Jump to content

Čas pro mapy, část 2. – Zdokonalení návrhu úrovní pro HD mapy

• Please log in to reply
79 replies to this topic

svkruskor #61 Posted 15 February 2018 - 06:52 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 31909 battles
  • 397
  • [HESH_] HESH_

View PostScarefact, on 15 February 2018 - 09:32 AM, said:

WG toho už naslibovalo. Konkrétně HAVOC slibovali už před 3-mi lety a co se stalo za tu dobu stalo?

Namiesto HAVOC bude Core... Možno nakoniec dodrží svoj sľub v 2.0 a bude HavCore :D

Edited by svkruskor, 15 February 2018 - 06:53 PM.

mamlass #62 Posted 15 February 2018 - 07:03 PM

Warrant Officer

• Player
  • 30966 battles
  • 672
  • [G0G0] G0G0
Nevím nevím, jestli je vhodné použít slovíčko "zdokonalení" (map)... mnohem výstižnější je IMHO slovíčko "změna" ;)

svkruskor #63 Posted 15 February 2018 - 07:08 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 31909 battles
  • 397
  • [HESH_] HESH_
Inač ľudia, tie mapy sú naozaj cesta k lepšiemu. Erlenberg vám prišiel dobrý? A čo na ňom bolo dobré? Ako ste s ťažkým tankom museli čakať kým vám priezkmuník niečo nenasvieti, a ak skapal, tak ste čakali kým skapete? 

guthas #64 Posted 15 February 2018 - 10:08 PM

Captain

• Player
  • 37434 battles
  • 2,262
  • [BIA] BIA

View Postsvkruskor, on 15 February 2018 - 06:08 PM, said:

Inač ľudia, tie mapy sú naozaj cesta k lepšiemu. Erlenberg vám prišiel dobrý? A čo na ňom bolo dobré? Ako ste s ťažkým tankom museli čakať kým vám priezkmuník niečo nenasvieti, a ak skapal, tak ste čakali kým skapete? 

A co ti na tom novém erlenbergu příjde lepší? 

Ty velké otevřené plochy? Už vidím jak tam budou hráči vesele a s úsměvem na rtech tlačit. Ty baráky na středu, kde budou s velkou pravděpodobností natlačeny heavyny? Nebo myslíš ten jeden žlábek na každý straně jakože pushovací, který když vyhraješ, tak je ti stejně víceméně k prdu, protože tě tam čeká opět otevřený plocha? 

sharper1_eEriness #65 Posted 15 February 2018 - 10:54 PM

Corporal

• Player
  • 50152 battles
  • 115
  • [WTBT] WTBT
By jste chtěli trochu moc, oni si ještě nevšimli starých chyb ve hře :D, doufám, že to bude natolik napiču, aby mě to už vůbec nelákalo hrát, budu jen rád, mě to pomůže a konečně něco vidím pozitivně, jak domrdat lidi natolik, aby to přestali hrát, to se mi líbí. Rybářské papíry nakupené, letos doufám, nebudu mít už důvod, tuto hru zapnout. Momentálně mě odradilo, už jen to, že je tam to vyjebané TD, nové tanky překopaná celá hra, jen žádné chyby nepřidali do hry, ale už chystaji HD mapy a chyby, které tam jsou už si toho všimli ? :D Kontakty nefungují co chvíli, identifikátor nabíjeni blbne po opravě lékarkou, zvuky stále vypadávají, já jen tak, k tomu předělat všechny mapy, tak aby nebyli zábavné, budete sledovat tu krásu okolo, ale proto já tu hru nehraji :)

JoshStonem #66 Posted 16 February 2018 - 10:25 PM

Private

• Player
  • 61615 battles
  • 4

View PostTOMCAT2017, on 14 February 2018 - 05:27 AM, said:

Chápu naprosto snahu o vyvážené mapy. 
Nevyvážená mapa ovlivňuje hru a může se tsát že vyvolení prohrají... 
Zaměřte se na MM a mapy nechte v klidů klucí jedni

to je otázka jestli je to záměr aby byl MM vyvážený....můj názor je že o to WG nemá zájem. Proč? no čistě teoreticky by nebylo nic pěkného pro rajčata a těch je co si budeme vyprávět převážná většina. Proto se nedivme těm neprůstřelným tankům a podobným WG tahům které kvalitním hráčům nejdou na rozum. Já s tím nesouhlasím, ale snažím se pochopit proč to tak je. Krom toho jestli si to dobře pamatuji tak se jeden s vývojářů k tomu i tak vyjádřil, že není zájem vytvářet vyvážené bitvy jelikož by to nebylo atraktivní či zajímavé....pro koho? no pro tu většinu která to hraje jak se oni při své neschopnosti vymlouvají pro zábavu 

Baron_von_Goldring #67 Posted 17 February 2018 - 09:45 AM

Lance-corporal

• Player
  • 6744 battles
  • 53

View PostJoshStonem, on 16 February 2018 - 10:25 PM, said:

......pro koho? no pro tu většinu která to hraje jak se oni při své neschopnosti vymlouvají pro zábavu 

Tak při té tvé schopnosti,  když nehraješ hru pro zábavu, tak hraješ pro co?  Léčís si tady  mindráky?

guthas #68 Posted 17 February 2018 - 10:58 AM

Captain

• Player
  • 37434 battles
  • 2,262
  • [BIA] BIA

View PostBaron_von_Goldring, on 17 February 2018 - 08:45 AM, said:

Tak při té tvé schopnosti,  když nehraješ hru pro zábavu, tak hraješ pro co?  Léčís si tady  mindráky?

Každý kdo to hraje, aby něčeho dosáhl ( lepších výsledků, každého možného tanku atd ) si léči mindráky? 

Co kdyby byl třeba jenom cílevědomý nebo ambiciózní, či jenom ctižádostivý? 

Baron_von_Goldring #69 Posted 17 February 2018 - 12:56 PM

Lance-corporal

• Player
  • 6744 battles
  • 53

View Postguthas, on 17 February 2018 - 10:58 AM, said:

Každý kdo to hraje, aby něčeho dosáhl ( lepších výsledků, každého možného tanku atd ) si léči mindráky? 

Co kdyby byl třeba jenom cílevědomý nebo ambiciózní, či jenom ctižádostivý? 

Cílevědomý, ambiciózní, ctižádostivý? OK, to je v pořádku. Ale je to hra a ty jí hraješ z důvodů, které si uvedl a aby si dosáhl těchto cílů. Je to zřejmě tvůj způsob zábavy a nic proti němu.Tak to určitě nejsou mindráky (za co se ti omlouvám).

Já nemám tento cíl, já si chci zastřílet, zajezdit, zasmát se, pobavit se a relaxovat (a myslím si, že i většina hráčů a to od dětí až po důchodce).

Hodnocení, ať už je jakékoli není pro mne důvod hraní.

Můj kamarád si zase dělá sbírku tanků a to je pro něj důvod, proč to hraje a má z těch tanků radost a potěšení a to bez ohledu na to, jak jsou ty tanky efektivní.

Bohužel, jsou ale i hráči, kteří to hrají jen proto, aby provokovali spoluhráče a napadali vlastní  tým. To je zase jejich důvod hraní.

Ale všichni tu hru hrajeme, proto je to hra.

svkruskor #70 Posted 17 February 2018 - 01:10 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 31909 battles
  • 397
  • [HESH_] HESH_

View Postguthas, on 15 February 2018 - 09:08 PM, said:

A co ti na tom novém erlenbergu příjde lepší? 

Ty velké otevřené plochy? Už vidím jak tam budou hráči vesele a s úsměvem na rtech tlačit. Ty baráky na středu, kde budou s velkou pravděpodobností natlačeny heavyny? Nebo myslíš ten jeden žlábek na každý straně jakože pushovací, který když vyhraješ, tak je ti stejně víceméně k prdu, protože tě tam čeká opět otevřený plocha? 

áno tie otvorené plochy, aspoň každá nubka so stíhačom nekempí na kopcoch!

