Jump to content


Czas na mapy cz. 2 – usprawnienia projektów map HD


 • Please log in to reply
21 replies to this topic

00anj00 #21 Posted 16 February 2018 - 01:06 PM

  Corporal

 • Player
 • 25225 battles
 • 161
 • Member since:
  11-17-2012

View Postoldpryk, on 16 February 2018 - 08:09 AM, said:

 

Co poradzisz jak na forum co rusz pojawiają się tematy z kategorii gra oszustka, WG mnie okrada etc. Z reguły wypowiadają się ludzie którzy rozumieją mechanikę tej gry i zazwyczaj proszą o powtórkę. Ale to oczywiście temat tabu, jest taka zależność im większy płacz tym większa pewność że powtórki się nie nagrywają. A te kilka procent, cóż najwyraźniej tylko kila procent rozumie jak to działa.

 

W zasadzie w sytuacji, którą opisujesz nie sposób się z Tobą nie zgodzić.

Ale często jest tak, że ktoś opisuje problemy gry dotyczące większości graczy i nie tworzy teorii spiskowych tylko odnosi się do celowej polityki i jej problemów i jest za to po całości hejtowany. Często nawet bez odniesienia się do konkretnych kwestii poruszonych przez takiego forumowicza. No moim zdaniem nie po to jest forum. I strasznie mnie to wkurza.

Oczywiście czasem zdarza się, że z posta wylewa się brak znajomości podstaw mechaniki gry i jestem w stanie zrozumieć pewną irytację innych. Chociaż osobiście mnie to raczej nie denerwuje... Ot... jest to forum... dla każdego... Jak chcę wyjaśnić komuś jego niewiedzę to piszę swoje, częściej po prostu ignoruję...

Ale często jest też tak, że ktoś leci po kimś tylko dlatego, że ma lepsze staty i w swoim mniemaniu daje mu to prawo do pojechaniu po kimś. Czasem mam wrażenie, że jak np. na małej wiosce grałeś na słabym łączu przez kilka lat i Twoje staty są jakie są, to do póki nie zrobisz resetu konta, nie będziesz normalnie traktowany, bez względu na to jak merytorycznie będziesz się wypowiadał... smutne to raczej...oldpryk #22 Posted 16 February 2018 - 01:24 PM

  Lieutenant

 • Player
 • 27883 battles
 • 1,664
 • [_NES_] _NES_
 • Member since:
  01-07-2013

Ale tu z kolei jest inna zależność, im bardziej absurdalny jest temat tym niższe wn8 autora.

Z reguły ludzie przychodzą nie zapytać tylko z pretensjami do całego świata. Gdy próbujesz dowiedzieć się co konkretnie się stało, prosisz o powtórkę to nagle cisza albo powtórek nie ma. Nie chodzi o jechanie po statach ale wspominanie o nich wynikające z tego że z reguły ludzie mający słabe wyniki - słabo rozumieją działanie mechaniki gry. A jak czegoś nie rozumieją to automatycznie powstają teorie spiskowe, zarzuty o cheaty etc.

 

Dział służy dyskusji na temat rozgrywki i takowa ma tu miejsce. Jest tu sporo osób które merytorycznie pomogą w kwestiach gameplayu czy technicznych.

Ale nie można oczekiwać pomocy nie będąc w stanie opisać nawet swojego problemu.


1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users