Jump to content

(Mafia - BYOR) Absurd i Groteska Pustelnicza Gdzieś w Krainie Gombrowicza

mafia

• Please log in to reply
454 replies to this topic

Falathi #361 Posted 12 March 2018 - 12:26 PM

General

• WG Staff
  • 17411 battles
  • 9,974
  • [WG] WG
PS W dodatku, jeśli się mylę, Pustelnik jest jeden. Klub jak zakładam składa się przynajmniej z dwóch osób. 

Poleander #362 Posted 12 March 2018 - 03:16 PM

Warrant Officer

• Player
  • 24588 battles
  • 656

MG - prosiłbym o tablicę głosowania.

Falathi serio? Jutro ma być lincz, więc chyba nie ma już nawet sensu głosować za skróceniem.

Falathi #363 Posted 12 March 2018 - 03:51 PM

General

• WG Staff
  • 17411 battles
  • 9,974
  • [WG] WG

View PostPoleander, on 12 March 2018 - 03:16 PM, said:

MG - prosiłbym o tablicę głosowania.

Falathi serio? Jutro ma być lincz, więc chyba nie ma już nawet sensu głosować za skróceniem.

Sensu wiele nie ma, ale chyba nie zaszkodzi. Zwłaszcza, że dzień nam trochę oklapł. Poniedziałek, czy co? 

asklocki3 #364 Posted 12 March 2018 - 04:35 PM

Captain

• Player
  • 13974 battles
  • 2,388
  • [-A_T-] -A_T-

Chwila chwila, wy naprawdę chcecie linczować jakiegoś lamera który po pierwsze primo:

Prawie nie udziela się w wątku

po drugie primo

lincz na niego został przekierowany

Jak dla mnie, to oczywiste zagranie Klubu myszki miki nie dość, że praktycznie straciliśmy pierwszy lincz a teraz chcą oni doprowadzić do drugiego straconego.

To błazen jak nic, przecież sami o tym pisaliście.

Nadal Endranii_PL

Poleander #365 Posted 12 March 2018 - 06:04 PM

Warrant Officer

• Player
  • 24588 battles
  • 656

Endranii_PL martwi mnie z jednego powodu:

Jak Painiac powiedział: to byłoby niezwykle słabe zagranie z tą umiejką, aby ratować towarzysza. Wręcz za słabe na mafię.

Jednakże jeżeli odwracamy szachownicę to pojawia się drugie twierdzenie, że to co odstawił było wręcz za głupie na kogoś, kto jest miastowym.

Jeżeli był zdolny jako miastowy do tak słabego zagrania to dlaczego nie jako mafia. Gry z 0Betą nauczyły mnie, że trzeba się spodziewać wszystkiego po wszystkich. xP

Poza tym zastanawiam się, czy anonimy, które dostawał Falathi, aby głosować na Endraniego nie było "Patrzcie mafia na mnie głosuje! Jestem potwierdzonym miastowym". To nie wyszło więc próbował tego zagrania za pomocą cienkich jak dupa węża argumentów przy okazji wybielając Deleted. Dlaczego tak bardzo go broni? I dlaczego wręcz nas przekonywał o jego niewinności jak jego zachowanie od A do Z śmierdzi mafią. Ja nie mam pewności co do czyjejś roli, aż MG nie wstawi jej po jego zgonie.

No i zamiast przekonywać o niewinności... głosuje na siebie? O.o

View PostEndranii_PL, on 10 March 2018 - 08:33 PM, said:

Nie asklocki ja już poprostu udupiłem miasto i moje słowa tego nie zmienią także pozostało nic innego jak skrócić męki.

Czyli rozumiem, że jak popełnisz błąd należy podnieść grzecznie łapki w górę i kończymy grę? A może po prostu nie pomyślałeś ratując kumpla i teraz nie masz pojęcia jak się z tego wyplątać?

No i jestem ciekawy co odpowiesz na pytanie dwoogyego. Chociaż możesz napisać sobie cokolwiek i wcisnąć nam każdą zasadę rządzącą tą umiejką.

