Jump to content

Aktualizace 9.22 - Hlášení chyb

• This topic is locked This topic is locked
116 replies to this topic

franta1 #81 Posted 18 February 2018 - 11:42 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 60806 battles
  • 479
Nejdou kontakty, jsem s kamarády na TS, ale ve hře se nevidíme. Nějaké kontakty mám, ale dost se jich tváří jako neaktivní, i když hrají. Ztrácejí se spojenecké i nepřátelské tanky na minimapě. Minimapa lže, je slepá, hloupá, nebo tak nějak.

Krucias #82 Posted 19 February 2018 - 01:25 PM

Private

• Player
  • 10605 battles
  • 9
Již jednou se mi zdálo, že jednodenní PREMIUM účet vypršel ne za 24 hod, ale za 22 hod. Myslel jsem, že jsem to špatně spočítal. Ovšem nyní, jsem z Valentýnského maratonu dostal 1 den PREMIUM účtu, za splnění, dával jsem si na to pozor a účet vypršel opět o dvě hodiny dříve. Nevím, zdali je to úmysl od WG. Nemáte s tím taky někdo problém? Na nějaké řešení dlouhé s podporou nemám čas. 

p1_p1_p1 #83 Posted 19 February 2018 - 09:20 PM

Warrant Officer

• Player
  • 38638 battles
  • 725
  • [D-FOX] D-FOX

no kdyz na to tak koukam tak mas asi pravdu takze pode WG je den premioveho uctu kdyz se prihlasim do hry v 1:3x v noci a premiak mi vyprsel dalsi den 23:3x takze DOBRA PRACE,

WG VYNALEZL DEN CO MA 22 HODIN :)

myslite ze si u nich muzu objednat den co by mel tak 26 az 30 hodin? hodilo by se mi to do prace :)

Edited by Kampa1987, 20 February 2018 - 12:51 PM.
Změna barvy písma

p1_p1_p1 #84 Posted 20 February 2018 - 07:08 PM

Warrant Officer

• Player
  • 38638 battles
  • 725
  • [D-FOX] D-FOX

tak, dnes jsem se prihlasil do hry a co nevidim!

NO GOLDY NEVIDIM A FREEE EXPY TAKY, akorat oranzovy trojuhelnik s vykricnikem a pred nim ---

WG mi UKRADL GOLDY A FREE EXPY :P tak ja si to tam kreckuju az budu chtit premistit nabijak nebo neco a najednou je to fuc :P tak pekne dekuju teda ... a free expy taky fuc enem --- a triangl

a jen tak nahodou me to ted v 19:11 koplo ze serveru a nejde se pripojit Pripojovani .... GJ !

nevim jestli tuto radostnou udalost mam napsat na support, obavam se ze by mi mohli zkusit tvrdit ze mi treba nejde internet :D nebo tak neco :P

ale spis si myslim ze zase PADLY SERVERY, je to porad dokola, nikdo s tim nic nedela - stejne problemy uz x LET

Edited by p1_p1_p1, 20 February 2018 - 07:14 PM.

VijaCZ #85 Posted 20 February 2018 - 07:12 PM

Brigadier

• Player
  • 61785 battles
  • 4,229
  • [HRDZA] HRDZA
Měly by se ti zase oběvit, vydrž chvíli až znova nahoděj servery.

p1_p1_p1 #86 Posted 20 February 2018 - 07:41 PM

Warrant Officer

• Player
  • 38638 battles
  • 725
  • [D-FOX] D-FOX
WG nezaplatil za elektriku ? :D nebo neschopnost? nebo proc to porad vypadava?

Edited by p1_p1_p1, 20 February 2018 - 07:41 PM.

Pazdi #87 Posted 21 February 2018 - 03:15 PM

Corporal

• Clan Commander
  • 17614 battles
  • 188
  • [CZAR] CZAR

sice blbina...ale trkne do oka: https://i.imgur.com/6xtpeQp.jpg 

Prodejní cena je nižší než obvykle, protože VOZIDEL lze zakoupit ve slevě 

p1_p1_p1 #88 Posted 21 February 2018 - 11:17 PM

Warrant Officer

• Player
  • 38638 battles
  • 725
  • [D-FOX] D-FOX

View PostPazdi, on 21 February 2018 - 03:15 PM, said:

taky hezky, oni byt dobry cestin preklad, driv to ale byvalo vyzivnejsi :) a momentalni stav goldu --- oranzovy trojuhelnik, free expy --- a trojuhelnik, a visi mi to tam od vcerejska nez padly servery :P

Edited by p1_p1_p1, 21 February 2018 - 11:19 PM.

