Jump to content

Wersja 1.0: Beta 3

• Please log in to reply
28 replies to this topic

Community #1 Posted 22 February 2018 - 07:34 PM

Sergeant

• Content Team
  • 0 battles
  • 32,559

Pełna treść wiadomości

herhor67 #2 Posted 22 February 2018 - 10:32 PM

Brigadier

• Player
  • 17020 battles
  • 4,677
Aż was zatkało, że tylko link? :trollface:

Edited by herhor67, 22 February 2018 - 10:32 PM.

LudicrousSpeed #3 Posted 23 February 2018 - 02:32 AM

Corporal

• Player
  • 15407 battles
  • 165
Lipa grafika, oczy bolą po trzech bitwach. Za dożo tych bajerów których i tak w ogole sie nie zauważa/nie wykorzystuje. 
Ogólnie to myslę że sporo ludzi odejdzie z wota przez to. War Thunder ma słaba optymalizację, dlatego np. gram w WoT gdzie mogę pograć komfortowo. 
Wersja 1.0 zabija mój komputer. 

Mscislav_sister #4 Posted 23 February 2018 - 07:18 AM

Field Marshal

• Player
  • 719 battles
  • 12,334

To graj w Heroesy.:)

WarMachine_31 #5 Posted 23 February 2018 - 07:34 AM

Warrant Officer

• Player
  • 1952 battles
  • 840

Straszne pustki na Testach . Na poprzednim teście kolejki do zalogowania szły w dziesiątki tysięcy. Tym razem Wargamming troszkę się przeliczył.

Czyżby wymagania sprzętowe były za wysokie dla rosyjskich graczy?

Edited by WarMachine_31, 23 February 2018 - 07:35 AM.

Tetris_Master_pl #6 Posted 23 February 2018 - 09:17 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 20995 battles
  • 357

View PostPjesek, on 23 February 2018 - 02:32 AM, said:

Lipa grafika, oczy bolą po trzech bitwach. Za dożo tych bajerów których i tak w ogole sie nie zauważa/nie wykorzystuje. 
Ogólnie to myslę że sporo ludzi odejdzie z wota przez to. War Thunder ma słaba optymalizację, dlatego np. gram w WoT gdzie mogę pograć komfortowo. 
Wersja 1.0 zabija mój komputer. 

To graj na starym kliencie gry ,to naprawde nie zwiększy wymagań. Ba nawet będzie ci działać lepiej niż teraz. Sprawdzone na serwerze testowym, Komp który w grze na detalach srednio-niskich działa   na testowym śmiga na srednio wysokich. Oczywiście w kliencie gry SD.   

A co do tego ze cie oczy bolą na kilencie HD,zmniejsz kontrast ,powyłaczaj zbędne bajery , głównie te związane ze światłem.Wyłącz rozmycie obrazu po ruchu(od tego potrafi rozboleć głowa rzeczywiście)  wyłącz post procesing.  Masz rózne filtry do kolorów ,przyciemnij sobie nimi gre.  Też miałem kiedys problem ze pare bitew i głowa i oczy bolą. Jak sie poustawia co trzeba to problem znika i można śmigać.  Generalnie za wysoki kontrast w jakiejkolwiek grze potrafi sprawić ,że oczy szybko bolą.

Tetris_Master_pl #7 Posted 23 February 2018 - 09:21 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 20995 battles
  • 357

View PostWarMachine_31, on 23 February 2018 - 07:34 AM, said:

Straszne pustki na Testach . Na poprzednim teście kolejki do zalogowania szły w dziesiątki tysięcy. Tym razem Wargamming troszkę się przeliczył.

Czyżby wymagania sprzętowe były za wysokie dla rosyjskich graczy?

Fakt dali 3 serwery i na każdym max po 5-6 tysi graczy. Bez sensu. Dali by jeden  to by było 15+ tysi graczy i szybciej by wczytywało do bitwy. Do tego przy tej ilosci graczy nie idzie potestować niższych tierowo pojazdów niż 9-10.   na 8 tier juz czeka sie do bitwy kilka minut a i zdarzyło mi sie ze wywaliło bo za długi czas oczekiwania.    Generalnie mam wrażenie ze tam gracze głownie testują dychy.|Do tego wkurza latający gold niemal bez przerwy. Bez sensu.

Edited by matisan, 23 February 2018 - 09:22 AM.

