Jump to content

Object 430 U

• Please log in to reply
68 replies to this topic

CaptainPatyn #61 Posted 04 October 2018 - 05:44 AM

Warrant Officer

• Player
  • 15190 battles
  • 728
Nejdu sem brecet jak neprobijim z boku apod ale spis se zeptat co delam spatne. 340 pene na heatu a ja proste neprobijim a pak ty same rany probiju standard ammem. Pro priklad vanu Mause sem heatem nedal a to nebyla pod zadnym uhlem. 103 myslel jsem ze kdyz mam 122 delo ze je to autopene ale ja ji 3x dingnul i do kupole. SC kolem dela by to melo prochazet dokonce to i sviti zelene. A pak na pohodu probijim obludy 268v4, jge100, T5H apod. Nektere 8 tier tanky proste ding. Posledne jsem odingal IX pattona ale ok mohl jsem trefit nejaky uhel na te jeho vezi. Nejsem noob vim kam probijet jenom nevim jestli na nem nemam jen tragicke rng... vozim zradlo, ventíacku, nabijak, stabik. Posadka 3 perky 4 zhruba v pulce. Na delo si vcelku nemuzu stezovat az proste na tu pene rikal jsem si pecka 340 pene kdyz budu v uzkych zachrani me to ale opak je pravdou zatim me to spis solidne podelava. Co si o tom myslite?

xxviktor #62 Posted 04 October 2018 - 07:09 AM

Major

• Player
  • 17101 battles
  • 2,510
  • [PRASE] PRASE
Nainstaluj si tenhle mod http://www.pkmods.co...its-by-tornado/ ať vidíš, kam a jak jsi ty tanky opravdu trefoval.

CaptainPatyn #63 Posted 04 October 2018 - 11:23 AM

Warrant Officer

• Player
  • 15190 battles
  • 728

View Postxxviktor, on 04 October 2018 - 07:09 AM, said:

Nainstaluj si tenhle mod http://www.pkmods.co...its-by-tornado/ ať vidíš, kam a jak jsi ty tanky opravdu trefoval.

a ten mod ukazuje i proc jsem nepenetroval?

xxviktor #64 Posted 04 October 2018 - 11:57 AM

Major

• Player
  • 17101 battles
  • 2,510
  • [PRASE] PRASE
Da se dost odvodit, kdyz pak vidis, ze jsi vlastne trefil blatnik nebo nejakej nesmyslnej uhel.

SWAT0013 #65 Posted 04 October 2018 - 03:18 PM

Major

• Player
  • 28009 battles
  • 2,828
  • [ANV-V] ANV-V

View PostCaptainPatyn, on 04 October 2018 - 06:44 AM, said:

Nejdu sem brecet jak neprobijim z boku apod ale spis se zeptat co delam spatne. 340 pene na heatu a ja proste neprobijim a pak ty same rany probiju standard ammem. Pro priklad vanu Mause sem heatem nedal a to nebyla pod zadnym uhlem. 103 myslel jsem ze kdyz mam 122 delo ze je to autopene ale ja ji 3x dingnul i do kupole. SC kolem dela by to melo prochazet dokonce to i sviti zelene. A pak na pohodu probijim obludy 268v4, jge100, T5H apod. Nektere 8 tier tanky proste ding. Posledne jsem odingal IX pattona ale ok mohl jsem trefit nejaky uhel na te jeho vezi. Nejsem noob vim kam probijet jenom nevim jestli na nem nemam jen tragicke rng... vozim zradlo, ventíacku, nabijak, stabik. Posadka 3 perky 4 zhruba v pulce. Na delo si vcelku nemuzu stezovat az proste na tu pene rikal jsem si pecka 340 pene kdyz budu v uzkych zachrani me to ale opak je pravdou zatim me to spis solidne podelava. Co si o tom myslite?

Taky bych poradil ten mód, případně hodně důkladně se podívat na replay (ale pokud to děláš, už je většinou jednodušší ten mód ;) ).