Ivana_Drago #89 Posted 22 February 2018 - 04:52 PM

Community Manager

• WG Staff
  • 1205 battles
  • 1,120

View PostSstyx, on 14 February 2018 - 02:03 PM, said:

Poslední dobou je problém občas vůbec ty tlačítka použít. V jedné bitvě to jde a v druhé zase ne. V Ofenzívách jsem měla problém při jedné bitvě použít dělostřelectvo, protože tlačítko vůbec nereagovalo.... Co jsem vypozorovala, tak je to jednou za čas a vždy je problém jen v jedné bitvě bez nutnosti restartu hry.

Ale jedná se o hodně, hodně výjimečné chvilky

Ahoj Sstyx,

víme o tom! Bylo to hlášeno několikrát a včera se to stalo i mému kolegovi v četě. Nahlášeno :honoring:

View Postkurcatovium, on 15 February 2018 - 01:31 PM, said:

Nejvíc smutné na tom je to, že hlavouni ve WG si už asi dávno myslí, že je vše opravené. Viz jakákoliv reakce lidí z firmy na toto téma.

Ahoj Kurcatovium,
víme o tom, že určité procento hráčů se ještě stále může s tímto problémem setkat a vývojáři pracují na jeho dořešení pro všechny hráče.

View PostKrucias, on 19 February 2018 - 12:25 PM, said:

Již jednou se mi zdálo, že jednodenní PREMIUM účet vypršel ne za 24 hod, ale za 22 hod. Myslel jsem, že jsem to špatně spočítal. Ovšem nyní, jsem z Valentýnského maratonu dostal 1 den PREMIUM účtu, za splnění, dával jsem si na to pozor a účet vypršel opět o dvě hodiny dříve. Nevím, zdali je to úmysl od WG. Nemáte s tím taky někdo problém? Na nějaké řešení dlouhé s podporou nemám čas. 

View Postp1_p1_p1, on 19 February 2018 - 08:20 PM, said:

no kdyz na to tak koukam tak mas asi pravdu takze pode WG je den premioveho uctu kdyz se prihlasim do hry v 1:3x v noci a premiak mi vyprsel dalsi den 23:3x takze DOBRA PRACE,

Krucias & p1_p1_p1,

tohle je poprvé, co vidím někoho hlásit podobnou věc, mohli byste mi prosím napsat data, kdy jste toto vypršení prémiového účtu přesně zaznamenali? Ověřím to.

Díky :honoring:

View Postp1_p1_p1, on 20 February 2018 - 06:08 PM, said:

tak, dnes jsem se prihlasil do hry a co nevidim!

NO GOLDY NEVIDIM A FREEE EXPY TAKY, akorat oranzovy trojuhelnik s vykricnikem a pred nim ---

WG mi UKRADL GOLDY A FREE EXPY :P tak ja si to tam kreckuju az budu chtit premistit nabijak nebo neco a najednou je to fuc :P tak pekne dekuju teda ... a free expy taky fuc enem --- a triangl

a jen tak nahodou me to ted v 19:11 koplo ze serveru a nejde se pripojit Pripojovani .... GJ !

nevim jestli tuto radostnou udalost mam napsat na support, obavam se ze by mi mohli zkusit tvrdit ze mi treba nejde internet :D nebo tak neco :P

ale spis si myslim ze zase PADLY SERVERY, je to porad dokola, nikdo s tim nic nedela - stejne problemy uz x LET

K tomuto problému se zobrazováním goldů/expů došlo v návaznosti na výpadek serverů, za který se omlouváme. Doufám, že teď už je ve tvé garáži vše v pořádku, pokud by nebylo, dej mi prosím vědět, prověřím to.

View PostPazdi, on 21 February 2018 - 02:15 PM, said:

Pazdi, díky moc za nahlášení. Upozornila jsem na chybu a bude napravena v rámci updatu.

p1_p1_p1 #90 Posted 22 February 2018 - 08:26 PM

Warrant Officer

• Player
  • 38638 battles
  • 725
  • [D-FOX] D-FOX

-goldy uz se mi prikutalely, ukazatele jsou zpet asi se stal nekdy v noci zazrak,

-datum uz nevim ale bylo to nekdy o vikendu kdy jsem mel chvili casu na hrani

a jeste jeden bug:

mam zaskrtnute Pamatuj si me

kdyz popadaly servery a kopne me to z herniho klienta, dam znovu pripojit chvili se to snazi a kdyz to vzda to pripojeni a skoci to zpatky na prihlasovani TAK TO TAM SMAZE V TOM CHLIVKU HESLO.

