Jump to content

Sıralamalı Savaşlar: 1. Sezon Başladı!

• Please log in to reply
92 replies to this topic

_mabolla_ #41 Posted 28 February 2018 - 10:29 PM

Corporal

• Player
  • 32698 battles
  • 145
  • [_EON_] _EON_
Hay ben sizin tasarlayacağınız şerit sisteminin ta .... Capi korumak için canım çıkıyor 3.5k dmg atıyorum kazanıyoruz şerit korundu kardeşim illa adamın poposuna girip ateş edeceksin ki wg beyfendi şerit versin. Kazanmayı sağlıyoruz kazanan takımdayım neden şerit vermiyor.

listen_little_man #42 Posted 01 March 2018 - 05:11 AM

General

• Veteran
  • 56206 battles
  • 9,004

View Post_macasi_, on 01 March 2018 - 12:29 AM, said:

Hay ben sizin tasarlayacağınız şerit sisteminin ta .... Capi korumak için canım çıkıyor 3.5k dmg atıyorum kazanıyoruz şerit korundu kardeşim illa adamın poposuna girip ateş edeceksin ki wg beyfendi şerit versin. Kazanmayı sağlıyoruz kazanan takımdayım neden şerit vermiyor.

dün 2 oyun attım, birinde dakika 14:12 "yani maç başlayalı henüz 48 saniye olmuşken" bizim takımın 4 tankı patlamıştı bile! ikincisinde bizimkiler tek tarafa lemming yaptılar, adamlar kasmadan geldi tek tek daldılar arkadan maçı aldılar. sonra usulca kapattım normal randoma döndüm.

gerek yok delirmeye.

Edited by lantirn, 01 March 2018 - 05:12 AM.

_mabolla_ #43 Posted 01 March 2018 - 07:40 AM

Corporal

• Player
  • 32698 battles
  • 145
  • [_EON_] _EON_

View Postlantirn, on 01 March 2018 - 05:11 AM, said:

dün 2 oyun attım, birinde dakika 14:12 "yani maç başlayalı henüz 48 saniye olmuşken" bizim takımın 4 tankı patlamıştı bile! ikincisinde bizimkiler tek tarafa lemming yaptılar, adamlar kasmadan geldi tek tek daldılar arkadan maçı aldılar. sonra usulca kapattım normal randoma döndüm.

gerek yok delirmeye.

Hocam maçı satmaları falan geçtim ben kazanmaya yönelik oynuyorum takım bi yerde düşmanla çatışırken bakıyorum mesela 6 0 geriye düşmüşüz hızlıca cap'e dolaşıp cap alıyorum. Oyunu çeviriyorum son sıralara yazıyor şerit vermiyor ona çıldırıyorum. Veya adamlar cap almaya koşuyor bir tepenin arkasına geçip cap'e gitmelerini engelliyorum bizim takım ezip geçiyor kill almadık diye veya uzaktan vurduk diye yine şerit vermiyor. Maçı satanlara garip garip işler yapanlara hadi neyse de kazanıpta şerit vermemek beni deli etti resmen diğer sezonlara kesinlikle başlamam çekilecek iş değil.

ElbisHan #44 Posted 01 March 2018 - 09:53 AM

Captain

• Player
  • 95050 battles
  • 2,027
  • [GEN_Y] GEN_Y

Hep yazıyorum, yine yazayım ... Bu sefer büyük harflerle, bağıra bağıra yazayım. Belki gören ve ileten olur, kim bilir ? .....

World of Tanks' in ranked mode di̇ye bi̇r moda i̇hti̇yaci yok !

tek yapmaniz gereken, wn8, pr vb. bi̇r si̇stemi̇, tank bazinda oyuncu i̇çi̇n hesaplayip, yakin sevi̇yedeki̇lerle oynatmak.

gerçek rank, o oyuncunun, o tankla başarisi olarak düşünülebi̇li̇r basi̇t mantik !!!

yap bunu, her oyuncuyu da kendi̇ sevi̇yesi̇ndeki̇ tanklarla oynat, bak nasil zevkli̇ olacak oyun, oyuncular nasil mutlu olacak !!!

yap bi̇r yahu, bi̇r kere dene !

