Jump to content

Mapa Globalna a Gry Wojenne

• This topic is locked This topic is locked
27 replies to this topic

bachu93 #21 Posted 23 February 2018 - 05:33 PM

Corporal

• Player
  • 35515 battles
  • 172
  • [5TAR5] 5TAR5

View Postsebafa, on 23 February 2018 - 05:18 PM, said:

Powiem Ci... smutne masz życie.:teethhappy: Co większość ludzi na świecie obchodzi Twój wn i co ich obchodzi wyimaginowany klan w grze komputerowej.:teethhappy: Dla mnie zajebista to może być książka, serial lub film... ewentualnie fajna osoba do dyskusji. Nie frajer, który uważa, że miarą jego zajebistości jest wn.:teethhappy: Żonie mówisz w łóżku... "kochanie jestem zajebisty bo mam 2350 wn":D Rozumiem również, że Twoje pierwsze słowa na imprezie... "kłaniajcie się pazie... przyszedł król wot-a... z topowego europejskiego klanu... jedną ręką coś będę robił, ale nie powiem co..."

Milczeniem pominę już fakt Twojego poziomu kultury, buractwa i słomy wyłażącej z butów. Sformułowanie "...obijając pyski takim leszczom jak Ty" świadczy jedynie o tym jak prostym człowiekiem jesteś.

Jaka żona? Jaka dziewczyna? WoT mym życiem, WN mym pokarmem. Mama na premkę mi daje, więc pracować tez nie muszę i mam na golda, żeby lać złotem na takich jak ty xDDDDDD 

A teraz cytat dla ciebie (specjalnie z małej litery):

"Zaprawdę, powiadam wam, kto nie przyjmuje Królestwa Bożego jak fiolet, nie wejdzie do niego."

Kiedyś nawet księdza się na spowiedzi spytałem, czy jak będę miał 3k WN to będę zbawiony. On łamiącym się głosem powiedział: "Tak chłopcze, będziesz zbawiony" po czym wzruszony wyszedł, więc teraz gram w tą grę jak głupi żeby mieć te 3k WN8 xDDDDDD

xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Gdzie tacy ludzie się rodzą...

View PostFalathi, on 23 February 2018 - 05:22 PM, said:

Wiecie... jest taki duży klub piłkarski w Ostrawie. 

Nazywa się Banik. 

Czy mam kontynuować, czy też zakończymy ten offtop bez upominków od moderacji? 

​Nie kończ tej zabawy proszę :trollface: Nie często się zdarza, żeby ktoś tak dobrze połknął haczyk z tak oczywistym baitem na jego końcu :trollface:

Edited by bachu93, 23 February 2018 - 05:37 PM.

TalkToTheHoof #22 Posted 23 February 2018 - 06:09 PM

Warrant Officer

• Player
  • 4332 battles
  • 725
  • [R3B3L] R3B3L

View Postbachu93, on 23 February 2018 - 05:33 PM, said:

Jaka żona? Jaka dziewczyna? WoT mym życiem, WN mym pokarmem. Mama na premkę mi daje, więc pracować tez nie muszę i mam na golda, żeby lać złotem na takich jak ty xDDDDDD 

A teraz cytat dla ciebie (specjalnie z małej litery):

"Zaprawdę, powiadam wam, kto nie przyjmuje Królestwa Bożego jak fiolet, nie wejdzie do niego."

Kiedyś nawet księdza się na spowiedzi spytałem, czy jak będę miał 3k WN to będę zbawiony. On łamiącym się głosem powiedział: "Tak chłopcze, będziesz zbawiony" po czym wzruszony wyszedł, więc teraz gram w tą grę jak głupi żeby mieć te 3k WN8 xDDDDDD

xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Gdzie tacy ludzie się rodzą...

​Nie kończ tej zabawy proszę :trollface: Nie często się zdarza, żeby ktoś tak dobrze połknął haczyk z tak oczywistym baitem na jego końcu :trollface:

no i nie często się zdarza żeby takiego sarkazmu nie wyczuć:trollface::trollface::trollface:

Ataman_ #23 Posted 23 February 2018 - 06:44 PM

Colonel

• Player
  • 52244 battles
  • 3,815
  • [CYOU] CYOU

View PostFalathi, on 21 February 2018 - 12:37 PM, said:

W zasadzie tak: deweloperzy pytają, czy gracze EU byliby również zainteresowani takim rozwiązaniem. Niczego nie obiecuję, ale jeśli tak to dajcie znać. 

Skoro deweloperzy zadają sobie trud i odpowiadają na pytanie jednej osoby na forum, to ja mam kolejne pytanie dla nich.

Czy specjalnie dla gracza Ataman_ i tylko dla niego wprowadzą złote albo w kolorze platyny lub srebra kamuflaże na czołgi.

Tak, żeby pospólstwo wiedziało kto jedzie.