ne ze by si to heslo nepomatoval - kdyz zavres herniho klienta a znova ho pustis heslo je zpatky v chlivku - ale proste kdyz to zkusi pripojit a nepripoji tak nejake tele programatorske krome toho ze zavre ten popup s frontou

server je pretizen jste 6 z 35 .... zbytecne maze i obsah comboxu s heslem :P bylo by fajn KDYBY MI TAM HESLO ZUSTAVALO kdyz uz je tam takovy chlivek at si ho to pamatuje, takhle je tam takovy option pro srandu kralikum.

na supportu napsali ze "Bohužel žádná cesta podpora to development není." takze by me zajimalo JAK support teto hry muze dat nejaky feedback ? neni to tak trochu kravina?

takze pokud neco chcete resit pres cesky support, tak je to asi opravdu zbytecne

Edited by p1_p1_p1, 22 February 2018 - 08:29 PM.

hanysek99 #91 Posted 25 February 2018 - 11:41 AM

Private

• Player
  • 13303 battles
  • 1
Ahoj, mám takový menší problém. Od 9.22 při stisknutí klávesy shift nepřejdu do zaměřovače (v ovládání ho mám nastavený;). Mimo hru mi ale shift jde všude.

Ghostly3 #92 Posted 25 February 2018 - 12:27 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 10155 battles
  • 326
  • [CSWB] CSWB

Občas se stává, že nechodí pozvánky do odřadů, nefunguje friend list, chat v lobby na šarvátky, občas přestane uprostřed bitvy hrát zvuk....

A to už po nějakou dobu... Už by to chtělo nějaký opravný patch.... :coin:

Edited by Ghostly3, 25 February 2018 - 12:28 PM.

Zetorman22 #93 Posted 25 February 2018 - 12:55 PM

Private

• Player
  • 8972 battles
  • 3
  • [SEAL-] SEAL-
DOKÁŽE MI NĚKDO RACIONÁLNĚ VYSVĚTLIT,JAK JE MOŽNÉ,ŽE MÁM TAKOVÝ PINK A DEN ODE DNE ČASTĚJŠÍ LAGY?? ZUŘÍM!! VYNADAL JSEM POSKYTOVATELI INTERNETU,DALI MI NOVÝ ROUTER. PŘEINSTALOVAL JSEM HRU,KOUPIL NOVOU GRAFIKU A SSD,OVLADAČE K HARDWARE PŘEINSTALOVAL ZA NOVÉ,ALE I TAK JE TO DEN ODE DNE HORŠÍ A HORŠÍ!!! DNESKA JSEM "ODEHRÁL" 2 BITVY. TOTO JE TA DRUHÁ...
PS:  PROČ DOP...LE NEJDE NAHRÁT REPLAY ZE HRY?!!!?
TO SI MAM Z CELEHO WOT ZNIČIT NERVY?!?

Attached Files

• Attached File   shot_006.jpg   1.06MB
  • Attached File   shot_004.jpg   1.01MB
  • Attached File   shot_005.jpg   961.89K

Edited by Zetorman22, 25 February 2018 - 01:01 PM.

hlason #94 Posted 25 February 2018 - 06:51 PM

Private

• Player
  • 84418 battles
  • 7
  • [BORE] BORE

Dobrý podvečer  ,

Nevím co se dnes ale od 3 hodin ping při hodnocených bitvách 150-250 , dopoledne to bylo normální okolo 30 ,když dám test rychlosti připojení tak mám ping 7ms , a co jsem koukal po stramerech tak v tom nejsem sám. A z toho důvodu mohu akorát tak sedět v prašivé arty a nic víc . a modlit se že v rankedech něco trfím a oblbnu a sem tam ukradnu kill 

Pepajs_1977 #95 Posted 25 February 2018 - 06:57 PM

Private

• Player
  • 13631 battles
  • 20
  • [100TH] 100TH
ano ano,cca od 16 hodiny,cili od zacatku hodnocenych bitev to laguje jak prase.2x sem restartoval router v domeni ze je to u me,nekolikrat zmeril rychlost a vse je ok,cili problem je opet v serverech.po tolika letech co to bezi je to opravdu smutny

Ladinvirus #96 Posted 25 February 2018 - 08:50 PM

Corporal

• Player
  • 23067 battles
  • 155
  • [P-CR] P-CR

Vážně by mne zajímalo, jak dlouho bude trvat tento hnus na serverech, to prostě nejde hrát.

Ping okolo 200ms je dost tristní. Perfektní počin díky hodnoceným bitvám.