Bu post moderasyon ekibi tarafından, gereksiz büyük harf kullanimi  sebebi ile değiştirilmiştir.

Edited by VMX, 03 March 2018 - 10:59 AM.

serdar1981 #45 Posted 01 March 2018 - 10:15 AM

Warrant Officer

• Player
  • 92080 battles
  • 823
  • [T_R_Q] T_R_Q

%15 hasar

%15 spout hasarı

%10 şok hasarı

%30 kazanma bonusu

%10cap sıfırlama puanı

%10 cap işgali puanı

%10 kıll

gibi bunların bır kombınasyonu ıle belırleyecegınız  bır sıstemınız olsa her oyuncunun bır sevıyesı olsa 

artık dıyebılsek 

xxxxxx isimli oyuncu bu oyunun en ıyısı 

yada ben tank oyununda 789 000 sırasındayım gıbı

şu sıralamalı güzel aslında ama bır kuralı olması lazım butun tanklar aynı yone gıdıyor ve takım kayvedıyor arkamıza gecıp sıkıolar arkadan

Pinocchio_BVSC #46 Posted 01 March 2018 - 10:29 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 25285 battles
  • 368
  • [W31RD] W31RD

View PostElbisHan, on 01 March 2018 - 11:53 AM, said:

Hep yazıyorum, yine yazayım ... Bu sefer büyük harflerle, bağıra bağıra yazayım. Belki gören ve ileten olur, kim bilir ? .....

World of Tanks' in ranked mode di̇ye bi̇r moda i̇hti̇yaci yok !

tek yapmaniz gereken, wn8, pr vb. bi̇r si̇stemi̇, tank bazinda oyuncu i̇çi̇n hesaplayip, yakin sevi̇yedeki̇lerle oynatmak.

gerçek rank, o oyuncunun, o tankla başarisi olarak düşünülebi̇li̇r basi̇t mantik !!!

yap bunu, her oyuncuyu da kendi̇ sevi̇yesi̇ndeki̇ tanklarla oynat, bak nasil zevkli̇ olacak oyun, oyuncular nasil mutlu olacak !!!

yap bi̇r yahu, bi̇r kere dene !

Randomda ben niye kendi seviyemdeki adamlarla oynamak istiyimki , al bak ranked a son seviyeye gelince herkes iyi oyuncu Edited maçlar oluyor,ama bu 15v15 olduğu için 5v5 yapsalar küçük haritalarda böyle olmıyacak.randomda herşey randomken guzel.

rankeda ihtiyacı var ama random formatında değil.eski ranked sistemi "ekip formatı" bundan daha iyiydi ama solo giremiyordun sanırım o yuzden tututmadı.takım lazımdı(birde bazı kendini zeki sananlar hile ile rank kasıyodu).

Bu post moderasyon ekibi tarafindan, küfür sebebi ile değiştirilmiştir.

Edited by VMX, 03 March 2018 - 11:10 AM.

ElbisHan #47 Posted 01 March 2018 - 10:32 AM

Captain

• Player
  • 95050 battles
  • 2,027
  • [GEN_Y] GEN_Y

View PostSh1sHH_KEBAB, on 01 March 2018 - 11:29 AM, said:

Randomda ben niye kendi seviyemdeki adamlarla oynamak istiyimki , al bak ranked a son seviyeye gelince herkes iyi oyuncu Edited gibi maçlar oluyor,ama bu 15v15 olduğu için 5v5 yapsalar küçük haritalarda böyle olmıyacak.randomda herşey randomken guzel.

rankeda ihtiyacı var ama random formatında değil.eski ranked sistemi "ekip formatı" bundan daha iyiydi ama solo giremiyordun sanırım o yuzden tututmadı.takım lazımdı(birde bazı kendini zeki sananlar hile ile rank kasıyodu).

