Jump to content

Object 705 A

• Please log in to reply
28 replies to this topic

Ivana_Drago #1 Posted 08 February 2018 - 03:16 PM

Community Manager

• WG Staff
  • 1205 battles
  • 1,120

Tankisté,

v tomto vlákně můžete diskutovat o sovětském těžkém tanku X. úrovně Object 705 A.

ShelbyGT500 #2 Posted 10 February 2018 - 01:32 AM

Warrant Officer

• Player
  • 73227 battles
  • 774
  • [SL4V] SL4V
Devítka je o fous lepší než osmička. Stejně tak je desítka o fous lepší než devítka. Vzhledem k tomu, že oba předchozí tanky jsou tak brutální šroty, tohle je pořád brutální šrot, který je hratelný jen proti nižším tierům. Je to naprosto jednoúčelový stroj, který je hratelný jen přes sidescrap nebo na rovině na hulldown a jakmile vás cokoliv objede, skončili jste. Jediný účel tohohle tanku je přeskočit ho přes volný expy na tier 11, který neexistuje.

Sejkyy #3 Posted 11 February 2018 - 05:02 PM

Private

• Player
  • 23772 battles
  • 23
  • [N0VA] N0VA
No abych byl upřímný tak jsem od tohoto vizualního krasavce čekal víc.

Dělo - jedním slovem hrůza, penetrace malá přesnost šílená
Pancíř - ze všech tězkých tanků sovětského svazu nejhorší
Pohyblivost - na 100t vcelku ujde, otáčení korby horší

No jedím slovem craps tento stroj jezdit nebudu. Bude se na něj prášit v garáži. Čekal jsem opravdu nějaký zvrat v linii těžkých tanků, ale nic. IS-7 je stále král.

_Chaotik_CZ #4 Posted 14 February 2018 - 05:40 PM

Private

• Player
  • 32759 battles
  • 21
Tohle je tank do přední linie ??? je to totální kakastrofa reload, armor a dělo je náladový celý tank krom věže je z perníku Loreina nebo Lowe nemá problém vás čelně prostřelit. 

ambrosan #5 Posted 18 February 2018 - 05:33 PM

Private

• Player
  • 22944 battles
  • 37
Zatím 23 her a 61% vítězství 2400 p. poškození, jsem spokojený dostal jsem to co jsem očekávál, mašinu na SIDESCRAP - tady je ultimatní bezkonkurenční stroj, opakuji tady je ultimatní bezkonkurenční..těch 650 dmg je brutal, dělo mě poslouchá protože hraji na kontaktní vzdálenost a na malé weakspoty nemířím na chirurgickou práci to dělo není...  jak psalo WG je důležité aby při nabíjení měla 705A někoho kdo vám " hlídá záda " jinak jako vždy záleží na MM pokud dostanu boot team jako naposled kdy IS7 jela na pozici light tanku a já tím pádem vzdoraval přesile enemáckých heavyn, které byly kde měly tak prostě neudělá player nic a to ani s tímto tankem, ale zatím aura mm v poho a ne všechny mapy 705A přejí..myslím si že vyváženost z těch novějších tanků je nejlepší není neprostřelitelný....jinak celne myslis kam? hornim platem jsem odrazil vsechny pokusy TD bokem taky, jen jendnou me penetroval X frantik do boku ale to protoze jsem sidescrap prepalil a spodek vana je nejslabsi cast vsech tanku takze hraju tak aby byla vzdy shovana pokud hra temto zakladům preje je 705A ultimatni..23 her :) treba  u té 100 budu psat neco jineho..mám rychlonabijak,stabik,ventilaci a 4 skill posádku 

Thellwinux #6 Posted 18 February 2018 - 06:25 PM

Lieutenant

• Player
  • 55191 battles
  • 1,506
  • [INT0X] INT0X
Včera jsem to vyexpil tak jsem si dal zatím jen jednu bitvu a padla mi Prochorovka bez artyn, tak jsem si najel na mid a dal 7800 DMG, tak uvidíme, zatím jsem neměl možnost ho pořádně prozkoušet co se týče armoru, každopádně to dělo mi přišlo fajn. No i s tou devítkou jsem v první bitvě dal 7700 DMG a pak už to tak salvný nebylo :)

