Jump to content

Čas pro mapy, část 2. – Zdokonalení návrhu úrovní pro HD mapy

• Please log in to reply
79 replies to this topic

willer67 #41 Posted 14 February 2018 - 06:22 PM

Sergeant

• Player
  • 43751 battles
  • 291

View Postthe_shackal, on 14 February 2018 - 12:13 PM, said:

nechte erlenberg erlenbergem, jedna z mála map kde bitvy nekončí za 3,5 minuty, naopak miluju jí a je to hlavně o trpělivosti a chytrosti

je to mapa pro všechny třídy tanků a jedna z mála kde mají například spotteři svojí velkou roli

a když už jsem měl nějaký epic bitvy, tak ne z koridorů, ne z měst, ale přesně z těchto map jako jsou erlenberg, malinovka nebo prochorovka

akorád ničíte to co je na těch mapách nejen dobrý ale i originální, jelikož takový gameplay ostatní mapy nemají, pak je tu spoustu map který jsou v gameplay udělaný jak přes kopírák (charkov, paris, stallingrad nebo plzeň) a to jsou víceméně (pominuli overlord) poslední nový mapy (ty [edited]bigmaps nepočítám)

radši se věnujte navrhům nových map, který budou něčím zajmavý, univerzální a hlavně nedělejte je furt symetrický pro obě strany, v reálu nikde symetričnost ani není :-D

jeden z mála příspěvků který se dá číst. ty rajčata jdou hned poznat i podle fora

jura156 #42 Posted 14 February 2018 - 07:13 PM

Corporal

• Player
  • 40919 battles
  • 192
  • [T-RC] T-RC

View PostJmeno1, on 13 February 2018 - 10:31 PM, said:

Chcete názor? OK.

1) Charkov úplně pryč, ve městě jsou obecně tanky k ničemu a takovou mapu nelze balancovat pro všechny třídy vozidel ( Himmel je jediná výjimka za kterou by jste měli tvůrci líbat nohy )

2) Step - IMHO relativně vyvážená, záleží na technice a především na samotných hráčích jak se k bitvě postaví; do toho bych "nedupal"; no uvidíme co změny přinesou, ale trošku se bojím, že jste dali severu výhodnější pozici

3) Erlenberg - je/byla vynikající mapa, ale ne pro tým bezmozků; ano, bitvy jsou delší jako třeba na Malinovce nebo dříve Kampánii a to někomu vadí???? Vždyť si hráči stěžují, že jsou to teď všude jen turbobitvy do 4 minut za stavu 15:1-3 ( a naopak ); takže jste udělali jen další koridor na kolmé přestřelování goldama ( jako Fjordy, které jste v HD kompletně zničili )

Takže za sebe - změny se mi nelíbí. Charkov spláchnout do mísy, na zbytek nesahat. Vím, že ve hře je čím dál víc hráčů s nižším a nižším osobním hodnocením ( rozuměj IQ ), ale čím víc se budete snižovat na jejich úroveň, tím víc se budete blížit osudu AW. 

Je mi jasné, že můj názor nemá pro vás smysl a až dojde na má slova, tak vy konkrétní stávající WG staff už budete dávno u jiné firmy a tudíž už teď vám to je jedno, nicméně jsem vám dal na otázku zpětnou vazbu. :B

PS: 2 roky zpátky jsem tady psal, že se WoT blíží stavu, že budou všichni jezdit v Mausech a na Himlu se přestřelovat jen HEčkama. Čím dál víc se tomu blížíte.

dalo by se říci obecně máš v lečems pravdu jenže tohle já už sem píšu několik let a s tím IQ jsi mne fakt rozesmál v tom máš možná tak pravdu z 20% zbytek podělalo a podělává WG

jura156 #43 Posted 14 February 2018 - 07:16 PM

Corporal

• Player
  • 40919 battles
  • 192
  • [T-RC] T-RC

View Postudom9696, on 14 February 2018 - 08:27 AM, said:

přidávám se k názoru ostatních hráču a co se týká campení je tohle nešvar hlavně u hráču z x tierama typu e100 nebo jgpz e100 kdy frajer stojí a čeká po bitvě nadavá že to hrají rajčata přitom sám nic nenastřílí bohužel se mi potvrdilo že čím větší osobko tím větší je ten hráč camper ano já su lama hráč ale proč protože nestojím jak hnup ale snažím se jezdit a hrát co se týká mmka to jste totalně dokakali hráči z 8kama nemají absolutní šanci cokoliv uhrát pokud jsou mezi 9kama a 10kama ti jsou jen do počtu dála je mi jasně že když plním osobní mise tak musím něco udělat ale pardon udělat poslední misi na středáky u t28htc je zcela nemožné ne jen kvůli mmku a hráčum ale i ukolu kde mám způsobit 1000hp poškození stíhačum tanku zničit 2 stíhače tanku a poškodit dalších 6 vozidel poškodit 6 vozidel lehke ale jak mám z fv 4202 dokázat zbytek nevím když v bitvě vždy max 3 stíhače tanku z toho jeden je 8kovy tier druhý je 9kový tier a třetí je 10kovy tier prostě tohle udělat nemožné pokud se štěstí ja sakra neunavý a dále nefrníte či upravte švedské stiháče strv to jsou tanky které stojí někde v galaxii delta a vesele střílí aniž by je kdokoliv spotl to jste se opravdu pochlubily

a ještě dodatek tvrdíte že máte 40 map tak proč se točí dokola pořád max 8 map jeden den 4 mapy za 3 dny druhé 4 mapy co kdyby jste zanesli do hry kolonku vyber si mapu sám at si hráč vybere kterou mapu chce hrát to by jste hned poznali které mapy jsou na prd a které oblíbené bohužel 100lidí 100 názoru je my jasne že nelze udělat vše ale opravdu čtěte co ti hráčí píší a na co nadavají a co naopak chválí a ještě jedna věc rád bych si zmněnil nick no bohužel nezlob te se na mně ale dat 270 kč za to že si zmněním nick to je dost ubohe co kdyby jste to udělali tak že si hráč muže 1x za 3 roky pokud bude chtít zmněnil nick bez jakéhokoliv placení zkus te nad tím vším přemyšlet děkuji

máš naprostou pravdu 8 tier je tam akorát do počtu mezi 10 ale to samé 6 mezi 8

jura156 #44 Posted 14 February 2018 - 07:19 PM

Corporal

• Player
  • 40919 battles
  • 192
  • [T-RC] T-RC

View PostRttB, on 14 February 2018 - 08:35 AM, said:

Nechápu, proč měnit mapu Charkov tak, aby byla "vhodná pro všechny kategorie tanků". Co potom uděláte s Ohnivým výběžkem, kde hrát pomalé HT je opruz a v případě třech artyn je to doslova flustrující ??  Co uděláte s Posvátným údolím a Himmelsdorfem pro to, aby se tam dalo dobře hrát např. se STRV nebo artynou ?? Mapy neřešte - každá mapa přináší výhodu někomu a někomu jí bere.
Raději něco udělejte s EDIT RNG, které ovlivňuje hru daleko více než mapa samotná. Mapě se dá přizpůsobit, ale neprobít tutovou ránu, netrefit naplno doměřený tank i dvakrát po sobě a při třetí ráně dát jen critical hit, nebo dostat při prvním zásahu munici a jít do garáže je horší !!! 

Jinak oponuji všem co furt nadávají na MM !! MM je v pohodě. Být s VIII. v bitvě kde je pár X. mi jako problém nepřijde - vždy se dá něco zahrát.
Lidi asi už nepamatují co to bylo být se VII. lightem v bitvě s deseti X.   :D:D:D 

to máš uplně jedno asi jsi se 7 mezi 9 nebo s 8 mezi 10 imrvere nebo v 90%

jura156 #45 Posted 14 February 2018 - 07:22 PM

Corporal

• Player
  • 40919 battles
  • 192
  • [T-RC] T-RC

View PostAiroch, on 14 February 2018 - 11:30 AM, said:

Charkov, Stalingrad, Paříž a podobně úchylné mapy dejte pryč. Tanky do města nepatří. 