Sen oynama. Seçimli olur, isteyen oynar.

Oyunun asli ihtiyacı bu 'Eğlenceli ve adil' olması için.

Anket yaparsın, oyuncular istiyor mu diye yoklarsın. İsteniyorsa değiştirsin.

Bir anket yapılsa istemeyen fazla oyuncu çıkmaz. Yani sen azınlık gruptasın.

İnkar etme nedenini de tahmin edebiliyorum. Gerçekten kimin ne kadar iyi oyuncu olduğunu anlamanın tek bir yolu vardır. O da ranked oyundur. Ranked mod değil.

Tüm oyunlarda bu hep böyleydi ve hala da böyle. Birkaç kişi istemiyor diye bir gerçek değişmez.

Öte yandan 2. konu, kendi seviyendeki tanklarla oynamanın senin bakış açındaki 'yanlışlığını' izah eder misin ? Neden istemiyorsun ?

Mantıklı olan bu değil mi ? Herkes eşit şartlarda oynayacak. Ne güzel işte ... 10 seviye light tanklar da var oyunda, o amaçla çıkartıldı. Neden 8 seviye ağır tankla oyuna girdiğinde 10 seviye ağır tanklarla mücadele etmeye çalışmalı oyuncular ? Mantıklı bir sebep söyler misin ? Karşı tarafa ek deneyim olsun diye atılmıyor mu o oyuncular o oyunda sence de ?

Edited by VMX, 03 March 2018 - 11:12 AM.

_TRIrResistibLe #48 Posted 01 March 2018 - 10:43 AM

Lieutenant

• Player
  • 22967 battles
  • 1,839

View PostElbisHan, on 01 March 2018 - 12:32 PM, said:

İnkar etme nedenini de tahmin edebiliyorum. Gerçekten kimin ne kadar iyi oyuncu olduğunu anlamanın tek bir yolu vardır. O da ranked oyundur. Ranked mod değil.

Tüm oyunlarda bu hep böyleydi ve hala da böyle. Birkaç kişi istemiyor diye bir gerçek değişmez.

Öte yandan 2. konu, kendi seviyendeki tanklarla oynamanın senin bakış açındaki 'yanlışlığını' izah eder misin ? Neden istemiyorsun ?

Mantıklı olan bu değil mi ? Herkes eşit şartlarda oynayacak. Ne güzel işte ... 10 seviye light tanklar da var oyunda, o amaçla çıkartıldı. Neden 8 seviye ağır tankla oyuna girdiğinde 10 seviye ağır tanklarla mücadele etmeye çalışmalı oyuncular ? Mantıklı bir sebep söyler misin ? Karşı tarafa ek deneyim olsun diye atılmıyor mu o oyuncular o oyunda sence de ?

Açıkçası ben de istemiyorum. Ranked'da 15'e çıktık da ne oldu. Çıkan iyi oyuncuların yarısı saldı gerisi de giriyor ama ne derece zevk aldığı şüpheli. Ben çok stres oluyorum. Random da keyifle oyun oynarken ranked geriyor. Plat arkadaşlarımla oynarken de şu lafı sık sık kullanırım "şu botlar da olmasa oyunca eğlenemeyeceğiz valla". Adamın yaptığı hareketlere iq seviyesinin düşüklüğüne gülüyoruz arada stres atıyoruz. 

ElbisHan #49 Posted 01 March 2018 - 10:48 AM

Captain

• Player
  • 95050 battles
  • 2,027
  • [GEN_Y] GEN_Y

View PostDeathstation, on 01 March 2018 - 11:43 AM, said:

Açıkçası ben de istemiyorum. Ranked'da 15'e çıktık da ne oldu. Çıkan iyi oyuncuların yarısı saldı gerisi de giriyor ama ne derece zevk aldığı şüpheli. Ben çok stres oluyorum. Random da keyifle oyun oynarken ranked geriyor. Plat arkadaşlarımla oynarken de şu lafı sık sık kullanırım "şu botlar da olmasa oyunca eğlenemeyeceğiz valla". Adamın yaptığı hareketlere iq seviyesinin düşüklüğüne gülüyoruz arada stres atıyoruz. 