Fantucci #7 Posted 19 February 2018 - 08:16 AM

Warrant Officer

• Player
  • 27009 battles
  • 747
  • [-LCP-] -LCP-
pro mě je ten tank jako soupeř zakletý. mám velký problém jej penetrovat i kolmo z boku s T9 HT  tanky.

guthas #8 Posted 19 February 2018 - 11:30 AM

Lieutenant

• Player
  • 36632 battles
  • 1,732
  • [BIA] BIA

View PostFantucci, on 19 February 2018 - 07:16 AM, said:

pro mě je ten tank jako soupeř zakletý. mám velký problém jej penetrovat i kolmo z boku s T9 HT  tanky.

Pokud se úhluje, tak mu to per přes přední kolečko. 

Pokud jej máš z boku, tak opět přes kolečko, nebo do boku věže. 

Jinak to pohltí magic. armor. 

Edited by guthas, 19 February 2018 - 11:33 AM.

Fantucci #9 Posted 19 February 2018 - 07:06 PM

Warrant Officer

• Player
  • 27009 battles
  • 747
  • [-LCP-] -LCP-
na gg. se to přitom ukazuje jako normálně penetrovatelné.

ambrosan #10 Posted 20 February 2018 - 05:25 PM

Private

• Player
  • 22944 battles
  • 37

Nemecke PZ je hure prostrelitelne do vany protoze se dokaze vrtet, u 705A tohle nejde a vanu jak uz zminil Chaotik  penetruje naprosto kazdy a nezalezi na vzdalenosti, spodek je opravdu magnet a nejsnaze prostrelitelny z heavyn..ale taky je jediny weakspot, dalsi postreh 2x jsem se nalepil na dva ruzne tanky T10,obj 430u a oba me goledem penetrovali do veze asi do mantletu, jinak pokud se nauhluje a ma schovanou vanu tak je to balada a dela hrnozny neporadek - 705 je na tohle delana proste parada!!!! Na novych mapach kde pribudou nove kempy bude brutalni...vsechny TD hlavne T95 proti me nabiji HE..ma slousnou rychlost a je to kraska..kdo ceka OP tank stylu maus ze jede a boura obranu tak o tom ten tank neni, mozna v cete ano, 705a je cistokrevny sidescraping tier

Edited by ambrosan, 20 February 2018 - 05:35 PM.

MegaLasicak #11 Posted 10 April 2018 - 03:36 PM

Private

• Player
  • 24198 battles
  • 29
Tak mam aj ja tohoto krásavca a je to neskutočná plečka myslel som že krankenwagen je crapale toto ho trojnásobne stačí do pdele ano uhlovanie je super pokial neurobia 2,2 a cusss idete do garáže svina vás prej...e tesne pod delo golfom bez problémov ako aj e4 a ine ťažkotonážne dela. A co sa týka dela to si žije svoj život presne je asi ako môj samopal na vojne co sme v službe v plote na ňom sedeli netrafi to nič a penetrácia je pocitovo tak na tiez 8 otras typ5 do boku z 20m za 0 asi 20 krát T34 10krat a batchat ani nestrieľam lebo je to isto detrack a gold to tu ani nepíšem slabota totálna fakt čakal som vsetko slabú vaňu ok beriem vežu ok beriem ale že delo bude nabíjať ako e100 a neprebije do boku T32 to už je vela. Ak to mam zhodnotiť tak ak potrebujete splniť misie na detrack jednoznačne je to váš stroj a ak chcete tank co je top tak SConqeror toto strčí do zadku minimálne 5x

panzerkiller71CZ #12 Posted 14 April 2018 - 03:48 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 17722 battles
  • 1,152
  • [ANV-V] ANV-V
Můj šestiletý syn si nestěžuje...hlavně že má utěrku na kanónu... :-D

Edited by panzerkiller71CZ, 14 April 2018 - 03:48 PM.

