Jump to content

(Mafia - BYOR) Absurd i Groteska Pustelnicza Gdzieś w Krainie Gombrowicza

mafia

• Please log in to reply
454 replies to this topic

Painiac #381 Posted 13 March 2018 - 06:48 PM

Warrant Officer

• Player
  • 17643 battles
  • 614

Oh nie, on musi być w mieździe! Łola boga takiego niewinnego człowieka linczujo szuje taki on przecie transparentytny same mafie tłukł całemi dniemi i bronił niewinne niewiasty. A go linczujo chultaje niecne

Zawsze mnie zastanawia, co taka mafia chce osiągnąć głosując na siebie. Bo wiesz, tak normalny miastowy nie robi. Zadałem ci pytanie, zamiast podjąć próbę odpowiedzi, tchórzysz i robisz... takie coś. Spoko, mnie tylko utwierdziłeś w moim przekonaniu.

Endranii_PL #382 Posted 13 March 2018 - 06:53 PM

Captain

• Clan Diplomat
  • 23652 battles
  • 2,224
  • [PSQD] PSQD
Ale wy już jesteście utwierdzeni w swoim przekonaniu że jestem mafią i nic tego nie zmieni, nie ważne co powiem, co zrobię. Tyle game over. Nie jestem tobą a i samą chęć do gry straciłem 2 dni temu. Także naprawde chętnie skrócę wasze męki.

Falathi #383 Posted 13 March 2018 - 07:00 PM

General

• WG Staff
  • 17177 battles
  • 9,796
  • [WG] WG

Prawdę mówiąc, dla mnie Deleted234 jest zdecydowanie podejrzany, ale z drugiej strony to samo tyczy się Endranii_PL. Co gorsza - jeśli nikogo nie zlinczujemy to teoretycznie super, nie zabijemy niewinnego. OK. 
Tylko, że w nocy Klubowicze raczej nie odstrzelą nikogo spośród swoich ani nie wstrzymają się od akcji, więc musimy działać. 

Biorąc pod uwagę powyższe, czas dokonać wyboru bo pozostanie przy opcji Deleted... ma sens, tyle, że wówczas głosy się równoważą i efektem jest zmarnowane głosowanie. Chyba, że ktoś ma jakąś magiczną umiejkę, ktoś potrzebuje głosu mniej i tak dalej. Nie chcę jednak ryzykować. 

A więc Endranii_PL, na niego idzie mój głos, bez przedłużenia. 

Dlaczego? 
Po pierwsze, endranii odwodził od linczy na Deleted. To jak dla mnie stawia go w kręgu podejrzanych... to znaczy, to może być naiwny Absztyfikant który wszędzie widzi Berty, ale może to być Klubowicz, chroniący jednego ze swoich przed linczem. 

Druga sprawa, Endranii - skasowałeś Ozzfankę. OK, rozumiem przekonanie i tak dalej, ale po pierwsze podejrzane dla mnie jest zastosowanie Twojej umiejętności od samego początku, przy pierwszym linczu. Dlaczego nie wykorzystać tego w momencie, gdy wiadomo że nie uderzałbyś na ślepo? Tego TROCHĘ nie rozumiem. Oczywiście zakładając, że wszystkie Twoje umiejki działają tak, jak opisałeś. 

Z drugiej strony, mam podejrzenia odnośnie asklockiego - ale może po prostu chcesz rzucić Absztyfikanta na pożarcie? 
Do tego masz dziwnie samobójcze skłonności - być może, to ryzyko, stawianie wszystkiego na ostrzu noża. A może to bycie Błaznem? 

Tak czy tak, uważam, że jesteś Klubowiczem, ewentualnie Pustelnikiem ratującym kolegę - przy czym ta druga opcja jest IMO mniej prawdopodobna. Zresztą, ilu Pustelników możemy mieć?  