hlavně přiblblá paříž,charkov,plzeň

peyrak_No1 #46 Posted 14 February 2018 - 07:48 PM

Corporal

• Player
  • 26816 battles
  • 153

View Postudom9696, on 14 February 2018 - 08:27 AM, said:

přidávám se k názoru ostatních hráču a co se týká campení je tohle nešvar hlavně u hráču z x tierama typu e100 nebo jgpz e100 kdy frajer stojí a čeká po bitvě nadavá že to hrají rajčata přitom sám nic nenastřílí bohužel se mi potvrdilo že čím větší osobko tím větší je ten hráč camper ano já su lama hráč ale proč protože nestojím jak hnup ale snažím se jezdit a hrát co se týká mmka to jste totalně dokakali hráči z 8kama nemají absolutní šanci cokoliv uhrát pokud jsou mezi 9kama a 10kama ti jsou jen do počtu dála je mi jasně že když plním osobní mise tak musím něco udělat ale pardon udělat poslední misi na středáky u t28htc je zcela nemožné ne jen kvůli mmku a hráčum ale i ukolu kde mám způsobit 1000hp poškození stíhačum tanku zničit 2 stíhače tanku a poškodit dalších 6 vozidel poškodit 6 vozidel lehke ale jak mám z fv 4202 dokázat zbytek nevím když v bitvě vždy max 3 stíhače tanku z toho jeden je 8kovy tier druhý je 9kový tier a třetí je 10kovy tier prostě tohle udělat nemožné pokud se štěstí ja sakra neunavý a dále nefrníte či upravte švedské stiháče strv to jsou tanky které stojí někde v galaxii delta a vesele střílí aniž by je kdokoliv spotl to jste se opravdu pochlubily

a ještě dodatek tvrdíte že máte 40 map tak proč se točí dokola pořád max 8 map jeden den 4 mapy za 3 dny druhé 4 mapy co kdyby jste zanesli do hry kolonku vyber si mapu sám at si hráč vybere kterou mapu chce hrát to by jste hned poznali které mapy jsou na prd a které oblíbené bohužel 100lidí 100 názoru je my jasne že nelze udělat vše ale opravdu čtěte co ti hráčí píší a na co nadavají a co naopak chválí a ještě jedna věc rád bych si zmněnil nick no bohužel nezlob te se na mně ale dat 270 kč za to že si zmněním nick to je dost ubohe co kdyby jste to udělali tak že si hráč muže 1x za 3 roky pokud bude chtít zmněnil nick bez jakéhokoliv placení zkus te nad tím vším přemyšlet děkuji

Clape, tvoj post plne vyjadruje nazory a pocity mraky dalsich normalnych hracov. Lepsie by som to nenapisal. Pozri si moje staty, presne ta ista krvna skupina, nekempim aktivne hram. Co sa tyka map  - detto. A kopec inych veci co si sani nespomenul a nechce sa mio drat klavesnicu, lebo to je zbytocne. Ja hram WOT lebo som starsi rocnik a taky typ hry je super - bol, pred 3-oma rokmi. teraz na NERVY. No a a vsetky RPG a pod su na jedno kopyto detto aj auta. Tak co mi zostava..

Take skurwene WT s debilnym ovladanim a mechanikov si tiez mozu stcit, a AW je take odtazite. Uz trepem. pa.

CZ_IRON_RIDER #47 Posted 14 February 2018 - 08:11 PM

Corporal

• Player
  • 33410 battles
  • 160
  • [FOFR] FOFR

View PostRoboM_SK, on 14 February 2018 - 04:22 PM, said:

Nechápem. Absolútne nechápem, prečo zase musíte niečim kaziť túto hru. Všetky mapy boli podľa mňa úplne v poriadku už aj pred piatimi-šiestimi rokmi, pred všetkými vašimi blbými úpravami.(Nerátam nové mapy ako Paríž a podobné rakoviny.) Prečo ? Lebo všetko je to o hráčoch. Pokiaľ má človek aspoň trošíčku mozgovej hmoty a nedrbe sa s tankom tam kde nemá, tak neexistuje dôvod aby nezahral aspoň niečo. Už aj ten Paríž prestávam tak nenávidieť, lebo som prišiel na to, ako ho hrať bez toho aby som po 3 minútach šiel do garáže s nulou na konte. A keď to dokáže taký rajčák ako ja, MUSÍ to dokázať každý. Táto tragikomédia s tankami aj mapami čo tu predvádzate neprinesú žiadne pozitívum, tie mapy sú katastrofa.
Veľmi by ma napríklad zaujímalo, akým zázrakom chcete dosiahnuť aby na Erlenbergu nevznikol kempfest, keď z hlavných ciest na enemy základne úplne odstránite všetky stromy a nerovnosti, za ktoré sa dalo schovať. A zase naopak - obranné pozície sa zrovnali so zemou, alebo tam niesú žiadne stromy/kríky. Ktorý samovrah sa bude trepať cez tie otvorené polia ? Z toho bude ešte 5x taký kempfest ako kedeysi.