chiron123456789 #13 Posted 15 May 2018 - 09:36 AM

Corporal

• Player
  • 11157 battles
  • 139
Tak tank som vcera kupil a musim povedat ze zatial nič moc.Ta deviatka bola super ale toto je zatial zly sen.munici ma poskodenu kazdu bitku aj 3krat.No popravde lutujem ze som ho kupil,ale je to len moj nazor.

kusiakGSR #14 Posted 16 May 2018 - 09:35 AM

Staff Sergeant

• Clan Diplomat
  • 762 battles
  • 314
  • [_AF_] _AF_
Veľa krat aj ked som čítal o nejakom tanku aký je zly atd.moja skúsenosť bola iná a bol som spokojny. Tak nejak som v to dúfal aj pri tomto no nestalo sa.. Mali ste pravdu. Ten tank je hotová katastrofa. Jedine pozitívum je ze v sidescrape toho odrazí fakt veľa no to je vsetko. Nic viac neponúka.. Do vane ma pen aj VIII, delo je krivé, nabíja pol hodinu, heaty mi prídu tiez nejaké slabé. Do Type 5 mi vcera z 5 rán prešla 1 a verte ze viem kam ho strielať. Munícia odchádza po každej 2.rane. Alfu ma vraj 650 no X krat mi hodilo roll za 500..Vrchol bol, ked som s heatom dingol 50b. O zahodených pasoch bez dmg do LT alebo 25t ani nehovorím.. Ten tank odporúčam výlučne len pre masochistu.
Este dufam v to, ze mi vcera len neprialo rng no ak sa včerajšok bude opakovať aj dnes, poletí z garáže ze ani smrad po nom nezostane.

iTK_ #15 Posted 17 May 2018 - 06:17 AM

Lance-corporal

• Player
  • 2151 battles
  • 73

View PostkusiakGSR, on 16 May 2018 - 09:35 AM, said:

Veľa krat aj ked som čítal o nejakom tanku aký je zly atd.moja skúsenosť bola iná a bol som spokojny. Tak nejak som v to dúfal aj pri tomto no nestalo sa.. Mali ste pravdu. Ten tank je hotová katastrofa. Jedine pozitívum je ze v sidescrape toho odrazí fakt veľa no to je vsetko. Nic viac neponúka.. Do vane ma pen aj VIII, delo je krivé, nabíja pol hodinu, heaty mi prídu tiez nejaké slabé. Do Type 5 mi vcera z 5 rán prešla 1 a verte ze viem kam ho strielať. Munícia odchádza po každej 2.rane. Alfu ma vraj 650 no X krat mi hodilo roll za 500..Vrchol bol, ked som s heatom dingol 50b. O zahodených pasoch bez dmg do LT alebo 25t ani nehovorím.. Ten tank odporúčam výlučne len pre masochistu.
Este dufam v to, ze mi vcera len neprialo rng no ak sa včerajšok bude opakovať aj dnes, poletí z garáže ze ani smrad po nom nezostane.

No, staty tomu neodpovídají, 68% není nic moc, kolego :).
Co se týče tvého tvrzené, neměl bys to psát jako něco, co je špatně... Sověti jsou známi tím, že dlouho nabíjí, míří, jsou křivý... To, že je prostřelí i VIII, co je na tom? Tak to snad má být ne?! Pokud je mm upraveno tak, že VIII vozidla mohou hrát s VI až X úrovněmi, tak vozidla musí být upravena tak, aby byla vzájemně schopná se prostřelit... Zbytek už je na skillu jednotlivců. Co se týče té zmíněné přesnosti, jak říkám, máš jen 68%, což je málo a odpovídalo by to tvému tvrzení. Navíc předpokládám, že jsi jeden z těch, co vykouknou a hned pálí... Dnes naprosto běžná věc, ale to za prvé xkrát snižuje šanci na zásah a navíc o to více to tu šanci snižuje, když to děláš s vozidlem jako je 705A....
Doporučuji se trošku zamyslet než napíšu recenzi :).