Endranii_PL #384 Posted 13 March 2018 - 07:27 PM

Captain

• Clan Diplomat
  • 23652 battles
  • 2,224
  • [PSQD] PSQD
Nie martwcie się, tak czy siak potrzebujecie jednego głosu mniej do zlinczowania mojej osoby. Szkoda tylko że osoba która wygrała pojedynek nawet się do tego nie przyzna. Ale cóż ja jestem mafioza ten co zapewnił wygraną w tej grze mafii.

dwoogy #385 Posted 13 March 2018 - 07:46 PM

Warrant Officer

• Beta Tester
  • 17836 battles
  • 932
  • [BLUR] BLUR

@ Endranii jaki pojedynek? o czym Ty gadasz?

Nie odpowiedziałeś konkretnie na moje pytanie, generalnie ściemniasz, kręcisz a teraz w dodatku "biednego miastowego" którego nikt nie lubi...

Nie wiem jak rozkładaja się głosy, w ten "jeden mniej" na Ciebie też nie wierze...

więc tak "na wszelki wypadek" Endranii_PL

Endranii_PL #386 Posted 13 March 2018 - 07:56 PM

Captain

• Clan Diplomat
  • 23652 battles
  • 2,224
  • [PSQD] PSQD
Zapomniałeś skrócić czas głosowania by mieć to już za sobą.

Poleander #387 Posted 13 March 2018 - 08:14 PM

Warrant Officer

• Player
  • 24588 battles
  • 656

Nadgodziny w robocie... akurat na kilka godzin przed linczem... >.<

Przy pierwszych postach chciałem rzucić głos na przedłużenie Fazy Dnia, ale teraz mi przeszło. Nie widzę żadnej możliwości dyskusji z Endranim ani Deleted. Tak więc mój głos dalej zostaje na Endranim. Dla mnie wygląda po prostu na mafioza, który zrobił głupi błąd i stwierdził, że i tak już się nie wybroni... :P

Deleted243 #388 Posted 13 March 2018 - 08:31 PM

Major

• Player
  • 41084 battles
  • 2,663
  • [IMPR0] IMPR0
O święty edicie, przez komisję zapomniałem że się nie meldowałem. Ehh... przez życie skończyłem gorszym lurkiem niż zacząłem. Po prostu świetnie.
Czyli teraz lincz Endraniego, zabójstwo mafii w nocy, lincz na mnie, zwycięstwo mafii?
Btw, Painiac, dobra teoria. Sam w nią bym wierzył gdybym nie widział swojej karty. Tylko że nie zasłużyłem niczym by mi ktokolwiek uwierzył, więc to co mówię teraz już nie ma znaczenia.

Wybaczcie za nieogarnięcie w ostatnich dniach, coś mnie dopadło. Ale się uśmieję jeśli Endranii będzie miastem.

Endranii_PL #389 Posted 13 March 2018 - 09:16 PM

Captain

• Clan Diplomat
  • 23652 battles
  • 2,224
  • [PSQD] PSQD
Damii90 czyń honory XD

PS: Deleted243 , Poleander,  Dwoogy

Damii90 #390 Posted 13 March 2018 - 09:31 PM

Warrant Officer

• Player
  • 5444 battles
  • 621
  • [TEX] TEX
DING DONG, post w drodze...

Endranii_PL #391 Posted 13 March 2018 - 09:32 PM

Captain

• Clan Diplomat
  • 23652 battles
  • 2,224
  • [PSQD] PSQD
Dyń dyń dyń. Miastowy zginął.

Endranii_PL #392 Posted 13 March 2018 - 09:41 PM

Captain

• Clan Diplomat
  • 23652 battles
  • 2,224
  • [PSQD] PSQD
Mój głos już powoli cichnie, wcześniej słyszeliście mnie jasno i wyraźnie ale później naszła was refleksja, przecież tego człowieka nawet nie ma z nami w pokoju?! A i czy nam się zdaje ale jego głos jest coraz cichszy, każde kolejne słowo jest słabsze niczym echo? Przecież to nie może być! Człowiek którego nigdy z nami tu nie było uczestniczył w rozmowach?! Toż to zwidy, toż to nic innego jak halucynacje! Nic no cóż czas podjąć decyzję! Ale, ale! Jaką decyzję noc już zapadła do spania mości panowie jutro będziecie obradować.

