regulerna misia... Tak nech ma tu nikto neobvinuje, ze som chcel odrbat system..:/ :(

Edited by _Panther_X, 07 February 2018 - 03:53 PM.

Wolfhead13 #28 Posted 07 February 2018 - 03:53 PM

Private

• Player
  • 11738 battles
  • 3
Po aktualizaci mi ZMIZELA komletně vycvičená posádka (skoro dokončená třetí dovednost u kažgého člena) u tanku T-10 !!! Posádka byla umístěna ve vozidle v garáži. Nechcete po mě, abych to dával znovu...? 

_Panther_X #29 Posted 07 February 2018 - 03:55 PM

Lance-corporal

• Player
  • 11528 battles
  • 72
  • [LEO_] LEO_

View PostKucus_CZ, on 07 February 2018 - 03:22 PM, said:

Hmmmm... tak to máš smolíka. ;) Stěžovat si můžeš leda tak na lampárně... Jasně, je to k vzteku, ale buď rád aspoň za těch 100 bonů "zadarmo", ne?

Hmmm... jasně, jsi naštvaný, ale Pazdi má pravdu... poradil ti asi všechny možné způsoby, jak toho dosáhnout... chyba to je akorát podle tebe, ale jasně už dlouho dopředu bylo deklarováno, co a jak bude... i zde na fóru bylo vlákno, kde se to probíralo oficiálně a Ivana se snažila odpovídat na všechny dotazy. ;)

A to že budeš psát většíma atlustšíma písmenama to tu pravdu nezmění. ;)

ten co tu pisal o diletatstve a prostoduchosti, to malo byt na mna?. :O... Zase dalsi tipek, co si o sebe mysli, ze je intous pise mne, co robim intelektualnu pracu, ze som primitiv a prostoduchy?.. Fuuha, to tu uz dlho nebolo.. :)

Ivana_Drago #30 Posted 07 February 2018 - 03:59 PM

Community Manager

• WG Staff
  • 1205 battles
  • 1,120

View Postglobal_asa_wenca, on 07 February 2018 - 01:47 PM, said:

Já nevím, já vidím na tom screenshotu (http://i67.tinypic.com/fypdv5.jpg) konec akce 29.1.2019. Tedy za necelej rok. Proč takhle ty mise byly nastavený ví jen samo WG, my se můžeme jen dohadovat, že tam někdo chtěl mít dostatečnou rezervu pro vyčerpání trezoru s bonama. Pak to někdo zadem ručně zatípnul když odpočítávání bonů doteklo do nuly, a tím to pro ně skončilo. Bohužel se jim při teď update nějakým nedopatřením, který se stává maximálně jednou dvakrát kdovíkolikrát za každej patch, podařilo znova ty mise aktivovat.

Podle vyjádření Ivany se poté co to stopli ještě řeší, co provedou s téma bonama co si dneska lidi kvůli té chybě stihli vyjezdit:

A upřímně řečeno jsem vážně zvědavej co s tím WG provede. Ano, všechny indicie nasvědčovaly tomu, že se ty mise znovu aktivovat neměly, a dovolávat se "spravedlivé" možnosti to dokončit, případně dostat kompenzaci je marný. Ale obviňovat hráče že něčeho zneužili mi v tomhle případě příjde fakt docela přes čáru.

Já osobně jsem po patchi ještě nehrál, a to že někteří přišli k max 250 bonům navíc, ke kterým se já už nedostanu, mi žíly absolutně netrhá, ale jak to WG s bonama vyřeší jsem fakt zvědavej.

Edit: A ještě zvědavější jsem na to, jestli se ty mise znova aktivujou i s příštím patchem, kterej je v plánu rozhodně dřív než 29.1.2019. :trollface:

Ahoj global_asa_wenca,

mise byly aktivovány omylem. Díky za sdílení mého příspěvku z příslušného vlákna.

Aktuální informace ohledně mise na bony: mise byly deaktivovány, jak bylo oznámeno a bony, které hráči získali během doby, kdy byly mise aktivní, si mohou ponechat :honoring: Ještě jednou se za tuto chybu všem hráčům omlouváme.

Co se týče trvání a konce akce, tak ten byl oficiálně nastaven na 29.1. 2019, protože akce měla otevřený konec a nevěděli jsme přesně, kdy bude končit (záleželo to na množství a rychlosti výběru bonů). Toto datum bylo nastaveno jako pojistka, že budou mít hráči dost času mise splnit.

View PostWolfhead13, on 07 February 2018 - 02:53 PM, said:

Po aktualizaci mi ZMIZELA komletně vycvičená posádka (skoro dokončená třetí dovednost u kažgého člena) u tanku T-10 !!! Posádka byla umístěna ve vozidle v garáži. Nechcete po mě, abych to dával znovu...? 

Wolfhead13, mrkni ještě jednou na článek: https://worldoftanks...ee-revision/#mt Zkus kasárna!

K tématu vlákna: díky všem za chybová hlášení! Informace byly zpracovány a předány! Budu se sem průběžně vracet.

Wolfhead13 #31 Posted 07 February 2018 - 04:09 PM

Private

• Player
  • 11738 battles
  • 3
Máš pravdu, posádku šlo vrátit na vozidlo ale... Musím posádku přeškolit, protože pro mě z neznámého důvodu byla přiřazená na Obj.257. NECHÁPU!  Jinak dík..