Edited by Ladinvirus, 25 February 2018 - 08:54 PM.

karnovak #97 Posted 26 February 2018 - 05:26 PM

Lieutenant Сolonel

• Player
  • 50053 battles
  • 3,199

Pořád funguje automatické přijímání žádosti o přátelství, když to neodmítnu.

Jsem rád, že to nefunguje i u pozvánek u klanů, jinak už bych se musel učit polsky.

S_A_M_A_N_62 #98 Posted 28 February 2018 - 05:21 AM

Private

• Player
  • 25920 battles
  • 3
  • [G-U-M] G-U-M
Zdravím a pozdravuji. 
Chtěl bych vědět co se stalo s balancem sestavování týmů? 
Je nepravděpodobné abych ve dvaceti bitvách z třiceti byl nasazen do týmu který prohraje 5 :15 a podobně,nepamatuji si že by dříve byl takový rozdíl ve složení týmů. 
Stejně jako že s tankem VIII. úrovně hraju v 75% proti úrovni VIII- X.ve 20% s VII-IX a jen v pěti procentech jsem TOP tier. 
Nemluvím o tancích s omezeným MM. 
Jsem podprůměrný hráč a při tomto MM nemám ani šanci na zlepšení WN8.
Bere to chuť do hry a ne jenom mě. 
Jako velitel klanu to neustále poslouchám od spoluhráčů. 
Je nějaká šance na vyrovnanější (férovější;) hraní? 
Děkuji za odpověď.

p1_p1_p1 #99 Posted 28 February 2018 - 11:23 PM

Warrant Officer

• Player
  • 38638 battles
  • 725
  • [D-FOX] D-FOX

ahoj, takze ad to lagovani - v jiznich cechach se to routuje pres neco co zrovna ne moc dobre funguje - kdo tam hnizdi tak si v techto dnech moc nezahraje, ping bude mit asi takovy jako by mu tam nosil ty pakety cesky postak :) dalsi problem je taelia network kde to jejich router zcela pravidelne dropuje, takze nezbyva nez zkusit druhy server - coz stejne v mnoha pripadech nepomuze. tento problem tu byl v minulosti a za ty roky se nic nezmenilo, ja mam moznost se zaroutovat na severni trasu nebo na jizni trasu durch evropu a i tak jsou chvile, kdy je zavada opravdu az na dvorku WG. 

ad matchmaking - to je duvod proc 90% lidi ktere jsem znal uz nehraje, a v dohledne budoucnosti se asi nic moc nezmeni, WG ma predstavu ze kdyz budou hraci vecne zradlo v bitvach ze si budou kupovat vic goldu a vsech tech kramu - ktere stejne nejsou nic platne ;) tato myslenka je zcestna - pozoruju ze lidi to proste odmitaji hrat, mimochodem ja si taky ted radsi pustim alfa verzi konkurencniho produktu a je to daleko zabavnejsi nez tento zazrak kde vyvojari nejsou schopni ani opravit zvuk tak aby hraly oba kanaly normalne 

a jinak chapu tvoji situaci ale bohuzel se u tohoto spolku da tezko ocekavat nejake zlepseni - kdyz jim nahlasis ze jde shodit hra tim ze zaspamujes main chat tak ne ze by to opravili aby nedoslo k buffer overflow ale nastavi casovy limit na odesilani zpravy :) takhle programuji klauni a ne programatori :) support ti nepomuze a tady na foru se taky asi nehne ani list :) 

zkousel jsem WOT encore test a 15761b na mojem zastaralem pracovnim pocitadle :)

LorryCZ #100 Posted 01 March 2018 - 01:05 PM

Lance-corporal

• Player
  • 16837 battles
  • 74

Včera jsem hrál na 60 fps, dnes 15-20 fps. V čem je problém?

Dle testu na rychlost.cz mám aktuálně připojení 35,3 Mbit/s down, 8,72 Mbit/s up, ping 31 ms.

Hádám tedy, že problém je někde u vás, je to tak? Nebyl zase nějaký mikropatch?

Btw, mám pocit, že s WOTkem to jde čím dál tím více z kopce. Místo čančání hry do HD byste měli spíš pracovat na hratelnosti, nových mapách, lepších serverech, vyváženějším matchmakingu, apod.

Hlavně, že z toho jsou teď drahý omalovánky, kdy si každej může načmárat tank jakej se mu zachce...to je fakt důležitý....nestačily třeba komplexní předpřipravené kamufláže celého tanku, teď tam je milion kyblíčků a každý děcko si může z kyblíčku naplácat co chce....to je jen takový jeden příklad, čím zabíjíte tuhle dříve skvělou hru a asi na jakou cílovou skupinu míříte....

Edited by LorryCZ, 01 March 2018 - 01:05 PM.

2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users