Ciekawi mnie także czemu dwoogy nie ruszył tematu oskarżeń Painiaca o 3rd Party. Jeżeli jestem miastem i ktoś wyskakuje, że jestem 3rd party, ma niezbijalną umiejkę, która zawsze pokazuje prawdę to sam przecież wiem jaką mam rolę. Jeżeli jestem miastem właśnie zidentyfikowałem kogoś, kto próbował na mnie rzucić oskarżenia - na 100% to mafia lub 3rd party, więc trzeba ich zlinczować. Jeżeli rzeczywiście jestem 3rd Party to cóż... lurkowanie i liczenie, że inni zapomną jest jedną z opcji...

dwoogy #366 Posted 12 March 2018 - 08:24 PM

Warrant Officer

• Beta Tester
  • 17863 battles
  • 933
  • [BLUR] BLUR

Polek, temat oskarżeń przez Painiaca już ruszyłem, może Ci umknęło...post 315 i 324, sorki że siebie nie cytuję, reszta poniżej

Painiac Ta Twoja nagonka na mnie ma jakiś cel? hmm.. powiedz mi, skoro jeżeli miałeś taką umiejkę jeżeli jesteś policjantem(w co wątpię)to dlaczego nie sprawdziłeś Endranii_PL ?

Kurde, chłopie, pod koniec głosowania jeden z graczy wyskakuje z jakąś dziką umiejką, a Ty co? sprawdzasz sobie dwoggy'ego, według Ciebie najgorszego lurka, przecież to się kupy nie trzyma...ale..może ta nagonka ma inny cel, odwrócić od siebie i od swojej uszastej postaci uwagę? Chłopie, jeżeli ujawniłbyś że jesteś policjantem jesteś już trupem...no chyba że Ty pociągasz za sznurki w mafii...

Falathi, czytając Twoje posty, mam wrażenie że czytam QandA "myślimy o tym", "pracujemy nad tym" "wprowadzimy w przyszłości" więcej konktetów plis

dwoogy #367 Posted 12 March 2018 - 08:35 PM

Warrant Officer

• Beta Tester
  • 17863 battles
  • 933
  • [BLUR] BLUR
@Poleander, a czy zwróciłeś uwagę że ataki Painiaca na moją osobę pojawiają się wtedy gdy zwracam się o odpowiedż do Endranii, albo po tym jak Endranii oddaje głos na mnie? Przypadek?

dwoogy #368 Posted 12 March 2018 - 08:43 PM

Warrant Officer

• Beta Tester
  • 17863 battles
  • 933
  • [BLUR] BLUR

View PostFalathi, on 12 March 2018 - 12:24 PM, said:

Painiac, ja pamiętam, że dwoogy to Pustelnik. ...

Kurka wodna, a skąd? bo Painiac tak powiedział? a jak powie że jutro jest niedziela, to też bedziesz pamiętał? Bo jak Painiac powiedział to święte...Matko Boska...

Endranii_PL #369 Posted 12 March 2018 - 09:01 PM

Captain

• Clan Diplomat
  • 23656 battles
  • 2,225
  • [PSQD] PSQD

View PostPoleander, on 12 March 2018 - 05:04 PM, said:

Endranii_PL martwi mnie z jednego powodu:

Jak Painiac powiedział: to byłoby niezwykle słabe zagranie z tą umiejką, aby ratować towarzysza. Wręcz za słabe na mafię.

Jednakże jeżeli odwracamy szachownicę to pojawia się drugie twierdzenie, że to co odstawił było wręcz za głupie na kogoś, kto jest miastowym.

Jeżeli był zdolny jako miastowy do tak słabego zagrania to dlaczego nie jako mafia. Gry z 0Betą nauczyły mnie, że trzeba się spodziewać wszystkiego po wszystkich. xP

Jako mafioza w życiu bym czegoś takiego nie zrobił, powód jest prosty, otóż mógłbym się ładnie wybielić już pierwszego dnia linczując mafiozę który nic a nic nie stara się nawet bronić.
Czemu zagrałem tak a nie inaczej? Przeniosłem po prosty że tak powiew strach przed zbyt łatwą wygraną z innej gry, gdzie jeśli coś idzie zbyt łatwo to znaczy że gdzieś tam z tyłu gracz który jest twoim przeciwnikiem, za przeproszeniem odpierdziela coś co krótko mówiąc będzie totalnie rakowym zagraniem któro ma dosyć dużą szansę na wygranie gry i samo to włącza mi po prosty tryb strachu przed nie znanym gdzie nerwowo przerzucam całą swoją produkcję na jednostki wywiadowcze by upewnić się że nic takiego nie ma miejsca. Teraz przenoszac to na mafię gdzie nie mam takiej opcji a dodatkowo gramy w Byora i po prostu się spaliłem, zjadł mnie strach przed zbyt łatwym linczem i jeszcze wiedza że ozzfanka jest mafią i masz ci babo placek. I nie moja umiejka nie miała możliwości całkowitego prześwietlenia roli a tylko pokazanie przynależności osoby do miast/mafi/3rd party.

