Jump to content

Dělostřelectvo - diskuze.

Dělostřelectvo Arty Housky

• Please log in to reply
5001 replies to this topic

mea_maxima_culpa #5001 Posted Yesterday, 09:19 PM

Corporal

• Player
  • 645 battles
  • 100

Ale MMS, nikdo tady přece nebrání , abyste si zřídili hru , kde nebude SPG . Jde jenom o to , že veškerá mechanika prodělala určitý proces vyvažování , dolaďování atd.!

Pokud bys umožnil režim "no arty" přímo ve hře , umíš si představit , co to udělá se stabilitou systému ? Jak chceš například kompenzovat výkony hráčů , kteří hrají "no arty" vs. "+arty" ? A co hráči , kteří by hráli obě verze ? A hlavně - jak by k tomu přišli hráči , kteří své výkony získali v těžké verzi "+arty" , když by viděli super výsledky hráčů v žebříčku nad sebou , kterým artyny nebrání ve výkonu ve verzi "no arty" ? Zkus nad tím zapřemýšlet a zkus najít  jiné rozumné řešení ( těžko !) , než oddělenou hru bez artyn v sestavě strojů ( museli byste o tuto alternativu WG požádat , ale tam asi nebude kapacita na takovou práci - a proto tady píšeme , že verze "no arty" na jednom engine je nepravděpodobná , tak jako vyloučení artyn ze hry .). Jinak vám přeju úspěch v jednání o tom s WG .

Takže se vlastně shodneme - jenom já , a určitě veliké množství dalších hráčů , by si přálo zachování  původní verze hry bez nastavovaných paskvilů  . 

P.S. Teoreticky nejschůdnější cesta - doplnily by se : WoT , WoWs, ... a WoTnoSPG.

Řešení se přece vždycky najde , když je dobrá vůle .

Edited by mea_maxima_culpa, Yesterday, 09:40 PM.

Leeroy_YOLO #5002 Posted Yesterday, 09:55 PM

Warrant Officer

• Player
  • 4209 battles
  • 750

View PostMakeMeSweat, on 18 October 2018 - 08:15 PM, said:

Že je to zle prirovnanie tvrdím od zaciatku. Každé prirovnanie je zlé. Ale porovnávať šach a počítačovú tankovu arkádu?

Ale ja nepotrebujem dokazovať naše množstvo. To sa dokazalo v xy anketách. Na xy streamoch. Dokonca aj v tom toxickom chate. 

S tou poslednou vetou suhlasim. My hľadáme pomocou NoArty servera riešenie viac menej pre všetkých a vy stále dôvody prečo by nám to nemali dovolit.

P.s. Smajlíky nepoužívam. Som schopný sa vyjadrovať v materinskom jazyku aj bez nich. Považujem za smutné že vyrastá generácia čo ich potrebuje na to aby dokázala vyjadrit alebo pochopit emóciu z písaného textu.

Zlé přirovnání nebylo to původní ke koni, ale to tvé ohledně toho, že koně vidíš celou dobu, když dobře víš, že v téhle hře není spot systém, narozdíl od WoT. Ale kůň k tomu celkem sedí.

Fajn, nedokazuj. Vaše množství se ukázalo v XY anketách, kde hlasovalo v porovnání se všemi hráči jen pár z nich, takže pro WoT to není nic, co by měli řešit.

Nepochopil jsi. Kdybys opravdu chtěl no arty server, uděláš si ho. To je to, oč tu běží, to je to, co znamená ono kdo chce, hledá způsob. Ne něco plácat na fóru a vědět, že to WG neudělá. Ale aktivně se o to zasadit. Pokud my hledáme důvody, proč by vám to neměli dovolit, proč třeba mě nedovolí jezdit po městě 130 ? Taky by mi to ulehčilo život, jako vám hra bez SPG. A stejně to nemůžu dělat, protože někdo, v jehož kompetenci to je, tu chce mít omezení na 50.. Akorát že já s tím problém nemám, jezdit po městě max. povolenou rychlostí a zároveň chtít po ostatních totéž, vy s tím problém máte. Jednou jsem dělal řidičák a souhlasil s příslušnými zákony, jinak bych ho nedostal, stejně tak vy jste souhlasili s tím, že budete hrát se SPG. Tak nač si teď stěžovat. Taky mám možnost jít si zazávodit na okruh - soukromá akce. Vy taky máte tu možnost. Chcete ji? Chopte se ji. Nechcete? Fajn, pak ale ne:arta:

Já jsem taky schopný se vyjadřovat pouze v textové formě, ale bohužel někteří čtenáři nejsou schopní pochopit význam a procítění toho textu i přes to, že jim napovím tím, že vyloženě napíšu, že to myslím upřímně...

2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users