Ranked mode olduğu için öyle. Ranked game de oyuncunun tüm oyunları için bir performans değerlendirmesi söz konusu. O nedenle belirli bir zaman aralığında değil, tüm performansını değerlendirdiğinde, bu tip saçmalıklar yaşanmaz.

Stres atmak için 2. bir hesap açıp, geyiğine oynarsın. Geyiğine oynayacağın için, rank hep düşük kalır ve hep güleceğin oyuncularla karşılaşırsın ;)

Edited by ElbisHan, 01 March 2018 - 10:50 AM.

Pinocchio_BVSC #50 Posted 01 March 2018 - 10:50 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 25285 battles
  • 368
  • [W31RD] W31RD

View PostElbisHan, on 01 March 2018 - 12:32 PM, said:

kendi seviyem den kastım tankın seviyesi değil oyunculuk olarak.Ben tier 10 oynarken full t10 maç gelince mutlu olmuyorum açıkcası ,olan olduğunuda sanmıyorum.

O tier 8 oynıyan adamda bir sonraki maç t6-t7 maçına düşüyor.

ElbisHan #51 Posted 01 March 2018 - 10:52 AM

Captain

• Player
  • 95050 battles
  • 2,027
  • [GEN_Y] GEN_Y

View PostSh1sHH_KEBAB, on 01 March 2018 - 11:50 AM, said:

kendi seviyem den kastım tankın seviyesi değil oyunculuk olarak.Ben tier 10 oynarken full t10 maç gelince mutlu olmuyorum açıkcası ,olan olduğunuda sanmıyorum.

O tier 8 oynıyan adamda bir sonraki maç t6-t7 maçına düşüyor.

Manipülasyona açık bir sistemin savunulacak yanı yok benim gözümde. Kusura bakma, seninle aynı fikirde olmam mümkün değil.

10 seviye giren, 10 seviyede kendi ayarındaki oyuncularla oynasın.

9 seviye giren, 9 seviyede kendi ayarındaki oyuncularla oynasın.

8 seviye giren, 8 seviyede kendi ayarındaki oyuncularla oynasın.

7 seviye giren, 7 seviyede kendi ayarındaki oyuncularla oynasın.

6 seviye giren, 6 seviyede kendi ayarındaki oyuncularla oynasın.

5 seviye giren, 5 seviyede kendi ayarındaki oyuncularla oynasın.

4 seviye giren, 4 seviyede kendi ayarındaki oyuncularla oynasın.

3 seviye giren, 3 seviyede kendi ayarındaki oyuncularla oynasın

2 seviye giren, 2 seviyede kendi ayarındaki oyuncularla oynasın

1 seviye giren, 1 seviyede kendi ayarındaki oyuncularla oynasın

MM tarafından engellendiğini hissetmek bu oyunun bütün tadını kaçırıyor.

RNG var, o da ayrı bir konu başlığı .....

Kabaca yazarsak, kaldır RNG denen saçmalığı, rüzgar koy, hava sıcaklığı koy vs. Gerçek dünyada bir merminin gidişini fiziksel olarak etkileyen birkaç etken var. Onları koy oyuna, ekranda değerlerini belirt. Oyuncular da atışlarını ona göre yapsınlar. Ama atış açı ve yönünü iyi tayin etmiş oyuncunun atışı milim ıskalamasın. Ya da hadi bunu yapmadın diyelim, o zaman RNG değerini ekrana koy madem kaldırmıyorsun, oyuncunun nişangahı o değere göre genişlesin / daralsın. Oyuncu da ona göre oyun stratejisini belirlesin.