A teraz je to načo dobré? Teraz sa obsadí jedna strana a každý čaká, kým si niekto z toho svojho kopečka zlezie dole aby sa pokúsil prekročiť rieku :D 

A ak prekročíš rieku, ťa čakajú zakempenci na kopcoch, vysvetlíš načo je toto dobré?

Edited by svkruskor, 17 February 2018 - 01:16 PM.

JoshStonem #71 Posted 17 February 2018 - 03:36 PM

Private

• Player
  • 61615 battles
  • 4

View PostBaron_von_Goldring, on 17 February 2018 - 08:45 AM, said:

Tak při té tvé schopnosti,  když nehraješ hru pro zábavu, tak hraješ pro co?  Léčís si tady  mindráky

Ty jsi si z toho vytáhl co jsi chtěl....ano hraju to mimo jiné taky pro zábavu a žádné mindráky si zde neléčím a ani nikde jinde páč na ně netrpím. Správně je to hra tedy soutěž....(wikipedia: Hra je činnost, která se provádí kvůli rozptýlení či obveselení, které se nachází ve hře samotné. Cílem hry je vyhrát.) Kdo nechce vyhrávat? Kdo nechce být lepší a hrát tak aby byl dobrý? 

​Mluvil jsem o hráčích, kteří nehrajou týmově a je jim jedno jestli něco nastřílí a jestli vyhrajou a to rozhodně cílem této hry je. Vůbec nemám problém hrát v četě s někým komu to nejde pokud je vidět že má tu snahu a třeba se zeptá jak hrát lépe. 

​Ale je tu obrovské množství hráčů co hru vůbec nechápou a pokud jich máš v týmu 5 je hra úplně ztracená a pozbývá hlavní smysl hry....tedy se odreagovat a obveselit pokud budu citovat wikipedii. 

Budu rád za další reakci. 

Díky s pozdravem JoshStonem

guthas #72 Posted 17 February 2018 - 03:43 PM

Captain

• Player
  • 37434 battles
  • 2,262
  • [BIA] BIA

View Postsvkruskor, on 17 February 2018 - 12:10 PM, said:

áno tie otvorené plochy, aspoň každá nubka so stíhačom nekempí na kopcoch!

A teraz je to načo dobré? Teraz sa obsadí jedna strana a každý čaká, kým si niekto z toho svojho kopečka zlezie dole aby sa pokúsil prekročiť rieku :D 

A ak prekročíš rieku, ťa čakajú zakempenci na kopcoch, vysvetlíš načo je toto dobré?

Dnešní erlenberg se dá zahrát od vody v tom novem to nejde, protože otevřená plocha :D chápeme? 

báze ze strany kde je hrad je nekrytá ze strany hradu, kdežto ta druhá jej má krytý. Co s tím udělá strana s hradem, když má pramálou šanci na kontrolu strany? Má bezhlavě pushovat na druhou stranu a pozdechat jak králici?  Mají se stáhnou v případě capováni enemáků a nechat se rozstřílet přes otevřený pole, kde není ŽÁDNÝ krytí? 

I na dnešní mapě jsou na středu nějaký jakože baráky. Na novém není nic. 

Dnešní erlenberg se dá hrát vícero způsoby, moc dobře to víš a taky moc dobře víš, že se dá dostat pod nepřítele / pod kopce / a je v pytli a vesměs je to prohra pro kempovače. Ony ty kopce jsou výhoda i nevýhoda. 

Ví to i mnoho dalších hráčů, pouze ty tady obhajuješ něco co je epic fail WG.  Běž na test server, vyzkoušej si jej pořádně ať víš co obhajuješ. 

Edited by guthas, 17 February 2018 - 03:45 PM.

svkruskor #73 Posted 17 February 2018 - 04:19 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 31909 battles
  • 397
  • [HESH_] HESH_

View Postguthas, on 17 February 2018 - 02:43 PM, said:

Dnešní erlenberg se dá zahrát od vody v tom novem to nejde, protože otevřená plocha :D chápeme? 

báze ze strany kde je hrad je nekrytá ze strany hradu, kdežto ta druhá jej má krytý. Co s tím udělá strana s hradem, když má pramálou šanci na kontrolu strany? Má bezhlavě pushovat na druhou stranu a pozdechat jak králici?  Mají se stáhnou v případě capováni enemáků a nechat se rozstřílet přes otevřený pole, kde není ŽÁDNÝ krytí? 