Damii90 #393 Posted 13 March 2018 - 09:46 PM

Warrant Officer

• Player
  • 5444 battles
  • 621
  • [TEX] TEX

KONIEC DRUGIEJ FAZY DNIA

- Wygląda więc, że państwo się zdecydowali. Endranii_PL to wasz wybór? - z zaciekawieniem w głosie powiedziała Pani Młodziakowa - ach jaka nowoczesność, ten system wyborów i głosowań...

Bez zbędnych ceregieli Endranii wstał od stołu i stwierdził otwarcie: Nie mogę tu być, moją formą jest donośny głos. Tak donośny, że słychać mnie nawet z oddali. Żegnaaaaaaam... Wtem odleciał on niczym jaskółka europejska w siną dal.

Block Quote

Jesteś Donośnym i głębokim głosem słyszanym z oddali i należysz do Absztyfikantów Grubej Berty. No kappa.

1) XXX - xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

2) Donośność twojego głosu powala (3-krotna) - w ciągu trwania gry masz prawo wysłać 3 anonimy do jakiejś osoby (mogą być rożne).

3) Głos prawdy, sumienia i sprawiedliwości (jednorazowa) - możesz słowami: "OD FORMY NA PEWNO NIE UCIEKNIE (nazwa osoby)" i ta osoba zginie podczas linczu! Lincz zakończy się jednak o ustalonej porze. Pamiętaj, że twoja decyzja jest nieodwracalna.

Witold nie mógł uwierzyć własnym oczom. Gdzie się podziała umiejka Endraniiego? Zaczęliście się rozglądać po sobie. Nikt z was niczego nie kumał. Wtem głos z oddali powiedział niezrozumiałe przez was słowa, ale mieliście wrażenie, że coś się stało...

ROZPOCZĘŁA SIĘ FAZA NOCY. DEADLINE WYSYŁANIA UMIEJEK Z AKCJAMI: 14.03, 21:30.

Edited by Damii90, 14 March 2018 - 09:55 PM.

Damii90 #394 Posted 14 March 2018 - 09:47 PM

Warrant Officer

• Player
  • 5444 battles
  • 621
  • [TEX] TEX
DING DONG, post w drodze...

Damii90 #395 Posted 14 March 2018 - 10:18 PM

Warrant Officer

• Player
  • 5444 battles
  • 621
  • [TEX] TEX

TRZECIA FAZA DNIA

- Mości panowie, już niedługo wraca Zuta! Sprężajcie się, chcę, żeby zobaczyła ona najciekawszą fazę gry! - odrzekła Pani Młodziakowa. Dzisiaj znowu kogoś zabrakło. Tego dnia forma pochłonęła kolejną osobę... Painiac zostawił po sobie karteczkę: "War... war never changes. Ostatniej nocy nie spałem, wpadłem w pułapkę Amerykanów, a później, bez nawet najmniejszej chwili wytchnienia, zostałem powołany do wojska. Sprawdzajcie niesprawdzone, niesprawdzonym nie ufajcie."

Block Quote

Jesteś Yang Kyoungjong i należysz do Absztyfikantów Grubej Berty. Byłeś w 3 armiach (nie wspominając nic o niewolach!), więc wiesz, jak naprawdę wyglądają realia tego ponurego świata.

1) Chwila, pan nie był po drugiej stronie barykady? (wielorazowa) - jesteś szpiegiem! Każdej nocy piszesz mi nazwę wybranego przez siebie samego jegomościa, a ja odpisuję ci jego przynależność.

2) Tyle wojen, tyle szczęścia, nadal żyję. (jednorazowa) - podczas pierwszego dnia i pierwszej nocy nie możesz zostać zabity. Milutko, prawda? (jeśli miałbyś zginąć pierwszego dnia, to umiejka nie działa już podczas pierwszej nocy)

3) Doświadczenie wojskowe. (jednorazowa) - wiesz jakie reguły rządzą tym okropnym światem. Masz możliwość definitywnego sprawdzenia przynależności danej postaci w trakcie Fazy Nocy. Ta akcja nie może być zablokowana, odbita lub w inny sposób uniemożliwiona.