To je jednoduché, zase z další mapy udělali pitomost alá Plzeň, všichni pojedou do města a budou se přestřelovat přes rohy jako na většině ostatních měst. No a kdo bude mít v setupu víc goldů, tak za 3 min. vyhraje. Zábava jak sviňa, škoda že to samé už tu máme 30x.

NECHTE ERLENBERG TAK JAK JE! Je to jedna z mála map, kde rozhoduje skill hráčů, druh techniky + posádky a ne kdo má víc prémiové munice!

MedWedCZ #48 Posted 14 February 2018 - 08:13 PM

Vítěz 1. CCCupu

• Player
  • 18603 battles
  • 33

View PostScarefact, on 14 February 2018 - 10:00 AM, said:

Už jen čekám, kdy z oblíbené mapy Malinovka a Prochorovka udělají nový Himmelsdorf, aby si HTčka nestěžovaly, že je to moc open mapa a nemají se kde krýt před arty. Anebo naopak se dostaví den kdy z Himmelsdorfu udělají Erlenberg aby vyhověli nasraným artynářům, že si ve městě s arty nezahrají a po půl minutě je tam yolne nějakej LT a pošle je šupem do garáže. V tom by se WG měli opravdu zamyslet, že jakýkoliv velký rebalanc map nikdy nikomu neprospěje, ba naopak to tu mapu totálně zabije. Naopak by jste se měli zaměřit na vytváření nových map a vrácení některých starých map jako je Perlová řeka. V tomhle je budoucnost. To je můj feedback pro vás WG, takže čekám v příštím update návrat Perlovky.

Twl Perlova reka... ja normalne musel guglit.. uz bych si ji nevybavil... sakra, nebyla spatna! :-)

DanielMBC #49 Posted 14 February 2018 - 08:48 PM

Private

• Player
  • 14941 battles
  • 5
  • [VSDOG] VSDOG

View PostIvana_Drago, on 14 February 2018 - 04:37 PM, said:

Ahoj DanielMBC,

na hráče se slabšími sestavami jsme samozřejmě mysleli také. Víme, že mnoho hráčů, kteří tvoří naší hráčskou základnu, hraje na méně výkonných počítačích a byli bychom sami proti sobě, kdybychom tyto hráče od hry odstřihli. Něco takového rozhodně není v našem zájmu.

Aktualizace 1.0 bude optimalizovaná tak, aby bylo možné zachovat si stávající nastavení hry. To znamená, že hráči kteří momentálně hrají s nastavením na nižší/střední detaily, by měli i po updatu být schopni hrát na nižší/střední detaily, nebo vyšší atd. Pokud hru rozjedeš teď, neměl bys mít problém ji rozjet i po updatu, přičemž hra by měla vypadat lépe než tomu bylo doposud :)

Obecně k mapám a jejich nové podobě - díky za zpětnou vazbu všem diskutujícím, předám vaše kritické připomínky dále.

Dejte novým mapám šanci, vyzkoušejte je, pořádně projeďte, jakmile bude aktualizace implementována. Budeme dále sledovat jak zpětnou vazbu, tak data ze serverů, na zakládě kterých pak vyhodnotíme, jak si nové mapy spolu s dalšími změnami, které byly ve hře provedeny, stojí.

Děkuji za koment a doufám že jak já vy my dokážeme hru vylepšovat a dostat se někam dál :)

Bery_CR #50 Posted 15 February 2018 - 12:29 AM

Major

• Player
  • 56991 battles
  • 2,677
  • [KOBD] KOBD

View PostIdahou, on 14 February 2018 - 12:04 PM, said:

No, před druhou světovou byli koncipovány především na boj ve městech. Proto třeba na začátku 2.sv.v měli američané pravidlo, že dělo nesmí přesáhnout podvozek. Tanky měli především zlikvidovat opevněné pozice a obsazovat města. Až později se více zaměřovali boj proti jiným tankům v otevřeném terénu. Každopádně boj obrněné techniky v zástavbě je něco s čím se muselo počítat vždycky.