I na dnešní mapě jsou na středu nějaký jakože baráky. Na novém není nic. 

Dnešní erlenberg se dá hrát vícero způsoby, moc dobře to víš a taky moc dobře víš, že se dá dostat pod nepřítele / pod kopce / a je v pytli a vesměs je to prohra pro kempovače. Ony ty kopce jsou výhoda i nevýhoda. 

Ví to i mnoho dalších hráčů, pouze ty tady obhajuješ něco co je epic fail WG.  Běž na test server, vyzkoušej si jej pořádně ať víš co obhajuješ. 

Jj dá sa dostať pod kopce, ale to musíš najprv prežiť + mať dobrých priezkumníkov - a to veľmi dobre vieš :D a dobre som ten test server skúšal, a ak si ho skúšal aj ty, by si mal byť rád že z tých kopcoch ťa už nič nerozstrieľa.  A to že na novom nie je nič, to je také klamstvo :D 

Videl som tam stromy, hrad atd. :D jediné čo tam nie je sú tie kopce :D

Edited by svkruskor, 17 February 2018 - 04:23 PM.

guthas #74 Posted 17 February 2018 - 04:56 PM

Captain

• Player
  • 37434 battles
  • 2,262
  • [BIA] BIA

View Postsvkruskor, on 17 February 2018 - 03:19 PM, said:

Jj dá sa dostať pod kopce, ale to musíš najprv prežiť + mať dobrých priezkumníkov - a to veľmi dobre vieš :D a dobre som ten test server skúšal, a ak si ho skúšal aj ty, by si mal byť rád že z tých kopcoch ťa už nič nerozstrieľa.  A to že na novom nie je nič, to je také klamstvo :D 

Videl som tam stromy, hrad atd. :D jediné čo tam nie je sú tie kopce :D

Z hradu se nedá pokrýt báze, kdežto tým co capuje, capuje pěkně v krytu a má pod kontrolou celé pole. 

Nerozstřílí mě z kopců nic, ale rozstřílí mě při pohybu na otevřeným poli bez možnosti se krýt, nebo takticky se přemisťovat. 

Takže bude co? Jedna půlka tanků si zakempí na hradě, druhá ve vesnici u mostu a GL při pushování. 

Baron_von_Goldring #75 Posted 17 February 2018 - 06:00 PM

Lance-corporal

• Player
  • 6744 battles
  • 53

View PostJoshStonem, on 17 February 2018 - 03:36 PM, said:

Ty jsi si z toho vytáhl co jsi chtěl....ano hraju to mimo jiné taky pro zábavu a žádné mindráky si zde neléčím a ani nikde jinde páč na ně netrpím. Správně je to hra tedy soutěž....(wikipedia: Hra je činnost, která se provádí kvůli rozptýlení či obveselení, které se nachází ve hře samotné. Cílem hry je vyhrát.) Kdo nechce vyhrávat? Kdo nechce být lepší a hrát tak aby byl dobrý? 

​Mluvil jsem o hráčích, kteří nehrajou týmově a je jim jedno jestli něco nastřílí a jestli vyhrajou a to rozhodně cílem této hry je. Vůbec nemám problém hrát v četě s někým komu to nejde pokud je vidět že má tu snahu a třeba se zeptá jak hrát lépe. 

​Ale je tu obrovské množství hráčů co hru vůbec nechápou a pokud jich máš v týmu 5 je hra úplně ztracená a pozbývá hlavní smysl hry....tedy se odreagovat a obveselit pokud budu citovat wikipedii. 

Budu rád za další reakci. 

Díky s pozdravem JoshStonem

Souhlasím. Jestli někdo tvrdí, že nechce vyhrát tak vědomě lže. Každou hru od kuliček přes kulečník až po tanky chce každý vyhrát a je to přirozené.