View Postbachu93, on 22 February 2018 - 05:47 PM, said:

Zlot forumowych celebrytów mających ból dupska o to, że Starsy chcą znowu kraść golda z Gier Wojennych za 3, 2, 1... :hiding:

Generalnie to skandal z tym złotem był, wstyd i żenada....ale po stronie WG. Starsy dostały golda, oficjalnym kanałem i mogły zrobić co chciały.

Z drugiej strony, takie klany jak Nisza a szczególnie ich dowódca strasznie się jarają że mają 1 miejsca podczas Gier Wojennych. Jak ktoś nazywa Starsy fioletami i się chełpi, że z nimi wygrał to już inna równoległa rzeczywistość.

bachu93 #24 Posted 23 February 2018 - 07:06 PM

Corporal

• Player
  • 35515 battles
  • 172
  • [5TAR5] 5TAR5

View PostAtaman_, on 23 February 2018 - 06:44 PM, said:

Z drugiej strony, takie klany jak Nisza a szczególnie ich dowódca strasznie się jarają że mają 1 miejsca podczas Gier Wojennych. Jak ktoś nazywa Starsy fioletami i się chełpi, że z nimi wygrał to już inna równoległa rzeczywistość.

1. Mechanika Gier Wojennych (w zasadzie całej nowej Twierdzy) była skopana od samego początku a to, że klany typu NISZA są w stanie ugrać cokolwiek tylko to potwierdza. Liczy się ilość, a nie jakość, a wręcz bycie dobrym jest karane.

2. Chełpienie się wygraną z jakimkolwiek klanem jest zabawne.

View PostAtaman_, on 23 February 2018 - 06:44 PM, said:

Generalnie to skandal z tym złotem był, wstyd i żenada....ale po stronie WG. Starsy dostały golda, oficjalnym kanałem i mogły zrobić co chciały.

Jeden z nielicznych rozsądnych głosów. No ale przecież to jest nasza wina, że tego golda dostaliśmy, wydaliśmy, a WG nie monitoruje elementarnych operacji na kontach graczy...

Edited by bachu93, 23 February 2018 - 07:08 PM.

Ataman_ #25 Posted 23 February 2018 - 07:10 PM

Colonel

• Player
  • 52244 battles
  • 3,815
  • [CYOU] CYOU

View Postbachu93, on 23 February 2018 - 06:06 PM, said:

1. Mechanika Gier Wojennych (w zasadzie całej nowej Twierdzy) była skopana od samego początku a to, że klany typu NISZA są w stanie ugrać cokolwiek tylko to potwierdza. Liczy się ilość, a nie jakość, a wręcz bycie dobrym jest karane.

2. Chełpienie się wygraną z jakimkolwiek klanem jest zabawne.

Nisza idzie tylko i wyłącznie w ilość. Reszta jest bez znaczenia. Jeżeli grasz 6x10 to tak naprawdę wystarczy Ci do pierwszego miejsca wr na poziomie 50% albo jeszcze mniej.

Ale spokojnie, Anusiak ma genialny plan, jak zdominować mapę globalną, pokonać fiolety i napisać na mapie Nisza :)

Ale potrzebuje do tego kilka klanów, dlatego robi 5-6 Nisza i kolejne bot klany Vita czy jakoś tak.

sebafa #26 Posted 24 February 2018 - 09:06 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 36134 battles
  • 1,320
  • [_NES_] _NES_
Nie ma to jak w odpowiednim czasie przejść z ośmieszenia się do "sarkazmu". No, ale czymś trzeba się zasłonić.

Mscislav_sister #27 Posted 24 February 2018 - 09:31 AM

Field Marshal

• Player
  • 258 battles
  • 11,256

View Postsebafa, on 23 February 2018 - 05:18 PM, said:

Powiem Ci... smutne masz życie.:teethhappy: Co większość ludzi na świecie obchodzi Twój wn i co ich obchodzi wyimaginowany klan w grze komputerowej.:teethhappy: Dla mnie zajebista to może być książka, serial lub film... ewentualnie fajna osoba do dyskusji. Nie frajer, który uważa, że miarą jego zajebistości jest wn.:teethhappy: Żonie mówisz w łóżku... "kochanie jestem zajebisty bo mam 2350 wn":D Rozumiem również, że Twoje pierwsze słowa na imprezie... "kłaniajcie się pazie... przyszedł król wot-a... z topowego europejskiego klanu... jedną ręką coś będę robił, ale nie powiem co..."

Milczeniem pominę już fakt Twojego poziomu kultury, buractwa i słomy wyłażącej z butów. Sformułowanie "...obijając pyski takim leszczom jak Ty" świadczy jedynie o tym jak prostym człowiekiem jesteś.

View Postsebafa, on 24 February 2018 - 09:06 AM, said:

Nie ma to jak w odpowiednim czasie przejść z ośmieszenia się do "sarkazmu". No, ale czymś trzeba się zasłonić.

Serio?

Nie wyczułeś baita/trolla w stylu Lorda Kruszwila?

Falathi #28 Posted 24 February 2018 - 11:09 AM

General

• WG Staff
  • 16031 battles
  • 9,294
  • [WG] WG

Dobra, wystarczy tych złotych smutów. 

2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users