kusiakGSR #16 Posted 17 May 2018 - 10:01 AM

Staff Sergeant

• Clan Diplomat
  • 762 battles
  • 314
  • [_AF_] _AF_

To nebola recenzia ale čistý p..ung :) Ako mam s nim len par bitiek tak nie som úplne objektívny, to ano ale uz po tych par bitkách viem, ze to je kram. S tým prestrelovanim celkom nesúhlasím. Ma to byt "super heavy X úrovne " tak by som čakal ze aspoň tie VIII ma nebudú krájať do vane s bežnou muníciou. 

iTK_ #17 Posted 17 May 2018 - 11:23 AM

Lance-corporal

• Player
  • 2151 battles
  • 73

View PostkusiakGSR, on 17 May 2018 - 10:01 AM, said:

To nebola recenzia ale čistý p..ung :) Ako mam s nim len par bitiek tak nie som úplne objektívny, to ano ale uz po tych par bitkách viem, ze to je kram. S tým prestrelovanim celkom nesúhlasím. Ma to byt "super heavy X úrovne " tak by som čakal ze aspoň tie VIII ma nebudú krájať do vane s bežnou muníciou. 

Podívej, ta vana má při naúhlování 59° a víc 240mm+, vozidla mají kolem 200mm průbojnosti na základní munici. Řekni mi, jak je tedy možné, že tě krájí jak říkáš..? Prostě s ním neumíš, to je všechno... Je to jednoduchý... Hledej chybu mezi židlí a klávesnicí, ne ve vozidle. Vozidlo je super...

kusiakGSR #18 Posted 18 May 2018 - 03:34 PM

Staff Sergeant

• Clan Diplomat
  • 762 battles
  • 314
  • [_AF_] _AF_

View PostiTK_, on 17 May 2018 - 10:23 AM, said:

Podívej, ta vana má při naúhlování 59° a víc 240mm+, vozidla mají kolem 200mm průbojnosti na základní munici. Řekni mi, jak je tedy možné, že tě krájí jak říkáš..? Prostě s ním neumíš, to je všechno... Je to jednoduchý... Hledej chybu mezi židlí a klávesnicí, ne ve vozidle. Vozidlo je super...

Fakt si ma rozosmial :) Ako bez problémov by som bral kritiku a sám dobre viem ze to s nim este moc neviem ale ked mi to napíše "failreroll" hráč ktory ten tank navyše ani nemá, je to na smiech :) 

MegaLasicak #19 Posted 19 May 2018 - 06:48 PM

Private

• Player
  • 24198 battles
  • 29

Tak som rad ze toto [edited]nemám sám ten tank je fakt na smiech nemá nič co je Best ani veža není neprestrielna a a fakt keď ho vezmem do hry je to normálne strach co to delo zase urobí vôbec sa nedá na delo spoľahnúť dinga aj veci co nemá problém prej..at aj type64 . Škoda peňazí radšej ísť na type 5 alebo niečo iné. Prosím a nepíš že tank je super keď ho ani nemáš ci sa riadi že vaši p... som taký nevidel a verím ze ju mate

A ešte aby som nezabudol máš 2500 hier a 10tier asi 300 čiže si začiatočník a riadis sa tým co ti ukáže apka že tank ma 240mm je to pekne ale keď budeš hrať wot 5 rokov a 10000 hier tak budeš vedieť ze to co WG napíše a v hre sa deje sú dva rozdielne veci toť fsio

Samaeliel #20 Posted 11 July 2018 - 05:21 AM

Private

• Player
  • 13267 battles
  • 36

No. mám s ním už pár bitiek. Spočiatku som nevedel ako s ním jazdiť ale časom je to skvelý stroj.

Reload v pohode, presnosť do 200 metrov v pohode, občas aj na 400 ale minimálne. Rýchlosť zameriavania v pohode.

Pancier super, moja IS4 len závistlivo čumí zapadnutá prachom. Sidescrap super, vež mi ešte nik neprebil, ale Type je rakovina všade. Pohyblivosť v pohode, na to kolko má panciera tak je pohyblivý ako E75 cca.

----mimo tému. CHÝBA TOPIC NA OBJ.277 !!!!!! KAJÍČEK NEZ**B**AJ SA!

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users