Ale houby, tanky prinesly reseni na vleklou zakopovou valku a koncept byl jako podpora pechoty v terenu. Souhlasit se da tak s tim bojem proti opevnenym pozicim na okraji mest, aby se mohla do mesta dostat pechota. Boj tank proti tanku ve meste byl spise ojedinelou zalezitosti. Zadny rozumny tankista by s tezkym tankem do mesta nejel, protoze tam ma mizernou manevrovatelnost a nikdy nevi kdo mu skoci do zad. Nevim o tom, ze by ve mestech probihala takova tankova rallye jako zde.;) Ono totiz i dnes je boj ve meste pro tankistu slusna nocni mura. :)

_Gazzkon_ #51 Posted 15 February 2018 - 07:12 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 28118 battles
  • 1,099
  • [_VAL_] _VAL_

View PostDanielMBC, on 14 February 2018 - 01:26 PM, said:

Hráčů jako ty mi je upřímě líto že ty to budeš hrát na ultra a zbytek na min jde vydět že tvé uvažování a týmová hra je na bodu mrazu. Mluvíš sám osobě tohle si může říct pouze zazobaný člověk.:(

Tak za prvé se nauč česky a za druhé nechápu, co tady meleš o týmové hře, stačí se mrknout na volně dostupné statistiky. V tvém příspěvku o slabém počítači a ponechání staré grafiky to nebylo o tobě? Sám kvůli svojí kalkulačce nechceš vylepšovat hru a diktovat tak podmínky pro ostatní? A upřímně, mě tě líto vůbec není.

View PostOyeblikk, on 14 February 2018 - 02:17 PM, said:

By ma celkom zaujímalo či disponuješ nejakými štatistikami o hráčskej technike na ktorej ľudia hrajú keď píšeš že sa to týka len marginálneho percenta hráčov. Možno máš pravdu, ja neviem pretože osobne k takýmto štatistikám prístup nemám. A k tým 10 tisícom. To čo sa tebe môže zdať ako málo, môže sa inému javiť ako veľa. A naopak. Platy na takej Ukraine sú niečo nad 200 euro v priemere čo v reále znamená ešte menej. Zaplať z toho nároky na život a víde ti že na tebou uvedenú sumu si tam človek ani nenašetrí. Môžeme sa ísť pozrieť aj do Ruska, na balkán či iných štátov. Ale netreba chodiť ďaleko. Priemerná mzda na Slovensku okolo 1000eur. V praxi to znamená že stále mnoho ľudí zarobí na mesiac okolo 500. Odrátaj od toho všetko čo normálny človek musí zaplatiť aby prežil a zistíš že kúpa nového počítača je položka na ktorú sa musí šetriť dlhšie a keď sa aj našetrí, človek často zvolí radšej niečo iné, pretože starý počítač mu funguje dobre akurát mu nejde wotko :-) Proste to že pre teba daná suma nieje problém ešte neznamená že pre mnoho ľudí to nie je príliš veľa. Proste nemám rád takéto zhadzovanie či pohŕdanie istou sumou peňazí len preto že zrovna niekomu to subjektívne príde ako málo. 

Osobne inak súhlasím so zlepšovaním grafiky, je to prirodzený vývoj a raz to prísť musí a za mňa kľudne aj teraz. Len by WG malo zvážiť resp. zistiť o koľko hráčov tým môžu prísť kým niečo také zavedú do praxe. A myslím že to WG má odhadnuté dávno podľa údajov kto na akých detailoch to hrá čo je aj dôvod že rapídne sa na grafike hry nezmenilo za tie roky veľa.

Ano, já netvrdím, že v celé Evropě mají všichni stejné platy, ale pak je to taky otázka toho, co s tím starým PC chci dělat. Existuje asi tak bambilion titulů, které si prostě na staré mašině nezahraješ. To by potom vývojáři nemohli vydávat nové, lepší a pohlednější tituly, kdyby brali ohled na pár zastaralých PC. Zastavíme pokrok, protože Pepík nemá na novej komp, omg.

Připadá mi to jako v hospodě, kde brečí Franta s Pepou nad tím, jak si nemůžou koupit novou rychlovarnou konev, protože je drahá a takhle to dělají každý den dokola, přičemž u toho vypijou 10 piv a vyhulí 2 krabky startek.

Našetřit se těch pár tisíc dá, je to jen otázkou priorit, do čeho je potom vrazím.

GreenKlid #52 Posted 15 February 2018 - 07:46 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 37532 battles
  • 452
  • [KAACR] KAACR
... a co Ruinberg, kempovací okýnka v jihozápadním sektoru? Na ty Vás komunita upozorňuje cca od roku 2015 - Vaše reakce byla pohotová: přidali jste tam sníh :):). A takhle je to bohužel s většinou problémů ve hře. Krávoviny se řeší přednostně, důležité věci se okecávají. GJ !