Poza tym zastanawiam się, czy anonimy, które dostawał Falathi, aby głosować na Endraniego nie było "Patrzcie mafia na mnie głosuje! Jestem potwierdzonym miastowym".

Jak dla mnie było by to za głupie aby starać się ściągać uwagę na siebie samego w taki a nie inny sposób, tymbardziej że jak sami wiecie nie było zupełnie takiej potrzeby. W końcu ubiłbym sobie lurka, w nocy odstrzelił Painiaca a kolejnego dnia prewencyjnie linczował asklockiego bo się strasznie ale to strasznie painiaca czepiał i chciał go linczować za podpis.

To nie wyszło więc próbował tego zagrania za pomocą cienkich jak dupa węża argumentów przy okazji wybielając Deleted.

Jak już napisałem wybielanie deleted w wypadku bycia mafią w tak głupi i wręcz proszący się o lincz sposób było by samobójstwem doskonałym. Ratować słabego mafiozę który tylko lurkuje i nawet nie próbuje się bronić?Jako mafia bym się wybielił wbijając mu nóż w plecy zamiast nadstawiac karku za kogoś takiego. Co i tak zrobiłem jak widac w bardzo głupi sposób.

Dlaczego tak bardzo go broni?

Patrz wyżej.

I dlaczego wręcz nas przekonywał o jego niewinności jak jego zachowanie od A do Z śmierdzi mafią. Ja nie mam pewności co do czyjejś roli, aż MG nie wstawi jej po jego zgonie.

Po prostu nie wierzę że mafioza mógły być tak słaby i tak łatwo się poddać. Po prostu nie mogłem tego przeboleć.

No i zamiast przekonywać o niewinności... głosuje na siebie? O.o

No cóż Painiac wydał na mnie wtedy wyrok a reszta ładnie zawtórowała. Nic tylko linczować, a jak chcą linczować to I ja pomogę.

A mój głos wędruje na Endranii_PL i głosuję za skróceniem fazy dnia. Co asklocki3 ładnie poprze.

Endranii_PL #370 Posted 12 March 2018 - 09:03 PM

Captain

• Clan Diplomat
  • 23656 battles
  • 2,225
  • [PSQD] PSQD
Inna sprawa to że nawet próba wybielenia deleted przez jego udział w linczu na mnie dużo by nie dała prawda? Było by to nic innego jak wyrok śmierci dla nas obu.

Endranii_PL #371 Posted 12 March 2018 - 09:07 PM

Captain

• Clan Diplomat
  • 23656 battles
  • 2,225
  • [PSQD] PSQD
A i nurtuje mnie również sam fakt iż Painiac  jest tak bardzo pewny tego że dwoogy jest 3rd party nawet pomimu faktu iż sam doskonale wie co się działo ostaniego dnia?! Proszę cię, jak dla mnie razem z asklockim wyglądacie coraz bardziej podejrzanie.

Poleander #372 Posted 12 March 2018 - 09:09 PM

Warrant Officer

• Player
  • 24588 battles
  • 656

View Postdwoogy, on 12 March 2018 - 07:24 PM, said:

Polek, temat oskarżeń przez Painiaca już ruszyłem, może Ci umknęło...post 315 i 324, sorki że siebie nie cytuję

Właśnie o tym mówię. Spodziewałbym się zaciekłej wymiany zdań, a nie dwóch postów.

View Postdwoogy, on 12 March 2018 - 07:35 PM, said:

@Poleander, a czy zwróciłeś uwagę że ataki Painiaca na moją osobę pojawiają się wtedy gdy zwracam się o odpowiedż do Endranii, albo po tym jak Endranii oddaje głos na mnie? Przypadek?

Myślę, że przypadek - Painiac (tak jak zresztą właśnie być powinno) atakuje każdego kto wyda się podejrzany. To akurat moim zdaniem normalne zachowanie.

View PostEndranii_PL, on 12 March 2018 - 08:01 PM, said:

A mój głos wędruje na Endranii_PL i głosuję za skróceniem fazy dnia. Co asklocki3 ładnie poprze.

Głosujesz więc na asklockiego? I o co chodzi z tą składnią?

dwoogy #373 Posted 12 March 2018 - 09:16 PM

Warrant Officer

• Beta Tester
  • 17863 battles
  • 933
  • [BLUR] BLUR

View PostPoleander, on 12 March 2018 - 09:09 PM, said:

Właśnie o tym mówię. Spodziewałbym się zaciekłej wymiany zdań, a nie dwóch postów.