Falathi #8 Posted 23 February 2018 - 12:11 PM

Field Marshal

• Player
  • 20382 battles
  • 11,592

View Postmatisan, on 23 February 2018 - 09:21 AM, said:

Fakt dali 3 serwery i na każdym max po 5-6 tysi graczy. Bez sensu. Dali by jeden  to by było 15+ tysi graczy i szybciej by wczytywało do bitwy. Do tego przy tej ilosci graczy nie idzie potestować niższych tierowo pojazdów niż 9-10.   na 8 tier juz czeka sie do bitwy kilka minut a i zdarzyło mi sie ze wywaliło bo za długi czas oczekiwania.    Generalnie mam wrażenie ze tam gracze głownie testują dychy.|Do tego wkurza latający gold niemal bez przerwy. Bez sensu.

Prawdę mówiąc, w niemal każdym teście publicznym jest tak, że na X jest mnóstwo graczy a gorzej z niższymi poziomami, CHYBA że wchodziła jakaś gałąź obejmująca także niższe poziomy to wówczas miałeś bitwy np 15 na 15 nowych czołgów na V

Podobnie z latającym goldem - to jest norma na testowym praktycznie od zawsze, niestety. 

Co do ludzi - specjalnie daliśmy trzy klastry, żeby ludzie chcący przetestować aktualizację nie musieli czekać wieków w kolejce, co poprzednio przy twardym limicie 20k graczy nie raz było problemem. 

40kaczmar #9 Posted 23 February 2018 - 01:23 PM

Sergeant

• Player
  • 19170 battles
  • 213
  • [11BR] 11BR
Witam. Czy jak mam banika to będę mógł zalogować się na serwerze testowym?

_Patrol #10 Posted 23 February 2018 - 03:41 PM

Field Marshal

• Player
  • 41515 battles
  • 35,736
  • [AW-LE] AW-LE

View Post40kaczmar, on 23 February 2018 - 01:23 PM, said:

Witam. Czy jak mam banika to będę mógł zalogować się na serwerze testowym?

Zapewne tak, zależy za co banik.

ps.

Nie szalej na testowym, bo za chwilę napiszesz > co dwa bany, to nie jeden :trollface:

Tetris_Master_pl #11 Posted 23 February 2018 - 09:32 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 20995 battles
  • 357

View PostFalathi, on 23 February 2018 - 12:11 PM, said:

Podobnie z latającym goldem - to jest norma na testowym praktycznie od zawsze, niestety. 

I tego nie ogarniam,po cholere tam walić goldem ?  Przecież tam nie ma sensu nabijać sobie statystyk. A i ciężko jakiś pojazd sprawdzić,jego pancerz jak ciągle gold w niego leci. Tak samo nie rozumiem po co tam ludzie też sie irytują i stresują na przebieg bitwy jak wiadomo ,że tam sie gra po to aby sprawdzić np nowe pojazdy , jak strzelają,jak odbijają  itp  więc logiczne ,że sie człowiek specjalnie nieraz głupio wystawia aby w niego walili w celach testowych.  itd itd.  To tylko serwer testowy.

Zabili_mnie_i_ucieklem #12 Posted 24 February 2018 - 04:55 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 1526 battles
  • 441

View Postmatisan, on 23 February 2018 - 09:32 PM, said:

I tego nie ogarniam,po cholere tam walić goldem ?  Przecież tam nie ma sensu nabijać sobie statystyk. A i ciężko jakiś pojazd sprawdzić,jego pancerz jak ciągle gold w niego leci. Tak samo nie rozumiem po co tam ludzie też sie irytują i stresują na przebieg bitwy jak wiadomo ,że tam sie gra po to aby sprawdzić np nowe pojazdy , jak strzelają,jak odbijają  itp  więc logiczne ,że sie człowiek specjalnie nieraz głupio wystawia aby w niego walili w celach testowych.  itd itd.  To tylko serwer testowy.

Większość graczy w ogóle nie przejmuje się statystykami.

Dlaczego gracze mieliby nie strzelać z golda jeżeli mają do dyspozycji góry złota i kredytów? 

Gdyby devsi chcieli testować zmiany bez goldowej amunicji to wyłączyli by taką możliwość jak zrobili to w Piaskownicy.

8Pawel #13 Posted 24 February 2018 - 01:16 PM

Private

• Player
  • 33087 battles
  • 25

i tak to jedno wielkie bagno z tej gry 

THORGALL35 #14 Posted 25 February 2018 - 10:13 AM

Private

• Player
  • 40189 battles
  • 5
  • [ZJAWY] ZJAWY
Czy tylko ja mam problem z teksturami na gąskach ?