Edited by ElbisHan, 01 March 2018 - 10:59 AM.

Pinocchio_BVSC #52 Posted 01 March 2018 - 11:17 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 25285 battles
  • 368
  • [W31RD] W31RD

View PostElbisHan, on 01 March 2018 - 12:52 PM, said:

Kabaca yazarsak, kaldır RNG denen saçmalığı, rüzgar koy, hava sıcaklığı koy vs. Gerçek dünyada bir merminin gidişini fiziksel olarak etkileyen birkaç etken var. Onları koy oyuna, ekranda değerlerini belirt. Oyuncular da atışlarını ona göre yapsınlar. Ama atış açı ve yönünü iyi tayin etmiş oyuncunun atışı milim ıskalamasın. Ya da hadi bunu yapmadın diyelim, o zaman RNG değerini ekrana koy madem kaldırmıyorsun, oyuncunun nişangahı o değere göre genişlesin / daralsın. Oyuncu da ona göre oyun stratejisini belirlesin.

Bu Şekilde daha iyi olurdu.RNG bu oyunu bozan en büyük etken zaten, tek artısı aimbotlar düzgün çalışamıyor.

lMRSPARKl #53 Posted 01 March 2018 - 11:35 AM

Major General

• Player
  • 43536 battles
  • 5,561
  • [QUITE] QUITE

full aynı seviye maçlar banada zevk vermiyor kendimi taktiksiz klan maçında gibi hissdiyorum bir +1 -1  atsın full kendi  seviye atmasın

bid bu halile mm 1 dk bekletiyor bide oyuncu oyuncu seçerse 5 dkda bir oyna girilir

ElbisHan #54 Posted 01 March 2018 - 11:58 AM

Captain

• Player
  • 95050 battles
  • 2,027
  • [GEN_Y] GEN_Y

View Postali1234512, on 01 March 2018 - 12:35 PM, said:

full aynı seviye maçlar banada zevk vermiyor kendimi taktiksiz klan maçında gibi hissdiyorum bir +1 -1  atsın full kendi  seviye atmasın

bid bu halile mm 1 dk bekletiyor bide oyuncu oyuncu seçerse 5 dkda bir oyna girilir

Şu andaki halinde, algoritmasına göre seni ataması gereken kıvamda oyuncuları toplayacağı kadar zaten bekletiyor. 

Eskiden oyuna girmek için sırada olan oyuncuların tank seviyelerini de görebiliyorduk. Manipülasyona açık değildi ve kaldırdılar bekleme listesinden, artık göremiyorsun.

Tankınla aynı seviyede daha fazla oyuncu beklerken seni +2 oyuna attıklarını göremeyesin ve sorgulayamayasın diye kapattılar. Başka bir neden varsa aklınıza gelen, paylaşın lütfen...

Ayrıca zaten amaç o disiplinde oyun oynatmak. Klan maçı kadar önem vereceğin maçlara çıkmak. Oyuna girdiğinde, acaba takımda kaç tane noob var, kaç tane unicum var diye düşünmemek. Tüm tankların seni delebileceği kolaylıkta senin de onları delebileceğini bilerek oyuna girmek.

Adaletli ve eğlenceli maçlar, kendi seviyendeki oyuncularla ve oynadığın tankın seviyesindeki tanklarla mümkün.

Klan savaşındaki gibi hissetmen mümkün değil. Klan maçında komutanın verdiği taktiğe göre, sınırlı insiyatifle oynadığın için, maç boyunca yerinde sabit kalman ve istediğin yerde ve şekilde oynayamaman olası. Ama random maçta bir komutan yok ortada. Herkes kendi oyununun bilincinde ve istediği gibi hareket etme özgürlüğüne sahip olacak. Aynı hissettirmesi mümkün değil.