Bo w dwóch postach "napomknął" o tym, dzisiaj dopiero zaczął teksty w stylu:

"HEJ, HALO, dwoogy jest w Klubie Pustelnika, jakby ktoś nie wiedział!"

co dla mnie wydaje się dosyć absurdalne, albo ma na celu odwrócenie uwagi

Damii90 #374 Posted 12 March 2018 - 10:06 PM

Warrant Officer

• Player
  • 5444 battles
  • 621
  • [TEX] TEX

Czy mafia składa się z 2 ludzi zaczynających się na spółgłoskę i samogłoskę? I czy w ogóle jest ich więcej? Czy w mafii są zawodnicy z literką a? Ile jest mafii? 2? A może 3? A jak 1? Jak z nimi wygrać? Czy gracze z literką d są wszyscy w mieście? Co za umiejki skrywają gracze? Tak wiele pytań, tak mało odpowiedzi...

Tablica głosowań

Endranii_PL - Poleander, asklocki3

Deleted243 - Falathi, Painiac

asklocki3 - Endranii_PL

-------------------------------------------------

Przedłużenie - asklocki3

Skrócenie - Endranii_PL, Falathi

Deadline: 13.03 godzina: 21:30

Painiac #375 Posted 12 March 2018 - 10:33 PM

Warrant Officer

• Player
  • 17643 battles
  • 614

View Postasklocki3, on 12 March 2018 - 04:35 PM, said:

Chwila chwila, wy naprawdę chcecie linczować jakiegoś lamera który po pierwsze primo:

Prawie nie udziela się w wątku

po drugie primo

lincz na niego został przekierowany

Asklocki, jeżeli MG mnie nie robi w balona z moimi umiejkami, sytuacja ma się tak: jest pustelnik, 4 miastowych i dwie mafie. Z trzema mafijnymi byłoby już po grze, no chyba że ładnie poprosilibyśmy dwoogy'ego o pomoc. Opcja z jednym mafijnym jest zwyczajnie nierealna. Dlatego bezpiecznie możemy założyć, że jeżeli znowu się pomylimy podczas linczu, to będzie bilans: dwóch miastowych, dwóch mafiozów i pustelnik. W tej sytuacji, jest pozamiatane, po grze.

Więc musimy teraz zlinczować mafię, żeby mieć jakiekolwiek szansę na wygraną. Nie ma tutaj miejsca na błąd, wóz albo przewóz. Podsumowując wydarzenia sprzed linczu, i teraz jak zachowuje się Deleted243 - ja wątpliwości nie mam. Jak kiepskim można być miastowym, kiedy ktoś ratuje ci tyłek, a gościu dalej sobie lurkuje w najlepsze? Niesamowite. Umówmy się - tak miasto nie gra.

Po drugie, lincz nie był na niego przekierowany. W tym cały szkopuł całej sytuacji. Lincz z niego został przekierowany na Ozzfankę. Gdyby nie ten fail Endranii'ego, to miasto nie musiałoby dzisiaj grać z nożem na gardle.

View Postdwoogy, on 12 March 2018 - 08:24 PM, said:

Painiac Ta Twoja nagonka na mnie ma jakiś cel? hmm.. powiedz mi, skoro jeżeli miałeś taką umiejkę jeżeli jesteś policjantem(w co wątpię)to dlaczego nie sprawdziłeś Endranii_PL ?

Kurde, chłopie, pod koniec głosowania jeden z graczy wyskakuje z jakąś dziką umiejką, a Ty co? sprawdzasz sobie dwoggy'ego, według Ciebie najgorszego lurka, przecież to się kupy nie trzyma...ale..może ta nagonka ma inny cel, odwrócić od siebie i od swojej uszastej postaci uwagę? Chłopie, jeżeli ujawniłbyś że jesteś policjantem jesteś już trupem...no chyba że Ty pociągasz za sznurki w mafii...

Nagonka? ... Właściwie to chciałem ci złożyć ofertę współpracy, ale nadal udajesz że jesteś w mieście. Spoko, może po tej fazie.

Co do mojej decyzji, sytuacja dla mnie była taka:

1. asklocki, Falathi oraz Mscislav wyglądali na miastowych.

2. Poleander to szczególny przypadek. Miałbym wątpliwości nawet jakby mi MG przesłał laurkę certyfikatu miastowości z podpisem Andrzeja Dudy i papieża. Ale raczej miasto.