Pazdi #32 Posted 07 February 2018 - 04:19 PM

Corporal

• Clan Commander
  • 17899 battles
  • 199
  • [CZAR] CZAR
Wolfhead13: https://worldoftanks...-tree-revision/ z 11.1. tady je ten obrázek, co Tě zajímá: https://eu-wotp.wgcd...age/t-10_cs.jpg

Wolfhead13 #33 Posted 07 February 2018 - 04:31 PM

Private

• Player
  • 11738 battles
  • 3
Moje chyba! Díky..

global_asa_wenca #34 Posted 07 February 2018 - 04:53 PM

Major

• Player
  • 78234 battles
  • 2,790
  • [MACHR] MACHR

View PostIvana_Drago, on 07 February 2018 - 03:59 PM, said:

Ahoj global_asa_wenca,

mise byly aktivovány omylem. Díky za sdílení mého příspěvku z příslušného vlákna.

Aktuální informace ohledně mise na bony: mise byly deaktivovány, jak bylo oznámeno a bony, které hráči získali během doby, kdy byly mise aktivní, si mohou ponechat :honoring: Ještě jednou se za tuto chybu všem hráčům omlouváme.

Co se týče trvání a konce akce, tak ten byl oficiálně nastaven na 29.1. 2019, protože akce měla otevřený konec a nevěděli jsme přesně, kdy bude končit (záleželo to na množství a rychlosti výběru bonů). Toto datum bylo nastaveno jako pojistka, že budou mít hráči dost času mise splnit.

Díky za info.

Úplně nejlepší řešení by IMO bylo nechat ty mise zapnutý do příštího resetu v 06:00, a tím nenaštvat vůbec nikoho - možná kromě pracovníků motajících se kolem ingame ekonomiky. Ale nevěřím tomu, že by - po těch téměř 14 denních přídělech z trezoru - těch 250 bonů na hlavu navíc něco výraznýho změnilo. Byla by to win-win situace, a vypluli byste z toho dokonce s jistou noblesou.

Díkybohu alespoň za to, že když už to byla vaše chyba, neseberete bony těm šťastlivcům co to stihli splnit, když byla chyba na vaší straně.

P.S.: "global_asa_" je neznělé. :):trollface:

InvalidBunny #35 Posted 07 February 2018 - 05:02 PM

Private

• Player
  • 27402 battles
  • 8
  • [TFUK] TFUK

View PostIvana_Drago, on 07 February 2018 - 02:59 PM, said:

Ahoj global_asa_wenca,

Wolfhead13, mrkni ještě jednou na článek: https://worldoftanks...ee-revision/#mt Zkus kasárna!

K tématu vlákna: díky všem za chybová hlášení! Informace byly zpracovány a předány! Budu se sem průběžně vracet.

Tak dakujem WG za 250 bonov k vydaniu 9.22

Hochachtungsvoll

InvalidBunny

VijaCZ #36 Posted 07 February 2018 - 06:14 PM

Brigadier

• Player
  • 62444 battles
  • 4,229
  • [HRDZA] HRDZA

Takže hlásím chyby aktualizace :

Obj.263 byl přesunutý na 9 tier a má chybu v času nabíjení - prosím opravit do původní podoby jak to bylo slíbeno šéfem vývojářského týmu a Kájou živě na předvánočním streamu.

Posádky některých Sovětských tanků jsou bez mého přičinění přeškolené na stroje které nechci jezdit - bylo by fér dát všem možnost přeškolit je zdarma bez ztráty zkušeností na stroj který jezdit chci.

Stále nebyly opravené chyby s chatem, kontakty, výpadky zvuku, stále ještě nebylo vrácené staré uživatelské rozhraní ani rozhraní misí - tohle už je akutní, to chce opravdu opravit HNED.

vojta45612 #37 Posted 07 February 2018 - 06:21 PM

Private

• Player
  • 7043 battles
  • 25

zdravím po aktualizaci 9.22.0 my hra vždy když kliknu na garaž spadne tak nevím jestly je chyba u mě nebo ve hře díky za rady 

deniels #38 Posted 07 February 2018 - 06:33 PM

Private

• Player
  • 21073 battles
  • 1

Zdravim,

mam problem se spustenim hry po aktualizaci 9.22...najede mi launcher,spustim hru a pri nacitani hry mi hra spadne,nedojde ani k moznosti se prihlasit.Kdyz se pote pokusim hru znovu zapnout,tak se už nic nestane.Nevíte někdo jak to opravit?Jeden už tady o tom problému psal a podařilo se mu to opravit ale nenapsal jak:-(   

logen83 #39 Posted 07 February 2018 - 06:41 PM

Private

• Player
  • 6651 battles
  • 37
dobrý den padá mi hra po aktualizaci,konkrétně když kliknu z čehokoliv na garáž.a zmizely mi 4 vylepšený pohony na děla z tanků a kamufláž na cromwela nevíte co s tim mám dělat ??? nebo jaké je řešení ??? pohony ze 4 tanků cromwel,t34,t34-85 a type-58 díky za pomoc 

vojta45612 #40 Posted 07 February 2018 - 06:44 PM

Private

• Player
  • 7043 battles
  • 25

View Postvojta45612, on 07 February 2018 - 06:21 PM, said:

zdravím po aktualizaci 9.22.0 my hra vždy když kliknu na garaž spadne tak nevím jestly je chyba u mě nebo ve hře díky za rady 

a ješte když dam server eu 1 tak my taky hra spadne tak nevím co stím je muže my nekdo poradit díky

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users