Idahou #53 Posted 15 February 2018 - 08:45 AM

General

• Veteran
  • 36475 battles
  • 8,907
  • [IDDQD] IDDQD

View PostArtin_19msd, on 14 February 2018 - 02:49 PM, said:

Tak na zdroj se odvolávat nemůžu, protože si ho nepamatuju. Každopádně to co ty píšeš je jejich taktická úloha, ale strategická byla v rámci doktríny blietzkriegu především obsazování měst. Vyplývá to i z výzbroje tanků  - děla byla především krátká a na přesnost se moc nehledělo, přestože už tehdy byli možnosti přesnější výzbroje. Většina bojů se ovšem přesunula z měst do otevřených prostor s tím, že se čím dál tím častěji setkávali tanky s tanky. Proto se začali prosazovat delší hlavně s větší penetrací a přesností stejně tak jako stíhače tanků. 

Amíci měli omezení, že dělo nesmí přesáhnout korbu tanku, i když asi spíš z důvodů přepravy. Nejčastěji to zaznělo v souvislosti s M3 Lee a to třeba i ve videu Challangera nebo Fletchera.

Nejsem odborník, takhle to mám v hlavě a dává mi to smysl

View PostBery_CR, on 14 February 2018 - 11:29 PM, said:

Ale houby, tanky prinesly reseni na vleklou zakopovou valku a koncept byl jako podpora pechoty v terenu. Souhlasit se da tak s tim bojem proti opevnenym pozicim na okraji mest, aby se mohla do mesta dostat pechota. Boj tank proti tanku ve meste byl spise ojedinelou zalezitosti. Zadny rozumny tankista by s tezkym tankem do mesta 

Viz. výše a příkladem budiž obsazení Rakouska kdy právě tanky rychle obsazovali především města. Obecně se s protitankovým bojem až tak nepočítalo a důsledkem oné noční můry bylo právě to, že se tankové bitvy přesunuli mimo města. Netvrdil jsem, že to byl dobrý koncept. Je potřeba taky poukázat na to, že pohled na tanky a jejich užití se lišil jak v průběhu let tak i u různých konstrukčních škol a národů. V začátcích to skutečně byli především nástroje jak překonat zemi nikoho a nepřátelské zákopy, později to byl nástroj proti pěchotě a v době blitzu zas prostředek k dobývání rozsáhlých uzemí atd...

Edited by Idahou, 15 February 2018 - 08:52 AM.

fabes_ #54 Posted 15 February 2018 - 09:19 AM

Private

• Player
  • 22268 battles
  • 38
  • [CS-K] CS-K

View PostKrakenus79, on 13 February 2018 - 10:57 PM, said:

Když už děláte novy engine tak udělejte to že se bude dát vše zničit a rozstřílet .Každý barák jde přece s tankem projet .Více reality prosím !!

Toto bolo slubene uz 2 rokmi pokial si pamatam, kazda mapa je fajn pokial hrac trochu rozmysla, ale to sa neda povedat o 80% hracoch, nechapem naco pridavali par novych map a 60% starych zmazali, kazdy den sa mi toci tych istych 10 map koho to ma bavit hrat? Tym ze pridavate nove tanky hra nebude zaujimavejsia, ale mapami by to hracov viac bavilo, prosim vrtit stare mapy :(

GreenKlid #55 Posted 15 February 2018 - 10:18 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 37532 battles
  • 452
  • [KAACR] KAACR

View Postfabes_, on 15 February 2018 - 09:19 AM, said:

Toto bolo slubene uz 2 rokmi pokial si pamatam, kazda mapa je fajn pokial hrac trochu rozmysla, ale to sa neda povedat o 80% hracoch, nechapem naco pridavali par novych map a 60% starych zmazali, kazdy den sa mi toci tych istych 10 map koho to ma bavit hrat? Tym ze pridavate nove tanky hra nebude zaujimavejsia, ale mapami by to hracov viac bavilo, prosim vrtit stare mapy :(

jojó. Třeba Perlová řeka (před přidáním koridorových průjezdů na kopci) nebo Skrytá vesnice ...