Rysiek0802 #15 Posted 26 February 2018 - 12:35 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 69941 battles
  • 341
Maja sie przejmowac czyms na co nie maja wplywu?  To wargaming ustawia nam statystyki  mm i blokowaniem trafien penetrujacych.  Mam sie przejmowac  czyms na co nie mam wplywu?  Pamietam gre ,w ktorej z kw1 podkalibrowym nie moglem przebic 2 tieru 5 razy!  Pewnie to ,ze bitwa byla przegrana bylo przypadkiem .Hahahahahahah.    Teraz czekam jak jakis madrala napisze ,ze to nie mozliwe  bo 2 nie rzuca na 5.   Widzialem wystarczajaco duzo w tej grze zeby wiedziec z czym mam do czynienia.   Dzis rozegralem  z 10 moze wiecej bitew rankingowych .  Skonczylem w tym samym miejscu , w ktorym zaczalem.  Raz wygrana,raz przegrana w zaleznosci z kim mnie wrzuca  i jak zalicza trafienia.   Jak czytam ,ze nie ma znaczenia kogo dodadza do druzyny  to wiem , ze wpisu dokonal Khelso ,ten z serialu o latach 70.   Gram prawie caly czas arta  bo pelno zlodziei na modach  i jak sie wychyle to  w ulamku sekundy mnie niema.   W bitwie losowej gracz  CptMisi[ATOMX]   mial  mod na kamo ,przelicznik ladowania,  pociski kierowane i cholera wie co jeszcze bo tyle rozpoznalem napewno.  A wg ma to gdzies. Cale te skargi mozna obic o dupe bo nikt tego pewnie nie sprawdza .Sluza do spuszczenia cisnienia graczowi.  Jedno jest pewne :  jako klient czuje sie oszukiwany dlatego koniec z kupowaniem czegokolwiek .   Mam duzo bitew to mi tak ustawili mm ,ze wszystkimi tierami gram o 2 wyzej . Dobrze ,ze niema 12 tieru.  Jak wczoraj jakims cudem mojego isa 3 dali na 8 to zrobilem 7 fragow.   Prawie nim nie gram bo biedak  gra caly czas na 10.  Wczoraj chyba sie pomylili i moglem zagrac  dobra bitwe od miesiecy.   Oczywiscie - ich gra ,ich warunki  ale  moje pieniadze , moje warunki.  Dziekuje.

GpgotSwag #16 Posted 26 February 2018 - 01:03 AM

Warrant Officer

• Player
  • 30244 battles
  • 679
  • [KLRZ] KLRZ

View PostRysiek0802, on 26 February 2018 - 12:35 AM, said:

Maja sie przejmowac czyms na co nie maja wplywu?  To wargaming ustawia nam statystyki  mm i blokowaniem trafien penetrujacych.  Mam sie przejmowac  czyms na co nie mam wplywu?  Pamietam gre ,w ktorej z kw1 podkalibrowym nie moglem przebic 2 tieru 5 razy!  Pewnie to ,ze bitwa byla przegrana bylo przypadkiem .Hahahahahahah.    Teraz czekam jak jakis madrala napisze ,ze to nie mozliwe  bo 2 nie rzuca na 5.   Widzialem wystarczajaco duzo w tej grze zeby wiedziec z czym mam do czynienia.   Dzis rozegralem  z 10 moze wiecej bitew rankingowych .  Skonczylem w tym samym miejscu , w ktorym zaczalem.  Raz wygrana,raz przegrana w zaleznosci z kim mnie wrzuca  i jak zalicza trafienia.   Jak czytam ,ze nie ma znaczenia kogo dodadza do druzyny  to wiem , ze wpisu dokonal Khelso ,ten z serialu o latach 70.   Gram prawie caly czas arta  bo pelno zlodziei na modach  i jak sie wychyle to  w ulamku sekundy mnie niema.   W bitwie losowej gracz  CptMisi[ATOMX]   mial  mod na kamo ,przelicznik ladowania,  pociski kierowane i cholera wie co jeszcze bo tyle rozpoznalem napewno.  A wg ma to gdzies. Cale te skargi mozna obic o dupe bo nikt tego pewnie nie sprawdza .Sluza do spuszczenia cisnienia graczowi.  Jedno jest pewne :  jako klient czuje sie oszukiwany dlatego koniec z kupowaniem czegokolwiek .   Mam duzo bitew to mi tak ustawili mm ,ze wszystkimi tierami gram o 2 wyzej . Dobrze ,ze niema 12 tieru.  Jak wczoraj jakims cudem mojego isa 3 dali na 8 to zrobilem 7 fragow.   Prawie nim nie gram bo biedak  gra caly czas na 10.  Wczoraj chyba sie pomylili i moglem zagrac  dobra bitwe od miesiecy.   Oczywiscie - ich gra ,ich warunki  ale  moje pieniadze , moje warunki.  Dziekuje.