Edited by ElbisHan, 01 March 2018 - 12:03 PM.

lMRSPARKl #55 Posted 01 March 2018 - 12:03 PM

Major General

• Player
  • 43536 battles
  • 5,561
  • [QUITE] QUITE

View PostElbisHan, on 01 March 2018 - 12:58 PM, said:

Şu andaki halinde, algoritmasına göre seni ataması gereken kıvamda oyuncuları toplayacağı kadar zaten bekletiyor. 

Ayrıca zaten amaç o disiplinde oyun oynatmak. Klan maçı kadar önem vereceğin maçlara çıkmak. Oyuna girdiğinde, acaba takımda kaç tane noob var, kaç tane unicum var diye düşünmemek. Tüm tankların seni delebileceği kolaylıkta senin de onları delebileceğini bilerek oyuna girmek.

Adaletli ve eğlenceli maçlar, kendi seviyendeki oyuncularla ve oynadığın tankın seviyesindeki tanklarla mümkün.

Klan savaşındaki gibi hissetmen mümkün değil. Klan maçında komutanın verdiği taktiğe göre, sınırlı insiyatifle oynadığın içinden maç boyunca yerinde sabit kalman ve istediğin yerde ve şekilde oynayamaman olası. Ama random maçta bir komutan yok ortada. Herkes kendi oyununun bilincinde ve istediği gibi hareket etme özgürlüğüne sahip olacak. Aynı hissettirmesi mümkün değil.

xwmyi sil düşünmüyorsun zaten bnim umrumda olmaz bizde kaç  bot var karşıda kaç unicium  ben oynarsam kazanırız bn oynamazsam kaybederiz genelde bazen aptal bi top tier çıkar maçı satar o ayrı adı üstünde random  nie bi kalıba sokmaya çalışıyonuz şu sistemi beyenmiyorsan git ekip oyna kendi sviyende 6 adam bul  karşına 7 adam gelsin kapışın yada git klana gir yada girme kale oyna  şu random sistemi değiştirmye çalışmaktan vazgeçin artık  eskiden 10 sn atardı max şimdi 1 dk bekliyoz randomda maça girsin diye  bu arada full  aynı seviyeninz  zevki yok bana saçma geliyor full aynı seviye oynamak

Edited by ali1234512, 01 March 2018 - 12:04 PM.

ElbisHan #56 Posted 01 March 2018 - 12:07 PM

Captain

• Player
  • 95050 battles
  • 2,027
  • [GEN_Y] GEN_Y

View Postali1234512, on 01 March 2018 - 01:03 PM, said:

xwmyi sil düşünmüyorsun zaten bnim umrumda olmaz bizde kaç  bot var karşıda kaç unicium  ben oynarsam kazanırız bn oynamazsam kaybederiz genelde bazen aptal bi top tier çıkar maçı satar o ayrı adı üstünde random  nie bi kalıba sokmaya çalışıyonuz şu sistemi beyenmiyorsan git ekip oyna kendi sviyende 6 adam bul  karşına 6 adam gelsin kapışın yada git klana gir yada girme kale oyna  şu random sistemi değiştirmye çalışmaktan vazgeçin artık  eskiden 10 sn atardı max şimdi 1 dk bekliyoz randomda maça girsin diye

XWM ya da herhangi bir mod herhalde 1 seneyi aşkın zamandır kullanmıyorum. Kurmuyorum sistemime.

Neden olması gerekenden uzak bir noktada oynadığım oyunun kalmasını yadırgamayayım ?

"Beğenmiyorsan git" yerine, "Beğenmiyorsan düzeltmek için uğraş" mantığını benimseyenlerdenim. Sanırım bu yüzden oyun daha iyiye gitsin, ben de oynadığım oyundan daha fazla keyif alayım diye uğraşıyorum.