Idahou #56 Posted 15 February 2018 - 10:18 AM

General

• Veteran
  • 36475 battles
  • 8,907
  • [IDDQD] IDDQD
Že půjde vše zničit nebylo slíbeno nikdy - některé objekty jsou důležité pro balanc map a gameplay. Slibovali, že skrze HAVOC engine budou propracovanější modely destrukce a pohybu některých částí (vybavuju si nějaký kymácející se řetěz na IS-4 )

Scarefact #57 Posted 15 February 2018 - 10:32 AM

Corporal

• Player
  • 19383 battles
  • 190

View PostIdahou, on 15 February 2018 - 09:18 AM, said:

Slibovali, že skrze HAVOC engine budou propracovanější modely destrukce a pohybu některých částí (vybavuju si nějaký kymácející se řetěz na IS-4 )

WG toho už naslibovalo. Konkrétně HAVOC slibovali už před 3-mi lety a co se stalo za tu dobu stalo?

RadecekH #58 Posted 15 February 2018 - 04:27 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 31421 battles
  • 323

Nechte už ty mapy na pokoji. Na co šáhnete, to pokoníte ještě víc. Když jsem začínal WoT hrát, bývala každou chvíli do hry přidaná nějaká nová mapa, pak jste začali mapy houfně odebírat a teď už neděláte nic jiného, než je opravujete.

Jestli vás tak trápí vyváženost map, nic vám nebrání udělat mapu naprosto symetrickou. Ideálně náhodně generovanou, vážně není moc zábavné jet stejnou mapu potisící (doslova).

A nebo naopak dělejte mapy nevyvážené, ale těm, kdo hrají na té horší straně dávejte více expů za to, že něco předvedou. Ostatně nikde snad není psáno, že na každé straně musí být stejný počet tanků. Atd. Prostě možnosti jsou. Ale muselo by se chtít.

Baron_von_Goldring #59 Posted 15 February 2018 - 06:23 PM

Lance-corporal

• Player
  • 6744 battles
  • 55

Ty mapy jsou jiné, jsou hezké, věrohodné  a značně mění hrací prostředí.

Ale jenom kvůli mapám to nehrajeme.

Pokud WG 

- opravdu nedokáže MM opravit a ten bude i nadále určovat předem, který tým vyhraje a k tomu ještě

- ponechá 3 artyny ve hře, aby ji i nadále devastovaly a znechucovali hráče,

nepomůžou mu ani tyto fakt pěkné a reálné  mapy.

svkruskor #60 Posted 15 February 2018 - 06:48 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 31975 battles
  • 403
  • [HESH_] HESH_

View PostDanielMBC, on 14 February 2018 - 11:29 AM, said:

Zdravím vím že můj názor nebude nikoho zajímat co se týče map nic nemám sou tam +, - což je jasné ale chci vás všechny poprosit a doufám že to uvidí někdo s WG. Prosím vás začněte myslet na hráče a né na sebe jde tu o to že budou hd mapy a kdo nemá hd bude hrát v prasácký grafice na prasáckých podmínkách. Místo toho aby jste vylepšovali MM a snažili se opravit chyby co ve hře jsou a snažili se ke hře dostat více hráčů, tak si podrážíte nohy. Ano výjdou HD mapy super ale pouze pro některé hráče přemýšlejte ?? Né všichni lidé mají herní sestavu nebo notebooky za tisíce takže po vydání HD map si to na hd zahraje tak stěží půlká komunity ta druhá to začne hrát jak už jsem říkál na prasácký grafice jak sto let za opicema. Na to se vám hráči vyprdnou a místo toho aby hráči přibývali tak si zase velkou část odříznete. A tak vás prosím tato grafika co je momentálně si myslím že je super mapy se sem tam taky dají ale zaměřte se na všechny druhy hráčů a né pouze na sebe na ty VIP a pod me hru zdokonalovat vzákladu ne napohled sám mám sestavu že ted to hraju na střední. HD nerozchodím což např. pro mě to znamená konec a nebudu sám tak vás tady prosím né za sebe ale za většinu komunity vykašlete se na to a hru opravujte místo vylepšujte. Prosím komunitu aby se tento vzkaz dostal do WG aby se nad sebou zamysleli. A hráče co jsou pouze sami za sebe taky. WOT je týmová hra tak myslete taky na ty ostatní. Děkuji herní nick DanielMBC. Velitel klanu IDE4L.

Neboj tak ako ti to ide teraz ti to pôjde aj v 1.0...

Musím WG uznať že optimalizácia ide dobre, také Avalanche by za to chcelo min. GTX 970 s i5 :D

Edited by svkruskor, 15 February 2018 - 06:49 PM.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users