Ale také si myslím, že právě z tohoto důvodů každý hráč (až na výjimky) hraje tak jak nejlépe umí a to bez ohledu na jeho hodnocení.

Ale vítězství má pro každého jinou cenu.

Určitě máš stejnou zkušenost jako já, že někdy vyhrajeme, ale bitva za moc nestála. Jindy zase prohrajeme, ale bitva trvala až do konce limitu a byla skvělá.

A to je důvod proč já to hraju.

Užít si tu hru a když ještě vyhrajeme, tak samozřejmě tím lépe.

Nejhorší je, že bitva ještě ani nezačala a šance na výhru je např. 38% (dokonce jednou jsem měl tento měsíc 21%), pak je ta hra, jak píšeš ty, ztracená a to bez ohledu na kvalitu hráčů. Jestliže je MM určen vítěz předem, tak hráči rozhodují pouze o tom, na jakém místě se v týmu umístí a kolik vydělají.

Někdy, jak jsem psal může být i ta předem určená prohra dobrou bitvou.

Mungo_13 #76 Posted 17 February 2018 - 06:02 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 16150 battles
  • 1,474

View Postguthas, on 17 February 2018 - 04:56 PM, said:

Z hradu se nedá pokrýt báze, kdežto tým co capuje, capuje pěkně v krytu a má pod kontrolou celé pole. 

Nerozstřílí mě z kopců nic, ale rozstřílí mě při pohybu na otevřeným poli bez možnosti se krýt, nebo takticky se přemisťovat. 

Takže bude co? Jedna půlka tanků si zakempí na hradě, druhá ve vesnici u mostu a GL při pushování.

Sry, mne su teda nejake superstrategie cudzie, zvlast ked na Randome na tom tolko nezalezi - plati inteligencia hufu (lemmingov). Ist z juhu k hradu, pokial trochu funguje spot, znamena casto byt rozstrielany este niekde na pristupovej plani, kedze severny tym je skoro okamzite na kopceku. Takze ak je trochu angresivnejsi, ti zospodu su pod palbou skor, nez sa dostanu k hradu (neratam formuly).

Ist do mesta znamena skumanie, kolkokrat ta RNG zachrani, ked povystrcis nos spoza domu.

Ked to Severania vezmu cez hrad a spodom, zalezi na tom, kolko je kemperov na hrebeni na pravom okraji a ci maju spot. Ak ano a nie su sprosti, nemas sancu dorazit k rieke. Tak trochu vynutit si hru a nebyt asfaltovy holub sa da v zvislom smere po pravej strane cez kopce.

Lava strana a stred su situacne - zalezi na spoteroch, kemperoch a spol. kam vyrazia. Ak nespolupracuju, je to casto cesta do garaze. A ked sa prida "arty" faktor ...

Neviem, co urobis pod kopcami, ked hore sa ti objavi len tvrda veza a tvrdsi mantlet a teba ma ako na dlani. Prinajhorsom ta berie cez strechu veze. OK, ked hore kempi Rus ci Cinan v HT, je to trochu ine - ale to nie su vsetky tanky.

Co by ma teda zaujimalo je, ci su autori tych textov kompletni:

"Čím blíže se dostanete ke středu, tím hustější bude zástavba. Ačkoliv zde není dostatek místa pro těžké tanky, dobře obrněným středním tankům se zde bude dařit a budou využívat velké oblasti pevných krytů k likvidaci každého, kdo by se odvážil vstoupit na jejich území."

To HT maju velkost Titanic-u alebo co? Nie je mesto naopak pre HT a ked je tam malo miesta, MT maju problem s manevrom a vyuzitim rychlosti?

Ked som videl plany splanirovat stred Lakeville (zrejme preto, ze ruske HT/MT tam maju problem s depresiou, takze ich super dela a pancier tam nenajdu vyuzitie a zrejme si Rusi stazovali), tak som zvedavy, kde este idu urobit rovne placky.

Zeby som na Step-i videl niekoho prilis jazdit stredom? Okrem LT prakticky nik, okrem zaverecnych faz bitky.