Random sistem haşa, Allah yazgısı bir kod değil. Beğenilmeyen yer varsa, üreten firma değiştirir. Ben de oyuncu olarak beğenmediğim yerlerini dile getirebilirim. 1 dk. beklesin ya da beklemesin önemli değil. Oyuna girdiğinde piyango biletime amorti vurdu mu gibi bir hisle girmek istemyen çoğunluk gibi düşünmekteyim.

lMRSPARKl #57 Posted 01 March 2018 - 12:12 PM

Major General

• Player
  • 43536 battles
  • 5,561
  • [QUITE] QUITE

View PostElbisHan, on 01 March 2018 - 01:07 PM, said:

XWM ya da herhangi bir mod herhalde 1 seneyi aşkın zamandır kullanmıyorum. Kurmuyorum sistemime.

Neden olması gerekenden uzak bir noktada oynadığım oyunun kalmasını yadırgamayayım ?

"Beğenmiyorsan git" yerine, "Beğenmiyorsan düzeltmek için uğraş" mantığını benimseyenlerdenim. Sanırım bu yüzden oyun daha iyiye gitsin, ben de oynadığım oyundan daha fazla keyif alayım diye uğraşıyorum.

Random sistem haşa, Allah yazgısı bir kod değil. Beğenilmeyen yer varsa, üreten firma değiştirir. Ben de oyuncu olarak beğenmediğim yerlerini dile getirebilirim. 1 dk. beklesin ya da beklemesin önemli değil. Oyuna girdiğinde piyango biletime amorti vurdu mu gibi bir hisle girmek istemyen çoğunluk gibi düşünmekteyim.

düzeltilecek bişey yok işte sıkıntı orda  adı  RANDOM sistemin rasgele atacak  zaten  gereğinden fazla mudale edildi şimdiye kadar  eski mm daha iyidi

bu oyun nasıl daha iyiye gider biliyon mu rng %10 olur arty kalkar bu oyun düzellir 

Edited by ali1234512, 01 March 2018 - 12:14 PM.

ElbisHan #58 Posted 01 March 2018 - 12:36 PM

Captain

• Player
  • 95050 battles
  • 2,027
  • [GEN_Y] GEN_Y

View Postali1234512, on 01 March 2018 - 01:12 PM, said:

düzeltilecek bişey yok işte sıkıntı orda  adı  RANDOM sistemin rasgele atacak  zaten  gereğinden fazla mudale edildi şimdiye kadar  eski mm daha iyidi

bu oyun nasıl daha iyiye gider biliyon mu rng %10 olur arty kalkar bu oyun düzellir 

Rastgele atacak elbette, sana katılıyorum. Anlaşamadığımız nokta, "Rastgele" nin kapsamı...

lMRSPARKl #59 Posted 01 March 2018 - 12:43 PM

Major General

• Player
  • 43536 battles
  • 5,561
  • [QUITE] QUITE

View PostElbisHan, on 01 March 2018 - 01:36 PM, said:

Rastgele atacak elbette, sana katılıyorum. Anlaşamadığımız nokta, "Rastgele" nin kapsamı...

rasgelesini bozacak her şeye karşıyım ben isterse 10 unicum atsın karşıya umrumda olmaz, eskiden mede karşı ağır atık değişik ilginç güzel maçlar çıkıyordu şimdi özellikle top tier eşit geliyor oyunu süprizliği azalıyor  bana göre tank mank bakmadan en fazla 10sn içinde atması lazım randomun mantığı gereğince

ElbisHan #60 Posted 01 March 2018 - 02:19 PM

Captain

• Player
  • 95050 battles
  • 2,027
  • [GEN_Y] GEN_Y

View Postali1234512, on 01 March 2018 - 01:43 PM, said:

rasgelesini bozacak her şeye karşıyım ben isterse 10 unicum atsın karşıya umrumda olmaz, eskiden mede karşı ağır atık değişik ilginç güzel maçlar çıkıyordu şimdi özellikle top tier eşit geliyor oyunu süprizliği azalıyor  bana göre tank mank bakmadan en fazla 10sn içinde atması lazım randomun mantığı gereğince

3 seviye oynarken 10 seviye maça düşebilirsin ...

2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users