3. Endranii wyglądał na mafię jeszcze daaawno przed linczem.

4. Deleted jest mafią.

5. dwoogy - gracz, o którym nie mam kompletnie żadnego pojęcia.

Dwoogy, rola policjanta nie polega na siedzeniu w kącie i wysyłaniu PMek cichaczem w każdą fazę nocy. Dla mnie jest to tylko użyteczne narzędzie. Skoro już podejrzewam Endranii'ego o bycie w mafii, to po co mam marnować na niego umiejkę? Co chcę, to od niego wyciągnę. Z tobą jednak była kompletnie inna sytuacja. Ciebie z reguły ciężko rozgryźć czy jesteś w mieście czy w mafii, balansujesz gdzieś zawsze po środku. Miałem wrażenie, że się nie udzielałeś za bardzo przez pierwsze dni, a to oznaka bycia trzecią osobą bądź mafijnym.

Dlaczego się ujawniam? Odpowiedziałem już asklockiemu. Jeżeli przewalimy ten lincz, to jest po grze. Musimy grać va bank. A aktualnie miałem bardzo wartościową informację dla miasta do przekazania: nie warto ciebie linczować. Jeden podejrzany mniej. Piekielnie ważna sprawa! Inna sprawa - wiadomo, że mafia lubi we mnie strzelać. Musiałem się tym podzielić się, póki żyję. Właściwie rzecz biorąc, wyjawiając takie rzeczy, krępuję ręce mafii. Jeżeli mnie ubiją i wszyscy zobaczą moją rolę, wtedy każdy będzie miał potwierdzenie moich słów. Trzymając mnie przy życiu, mogą wysnuwać argumenty w stylu: ,,skoro Painiac tak długo żyje, to jest w mafii". Absurdalna logika, ale to działa. Granie agresywnie z nożem na gardle utrzymuje mnie w grze. No i raz mafia aktualnie przeprowadziła lemingtraina na mnie, właśnie w ten sposób.

View Postdwoogy, on 12 March 2018 - 09:16 PM, said:

Bo w dwóch postach "napomknął" o tym, dzisiaj dopiero zaczął teksty w stylu:

"HEJ, HALO, dwoogy jest w Klubie Pustelnika, jakby ktoś nie wiedział!"

co dla mnie wydaje się dosyć absurdalne, albo ma na celu odwrócenie uwagi

Zdenerwowałem się. Myślałem że moja poprzednia aluzja będzie wystarczyła, żeby pobudzić resztę graczy do aktywności. To był materiał warty przedyskutowania, natomiast wszyscy praktycznie to zignorowali, a ty się odciąłeś. Jakby nie patrzeć, ryzykuję. A zostałem olany ciepłym moczem.

Także: tak, to miało na celu zwrócenie uwagi, masz rację. Na ważne info trzeba zwracać uwagę.

Painiac #376 Posted 12 March 2018 - 11:25 PM

Warrant Officer

• Player
  • 17643 battles
  • 614

View PostPoleander, on 12 March 2018 - 06:04 PM, said:

No właśnie mam tu problem. Czy Endranii_PL był w mieście, i naprawdę sądził, że Deleted to jakiś błazen? Czy ktoś mógł być na tyle, hmm... specyficznym indywiduum... żeby tak sądzić? ... No ja właśnie mam bardzo nikłą wiarę w ludzkość. Myślę, że Endranii faktycznie był w stanie tak pomyśleć. Mnie już chyba nic nie zdziwi.

Ale zakładając, że Endranii_PL był faktycznie specyficznym indywiduum po stronie miasta... To moim jedynym kandydatem na drugą mafię to Polek. Nie żebym go kompletnie nie podejrzewał - Polek byłby w stanie kopnąć Deleted pod lemmingtrain i patrzeć, czy równo nogi obcina, co do tego jestem absolutnie pewien.

Czekaj, właśnie coś mi zaświtało.

View PostEndranii_PL, on 09 March 2018 - 11:18 PM, said:

Przedewszystkim zacznijmy od tego że lincz szedł strasznie łatwo, za łatwo szczególnie że deleted nie bronił w żaden sposób. Ba był jaknajbardziej pogodzony z faktem że lincz się na nim odbędzie, zupełnie jakby to było mu na rękę. Nic tylko czekać aż wypali jakąś fajną umiejką i lincz się nie odbędzie. Ale nie ma tego złego słowa wypowiedziane chwilę przed linczę cementują fakt iz deleted jest 100 absztyfikantem.