Ze riesia mapy, ktore su casto aspon trochu hratelne ma neprekvapi. Ale zda sa mi, ze zatial som nevidel ani slovo o Kemperovke a jej surodencovi (Ohnivy vybezok). Nie zeby Malinovka bola o tolko lepsia, ale tam sa da hrat aspon na hornej strane bez garancie krizovej palby.

guthas #77 Posted 17 February 2018 - 06:26 PM

Captain

• Player
  • 37434 battles
  • 2,262
  • [BIA] BIA

View PostMungo_13, on 17 February 2018 - 05:02 PM, said:

Sry, mne su teda nejake superstrategie cudzie, zvlast ked na Randome na tom tolko nezalezi - plati inteligencia hufu (lemmingov). Ist z juhu k hradu, pokial trochu funguje spot, znamena casto byt rozstrielany este niekde na pristupovej plani, kedze severny tym je skoro okamzite na kopceku. Takze ak je trochu angresivnejsi, ti zospodu su pod palbou skor, nez sa dostanu k hradu (neratam formuly).

Ist do mesta znamena skumanie, kolkokrat ta RNG zachrani, ked povystrcis nos spoza domu.

Ked to Severania vezmu cez hrad a spodom, zalezi na tom, kolko je kemperov na hrebeni na pravom okraji a ci maju spot. Ak ano a nie su sprosti, nemas sancu dorazit k rieke. Tak trochu vynutit si hru a nebyt asfaltovy holub sa da v zvislom smere po pravej strane cez kopce.

Lava strana a stred su situacne - zalezi na spoteroch, kemperoch a spol. kam vyrazia. Ak nespolupracuju, je to casto cesta do garaze. A ked sa prida "arty" faktor ...

Jasně, dostaneš do týmu opičky a neuděláš už laufem nic.  Jseš bez spotů, jseš bez krytí, nějaké stáhnutí nepřipadá k úvahu. 

Problém této mapy je prostě to otevřený rovný pole.

Ti co začínají na pravý straně mají jakousi rokli, kde se můžou přesunout  až skoro na úroveň hradu - budeme se pořád opírat o hrad, ok? Kdežto ti co jedou po levý straně mají otevřený rovný pole, kde jsou vystaveni spotu/dmg a pokud dojedou na hrad, tak je čeká co? jedno okno, jeden val a otevřená plocha na kterou se nevyplatí jezdit, protože zakempený tédé to vysvětlí od řeky, kde jsou nějaký keře/stromy/baráky + arty svačina.

Takže co můžou ti co se vydají na hrad udělat? Dobýt hrad a potom koukat, nebo se pokusit tlačit. Roklinkou po červený je jedna možnost, vzít to na střed je možnost druhá a třetí je to vzít k nim na cap.

1 možnost. - roklinka, nebo žlábek. nazývejme to jak chceme se nachází u červený a je to celkem chráněná cesta lemována křovím směrem k hradu, vydat se tou cestou na cap je riskantní, protože je bezpečně kontrolována od báze nepřítele. 

2 možnost - střed a tam se buď zakempit a čekat kdo, kde a kdy se spotne, případně potkat nějaký hnusný tank/tédéčko, které se tam naučí jezdit. 

3) rovnou na cap nepřítele je yolo nájezd a s největší pravděpodobností se rovná smrti. 

Stáhnout se přes otevřený, rovný pole se dá a s trochou štěstí se to i povede, jenže kam?
Budeme předpokládat, že na svojí základnu a kam tam? k těm páru stromů, které dávají minimální možnost krytí? Za baráky? Ok, zajedeme se tada schovat za baráky, kde bohužel jsme na to sami. 

Proč jsme na tom při defování báze sami? Protože moc, který vede z pravé poloviny mapy na levou ( tu s hradem ) je ukryt tak, že 2/3 levé na něj nevidí a ke všemu je u toho mostu capovací kruh. Tzn, pokud těch pár chudáků co se rozhodne defovat padne, tak decap je možný až z úrovně baráku u cap ( !!! ). 

