Jump to content

Object 705 A

• Please log in to reply
26 replies to this topic

mixhail #21 Posted 19 July 2018 - 06:06 PM

Private

• Player
  • 30792 battles
  • 39

Prvnich par desitek bitev jsem se s timto strojem szival, nestalo to za moc. Nasledovalo par desitek bitev, kdy jsem si rikal, jaky super stroj to je. Pak prisla jedna hra s 0 a jakoby nekdo otocil knoflikem a od te doby je to strasna tragedie. Delo strili na okraj kruhu at uz mam, nebo nemam domereno. Lita to na nejsilnejsi kusy pancire, nejsem ani heatem schopny prostrelit Type 5 do veze kolmo ke mne i 5x za sebou. Trefit vanu na 50m jineho tanku je casto nemozne ani na 5+ vystrelu a tolik zabitych krtku jako s timto strojem, jsem s jinym tankem asi jeste nemel. V sidescrapu me dnes rozkrajela Somua SM - 2x me zapalil z jednoho zasobniku... asi pres kolecko, nevim, ale ani sidescrap vzdy nefunguje, oproti IS4 je to slabota. Kazdopadne ten tank hori stale, motor ma vepredu, vzadu a i na bocich, takze hasicak je nutnost a i haseni na posadce se hodi, protoze uz nekolikrat jsem horel 2x za bitvu a to nemam jeste ani 100 her. Pancir je jako u vetsiny tanku magicky, jednu bitvu odrazi i nemozne a druhou co strela to pruraz a nemusi to byt ani premiova munice. Dnes me treba Tiger II v sidescrapu trefil misto nad pasy (je tam mala mezirka, kde je cca 230mm aktivniho pancire) a prosel. Jako vzdy je to pouze o tom, do jakeho kose vas WG zrovna hodi, jestli to vyherniho, nebo proherniho. 25% RNG stale vladne a vypada to, ze se vztahuje i na pancir a ne jen na pene a dmg. Za me fajn tank, pokud jste ve vyhernim kosi, jinak je to pomala ludra a volne HP pro enemy. Z ruskych tanku asi zatim nejhorsi presnost dela at uz domereneho, nebo ne.

Zaroven bych se chtel zeptat na vasi zkusenost s protistrepinovkou na tomto tanku. Pro artyny je tento tank velice oblibeny cil, tak jsem ji namontoval misto ventilacky, ale nezaznamenal jsem absolutne zadny ubytek odebranych HP pri zasahu. Stale dostavam kolem 500, stejne jako kdyz jsem protistrepinovku nemel. Vozite ji nekdo? Poznali jste rozdil? je supertezka, tedy by to melo byt o 50% mene, ale mam pocit, ze vubec nefunguje. Mela by i fungovat proti ostatnim HE nabojum, tedy napr. Type 5, nebo se pletu? Protoze i ten me kraji zepredu stale za 600 a zadny rozdil jsem nezaznamenal.

certcz #22 Posted 19 July 2018 - 08:53 PM

Warrant Officer

• Player
  • 35590 battles
  • 785
Není to supertěžký tank, protistřepinovka má místo 50% pouze 30% bonus a to se nevyplatí.

mixhail #23 Posted 19 July 2018 - 09:27 PM

Private

• Player
  • 30792 battles
  • 39

View Postcertcz, on 19 July 2018 - 07:53 PM, said:

Není to supertěžký tank, protistřepinovka má místo 50% pouze 30% bonus a to se nevyplatí.

ale ano, ma 50%.

kiloryba #24 Posted 30 July 2018 - 12:17 AM

Private

• Player
  • 49606 battles
  • 28
  • [SETAP] SETAP
Jako soupeř je tenhle tank super. S kterýmkoliv HT si ho docela dávám. Spodek je papír a pokud se pokusí nějak naúhlovat, pak bok není problém dát goldem i pod ostrým úhlem. Jen mezi pásama je neprůstřelný i na kolmo. Stačí jen zamířit o něco výš. Jezdit ho nebubu, je to šrot. A stejnej šrot, co se pancíře týká a možná i horší, je i jeho bratříček Obj. 277(toho jsem bohužel vyjezdil)

__Akiro__ #25 Posted 06 September 2018 - 01:59 PM

Sergeant

• Player
  • 21317 battles
  • 205
  • [9-TDA] 9-TDA

View Postkiloryba, on 29 July 2018 - 11:17 PM, said:

Jako soupeř je tenhle tank super. S kterýmkoliv HT si ho docela dávám. Spodek je papír a pokud se pokusí nějak naúhlovat, pak bok není problém dát goldem i pod ostrým úhlem. Jen mezi pásama je neprůstřelný i na kolmo. Stačí jen zamířit o něco výš. Jezdit ho nebubu, je to šrot. A stejnej šrot, co se pancíře týká a možná i horší, je i jeho bratříček Obj. 277(toho jsem bohužel vyjezdil)

S tvym wn akorat kecas.Spokojen stroj je dost op odrazi podrzi a krajim si nepritele at je v cemkoliv

RttB #26 Posted 17 September 2018 - 07:33 AM

Private

• Player
  • 13454 battles
  • 35
  • [A-N-V] A-N-V

View Postkiloryba, on 30 July 2018 - 12:17 AM, said:

Tak u toho obj277 bych spíše hledal problém mezi židlí a klávesnicí.
- to je ta část, co má 800wn recent při 50.000 bitvách :D 

ALOKART #27 Posted 18 September 2018 - 02:06 AM

Warrant Officer

• Clan Commander
  • 51124 battles
  • 520

Konecne sa mi s tym podarila fajnova bitka :)  za mna dobry stroj :)

http://wotreplays.eu.../4544021#stats 

Posted Image

Edited by ALOKART, 18 September 2018 - 02:10 AM.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users