View PostDeleted243, on 08 March 2018 - 08:32 PM, said:

A jednak przed zgonem wróciłem. Nie mam co się bronić, bo to nie zmieni. Nie, żadnych pogróżek czy PMów, tylko mój fail w pomyśle na grze.

To nie są słowa słabego członka klubu myszki miki, to są słowa człowieka który był częścią formy, był prawdziwym absztyfikantem ale sytuacja w której forma została zagrożona po prostu go przerosła i nie był wstanie pojąć jak może walczyć o utrzymanie formy!

View PostEndranii_PL, on 10 March 2018 - 01:30 PM, said:

Czy ty naprawdę uważasz że będąc miafią grałbym tak agresywnie? Jeśli byłbym mafiozą to bym się odciął od deleted jak najszbciej pozwalając na jego lincz pierwszego dnia. Tak spanikowałem widząc że ktoś w byorze tak łatwo daje się zaciupać, to by było zbyt łatwe nie sądzisz?

Czyli tak: ratowałeś Deleted243, bo wystraszyłeś się, że lincz jest mu na rękę - jest błaznem, jakaś jego umiejka odpala się, gdy jest zlinczowany. A po linczu, zmieniłeś o 180 stopni zdanie, i uwierzyłeś że jest miastowy. Próbowałeś wręcz nam wmówić, że jest 100% potwierdzony, i ładnie kolorkiem zaznaczyłeś. Na podstawie jednego zdania.

Kupy się to nie trzyma. Ale teraz już wszystko rozumiem.

Umówiłeś się z Deleted, że robisz przekierowanie tego linczu. Ten miał napisać coś, co wyglądałoby miastowo, w obliczu linczu. Ale oto Endranii_PL ratuje miastowego z objęć śmierci, oklaski, uratował Deleted! Teraz obydwoje są pełnoprawnymi członkami miasta - toż to miastowy miastowego ratował!

No ale. Najpierw starasz się, żeby nie zlinczowano błazna, a potem okazuje się, że jednak uratowałeś miastowego? Wytłumacz mi to. Jak to jest - podejrzewasz kogoś, że celowo gra słabo tak, jak błazen. Tak się jego wystraszyłeś, że może coś się stać - że używasz prawdopodobnie najpotężniejszą umiejkę w tej grze. W jednym momencie, uznałeś go za wielkie zagrożenie. Zaś po linczu - i chyba nadal - uważasz że on jest 100% miastem? Próbujesz innym udowodnić, że on jest miastem? Śmierdzisz.

Przedłużenie. Nie chcemy przecież skończyć tej fazy bez linczu.

asklocki3 #377 Posted 13 March 2018 - 03:27 PM

Captain

• Player
  • 13974 battles
  • 2,388
  • [-A_T-] -A_T-

Przedłużenie

Nadal sądzę, że to Endranii_pl jest najbardziej podejrzany. Podczas gdy deleted robił nic on wyskoczył i podpiął sie pod lemmingtrain. Potem to on oskarża innych o robienie lemmingtrainu. Kłamstwa i fałsz.

Falathi #378 Posted 13 March 2018 - 03:38 PM

General

• WG Staff
  • 17411 battles
  • 9,974
  • [WG] WG
Cholera. Zagłosowałem na Deleted a teraz zaczynam mieć wątpliwości. To znaczy, Deleted jest dla mnie podejrzany, ale zachowanie Endranii_pl też jest zastanawiające. I może to zabrzmi naiwnie, ale jak dotąd nie widzę powodu, żeby wątpić w to, co pisze Painiac. Jestem praktycznie pewien, że jest absztyfikantem i faktycznie zależy mu na wyeliminowaniu wrogich form Myszki Miki oraz Pustelników. 

Painiac #379 Posted 13 March 2018 - 05:18 PM

Warrant Officer

• Player
  • 17643 battles
  • 614
Endranii_PL. Skoro większość sądzi to samo co ja na jego temat, to czemu nie. Zwłaszcza że jakby nie patrzeć, przekierował nam lincz - być może ma coś równie okropnego w zanadrzu, i nie bardzo chcę to testować.

Endranii_PL #380 Posted 13 March 2018 - 06:34 PM

Captain

• Clan Diplomat
  • 23656 battles
  • 2,225
  • [PSQD] PSQD
Endranii_PL skrócenie game over miasto.

Also tagged with mafia

3 user(s) are reading this topic

0 members, 3 guests, 0 anonymous users