Nastává otázka jak se na ten decap dostat z levý strany? Zkusíme to vzít kolem řeky středem po naší straně, kde se dá dostat a se ztrátou HP decapnout, jenže bude to k nečemu? Pokud bude mít protihráč mozek, naspotuje si již váš příjed a vám zbude pár hp. 

Přes pole kolem vody? Však tam není žádné krytí, žádná členitost terénu, kde by se dalo schovat a částečně kryt přejet. 

Pak je poslední možnost, vzít to před stranu nepřítele. Tu si odpovězte sami..

A co má druhá strana? Má taky takový problém s obranou báze? Má problém se nespotnut přesouvat? Má problém kontrolovat strategické místa na mapě? 

Odpovězte si sami. 

P.s. Ještě je tu možnost se pokusit dobýt druhou stranu přes most. Jaká je šance? 

Edited by guthas, 17 February 2018 - 06:27 PM.

AlexYachtmaster #78 Posted 18 February 2018 - 03:13 PM

Lance-corporal

• Player
  • 42662 battles
  • 68
  • [SCCAT] SCCAT
Mapa Erlenberg? Chce se mi zvracet!

AlexYachtmaster #79 Posted 18 February 2018 - 07:44 PM

Lance-corporal

• Player
  • 42662 battles
  • 68
  • [SCCAT] SCCAT
Naprosto dementni svetelne efekty pri strelbe hodici se tak do Star Treku. Furt nekde neco blika jak na pouti. Nefunguje zvuk poskozeni...

plesnivej_kompot #80 Posted 15 March 2018 - 05:01 PM

Lance-corporal

• Player
  • 20931 battles
  • 53
  • [_STT_] _STT_

1)Erlenberg- Momentálně špantá mapa, potřebovala změnit, ale ne tímto způsobem- Střed mapy je lepší, ale západní a východní strana jsou obrovské tragedie + severní tým má horší pozice

2)Step- takovéto změny nebyly potřeba, ale mapa bude pravděpodobně hratelná (podle toho co jsem zkoušel na CT)

3)Charkov- Niní naprosto v pořádku mapa(jedna z nejlepších), nepotřebuje změnu nebo maximálně vše nechat tak jak je a přidat další nový terén(1000X1000), aby byla mapa větší, ale není to potřeba. Momentální verze této mapy na supertestu ( https://www.youtube....h?v=6aONEJsOIDU ) je naprosto příšerná, z skvělé mapy pro všechny TANKY se stane klasická wot mapa  (2 koridory a open kde nejde nic dělat protože campeři).Změny: zadělání midu (kravina), ve verzi B zadělání toho kruhu z paneláků nebo co to je (kravina), v obou verzích zrušení převisu a dvoru ve východní části mapy (naprostá kravina), změna východního kraje mapy- téměř nic za čím se jde krýt, pouze pár mělkých kráterů... (naprostá kravina) = na této mapě se VŮBEC NIC NEZLEPŠÍ POKUD TAKTO VÝJDE ,POUZE SE CELÁ ******. Btw pokud si ještě někdo kromě WG myslí, že na té mapě nejde hrát se scoutama tak se s ním hádat nebudu, vysvětlím mu jak se tato mapa se scoutama hraje, protože pro mě je tato mapa ať hraju cokoli včetně scouta je jedna z nejoblíbenějších, takže my případně napište a já vám řeknu jak tu mapu hraju já a vzhledem k tomu, že my to tak vychází tak to asi nebude špatně. Pokud WG chce předělávat mapy (protože nejsou vybalancované nebo tam nejde s něčím hrát) tak ať se radši zaměří na Himmel, Prochorovku -ohnivý výběžek je ve všem lepší ,horský průsmyk, ruinberg, a mapy jako tyto. Charkov je vyvážená a se vším hratelná mapa (nevím jak s artynama, ale vzhledem k tomu, jak jsou zde postavné ulice nemyslím si, že by v tom byl problém).

Nakonec bych dodal snad jen to, že nemůžme víc než doufat...

Edited by plesnivej_kompot, 15 March 2018 - 05:02 PM.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users