A twój czas wolny to czyje warunki?

Jak wszystko jest ustawione, to ty od sześciu lat oglądasz ten sam zapętlony film. Chyba nie dałeś się nabrać, że wciskanie klawiszy i ruszanie myszką coś zmienia?

pawlo969 #17 Posted 26 February 2018 - 03:02 AM

Warrant Officer

• Player
  • 769 battles
  • 504

View PostFalathi, on 23 February 2018 - 12:11 PM, said:

Co do ludzi - specjalnie daliśmy trzy klastry, żeby ludzie chcący przetestować aktualizację nie musieli czekać wieków w kolejce, co poprzednio przy twardym limicie 20k graczy nie raz było problemem. 

Już tylko 2 klastry się zostały. Jak na rewolucyjny patch bardzo mało graczy testuje.

W zasadzie się dziwię bo zmiany map są konkretne i warto zapoznać się przed wprowadzeniem na normalne serwery.

Tetris_Master_pl #18 Posted 26 February 2018 - 11:37 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 20995 battles
  • 357

No mi jak zobaczyłem mapki w HD to aż sie nie chce już grać na  normalnym serwie hehe.

a co do wypowiedzi Rysiek0802

To RNG wkurza strasznie ,czasem już po chwili i kilku oddanych strzałach wiesz ,że bitwa będzie przegrana.

Czasem celujesz i lecą takie kalafiory ,że hej a czasem strzały oddane w pełnej jeździe ot tak wchodzą.

Naprawde dochodzi czasem do absurdalnych sytuacji jak ciężki pocisk z odpowiednią peną odbija sie od tyłu lighta  gdzie powinien go przebić na wylot i polecieć dalej a mamy rykoszet.... i żeby to było raz ale nie czasem 3 strzały sie odbijają które nie miały prawa sie odbić.

Albo z 50 metrów ,pełne skupienie i kafafior metr przed czołgiem albo nad..... 

Żeby to było jeszcze tak ze w tej samej bitwie  raz sie trafi a raz nie to jakoś by to można zaakceptować.

Niestety często tak jest ze w jednej bitwie włazi nam wszystko a w innej zastanawiam sie czy dalej strzelać jest sens czy moze lepiej nie spróbować staranowac.....  bo nic nie włazi.   Nawet rng  można by dopracować bo obecne potrafi nieźle nas trolować.

Tak jak ostatnio sie prawie rozpłakałem ze śmiechu w sumie.  pattonem kr 8 tier  odbiłem  sie od kromki  3 razy ! a czwarty strzał był kalafior  a w kolejnej bitewce tym samym pojazdem 2 strzały w pełnym pędzie oddane ot tak niemal bez mierzenia na rozjechanym celowniku z 250+ metrów przebiły defendera...... w którego nie raz na pełnym skupionym celowniku ba nawet na goldzie sie odbijają często pestki. Normalnie ręce opadają na takie rng. Za dużo w tym rng jest zmiennych warunkujących przebicie lub jego brak lub czy w ogóle trafimy w pojazd.

TalkToTheHoof #19 Posted 26 February 2018 - 01:34 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 9186 battles
  • 1,096
  • [R3B3L] R3B3L

View PostRysiek0802, on 26 February 2018 - 12:35 AM, said:

pociski kierowane - normalnie przednie mnie rozbawiłeś, powinieneś występować w cyrku

geohound #20 Posted 26 February 2018 - 01:46 PM

Captain

• Beta Tester
  • 18612 battles
  • 2,444
  • [G-P-P] G-P-P

Wchodząc na trening widzę 130 tanków w kolejce. Wszyscy grają tylko 9-10, a potrzebowałem sprawdzić Su100Y, żeby określic czy chcę kupić - nie mogę. 4min czekania na mm i nic.

Kompletny bezsens z takim testowaniem. Dzięki niemu dostaniecie wynik - wszystko gra na 10 tierach.

2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users