Bo komu bije dzwon, temu bije dzwon... Witold Gombrowicz zaciera ręce, albowiem uciekinierzy formy są coraz bliżej... Kto jest więc miastowym - asklocki? A może Deleted? Ewentualnie Falathi? Czy może Poleander? Kto to wie...

DEADLINE GŁOSOWANIA: 17.03, godzina: 21:30.

dwoogy #396 Posted 14 March 2018 - 10:30 PM

Warrant Officer

• Beta Tester
  • 17836 battles
  • 932
  • [BLUR] BLUR

Krótko i na temat:

Deleted243

Poleander #397 Posted 14 March 2018 - 10:41 PM

Warrant Officer

• Player
  • 24588 battles
  • 656

Dokładnie - Deleted243, skrócenie fazy dnia.

Powinniśmy to już zrobić pierwszego dnia. >.<

Swoją drogą dwoogy - jednak Painiac mówił prawdę - miał niezbijalne sprawdzenie. To oznacza, że jesteś pustelnikiem. Mam tylko nadzieję, że jesteś survivorem i nie jesteś dla nas zagrożeniem.

Deleted243 #398 Posted 14 March 2018 - 10:55 PM

Major

• Player
  • 41084 battles
  • 2,663
  • [IMPR0] IMPR0

Dobra, Endranii poświęcił za mnie Ozzfankę, potem siebie. Kto teraz chce przyjąć cios? :P

No a teraz serio. Wszyscy uznają mnie za mafię od pierwszego dnia. Świetnie. Endranii kompletnie spartolił, bo zamiast dwóch zgonów miasta pierwszego dnia i nocy, po czym szukania nowych wątków mamy już cztery trupy absztyfikantów, a jak się zapowiada po następnej nocy będzie już sześć. Teoria że on uratował współklubowicza upadła, bo lincz pokazał że był absztyfikantem. Więc co zostało?

Opcja 1: Painiac i reszta ma rację, a ja jestem jednym z klubowiczów. To by oznaczało że zagrałem jak słaba mafia, która się szybko poddała.

Opcja 2: Mówiłem prawdę, jestem miastowym i jeśli mnie zlinczujecie porażka jest pewna. Oznaczałoby to że zagrałem jak jeszcze gorszy miastowy, udający najwyraźniej błazna.

Opcja 3: Jestem pustelnikiem i mam to gdzieś.

Uznawajcie sobie którą opcję chcecie, ale pamiętajcie: jest i tak jeszcze przynajmniej jedna mafia do ubicia.

dwoogy #399 Posted 14 March 2018 - 11:14 PM

Warrant Officer

• Beta Tester
  • 17836 battles
  • 932
  • [BLUR] BLUR

Deleted, nazwać Ciebie lurkiem, to obraza dla lurka...

Powinieneś paść pierwszego dnia...cudem Ci się udało, gdyby Enranii nie zagrał, jak zagrał, padłybś zapewne drugiego dnia...

Czas najwyższy aby w końcu prawda wyszła na jaw, Jesteś klubowiczem, zagrałeś, a właściwie przelurkowałeś większość gry, jeżeli ktoś wątpi w to że nie jesteś klubowiczem, to nie mam pojęcia dlaczego gra w mafie.

A o drugiego mafijnego nie martw się, znajdziemy...

Skrócenie fazy dnia

Deleted243 #400 Posted 14 March 2018 - 11:21 PM

Major

• Player
  • 41084 battles
  • 2,663
  • [IMPR0] IMPR0
Taa, znajdziemy. Jak mafia wygra. Prawda wyjdzie na jaw gdy zobaczycie moją kartę, najwyraźniej nie wcześniej. A na zgon pierwszego dnia byłem gotów. Ograniczyłbym liczbę pewnych zgonów miasta. Endranii... Mścisław Ci w żyć.

Also tagged with mafia

2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users