Jen taková malá drobnost - na HEATy a HEčka a HESHe se overmatch nevztahuje (nejsem si teď 100% jistý ohledně APCR, i když tam to myslím funguje). Takže zrovna u tohohle tanku je spíše lepší na 103 střílet normálně APčka ;)

Ono zrovna HEAT a AP je rozdíl v probíjení asi vidět nejvíce - kolikrát si po výstřelu a zásahu říkáš, proč jsem tam zrovna neměl to nebo to, to by byla skoro jistá penetrace, kdežto takhle nic... Asi jsi měl prostě zrovna nějaké "štěstí" na špatné úhly a špatné RNG (bohužel díky 25% RNG můžeš mít "kliku", že ti HEAT třeba zrovna rolne pene 248mm, zatímco AP při +25% může mít až 315mm) - penetraci ale bohužel (i když někdy možná naštěstí :) ) nikde nezjistíš, maximálně si ji můžeš odvodit, pokud něco nesmyslného probiješ / dingneš (a není to nějakým úhlem)

Ale ber to z té lepší stránky - pokud ti HEAT neprobíjí a AP ano, ušetříš neskutečně ;)

Edited by SWAT0013, 04 October 2018 - 03:19 PM.

xxviktor #66 Posted 04 October 2018 - 07:05 PM

Major

• Player
  • 17101 battles
  • 2,510
  • [PRASE] PRASE
Heat neovermatchuje, ale zase má lepší normalizaci, takže T54 pak můžeš párat devítkovýho švéda taky :))

CaptainPatyn #67 Posted 14 November 2018 - 05:23 PM

Warrant Officer

• Player
  • 15190 battles
  • 728

View PostSWAT0013, on 04 October 2018 - 03:18 PM, said:

Taky bych poradil ten mód, případně hodně důkladně se podívat na replay (ale pokud to děláš, už je většinou jednodušší ten mód ;) ).

Jen taková malá drobnost - na HEATy a HEčka a HESHe se overmatch nevztahuje (nejsem si teď 100% jistý ohledně APCR, i když tam to myslím funguje). Takže zrovna u tohohle tanku je spíše lepší na 103 střílet normálně APčka ;)

Ono zrovna HEAT a AP je rozdíl v probíjení asi vidět nejvíce - kolikrát si po výstřelu a zásahu říkáš, proč jsem tam zrovna neměl to nebo to, to by byla skoro jistá penetrace, kdežto takhle nic... Asi jsi měl prostě zrovna nějaké "štěstí" na špatné úhly a špatné RNG (bohužel díky 25% RNG můžeš mít "kliku", že ti HEAT třeba zrovna rolne pene 248mm, zatímco AP při +25% může mít až 315mm) - penetraci ale bohužel (i když někdy možná naštěstí :) ) nikde nezjistíš, maximálně si ji můžeš odvodit, pokud něco nesmyslného probiješ / dingneš (a není to nějakým úhlem)

Ale ber to z té lepší stránky - pokud ti HEAT neprobíjí a AP ano, ušetříš neskutečně ;)

RNG se vztahuje i na miru pene? Ja myslel ze pene jen klesa napr s delkou vzdalenosti enemy tanku...Jako je pravda ze mi prijde kdyz strilim standard ammo mam lepsi vysledky dmg nez kdyz zkousim HEATY krasne si trackuji tanky pred kolecko s dmg. Zjistil jsem ze mi idealni funguji heaty na T5H, E100, Maus a takove a pak stojim proti 268v4 zkousim spodek vany tam by to melo projit 3x a nic prepnu na standard ammo a prorvu ho tam 3x za sebou takze uz mi nezbyva jen smich...Ja tim nevim asi neznam mechaniku Heatu a jak a kam ho strilet jinak to neumim pochopit.

Mike8924 #68 Posted 14 November 2018 - 09:18 PM

Warrant Officer

• Player
  • 27551 battles
  • 520
Pokud vím, tak se RNG vztahuje i na míru průbojnosti. Takže tě může klidně 3x za sebou vytrolit....

KreuZich #69 Posted 14 November 2018 - 11:06 PM

Sergeant

• Player
  • 31144 battles
  • 290

RNG vládne všemu, všechny si nás najde, do temnoty přivede a sváže. :trollface:

Jednou se trefíš, podruhé ti rána letí do kytek, jednou probiješ, pak ne, týpkovi necháš 5hp, i když jsi ho měl smáznout, jednou dostaneš od housky 100, jindy za 300dmg, HE granáty jsou jen o rng, celý spotting systém, kolik dostáváš kreditů i zkušeností, rotace map, Heat procházejí přes space armor, davají detrack is DMG, pak i Heatem dingáš lighty atd.

Můžeš tu hru umět i vědět, jak funguje, ale pokud ti RNG, aneb opička ti něco vytočí, řekne, že ne, tak máš smůlu. Třeba balanc hry, už je celý jen o RNG, jinak by tenhle OPjectsh*t nemohl jezdit proti osmičkách, jako 110, Tiger II, Ind. Panzer. Nebo si jen tak porovnej OPject 268v4 vs JpE100. Myslím, že nemá cenu ani pokračovat.:facepalm:

Edited by KreuZich, 14 November 2018 - 11:08 PM.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users